Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Kaugtöö

Postitas:

Mina töötan kodukontoris alates 2011. aastast, nii et ei midagi uut. Küll aga loodan väga, et koolid ja lasteaiad jäävad siiski peamiselt kontaktõppele. Üks laps sai kevadel suurepäraselt hakkama, teise jaoks (ja sellega seoses ka vanemate jaoks) oli see piinarikas periood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan, et karantiin tuleb uuesti. Siis saab rahulikult kodus olla. Mu vaimsele tervisele mõjub halvasti kontoris käimine.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:05; 06.11 21:50; 16.11 23:47; 17.11 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli enne koroonat ka lubatud. Esimese laine ajal oli mai lõpuni kontoris käimine suht keelatud, edasi soovitavalt kodukontoris. Juunist olid siiski kõik kontoris, praegu on septembrist jälle rangelt soovituslik kodukontor, aga praegu ei taha keegi kodust töötada.

Ma ise tunnen, et kontoris olen effektiivsem ja teamsi koosolekuid suht vihkan.

Meil tegelikult on vaja kontor tühjaks saada, et labori omi (nemad ei saa kodust teha) saaks maja peale rohkem hajutada.

Eks paistab, tänasest karmistati jälle sisekorrareegleid, tekkis maskinõue… ilmselt siis esmaspäevast saab kontori tühjaks.

Mul endal oleks vaja veel ühte tubli kontorinädalat, siis saaksin suurt keskendumist nõudvate asjadega järjele. Kodus see distantsõppel pubeka käe hoidmine on tõsiselt segav faktor, ma käin kontoris puhkamas.

 

 

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kas keegi on ka mõnest riigiametist – kuidas suhtumine on? Meil on väga jäik – kuni valitsuse otsust, et kõik jäävad kaugtööle, ei ole, siis on kohustuslik kontoris käia. Nakatunuid on viimase nädala jooksul juba mitmeid, kevad näitas, et kodukontoris olid töötulemused oluliselt paremad.</p>

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kas keegi on ka mõnest riigiametist – kuidas suhtumine on? Meil on väga jäik – kuni valitsuse otsust, et kõik jäävad kaugtööle, ei ole, siis on kohustuslik kontoris käia. Nakatunuid on viimase nädala jooksul juba mitmeid, kevad näitas, et kodukontoris olid töötulemused oluliselt paremad.</p>

Olen riigiasutuses. Kevadest saadik kodutööl. Kontorisse minek keelatud otseselt ei ole, aga on rangelt mittesoovitatav ja enda kohalviibimine tuleb eelnevalt kirja panna. Juht peab tagama, et korraga liiga palju rahvast kohale ei tuleks.

Igapäevane kontoris käimine meil vist ei taastugi, kuna sisekorraeeskirja pandi ka kodukontor ja sellega seonduvad tegurid kirja. Nt jagatud vastutus ergonoomilise töökoha loomise kohta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas lasteaia huviringi kaugtööna läbi viia??

Huviringi juhendalal nii vähe fantaasiat?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaminister ja terviseameti kt soovitasid täna tungivalt, et tööandjad võimaldaks kaugtööd. Kas teil lubatakse kodukontorit?

Mitte ainult ei lubata, vaid on ranget soovituslik kodust töötada. Juulis-augustis võisime kontoris käia. Aga praegu näiteks kui mul peaks arvuti katki minema, siis saadab tööandja mulle koju IT-venna uue arvutiga või mis iganes vaja on. Töötool ja lisakuvar toodi mulle ka koju ja need, kes tahtsid, said ka töölaua koju. Kodune internet makstakse ka kinni, arve alusel. Aprillist alates vist. Keskmise suurusega firma.

Need, kes ei saa üldse kodus olla, varustatakse igasuguste desinfitseerivate vahenditega ja töökohad tõsteti ka ringi, et olesk vähem kontakte. Ja ventilatsioonisüsteem puhastati/remonditi kevadel ka ära.

Loodaksime saada detsembrist jälle kontorisse, vähemalt kord nädalas, aga eks näis.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 13:23; 08.11 17:56; 08.11 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülemus ise istub kodukontoris juba veebruarist saadik, seega keegi ei jälgi, kust mina tööd teen. Mulle meeldib ikka kontoris käia, aga ei ole seal kogu aeg. Kontoris nagu edeneb töö paremini.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 13:25; 16.11 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa kaugtööd teha. Aga Tallinnas samapalju autosid tipptunnil kui enne koroonat. Kes need kõik on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa kaugtööd teha. Aga Tallinnas samapalju autosid tipptunnil kui enne koroonat. Kes need kõik on?

Kodukontoris töötajad. Ega nad siis kodus istu. Ülemus kontoris silma peal ei hoia

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 10:13; 06.11 18:38; 07.11 21:23; 17.11 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil poleks see kahjuks võimalik. Ülemus ei saaks kontrollida, et me igat sekundit ikka tööks kasutaks. Meil on isegi riiete vahetamise aeg suur probleem. Eks siis töökoha uksest kuni töökohani jõudmise aeg arvel

????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa kaugtööd teha. Aga Tallinnas samapalju autosid tipptunnil kui enne koroonat. Kes need kõik on?

Koroona tippajal oli autosid ikka linnas oluliselt-oluliselt vähem.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 13:23; 08.11 17:56; 08.11 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ülemused on ka kontrollifriigid ja ei pea kodukontorit efektiivseks, meid kontoris ca 10 inimest. Muretsevad, et kui kodus tööd teha, siis keegi ei tee midagi ja ei saa luurata mida tehakse. Meid ajab see naerma ja ahhetama, et nad nii eneskesksed ja paranoilised kõige suhtes on.. Eks passime rõõmsalt edasi kontoris nende silm all (meil kaamerad kontoris) 😀

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ülemused on ka kontrollifriigid ja ei pea kodukontorit efektiivseks, meid kontoris ca 10 inimest. Muretsevad, et kui kodus tööd teha, siis keegi ei tee midagi ja ei saa luurata mida tehakse. Meid ajab see naerma ja ahhetama, et nad nii eneskesksed ja paranoilised kõige suhtes on.. Eks passime rõõmsalt edasi kontoris nende silm all (meil kaamerad kontoris) ????

Kas töötulemused siis pole kuidagi teisiti jälgitavad? Kui mitu lehekülge tõlgitud või mitu pakkumist tehtud või mitu skeemi joonistatud või mis iganes. Kui töö on selline, et aru ei saa, kas tehtud või tegemata ilma kaamerats vaatamata siis on küll naljakas töö. Igal tööl on ju mingi produkt või tulemus, käegakatsutavast asjast kuni kohalviibinute hinnanguni (see näiteks teatrietenduste puhul). Mis imelik amet see teil selline on, et ei saa teisiti kui kaameraga teada, mitu inimest on läbi helistatud või mitu rida koodi kirjutatud?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.11 13:23; 08.11 17:56; 08.11 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne koroonat oli ka kodukontori võimalus aga kokkuleppel otsese juhiga. Märtsikuus saadeti kõik kontorirahvas, kel võimalik, kodukontoritesse. Maikuu keskelt alates on vaba valik, kas töötada kontoris või kodus, tingimusel, et avatud kontoris tööl ei oleks korraga üle 40% inimestest. Juulikuust saati inimeste arvu piiranguid pole, võib töötada nii kontoris kui kodus. Lihtsalt otsest juhti informeerida. Kuna minu töös on palju asju lihtsam teha inimestega otse suheldes, siis isiklikult eelistan kontoris kohal käia.

Hetkel ootame, kas tegevjuht suunab kontorirahva uuesti kodukontoritesse või tohime veel ise valida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 20:35; 16.11 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Kas keegi on ka mõnest riigiametist – kuidas suhtumine on? Meil on väga jäik – kuni valitsuse otsust, et kõik jäävad kaugtööle, ei ole, siis on kohustuslik kontoris käia. Nakatunuid on viimase nädala jooksul juba mitmeid, kevad näitas, et kodukontoris olid töötulemused oluliselt paremad.</p>

Olen riigiasutuses. Kevadest saadik kodutööl. Kontorisse minek keelatud otseselt ei ole, aga on rangelt mittesoovitatav ja enda kohalviibimine tuleb eelnevalt kirja panna. Juht peab tagama, et korraga liiga palju rahvast kohale ei tuleks.

Igapäevane kontoris käimine meil vist ei taastugi, kuna sisekorraeeskirja pandi ka kodukontor ja sellega seonduvad tegurid kirja. Nt jagatud vastutus ergonoomilise töökoha loomise kohta.

Mina töötan KOVis ja sellise töö peal, kus ikkagi ei ole võimalik 100% ainult kodukontorit teha (otsene töö kodanikega ja sotsiaalvaldkonnas). Meie ülemus on alati olnud sedameelt, et kui võimalik, siis võib kodust teha ja ma olen varasemalt seda võimalust vähem kasutanud, nüüd kevadel eriolukorra ajal olingi põhiliselt kodus. Nii palju kui tuttavaid on riigiametites, on kõik ikka kodukontorites.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne koroonat oli ka kodukontori võimalus aga kokkuleppel otsese juhiga. Märtsikuus saadeti kõik kontorirahvas, kel võimalik, kodukontoritesse. Maikuu keskelt alates on vaba valik, kas töötada kontoris või kodus, tingimusel, et avatud kontoris tööl ei oleks korraga üle 40% inimestest. Juulikuust saati inimeste arvu piiranguid pole, võib töötada nii kontoris kui kodus. Lihtsalt otsest juhti informeerida. Kuna minu töös on palju asju lihtsam teha inimestega otse suheldes, siis isiklikult eelistan kontoris kohal käia.

Hetkel ootame, kas tegevjuht suunab kontorirahva uuesti kodukontoritesse või tohime veel ise valida.

Huvitav kuidas sa inimestega otse suhtled kontoris kui teised  kodukontoris on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.11 07:38; 16.11 08:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huviringi juhendalal nii vähe fantaasiat?

Oleneb ringist. Minu laps käis robootikas, sealne õpetaja üritas ka mingeid videotunde teha ja saatis linke, kuidas midagi teha. Tegelikkuses ei viitsinud lapsed ise niimoodi pusida ja uurida, videotunnist ka pole kasu, sest lastel pole kodus neid materjale ja reaalselt ei saa midagi teha. Igatahes vajus ära ja ringijuhil jäi raha saamata. Samas programmeerimisring toimis distantsilt hästi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 13:25; 16.11 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne koroonat oli ka kodukontori võimalus aga kokkuleppel otsese juhiga. Märtsikuus saadeti kõik kontorirahvas, kel võimalik, kodukontoritesse. Maikuu keskelt alates on vaba valik, kas töötada kontoris või kodus, tingimusel, et avatud kontoris tööl ei oleks korraga üle 40% inimestest. Juulikuust saati inimeste arvu piiranguid pole, võib töötada nii kontoris kui kodus. Lihtsalt otsest juhti informeerida. Kuna minu töös on palju asju lihtsam teha inimestega otse suheldes, siis isiklikult eelistan kontoris kohal käia.

Hetkel ootame, kas tegevjuht suunab kontorirahva uuesti kodukontoritesse või tohime veel ise valida.

Huvitav kuidas sa inimestega otse suhtled kontoris kui teised kodukontoris on?

Kodukontoritesse on suunatud vaid osa töötajaid, mitte kõik. Tegemist tootmisettevõttega. Insenerid ja operatiivsed juhid nt ei saa oma tööd kodust teha ning seega on majas. Ja kuna minu ametikohal on palju suhtlemist just nende majas olevate inimestega siis kodus töötamine raskendab teatud operatsioone või teeb need ajakulukamaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.11 20:35; 16.11 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riigiasutus ja nii palju kui võimalik soovitatakse kodukontoris olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes räägivad, et kaugtöö on ebaefektiivne- väidan vastupidist!

Nt täna reaalne olukord tööl oli järgnev. Mutid plädisevad hommikul kohvinurgas 1h. Lõunapaus venib samamoodi tänu mokalaadale 1,5 h pikkuseks. Õhtul, enne tööpäeva lõppu oli pläramine koos kohvi joomisega jälle ligi 1 h pikkune. No tule taevas appi, kas see on efektiivne?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:05; 06.11 21:50; 16.11 23:47; 17.11 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes räägivad, et kaugtöö on ebaefektiivne- väidan vastupidist!

Nt täna reaalne olukord tööl oli järgnev. Mutid plädisevad hommikul kohvinurgas 1h. Lõunapaus venib samamoodi tänu mokalaadale 1,5 h pikkuseks. Õhtul, enne tööpäeva lõppu oli pläramine koos kohvi joomisega jälle ligi 1 h pikkune. No tule taevas appi, kas see on efektiivne?

Mina plädisen ka. Kohvi võttes saab kolme inimesega kiirelt mingeid asju arutada ja lahendada.

Aga üsna naljakas, et sul saab tööl 4 tundi päevas tööluusi teha. Või on nad ülejäänud aja nii efektiivsed, et kõik saab tehtud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 10:13; 06.11 18:38; 07.11 21:23; 17.11 07:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes räägivad, et kaugtöö on ebaefektiivne- väidan vastupidist!

Nt täna reaalne olukord tööl oli järgnev. Mutid plädisevad hommikul kohvinurgas 1h. Lõunapaus venib samamoodi tänu mokalaadale 1,5 h pikkuseks. Õhtul, enne tööpäeva lõppu oli pläramine koos kohvi joomisega jälle ligi 1 h pikkune. No tule taevas appi, kas see on efektiivne?

Mina plädisen ka. Kohvi võttes saab kolme inimesega kiirelt mingeid asju arutada ja lahendada.

Aga üsna naljakas, et sul saab tööl 4 tundi päevas tööluusi teha. Või on nad ülejäänud aja nii efektiivsed, et kõik saab tehtud.

Ma pigem arvan, et muttide arvu saaks vähendada 50% ja asjad oleks ikka samal tasemel tehtud. Neil lihtsalt pole koormust. Mõni mutt käibki kontoris ainult oma isiklikust elust rääkimas, sest mõned päevad nädalas töötab ka kodukontoris.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 22:05; 06.11 21:50; 16.11 23:47; 17.11 09:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )