Esileht Hobinurk Kehv keeleoskus

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kehv keeleoskus

Postitas:
Kägu

Tallinna kesklinnas, koeraomanik, palju suhtlust teiste koeraomanikega ja tugev pool sellest suhtlusest on inglisekeelne. Välismaalasi on palju, ja kohalikud venelased pursivad pärast sõja puhkemist eesti keelt või siis inglise.

50+, kooli inglise keel ja lisaks 90-ndate alguses mingid kursused ka. Aga suhtlemiskramp kadus, kui õppisin nädal aega võõral maal selle maa keelt inglise keele baasil, peres elades. Sai see võõras keel ka natuke külge, aga parim oli inglise keele rääkimise julgus.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk jutt lühidalt. Pane mingi ingliskeelne kanal tuimalt jooksma ja tee oma tegevusi. Soovitaksin pandikunne, loodusdokke või sarnast, kus näidatakse sama asja, millest jutt käib.

No siis pead ju seal teleka taga kükitama need tunnid. Mis mõttes taustaks jooksma, sa ei saa ju teha oma igapäevatoiminguid ja samal ajal kusagil telekast tuleb mingi võõrkeelne mula, nii sa ei õpi ju midagi. Paljudel inimestel ei ole köögis telekat või magamistoas, ja seda ei soovitatagi tegelikult. Või sa ühtlasi soovitad, et peaks kööki eraldi teleka ostma?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata youtubis ingliskeelseid videosid teemadel, mis sulle eriti suurt huvi pakuvad ja kirjuta kommentaare. On selleks siis ajalugu, kokkamine, tervis, kosmeetika, loodus, sport jne.  Vahel tekib dialoog teiste kommenteerijaga. Inimesed üle maailma kommenteerivad ja pole põhjust häbeneda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikk jutt lühidalt. Pane mingi ingliskeelne kanal tuimalt jooksma ja tee oma tegevusi. Soovitaksin pandikunne, loodusdokke või sarnast, kus näidatakse sama asja, millest jutt käib.

No siis pead ju seal teleka taga kükitama need tunnid. Mis mõttes taustaks jooksma, sa ei saa ju teha oma igapäevatoiminguid ja samal ajal kusagil telekast tuleb mingi võõrkeelne mula, nii sa ei õpi ju midagi. Paljudel inimestel ei ole köögis telekat või magamistoas, ja seda ei soovitatagi tegelikult. Või sa ühtlasi soovitad, et peaks kööki eraldi teleka ostma?

Ma seda enda meelest ju kirjutasin, et kogu aeg ei saa vaadata. Aga kas kuuled või kiikad teise toa või köögi ukse vahelt paari minuti tagant. Kle, kui sain imikuga hakkama, saab igaüks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oskab keegi selgitada, miks ei öelda me too. Nt kui tahaks öelda et mina ka, mulle ka( meeldib, tahan) mulle ka (ei meeldi)# ei taha). Või millal seda üldse  öeldakse?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Hobinurk Kehv keeleoskus