Esileht Pereelu ja suhted Kirjutada või mitte?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Kirjutada või mitte?

Postitas:

Kohtusin töö juures ühe mehega kellega saime suht kohe hea jutupeale. Alguses võtsin teda kui sõpra kuid ühtäkki tundsin, et olen temasse armunud. Käisime koos pausidel ja rääkisime kõigest, eelmised suhted, hobid jne jne. Ka õhtuti facebookis. Ütlen kohe ära, et mõlemad oleme vallalised. Suhtlus jätkus ka siis kui vahetasin töökohta. Alati oli tema see kes esimesena kirjutas, millegipärast on mul eluaeg olnud nagu mingi blokk, et ma ise kunagi ei helista vms mehele. Jätab kas siis meeleheitel mulje ja noh lihtsalt korvi saada kardan kah. Nüüd ei ole ta mulle kirjutanud 3 päeva. On küll online, aga ei kippu ega kõppu. Ega ma ise ka ei kirjuta kuigi hullult tahaks küsida et mis teed vms. Äkki ta mõtleb sama, et ta liiga pealetükkiv ja ma nagu pole huvi ise üldse üles näidanud. Ka siis kui suhtlesime käitusin kui sõbraga. Mis teie minu olukorras teeks? Kas olen äkki liiga vanamoodne ja peaks rohkem initsatiivi üles näitama?

Mis siis sai, teemaalgataja?
Kas mehel on äkki pere?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd ei ole ta mulle kirjutanud 3 päeva. On küll online, aga ei kippu ega kõppu. Ega ma ise ka ei kirjuta kuigi hullult tahaks küsida et mis teed vms. Äkki ta mõtleb sama, et ta liiga pealetükkiv ja ma nagu pole huvi ise üldse üles näidanud. Ka siis kui suhtlesime käitusin kui sõbraga. Mis teie minu olukorras teeks? Kas olen äkki liiga vanamoodne ja peaks rohkem initsatiivi üles näitama?

Ja nii nad välja surivad…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 08.06 21:32; 08.06 21:33; 08.06 21:59; 09.06 11:58; 11.06 14:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kirjutada või mitte?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.