Esileht Kodunurk Kodu on naise nägu

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 146 )

Teema: Kodu on naise nägu

Postitas:
Kägu

Ega nad mul pole jalas 24/7 ometi. Käin nendega maksimaalselt 2-4 tundi päevas, vahel ka vähem.

SINUL ei ole, aga siin on jutt lastest, teismelistest, kes tambivadki reaalselt samade tossudega igal pool tundide kaupa.

Väga kena, kui SINA oma saapakesi kannad pool tundi päevas ja muul ajal mitte. Kui sa aga oma saabastes istuksid hommikust õhtuni ja ei paneks tööl oma sandaalikesi jalga, siis oleks ehk ka see jutt suunatud sulle, et päeva jooksul tundide kaupa samade jalatsitega olla ei ole hea.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SINUL ei ole, aga siin on jutt lastest, teismelistest, kes tambivadki reaalselt samade tossudega igal pool tundide kaupa.

Miks? Minu omad küll oskavad jalatseid vahetada.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

SINUL ei ole, aga siin on jutt lastest, teismelistest, kes tambivadki reaalselt samade tossudega igal pool tundide kaupa.

Sa ajad küll midagi sassi. Siin teemas teismeliste jalanõudest ja nende harjumustest tosse kanda pole juttu olnud.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega nad mul pole jalas 24/7 ometi. Käin nendega maksimaalselt 2-4 tundi päevas, vahel ka vähem.

SINUL ei ole, aga siin on jutt lastest, teismelistest, kes tambivadki reaalselt samade tossudega igal pool tundide kaupa.

Väga kena, kui SINA oma saapakesi kannad pool tundi päevas ja muul ajal mitte. Kui sa aga oma saabastes istuksid hommikust õhtuni ja ei paneks tööl oma sandaalikesi jalga, siis oleks ehk ka see jutt suunatud sulle, et päeva jooksul tundide kaupa samade jalatsitega olla ei ole hea.

Kes siin enne sind rääkis inimestest, kes päev otsa kodus-töö-puhkehetkel näiteks käivad tossude või paksude talvesaabaastega. Muidugi neid ju päeva jooksul vahetatakse ja kui su teismelised ei oska, osta peegel

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 2 aastat ei ole vaja läinud, siis ei lähe ka. Millal viimati suurpuhastust tegite? Külastades sõrannade kodusid näeb kohe ära millise inimesega on tegemist. Räpasust on ikka väga palju.

Vist on keegi meil käinud päeval kui ära oleme. Võis tõesti räpane paista. Võib uuesti tulla, nüüd veidi koristatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve.  Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve. Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

Kirkaid*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve. Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

Kirkaid*

Aga see “kütjad värvid” oli ka lahe väljend ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kaks jopet ja kaks mantlit?

Sa kogu aeg käid samadega, mitte mingit vaheldust? Mitte mingeid erinevaid looke?

Mul on ainuüksi kasukaid kuus, miks ma peaks nad välja viskama?

Einoh, sina ela nagu sina tahad. Mulle näiteks samuti piisab kahest jopest pluss spordijope. Niikuinii sõidan 98% ajast autoga ja kas kohe tööl/poes parkimismajja või kodus garaaži või külas pargin 5 – 15 meetrit uksest. On talvesid, kus ma mantlit selga ei saagi. Teatris-kontserdil paneb abikaasa mu teatri juures maha ja läheb siis pargib, kus vaja. Kaubanduskeskustes-perearstil-hambaarstil-apteegis-raamatupoes on talverõivastega käimine roim ???? – seal on ju siseruumide temperatuur.

Ok, siis sa lihtsalt oledki naine jopes.

Ma tahan midagi muud kanda kui joped. Mul on kübarad ka. Suvekübarad, talvekübarad, vastuvõttudeks pidulikud kübarad.

Mis krdi jopega ma peaksin käima? Jopega käin trennis ja koeraga jooksmas.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve. Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

Et siis nii koeraga metsas matkamas, trennis, restoranides  ja presidendi vastuvõtul käid selle oma ühe ja sama lookiga?

No sel juhul jah, pole minu asi kommenteerida.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et siis nii koeraga metsas matkamas, trennis, restoranides  ja presidendi vastuvõtul käid selle oma ühe ja sama lookiga?

Mina poe see, kellelt sa küsid, aga su küsimus on totter. Ta ju kirjutab, et tal on casualimad saapad ja pidulikumad.
See aga on juba mingi diagnoos, kui sul on kapis varuks 10 kleiti juhuks, kui president kutsub vastuvõtule. Kui see ime peaks minuga juhtuma, eks siis vudin Järvsoo jutule, aga ei kougi kapist seal oma aega 10 aastat oodanud kleiti. Või õigemini ei vali sinna varutud 40 kleidi seast üht, taevas hoia 🙂

Minu värvid on helesinine, must, tumehall ja tumepunane. Jah, kõik mu riided, kõik mu igapäevased 5-6 kontoripluusi ja 3 paari pükse, kaks seelikut on nendes toonides. Nendes toonides on ka koerajalutamise ja seenelkäimise riided.

Kui äkki peaksin tundma vajadust kabas karelda, eks siis ostan trenniriided ka sama värvi. Praegu ujumiseks ja koerajalutamiseks on vastavalt must trikoo ja tumehallid jalutusriided olemas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kaks jopet ja kaks mantlit?

Sa kogu aeg käid samadega, mitte mingit vaheldust? Mitte mingeid erinevaid looke?

Mul on ainuüksi kasukaid kuus, miks ma peaks nad välja viskama?

Einoh, sina ela nagu sina tahad. Mulle näiteks samuti piisab kahest jopest pluss spordijope. Niikuinii sõidan 98% ajast autoga ja kas kohe tööl/poes parkimismajja või kodus garaaži või külas pargin 5 – 15 meetrit uksest. On talvesid, kus ma mantlit selga ei saagi. Teatris-kontserdil paneb abikaasa mu teatri juures maha ja läheb siis pargib, kus vaja. Kaubanduskeskustes-perearstil-hambaarstil-apteegis-raamatupoes on talverõivastega käimine roim ???? – seal on ju siseruumide temperatuur.

Ok, siis sa lihtsalt oledki naine jopes.

Ma tahan midagi muud kanda kui joped. Mul on kübarad ka. Suvekübarad, talvekübarad, vastuvõttudeks pidulikud kübarad.

Mis krdi jopega ma peaksin käima? Jopega käin trennis ja koeraga jooksmas.

Sa ei pea midagi. Keegi ei räägi sinust ju. Tore, ela nagu tahad.

Lihtsalt kübaraga on suht paha autot juhtida. Vähemalt minul. Ja pidulikuma riidega ja pika mantliga ka. Kui on juba peokleidi ja mantli üritus, siis ma ise ometi ei rooli ju. Selleks on autojuhid, nt äärmisel juhul taksojuhid vt. Peokleidis ja kübaraga rooli taga ja enne lund lükkamas – tore, kui meeldib, ela nii.
Minu napid vastuvõtud ei ole korraldatud Kolja ja Tanja poolt, et need poe taga õues toimuksid, kus mul müts peab peas olema. Kui kutsutakse kuningliku perekonnaga kunagi kohtuma ja hobuseid vaatama, siis eks tuleb ka müts.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa sellist sõna nagu müts õppisid? Kell 8,48 sa seda sõna veel ei osanud jeleena230?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid lapsed kõik oma mängud pooleli jätma ja asjad kokku korjama, kui emale mõni sõbranna külla tahab tulla? See on laste kodu. Ja et mängud ja asjad on laiali, et tähenda küll, et kodu oleks räpane. Räpasus on ikka hoopis midagi muud.

Lapsed mängivad oma asjadega ikka enda toas/mängutoas, mitte ei vea neid mööda maja laiali.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pesen hambaid siis, kui nad suus vastikud tunduvad. Vahel iga päev suvalisel ajal, vahel üle päeva. Sõltub toidust.

Iuuu. Käid katuste hammaste ja haisva suuga inimeste seas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve.  Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Jube igav. Kaua sa juba depressiooni põed?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa sellist sõna nagu müts õppisid? Kell 8,48 sa seda sõna veel ei osanud jeleena230?

Näe, mode paljastab siin kasutajanimesid. Tubli, tubli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtsust on sellel kui palju kellelgi mantleid ja saapaid on kui on ruumi ja koht kus neid hoida, siis ei tohiks see kedagi häirida. Praegu tundub küll, et need ühe jope tegelased elavad väga kitsastes tingimustes, siis pole ime, et kuigi palju esemeid lubada ei saa. Aga väita, et üks paar saapaid on piisav, no see on küll maailma lollim jutt.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis tähtsust on sellel kui palju kellelgi mantleid ja saapaid on kui on ruumi ja koht kus neid hoida, siis ei tohiks see kedagi häirida. Praegu tundub küll, et need ühe jope tegelased elavad väga kitsastes tingimustes, siis pole ime, et kuigi palju esemeid lubada ei saa. Aga väita, et üks paar saapaid on piisav, no see on küll maailma lollim jutt.

Kindel on igatahes see, et maailmas on ületarbimine. Ok, las olla, kui on kodus juba hetkel olemas need palju asju, aga ei ole nii ka, et see on <ainult oma asi. Ei ole. Võiks mõelda ka ikka. Ja hakata neid nüüd usinalt kasutama, ilmselt jagub nendes kümneteks aastateks.
Väheste asjadega inimestel võib olla vähe raha, võib olla vähe ruumi, kuid võib ka olla teadlik valik. Vähemasti siis mingil eluperioodil. Kui pole vajadust.
Inimesed võiks pikalt mõelda, enne kui midagi uut juurde osta, uut.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma koristan üsna korralikult iga nädal (kord kuus käib õnneks koristaja, ise tehes saan 4 tunniga hakkama), aga kappide-sahtliteni jõuan väga harva…  No vast kord aastas saavad koristatud, aga siis ka pigem ühekaupa. Suurpuhastus kevadel ja enne jõule, siis kapipealsed, lambid jms lisaks. Isegi seinad tegin ükskord tolmulapiga üle.

Kes üldse tänapäeval kannab kasukat? Mul ühe sugulase venelasest naine tegelikult ostis endale, tema eluunistus vist oli.

Mul jopesid-mantleid umbes viis tükki, igaks ilmaks ja pigem sportlikku tüüpi. Ja sama kannan nii pittu minnes kui koeraga väljas, see ju lihtsalt ülerõivas.

Saapaid kaks, tosse 4 paari.  3 paari selliseid jalatseid ka, millega pittu saab:)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaksid lapsed kõik oma mängud pooleli jätma ja asjad kokku korjama, kui emale mõni sõbranna külla tahab tulla? See on laste kodu. Ja et mängud ja asjad on laiali, et tähenda küll, et kodu oleks räpane. Räpasus on ikka hoopis midagi muud.

Lapsed mängivad oma asjadega ikka enda toas/mängutoas, mitte ei vea neid mööda maja laiali.

Me lapsed mängivad õnneks elutoas, kus me  kõik koos saame olla. Väga imelik oleks, kui nad vaid oma tubades mängiks ja seal omaette peaks olema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks on 2 mantlit liiga vähe ja mis erinevad lookid? Mul ongi üks “look”, ega ma kameeleon ei ole. Üks viisakas villane mantel ja teine igapäevane. Saapad ka, ühed casual ja teised viisakamad. Pükse 4-5 paari, t-särke umbes sama palju jne. Kõik mu riided on musta värvi. Ma ei salli kui mul liiga palju asju on ja eriti jube on kui on palju erinevaid kütjaid värve. Asjad on ahistavad ja kui külas olen kellelgi, kellel on kõik pinnad asjadega kaetud, siis olen pärast vaimselt kurnatud. See mõjub nagu mingi häiriv heli, mis mõne aja möödudes pea valutama paneb.

Suurpuhastust ei tee ma ka kunagi. Kui ma ikkagi näen, et mu diivani all on tolm, siis ma teen selle kohe puhtaks mitte ei oota mingit müstilist päeva, mil seda mustust ühtlaselt igale poole kogunenud on.

Et siis nii koeraga metsas matkamas, trennis, restoranides ja presidendi vastuvõtul käid selle oma ühe ja sama lookiga?

No sel juhul jah, pole minu asi kommenteerida.

Mul ei ole koera, aga kui oleks, siis tõesti, ma käiks temaga jalutamas selle sama mantliga, millega ma käin poeski. Miks peaks olema koeraga jalutamiseks mingi eraldi riided? Ja nagu ma mainisin enne, siis mul on viisakamaid ja casual asju, dressides ja tossudega ma niikuinii ei käi kuskil väljaspool trenni. Enamus minu riideid sobivad kontorisse ja teatrisse.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, las olla, kui on kodus juba hetkel olemas need palju asju, aga ei ole nii ka, et see on

Millest see teema on siis? Just sellest ongi, et justnagu peaks enamuse olemasolevatest rõivastest minema viskama, aga mina leian, et see pole kellegi asi kui ma neid ära ei viska. Jutt pole juurde ostmisest. Üks paar saapaid on liiga vähe ka ökoloogilisest küljest, sest jalatsite vaheldumine hoiab nende eluea pikemana.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ok, las olla, kui on kodus juba hetkel olemas need palju asju, aga ei ole nii ka, et see on

Millest see teema on siis? Just sellest ongi, et justnagu peaks enamuse olemasolevatest rõivastest minema viskama, aga mina leian, et see pole kellegi asi kui ma neid ära ei viska. Jutt pole juurde ostmisest. Üks paar saapaid on liiga vähe ka ökoloogilisest küljest, sest jalatsite vaheldumine hoiab nende eluea pikemana.

Kas see tähendab, et kaks paari saapaid peavad vaheldumisi kandes rohkem kui kaks korda kauem vastu kui üks paar saapaid?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma koristan üsna korralikult iga nädal (kord kuus käib õnneks koristaja, ise tehes saan 4 tunniga hakkama), aga kappide-sahtliteni jõuan väga harva… No vast kord aastas saavad koristatud, aga siis ka pigem ühekaupa. Suurpuhastus kevadel ja enne jõule, siis kapipealsed, lambid jms lisaks. Isegi seinad tegin ükskord tolmulapiga üle.

Kes üldse tänapäeval kannab kasukat? Mul ühe sugulase venelasest naine tegelikult ostis endale, tema eluunistus vist oli.

Mul jopesid-mantleid umbes viis tükki, igaks ilmaks ja pigem sportlikku tüüpi. Ja sama kannan nii pittu minnes kui koeraga väljas, see ju lihtsalt ülerõivas.

Saapaid kaks, tosse 4 paari. 3 paari selliseid jalatseid ka, millega pittu saab:)

Kasukas on vene vuhva tundemärk. Jaurooval pole raha et pesumasinat ega tolmuimejat osta aga kasukas on olemas. Võltsitud muidugi

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas see tähendab, et kaks paari saapaid peavad vaheldumisi kandes rohkem kui kaks korda kauem vastu kui üks paar saapaid?

Jah, kordamööda käies peavad mõlemad paarid kauem vastu. Kujutad ette, et õhtul töölt tulles on ilm soojem, lumi sulab ja sa astud nt. sügavasse lompi, nii et saapad on lausa vettinud, ainukesed saapad. Öösel külmetab, hommikul lähed märgade saabastega või kingadega tööle, sest rohkem sul pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad ette, et õhtul töölt tulles on ilm soojem, lumi sulab ja sa astud nt. sügavasse lompi, nii et saapad on lausa vettinud, ainukesed saapad. Öösel külmetab, hommikul lähed märgade saabastega või kingadega tööle, sest rohkem sul pole.

Meie ilmadega kulub jalanõude kuivati nagunii marjaks ära, olgu sul üks või 10 paari.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutad ette, et õhtul töölt tulles on ilm soojem, lumi sulab ja sa astud nt. sügavasse lompi, nii et saapad on lausa vettinud, ainukesed saapad. Öösel külmetab, hommikul lähed märgade saabastega või kingadega tööle, sest rohkem sul pole.

Meie ilmadega kulub jalanõude kuivati nagunii marjaks ära, olgu sul üks või 10 paari.

Mul on olemas selline asi, aga täiesti märgi saapaid see lõplikult hommikuks ära ei kuivata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ilmadega kulub jalanõude kuivati nagunii marjaks ära, olgu sul üks või 10 paari.

Mul on olemas selline asi, aga täiesti märgi saapaid see lõplikult hommikuks ära ei kuivata.

Minu oma kuivatab 4-5  tunniga täiesti kuivaks ka paksud talvised turvasaapad, mida mu mees iga päev tööl kasutab. Tavalised nahksaapad, millega mina iga päev käin, kuivavad kiiremini.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaurooval pole raha et pesumasinat ega tolmuimejat osta aga kasukas on olemas. Võltsitud muidugi

Mis see tähendab? Kes on jauroova ja misasi on võltsitud kasukas?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 146 )


Esileht Kodunurk Kodu on naise nägu