Esileht Hobinurk Koeratõug Pomeranian

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Koeratõug Pomeranian

Postitas:

Kus sellist tualetti saada on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis valu on võtta koera, kui pole aega temaga õues hädalgi käia?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sellist tualetti saada on?

 

Meie ostsime Mustika keskuse loomapoest ja neid on eri suurustes koertele ja eri kujuga.

Lappidena saab kasutada apteekides inimestele mõeldud voodihaigetele mõeldud lappe, need on odavamad.

Treenida saab maiusega – kui teeb lapile, anda kohe maiust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis valu on võtta koera, kui pole aega temaga õues hädalgi käia?

 

Võib-olla tuleb sulle üllatusena, aga inimesed käivad tööl ja kui koer käib päeval koeratualetti, saan olla rahulik, et ta ei piinle seni pissihäda käes.  Keset tööpäeva pole tõesti võimalik koeraga jalutama minna. Ei kujuta ette, et istun kodus ja käingi vähemalt 4 korda päevas kogu aeg koeraga õues. Kui palju selliseid koeraomanikke on? Et tööle siis ei lähegi?

Pomeranian on ikkagi eelkõige toakoer, mitte hurt, kellega on vaja tõesti päevas mitukümmend kilomeetrit joosta, muidu surevad südamehaigusesse ära.

Seega ma ei saa aru, mis probleem nagu sul on?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ja korralikult koolitatud koer, ka näitustel käinud.

Ei haugu, kui juhtub haukuma, vot siis tasub tõesti vaadata, et väljas keegi kahtlane liigub, niisama ei klähvi iial.

Pissib koeravetsu, ehk et restiga lapile, väga korralik on.

Karva vaja rohkem hooldada kevadel ja sügisel karvavahetuse ajal. Muul ajal väga mugav – korra nädalas kammida on täitsa OK. Kerge pügamine kahe nädala tagant vormi, mida teen ise.

Rihma asemel on peenike jalutusnöörike, koer ei tiri iial ja käib ilusti kõrval.

Sotsialiseeritud – ei ründa ühtki inimest ega looma.

Samast pesakonnast teine koer on suur haukuja ja pahanduste tegija.

Ehk et kõik sõltub ikka kasvatusest ja iga koera iseloomust kah.

Mul palju väikseid koeri olnud ja pomeranian on kõige rahulikum nendest ja vähem karvahooldust vajavam kui näiteks yorki.

Tutvusringkonnas on veel mitu pomeraniani ja kui ikka kutsikakoolitus on jäetud tegemata, ongi koer kuri või pissib tuppa suvalisse kohta või haugub kogu aeg.

Vabandust, et ma su kiidulaulu peale küsin, et mis krdi restiga lapid sul seal majapidamises on ja miks sa kiidad koera “korralikuks”, kui ta pissib elamises sees kuhugile lapile???

Koer käib õues. Käib jalutustel, metsas asjatamas, jooksmas, oma inimesega koos. Elamises ei ole lappe ega reste ega muud sellist. Koer ei pissi ega kaka tuppa. Elementaarne.

Lappe ja pissianumaid vajav koer pole korralik koer:)))

8 Different Types of Dog Toilets - Home Stratosphere

Olen 9 h tööl ja mu koer ei pea kannatama põie lõhkedes, kuni koju saabun.

Saab ilusti koeratualetti kasutada pissimiseks. Koolitamine võttis omajagu aega, aga tõeliselt loomasõbralik asjandus on see tualett. Pealmine rest käib lahti ja seal on kilealusel koeralapp, mis imab pissi endasse ja ei haise. Õues käib ta nagunii.

Kassid ka ju käivad oma kassitualetis, kas need siis ka pole korralikud?

Vaata, nemad ongi kassid ja nende omanikud võtsid endale teadlikult kassi.

Sina võtsid koera. Ta pole kass.

Paljude koerte omanikud on 9h seoses tööga kodust ära ja pole yhelgi päriskoeral probleemi. Öösel on koer 12+ tundi pissimata ja magab mōnuga edasi – mis kaste  ja lappe ma peaks talle elamisse paigaldama?

Sinu omal on probleemid.

Ühelt poolt on see, et ega tõug polegi okei oma aretuselt ja kuhu ta tänaseks on jõudnud. Teisalt on oma osa omanikul- pudeliharju võtavad endale inimesed, kelle meelest ongi okei et koer vajab pissikaste, lappe, klähvimist ja ägestumist iga möödakäija peale, poodi kaasa võtmist kotikeses jne.

Kas agressiivne või üliarglik. Muud pole kohanud. Selgelt on sellisel loomal probleem. Probleemivaba loom on rahulik, rõõmus ja enesekindel.

Eraldi remark on see, et ega mina võtsingi oma koerad kui teadsin, et olen kogu aeg nende jaoks olemas.  Pole vaja kuskil 9-10 tundi eemal olla. Pikalt metsas, lahtiselt uhavad, linnatiirud rihmas ja igalt poolt me jõuame koju…viimase lauseosa tähendus on sulle mõistetav siis kui oled kursis koera baastreeningu põhimõtetega ja usalduse tekitamisega.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas peategi õigeks, et koerad on päevad läbi üksi kodus? Olen pidanud kolme koera ning korraldanud nii, et keegi teeb koeraga kerge jalutuskäigu lõunaajal – kas ise, mees või on juba sel ajal lapsed seda teinud. Isegi mu kass ootab, et keegi lõuna ajal koju tuleks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua sa veel jaurad siin. Kui te just ei hooma,  siis antud teema algataja küsis arvamust neilt,  kes omavad seda koera.

<span style=”color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Palun minge vahutageoma sappi teise teema all nt:  “millist kasvu/tõugu/sugu looma soetada “.</span>

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju negatiivseid kommentaare! Kahju, et paljudel on olnud kokkupuuteid kehvasti kasvatatud ja sotsialiseeritud pomeranianidega. Ilmselt on paraku palju omanikke, kes on võtnud koera tema efektse välimuse pärast, ja kasvatada pole viitsinud. Minul on vastupidi, väga positiivne kogemus. Minu pomeranian on mõistliku käitumisega, puudub igasugune agressiivsus või hirm ükskõik mis suuruses või soost koerte või inimeste suhtes. Hädad teeb eranditult õues, armastab jalutada, rihmas käib eeskujulikult. Haukuda talle muidugi meeldib, kui keegi uksest tuleb või on elevuses näiteks õuemineku ootuses, aga keelamise peale lõpetab kohe, kodust väljas ei haugu. On rõõmus ja aktiivne, mängib ja jookseb meelsasti. Väikese kasvu tõttu tuleb olla ettevaatlik, et vältida traumasid nt kõrgelt libedale põrandale hüpates, seetõttu koer diivanil ega voodis ei käi. On väga kuulekas ja leplik. Karvahooldusega tuleb mõnevõrra tegeleda, aga see pole midagi ülejõukäivat. Mina küll julgen tõugu soovitada, aga ainult nendele, kes koeraga ka tegeleda ja kasvatada viitsivad, siis on ta suurepärane kaaslane.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Hobinurk Koeratõug Pomeranian