Esileht Ilu Kogemus ABOUTYOU.ee-ga

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Kogemus ABOUTYOU.ee-ga

Postitas:
Kägu

Teema on küll vana, aga olen sealt ka väga palju tellinud ning tõesti, tooted ei tule originaalpakendis. Lisaks on teatud bränditoodete puhul täpselt samal tootel (sama mudel) midagi natuke teistmoodi kui esinduspoes, nt logo on veidi teistsugune vms. See on küsimusi küll tekitanud. Samas jälle nii suur keskkond vaevalt saab endale nii pikalt lubada feiki müüa.

Originaalpakendis ei tule need näiteks seetõttu, et kaupa saab ju kodus proovida ja originaalpakendid võivad selle käigus katki minna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal pole enam üldse häid pakkumisi ja tarneajad on jube pikaks veninud, huvitav miks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal pole enam üldse häid pakkumisi ja tarneajad on jube pikaks veninud, huvitav miks

Reede tellisin, täna sain kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tellisin 21.05 ja pole isegi välja saadetud veel ja olen nõus, et häid pakkumisi on kuidagi väheks jäänud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seal pole enam üldse häid pakkumisi ja tarneajad on jube pikaks veninud, huvitav miks

Vedas sul. Ma tellisin 23.05 ja pole isegi teadet saanud, et oleks teele pandud. Sama kogemus aprilli lõpust, kus pakk saabus 2 nädalat peale tellimuse esitamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trustpilotis ka päris negatiivsed kommentaarid neile viimasel ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te muidu jälgite ka, kas tootel, mida tellite on pikk tarneaeg või on kohe tulekul?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Te muidu jälgite ka, kas tootel, mida tellite on pikk tarneaeg või on kohe tulekul?

Seal ei näita ju tootel tarneaega? Tellimuse esitamisel näitab ligikaudset, aga see rohkem seotud nende komplekteerimivõimekusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, kellel 21.05 tellimus sai tehtud. Tarneajana algselt oli märgitud selle nädala esimene pool.  Eile tuli vabandav kiri, et ladu on koormatud ja võimalik, et mõni toode on selle ajaga väljamüüdud.  Loodetavasti hakkab pakike lähipäevil liikuma.

Meil sõbrannaga oli enamvähem samal ajal veel selline jama nendega, et tellitud kauba asemel saabus hoopis kellegi teise inimese AY tellimus. Enda asjad olid sooduskampaanja ajal tellitud ja kõik olid selleks ajaks väljamüüdud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu Kogemus ABOUTYOU.ee-ga