Esileht Hobinurk “Kõige parem kaaslane” saade

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: “Kõige parem kaaslane” saade

Postitas:
Kägu

See saade tekitab meie peres tülisid lastega. Me mehega vaatame ja naerame. Lapsed ütlevad et meie suhtumine on halb. St ei tohi olla üleolev ega naerda teisi nende ütlemiste või tegemiste pärast.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See saade tekitab meie peres tülisid lastega. Me mehega vaatame ja naerame. Lapsed ütlevad et meie suhtumine on halb. St ei tohi olla üleolev ega naerda teisi nende ütlemiste või tegemiste pärast.

vahel ongi nii, et peres on lapsed targemad kui vanemad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin just ära ühe osa. Mõni tegelane ajas küll närvi. See pliiatsiteritamise värk! Nii tuli meelde, kuidas ma lapsena selle ise ära õppisin – väga terav nuga, õige nurk ja õrn surumine. Mitte julma jõuga nühkimine. Ja ma olin siis vast kümnene ????. No ei ole võimalik, et üsna täiskasvanud mehe aju seda ei võta.

Aga see sinise peaga kutt tundus küll täitsa tore. Ja nii mõnigi noor veel, keda pildis vähem oli.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige ebameeldivam on see teravküüneline tibi. Eelmisel hooajal sellist üht ja vastikut polnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin just ära ühe osa. Mõni tegelane ajas küll närvi. See pliiatsiteritamise värk! Nii tuli meelde, kuidas ma lapsena selle ise ära õppisin – väga terav nuga, õige nurk ja õrn surumine. Mitte julma jõuga nühkimine. Ja ma olin siis vast kümnene ????. No ei ole võimalik, et üsna täiskasvanud mehe aju seda ei võta.

Aga see sinise peaga kutt tundus küll täitsa tore. Ja nii mõnigi noor veel, keda pildis vähem oli.

ei viitsi hakata üle vaatama, aga kas tal mitte sakiline nuga polnud teritamiseks? sellega peakski suht keeruline olema

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin just ära ühe osa. Mõni tegelane ajas küll närvi. See pliiatsiteritamise värk! Nii tuli meelde, kuidas ma lapsena selle ise ära õppisin – väga terav nuga, õige nurk ja õrn surumine. Mitte julma jõuga nühkimine. Ja ma olin siis vast kümnene ????. No ei ole võimalik, et üsna täiskasvanud mehe aju seda ei võta.

Aga see sinise peaga kutt tundus küll täitsa tore. Ja nii mõnigi noor veel, keda pildis vähem oli.

Miss Tina Bisquit jättis hea mulje? Väga halvustavalt räägib kaaslastest seal.

Siiani Pert ja Sofi on ainsana normaalse inimese mulje suutnud jätta. Pert ka ainus noormees, kes ajateenistusse kõlbulik oli.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk “Kõige parem kaaslane” saade