Esileht Pereelu ja suhted Kokkukolimisest. Millal?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Kokkukolimisest. Millal?

Postitas:

Kui pikaajaliselt olite enne suhtes, kui kokku kolisite? Kui kaua tänaseks koos elanud? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine suhe. 3a koos ja siis kolisime kokku. Lahku läksime 2a pärast, ehk siis kokku koos olime 5a.
Praeguse mehega kolisime kokku kohe suhte alguses(2 nädalat vast olime koos) ja siiani elame rõõmsalt koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil oli kuidagi nii, et läksin noormehele külla ja peale esimest koosveedetud ööd enam ei lahkunudki. Käisin küll kodus lilli kastmas aga mõne kuu möödudes loobusin oma üürikast. Aasta hiljem loobusime tema omast ka ja soetasime ühise kodu. Tänaseks abielus, ühe lapse vanemad ja teise ootel. Koos oldud 11 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar nädalat olime juttu ajanud kui ta esimest korda ööseks minu juurde jäi ning sellest peale elasimegi koos. Hetkel veidi üle 6 aasta kooselu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tutvusime septembris, kokku kolisime detsembris, aprillis olid pulmad
ja sel aastal tähistame 20.pulmaaastapäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud olime koos olnud kui kaaslane kolis minu juurde üürikasse. ca 2a hiljem ostsime ühise kodu ja nüüd kui ühise kodu ostmisest on 2a ootame esimest last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

paar kuud teretuttavad, siis ühine üritus, mis lõppes minu pool ja sinna mees paar päeva hiljem oma asjad ka kolis. 10 kuud hiljem sündis esimene laps.
praeguseks 20 a koos

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime aastaid tuttavad ja pool aastat kulus ikka kurameerimisele, väljaskäimistele. Aasta elasime vabalt, siis abiellusime ja nüüd oleme abielus olnud 20 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kokku kolisime pärast seda, kui olime pea aasta elanud nii, et elasime mehe korteris, aga minu asjad olid minu korteris (korteris olid lähestikku, et käisin nt peale tööd läbi, vahetasin riided või võtsin kaasa, mis vaja).

Alguses mulle meeldis nii, et oli hea teada, et kui midagi peaks untsu minema, siis on mul koht kuhu minna ja et ma pole enda elukohast loobunud. Lõpuks tüütas ära see kahes kohas elamine, kolisin oma asjad mehe juurde ja üürisin enda korteri välja. Mees oli korduvalt teemaks võtnud, et nö päriseks tema juurde koliksin, aga ma olin ikka kuidagi kahtlev. Enne olin mitu aastat üksi elanud ja kuidagi oluline oli see oma pinna omamine suhte alguses.

Praeguseks läheb 11. aasta ühist elu, abielus, peres kaks last, mehe korterist oleme vahepeal edasi liikunud koos ostetud suuremasse ja ühisesse korterisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1,5a kaugsuhet, siis kolisime kokku ja sellel aastal saab 10a täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tagasi vaadates kolis mees tegelikult minu juurde nädal peale tutvust. Mina arvasin, et ta käib lihtsalt külas, õhtul tuleb ja hommikul läheb ja kui mina pikemalt tööl olin (3 päeva järjest 16 tunnised vahetused) siis teda ei olnud, aga viimase tööpäeva õhtul oli jälle kõpsti platsis. 🙂
Praeguseks 26 aastat koos ja ei nurise 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikaajaliselt olite enne suhtes, kui kokku kolisite? Kui kaua tänaseks koos elanud? ????

Kokku kolimisele hakkasin mõtlema siis kui teineteisele olime oma tundeid avaldanud. Kui armatust kooselus pole, kas on mõtet üldse koos elada? Ok, majanduslikult võib olla kasulik. Kui see külg elus oluline, siis jah, võib muidugi kohe kokku kolida. Aga siis tuleb aru endale anda, et see on ajutine. Pikalt koos ilma tunneteta elada on väga suur piin ja arvan, et ka võimatu. Mida sa vajad suhtest ? Kas on märke, et see mida vajad on olemas ühises olemises? See “miski” mida vajad peaks olema olemas kohe. Kui on mulje, et siis on hea kui kokku kolime, on see enda petmine. nn “käimise” aeg on väga hea aeg palju rääkida ja üksteist tundma õppida. Kokku kolides tekib kohe see argipäev, kes käib poes, kes teeb söögi, kes koristab, kes tasub arved jne. Kui koos veel ei elata on iga kohtumine pidupäev ( seda muidugi juhul kui kohtumine ei tähenda ühe juures toas viibimist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine suhe kestis 3a. 1,5 aastat oleme koos olnud kui kokku kolisime.

Nüüd abikaasaga olime sebinud kuskil natuke üle kuu ja siis kolisime kokku. 11 kuud peale kokku kolimist sündist tütar. Kui tütar oli 10 kuune, siis abiellusime. Hetkel jookseb kuues aasta ning suvel tähistame 4-ndat pulmaaastapäeva 🙂 .????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke üle aasta käisime kahe koha vahet, mòlemal väiksed korterid. Siis myysime need ja ostsime ühise suurema. Hiljem juba maja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise mehega olime umbes pool aastat koos olnud kui kokku kolisime, praegusega umbes aasta. Mõlemal juhul läks kuidagi nii, et esialgu sai vastastikku külas käidud, siis mingil hetkel tekkis teineteise poole mingi nurgake puhaste riiete ja hügieenitarvetega ning lõpuks veetsime nagunii kogu vaba aja koos, seega polnud nagu mõtet enam kahte kodu pidada. Praeguse mehega läks sellepärast veidi kauem, et tahtsime ühise kodu osta, kuna kummagi poole poleks mugavalt kahekesi elama mahtunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe esimesest päevast. Mees tuli minu juurde ja hiljem müüsime tema korteri maha. Tänaseks oleme koos olnud 3 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No meil oli kuidagi nii, et läksin noormehele külla ja peale esimest koosveedetud ööd enam ei lahkunudki. Käisin küll kodus lilli kastmas aga mõne kuu möödudes loobusin oma üürikast. Aasta hiljem loobusime tema omast ka ja soetasime ühise kodu. Tänaseks abielus, ühe lapse vanemad ja teise ootel. Koos oldud 11 aastat.

Mul on analoogne lugu. Kui tuttavaks saime, elasime noormehega samas ühikas. Ta tuli mulle 3 päeva pärast tutvumist külla ja jäi hommikuni (ajasime juttu, ei muud). Paar päeva hiljem jäi uuesti pikemaks külla ja siis põhimõtteliselt hakkaski iga päev pärast loenguid minu juures olema. Kuu aega hiljem leidsime, et pole mõtet kahe ühikatoa eest maksta, kui niikuinii kogu aeg koos minu juures oleme. Et minu tuba oli parem ja mul oli lai voodi, loobus tema oma toast. Samal aastal abiellusime ja praeguseks oleme olnud koos 17 aastat. Lisan veel, et enne temaga tutvumist poleks osanud arvatagi, et kellegagi nii kiiresti lähedaseks võiksin saada. Varasemalt oli mul olnud üks pikaajalisem suhe ja üks lühike käimine, kooselamisest polnud kunagi proovinud ja olin üldse poiste osas ettevaatlik ja valiv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on elus nende suhetega, kus kokkukolimiseni olen jõudnud, üsna kiire tempo. Enamasti kuu jooksul kokku kolitud.
Praeguses suhtes oli samamoodi, mitte rohkem kui kuu, kui meespool sisse kolis. Abiellusime 5. kooseluaastal ja praeguseks 7a koos elanud. Ühiseid lapsi seejuures pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin 16a kui tutvusime. 10kuud tutvust ja 9kuud koos olemist ning kolisime kokku. Suvel saab 16aastat sellest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5 aastat olime suhtes enne kui kokku kolisime. nüüd on 6 aastat juba kooselatud. lahku minema ei kipu, saame hästi läbi. mõlemil teine suhe, ühiseid lapsi ega pangalaene, mille pärast koos olla pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tudengite värk. Peale tutvumist elasime paar kuud nii, et ma käisin vahepeal kodus asju võtmas ja midagi ära viimas ja peale kaht kuud otsustasime, et pole mõtet minu üürika eest maksta, kui ma seda vaid riidekapina kasutan. Kolisime mu asjad ringi ja nüüdseks on kooselu 18 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud olime “deitinud”, nüüd 8 aastat kooselus, millest 2 ametlikult abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta olime tuttavad ja suht kohe armusime. Siis olid pulmad ja seejärel kolisime kokku. Praeguseks 12 aastat abielus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta “käisime”, läksime kaheks kuuks välismaale ning kui tagasi tulime, pidin ootamatult kiiresti uue elukoha otsima. Kutsus mind enda juurde. Ma arvan, et kui seda poleks juhtunud, oleks paar kuud kauem eraldi elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime kuu koos olnud, kui mul tudengina algas suvepuhkus ja kolisin esmaste asjadega mehe juurde. Läks nii, et tagasi enam ei kolinudki – suve lõpus otsustasime mu üürilepingu lõpetada ja kolisime ülejäänud asjad ka ümber. Ehk siis ametliku kokkukolimise hetkeks olime neli kuud suhtes olnud. Nüüdseks oleme kolm aastat õnnelikult koos olnud, elame samas korteris ja kavatseme peagi esimese ühise kodu osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta olime tuttavad ja suht kohe armusime. Siis olid pulmad ja seejärel kolisime kokku. Praeguseks 12 aastat abielus.

Meil sama – aasta koos, siis pulmad ja kokkukolimine. Praeguseks abielustaaži 31 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal aega tuttavad, siis tuli külla ja jäi…koos olime 20 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sry, aga lihtsalt veider, kui paljud siin päeva-paari jooksul kokku on kolinud. Ei õpita absoluutselt inimest tundma, pea ees suhtesse .. meeleheitel mulje jätab. Need mehed, kes “tulid külla ja jäid”, olid äsja vanglast vabanenud või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos olnud pea 3a, kuid ei ela koos
mulle väga hästi sobib, mehele mitte aga lepib 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokku kolimise hetkeks olime 2 kuud koos olnud – mulle tundus see küll ebamugava kiirustamisena, aga tegu oli veidike sundseisuga, sest mees pidi oma üürikast välja kolima ja polnud tegelikult mõtet uut üürikat võtta. Nüüdseks 15 aastat koos, sellest 12 aastat abielus, 2 last ja oma kodu. Võiks kokkuvõtvalt öelda, et oli ikkagi õige samm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Kokkukolimisest. Millal?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.