Esileht Kodunurk Köögimööbel

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: Köögimööbel

Postitas:

Täismõõdus nõudepesumasinaga ei ole nõus. Mul oli ja sellest tekib ainult nõue et veel rohkem nõusid osta, kuna muidu pead masinat pooltühjana käivitama. Nüüd on mul 45cm ja olen jumala rahul. No sõltub ka kui suur pere on, aga alla 3 inimese kindlasti ei soovita suuremat. Lihtsalt täismõõdus ei ole kogu aeg parim lahendus.

Su probleem oli vähe nõusid mitte liiga suur masin. Kui inimene teeb koguaeg kodus süüa (nt praegu kodus töötades), siis saab 60cm masin isegi üksi elades päevaga täis. Ei kujuta küll ette, kuidas kolmekesi või rohkemakesi mingi 45cm kökatsiga hakkama saada. Üks pott juba täidab kolmandiku masinast.

Tore et sa minu probleemi tunned. Mul on mõlemad masinad olnud ja igal juhul valiks jälle 45cm.

Teen ka ise süüa ja masin käib iga 2-3 päev. Pannid, potid ja ka külmkapi riiulid mahuvad ilusti sisse. Olin väga õnnelik et sain nõudest lahti mida ei vajanud (sellega siis kui soetasin 45cm)

Peres 2 inimest. Muideks on vist sinu probleem masina efektiivne täitmine sest suure poti alla paigaldan mina tassid jne.

Kuidas need potid sul puhtaks saavad, kui seal tassid all on?  Ega nõu ei saa puhtaks lihtsalt sellest, et ta masinas on, nõule peab olema ka vee ligipääs ju.

Meil on 4 liiget peres, aga üks on väikelaps ja teine beebi, kes veel tahket toitu ei söö. Ka kahekesi olles sai peaaegu iga päev 60 cm masin täis. Praegu kodusena saab kindlasti täis ja jääb ruumi puudugi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 22:12; 20.03 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 cm nõudekas sobib ainult üheliikmelisele perekonnale. Kaks ja enam pereliiget… kindlasti on vajalik suurem masin.

Palun loe üles kuidas sa üheliikmelisena masina iga päev käivitad et nüüd nii palju nõusid tuleb? 3 kahvlit 3 nuga 3 taldrikut, tass/klaas ja max 1-2 potti? See ei ole ju üldse realistlik, et see nüüd juba kahele või ka kolmele liiga väike. Juba ühele läheb mitu päeva enne kui 45cm masin täis on.

Sa teed iga toidukord süüa ainult ühe potiga? Või ühe potiga terve päev, et ainult üks pott päeva kohta?

Meil on tavaline päev selline, et hommikusöögist tuleb pudrupott või pann, lõunasöögist võib tulla lisaks üks pott ja õhtusöögist veel 1-2 potti ja pann. Kui teen midagi ahjus, siis tuleb tõesti potte-panne vähem või ei tule üldse.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 22:12; 20.03 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

45 cm nõudekas sobib ainult üheliikmelisele perekonnale. Kaks ja enam pereliiget… kindlasti on vajalik suurem masin.

Palun loe üles kuidas sa üheliikmelisena masina iga päev käivitad et nüüd nii palju nõusid tuleb? 3 kahvlit 3 nuga 3 taldrikut, tass/klaas ja max 1-2 potti? See ei ole ju üldse realistlik, et see nüüd juba kahele või ka kolmele liiga väike. Juba ühele läheb mitu päeva enne kui 45cm masin täis on.

Sa teed iga toidukord süüa ainult ühe potiga? Või ühe potiga terve päev, et ainult üks pott päeva kohta?

Meil on tavaline päev selline, et hommikusöögist tuleb pudrupott või pann, lõunasöögist võib tulla lisaks üks pott ja õhtusöögist veel 1-2 potti ja pann. Kui teen midagi ahjus, siis tuleb tõesti potte-panne vähem või ei tule üldse.

Sõltub mida aga hommikul nt pannkooke või praeroog vähemalt 1x päevas nii et jah potte maksimaalselt 1-2 päevas. Panne enamasti naguinii ei saa nõudepesumasinasse panna, kas on Teflon või rauast / terasest. Keraamilise panni panen jah sisse aga see läheb ülemisse sahtlisse kõigi nõude peale.

Minu potid saavad ka tassidega all jumala ilusti puhtaks. Ma vaatan iga nõu läbi ja minu pastaroast määrdunud potid on puhtad, ka tassidega all. Ma kahtlustan, et inimestel, kellel väike pere ja arvavad et 60cm nõudekas on vaja, ei ole efektiivne nõude laadimine. Al 3-4 inimest jah 60 on ehk efektiivsem aga siis peaks arvestama korteri suurusega. Nt 3 toalises paigaldada 45 ja suuremas elamises 60.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.03 10:29; 20.03 17:32; 20.03 17:38; 20.03 17:59; 20.03 22:02; 20.03 22:29; 20.03 23:27; 22.03 09:16; 22.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub mida aga hommikul nt pannkooke või praeroog vähemalt 1x päevas nii et jah potte maksimaalselt 1-2 päevas.

Sul tuleb potte 1-2 päevas, aga käivitad oma 45cm masina kord 2-3 päeva tagant. Ehk siis lisaks muudele nõudele on sul seal ka vähenalt 2 potti. Osav!
Soovitan potid masinasse panna samapidi nagu nad pliidile käivad – nii saad need veelgi efektiivsemalt taldrikute ja tassidega täita.

Su probleem näib olevad lisaks nõude vähesusele ka ruutmeetrite vähesus. Mida rõõmustavat peaks olema selles, et sain nõusid vähemaks? Mul on väga hea meel just selle üle, et mul on mitu komplekti ilusaid kvaliteetseid funktsionaalseid nõusid. On korralikud eri suuruses potid, palju ilusaid ühesuguseid suuri taldrikud ja kausse, kohvitasse, alustasse, pokaale. Kui mul on 4 taldrikut masinas ja tahan sööma hakata, siis ma ei pea neid sealt välja õngitsema ja käsitsi pesema hakkama vaid võtan sahtlist järgmised puhtad. Ma ei pea käima päev otsa mingi ühe räämas kohvitassiga kraanikausi vahet, vaid saan endale lasta kohvi puhtasse tassi jne.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.03 20:18; 19.03 20:32; 19.03 20:33; 19.03 22:09; 20.03 23:13; 21.03 11:11; 21.03 11:13; 22.03 11:04; 22.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub mida aga hommikul nt pannkooke või praeroog vähemalt 1x päevas nii et jah potte maksimaalselt 1-2 päevas.

Sul tuleb potte 1-2 päevas, aga käivitad oma 45cm masina kord 2-3 päeva tagant. Ehk siis lisaks muudele nõudele on sul seal ka vähenalt 2 potti. Osav!

Soovitan potid masinasse panna samapidi nagu nad pliidile käivad – nii saad need veelgi efektiivsemalt taldrikute ja tassidega täita.

Su probleem näib olevad lisaks nõude vähesusele ka ruutmeetrite vähesus. Mida rõõmustavat peaks olema selles, et sain nõusid vähemaks? Mul on väga hea meel just selle üle, et mul on mitu komplekti ilusaid kvaliteetseid funktsionaalseid nõusid. On korralikud eri suuruses potid, palju ilusaid ühesuguseid suuri taldrikud ja kausse, kohvitasse, alustasse, pokaale. Kui mul on 4 taldrikut masinas ja tahan sööma hakata, siis ma ei pea neid sealt välja õngitsema ja käsitsi pesema hakkama vaid võtan sahtlist järgmised puhtad. Ma ei pea käima päev otsa mingi ühe räämas kohvitassiga kraanikausi vahet, vaid saan endale lasta kohvi puhtasse tassi jne.

Mul on ka piisavalt nõusid ära muretse! Mina aga üledimensioneeritud nõudepesumasina jaoks endale nõusid ei soeta ja elan asjadega mida mul tõesti tarvis on. Aga mitut serviisi ma kodus hoida ei taha, sest niisugusest varumisest läheb mul süda pahaks. Mitte ainult pesemine vaid ka sorteerimine, riiulis hoidmine jne.

Kas sa nüüd tegid kaugdiagnoosi et mul on 4 taldikut? Kahjuks panid sa mööda ja ka kohvitasse on mul mitu ja 2-3 päeva tagant kogub neid masinasse umbes 10. Ka kohe ei tea kuidas sa selgeltnägijana oskasid öelda, et ma musti nõusid masinast õngitsen ja käega pesen, sest ka seda ei juhtu.

Ja seda et ma ilmselt osavalt oskan masinat laadida on tõsi, ilmselt ei ole see oskus väga levinud? Kas ongi raske 2 potti 45cm masinasse soetada?

Suurem/rohkem ei ole kogu aeg parem.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.03 10:29; 20.03 17:32; 20.03 17:38; 20.03 17:59; 20.03 22:02; 20.03 22:29; 20.03 23:27; 22.03 09:16; 22.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on neli liiget. Vahest harva käib ka mõni külaline. Kasutame 45cm laiust nõudepesumasinat. Ei ütleks, et ta väikseks jääb. Enamus suuremad köögi nõud / potid ikka mahuvad sisse. Küll aga on see, et masin peaaegu koguaeg töötab. Päeva jooksul peseme keskmiselt neli masinatäit, kestvusega 2-3h kord (olenevalt programmist). Kui üksi elaks, siis saaks ilmselt 45cm laiuse masina puhul ühe pesekorraga päevas hakkama.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheliikmeline perekond ja 45 cm lai masin. Kui võimalik, siis loomulikult valiks 60 cm laia masina.

Valmistame palju kodus süüa ja tihti peab korralikult tetrist mängima, et kõik nõud ära mahutada. Sealjuures peseme enamasti potid-pannid käsitsi ära.

Päeva jooksul neli masinatäit? Issand! 😀 Ja “ei ütleks, et ta väikseks jääb”, hea nali. 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ikka teemaalgatust veel mäletate, nõudepesuasjatundjad?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 15:54; 21.03 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on neli liiget. Vahest harva käib ka mõni külaline. Kasutame 45cm laiust nõudepesumasinat. Ei ütleks, et ta väikseks jääb. Enamus suuremad köögi nõud / potid ikka mahuvad sisse. Küll aga on see, et masin peaaegu koguaeg töötab. Päeva jooksul peseme keskmiselt neli masinatäit, kestvusega 2-3h kord (olenevalt programmist). Kui üksi elaks, siis saaks ilmselt 45cm laiuse masina puhul ühe pesekorraga päevas hakkama.

Just! Kui inimene päriselt teeb kodus mitu korda päevas süüa (mitte ainult ei kaabi mingit poelobi taldrikule), siis tekib musti nõusid (isegi üksi elades) kordades rohkem kui 2-3 päeva tagant kord (nagu üks siin tõestada üritab) mingis minimasinas pesema mahub.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.03 20:18; 19.03 20:32; 19.03 20:33; 19.03 22:09; 20.03 23:13; 21.03 11:11; 21.03 11:13; 22.03 11:04; 22.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ikka teemaalgatust veel mäletate, nõudepesuasjatundjad?

Ma usun, et köögi planeerijal on sellest arutelust siin rohkem kõrva taha panna kui sinu veel kätte saamata Ananke tellimuse ära mainimisest.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.03 20:18; 19.03 20:32; 19.03 20:33; 19.03 22:09; 20.03 23:13; 21.03 11:11; 21.03 11:13; 22.03 11:04; 22.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan, et inimestel, kellel väike pere ja arvavad et 60cm nõudekas on vaja, ei ole efektiivne nõude laadimine. Al 3-4 inimest jah 60 on ehk efektiivsem aga siis peaks arvestama korteri suurusega. Nt 3 toalises paigaldada 45 ja suuremas elamises 60.

Meil on hetkel 3-liikmeline pere ja 60cm masin käib iga päev. Ja on väga otsast lõpuni täislaetud. Pigem sõltub masina täituvus sellest, kas ja kui tihti tehakse kodus süüa. Kui hommikut juuakse vaid tass kohvi, päeval süüakse tööl või koolis ja õhtul enam süüa ei tehta, vaid näkitsetakse midagi niisama, siis tõesti nõusid ei teki. Aga kui kodus tehakse vähemalt üks kord päevas suur, soe õhtusöök, saab lai masin ühe päevaga igal juhul täis.

Ja see on veel eriti kummaline loogika, et masina laius peaks sõltuma tubade arvust. Mis seos sellel küll ometi on? Mul oli lai nõudepesumasin 2-toalises ja nüüd ka 3-toalises. Samuti on lai masin minu suures maakodus-talumajas, kus on 8 tuba ja palju ruutmeetreid.

Masina laius sõltub ikka kasutajate arvust, mitte tubade arvust või elamise suurusest. Jään selle juurde, et 45-cm laiune masin sobib üksikule inimesele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 17:53; 20.03 19:21; 21.03 12:57; 21.03 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on neli liiget. Vahest harva käib ka mõni külaline. Kasutame 45cm laiust nõudepesumasinat. Ei ütleks, et ta väikseks jääb. Enamus suuremad köögi nõud / potid ikka mahuvad sisse. Küll aga on see, et masin peaaegu koguaeg töötab. Päeva jooksul peseme keskmiselt neli masinatäit, kestvusega 2-3h kord (olenevalt programmist). Kui üksi elaks, siis saaks ilmselt 45cm laiuse masina puhul ühe pesekorraga päevas hakkama.

Ei ütleks, et väikseks jääb? Selle asemel, et pesta 2 masinatäit päevas laias masinas, leiad, et palju mugavam on pesta 4 masinatäit kitsas masinas? Ei taha teadagi, mis see teie pere vee-, elektri- ja pesuvahendikulu on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.03 17:53; 20.03 19:21; 21.03 12:57; 21.03 13:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No sõltub ka kui suur pere on, aga alla 3 inimese kindlasti ei soovita suuremat. Lihtsalt täismõõdus ei ole kogu aeg parim lahendus.

Minul on 2 inimest peres ja igal juhul ei soovi 45 cm-st masinat. Kui praegu mitu korda päevas süüa teeme, on iga päev täismõõdus masin täis. Väikesesse ei mahu mitte midagi. Suuremasse masinasse mahuvad potid ja pannid, külmkapi riiulid, külaliste nõud jne, minul on igatahes seegi vahel väikeseks jäänud. Igapäevaselt peseb, mingit pooltühja olekut pole elu sees.

Meil kolm inimest ning 45cm masin. Hetkel kõik igapäevaselt kodus, sööme kolm korda päevas kodus valmistatud toitu ja ei saa kurta, et sellest masinast ei piisaks. Panne seal küll ei pese ja külmkapiriiuleid ka mitte. Külalisi ka hetkel ei käi ja siis kui käisid veel, polnud ka probleemi masinat mitu korda järjest tööle panna. Ilmselgelt on erinevatel peredel erinevad harjumused, aga kui on valida, kas 45cm laiune masin või üldse mitte masin, siis igal juhul valin mina masina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on neli liiget. Vahest harva käib ka mõni külaline. Kasutame 45cm laiust nõudepesumasinat. Ei ütleks, et ta väikseks jääb. Enamus suuremad köögi nõud / potid ikka mahuvad sisse. Küll aga on see, et masin peaaegu koguaeg töötab. Päeva jooksul peseme keskmiselt neli masinatäit, kestvusega 2-3h kord (olenevalt programmist). Kui üksi elaks, siis saaks ilmselt 45cm laiuse masina puhul ühe pesekorraga päevas hakkama.

Ehk siis päev otsa tegelete nõudepesumasina täislaadimise ja tühjendamisega? Ja väidad sinna juurde, et masin ei ole kuidagi väike teie pere jaoks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peres on neli liiget. Vahest harva käib ka mõni külaline. Kasutame 45cm laiust nõudepesumasinat. Ei ütleks, et ta väikseks jääb. Enamus suuremad köögi nõud / potid ikka mahuvad sisse. Küll aga on see, et masin peaaegu koguaeg töötab. Päeva jooksul peseme keskmiselt neli masinatäit, kestvusega 2-3h kord (olenevalt programmist). Kui üksi elaks, siis saaks ilmselt 45cm laiuse masina puhul ühe pesekorraga päevas hakkama.

Just! Kui inimene päriselt teeb kodus mitu korda päevas süüa (mitte ainult ei kaabi mingit poelobi taldrikule), siis tekib musti nõusid (isegi üksi elades) kordades rohkem kui 2-3 päeva tagant kord (nagu üks siin tõestada üritab) mingis minimasinas pesema mahub.

No on võimalik. Sellega et teen palju praeroogi või suupisteid, nt võileib. See masin on jumala hea suurusega, ka kolmele inimesele. Mida sa siis iga päev ülisuurtes pottides teed, et arvad et liiga väike?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.03 10:29; 20.03 17:32; 20.03 17:38; 20.03 17:59; 20.03 22:02; 20.03 22:29; 20.03 23:27; 22.03 09:16; 22.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on võimalik. Sellega et teen palju praeroogi või suupisteid, nt võileib. See masin on jumala hea suurusega, ka kolmele inimesele. Mida sa siis iga päev ülisuurtes pottides teed, et arvad et liiga väike?

Mitte selles mõttes, et see üks suur pott sinna ära ei mahuks, aga masin saab lihtsalt täis. Ka väikseid potte, kausse, taldrikuid, pannilabidaid, tange jms.
Aga ok, sain juba aru, et sinu maailmas tähendab kodus toidu valmistamine võileibade tegemist – sellega tõesti väga musti nõusid ei teki. Meil on lihtsalt erinevad vajadused.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.03 20:18; 19.03 20:32; 19.03 20:33; 19.03 22:09; 20.03 23:13; 21.03 11:11; 21.03 11:13; 22.03 11:04; 22.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on võimalik. Sellega et teen palju praeroogi või suupisteid, nt võileib. See masin on jumala hea suurusega, ka kolmele inimesele. Mida sa siis iga päev ülisuurtes pottides teed, et arvad et liiga väike?

Mitte selles mõttes, et see üks suur pott sinna ära ei mahuks, aga masin saab lihtsalt täis. Ka väikseid potte, kausse, taldrikuid, pannilabidaid, tange jms.

Aga ok, sain juba aru, et sinu maailmas tähendab kodus toidu valmistamine võileibade tegemist – sellega tõesti väga musti nõusid ei teki. Meil on lihtsalt erinevad vajadused.

Ei tea miks sa minu kirjutamist rikud ja teist inimest tsiteerides sõnad boldiks markeerid aga OK. Võileivas midagi halba ei ole, kiluvõileib isegi rahvatoit ????

Miks praeroad boldiks tehtud ei ole?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 19.03 10:29; 20.03 17:32; 20.03 17:38; 20.03 17:59; 20.03 22:02; 20.03 22:29; 20.03 23:27; 22.03 09:16; 22.03 11:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No on võimalik. Sellega et teen palju praeroogi või suupisteid, nt võileib. See masin on jumala hea suurusega, ka kolmele inimesele. Mida sa siis iga päev ülisuurtes pottides teed, et arvad et liiga väike?

Mitte selles mõttes, et see üks suur pott sinna ära ei mahuks, aga masin saab lihtsalt täis. Ka väikseid potte, kausse, taldrikuid, pannilabidaid, tange jms.

Aga ok, sain juba aru, et sinu maailmas tähendab kodus toidu valmistamine võileibade tegemist – sellega tõesti väga musti nõusid ei teki. Meil on lihtsalt erinevad vajadused.

Ei tea miks sa minu kirjutamist rikud ja teist inimest tsiteerides sõnad boldiks markeerid aga OK. Võileivas midagi halba ei ole, kiluvõileib isegi rahvatoit ????

Miks praeroad boldiks tehtud ei ole?

Rikun? 😀 Ma tegin blodiks koha, mida kommenteerisin, et lugejatel oleks lihtsam näha. Eriti tobu ikka 😀

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 18.03 20:18; 19.03 20:32; 19.03 20:33; 19.03 22:09; 20.03 23:13; 21.03 11:11; 21.03 11:13; 22.03 11:04; 22.03 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub mida aga hommikul nt pannkooke või praeroog vähemalt 1x päevas nii et jah potte maksimaalselt 1-2 päevas.

Sul tuleb potte 1-2 päevas, aga käivitad oma 45cm masina kord 2-3 päeva tagant. Ehk siis lisaks muudele nõudele on sul seal ka vähenalt 2 potti. Osav!

Soovitan potid masinasse panna samapidi nagu nad pliidile käivad – nii saad need veelgi efektiivsemalt taldrikute ja tassidega täita.

Su probleem näib olevad lisaks nõude vähesusele ka ruutmeetrite vähesus. Mida rõõmustavat peaks olema selles, et sain nõusid vähemaks? Mul on väga hea meel just selle üle, et mul on mitu komplekti ilusaid kvaliteetseid funktsionaalseid nõusid. On korralikud eri suuruses potid, palju ilusaid ühesuguseid suuri taldrikud ja kausse, kohvitasse, alustasse, pokaale. Kui mul on 4 taldrikut masinas ja tahan sööma hakata, siis ma ei pea neid sealt välja õngitsema ja käsitsi pesema hakkama vaid võtan sahtlist järgmised puhtad. Ma ei pea käima päev otsa mingi ühe räämas kohvitassiga kraanikausi vahet, vaid saan endale lasta kohvi puhtasse tassi jne.

Miks ei saanud jätta torkamata ja ütlemata, et sul on kõike palju ja kõik on suurepärane? ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuletan meelde teemaalgatust. Tegu on väikese köögiga. Seega kui 45cm masingi ära mahub, on kõik ok.

Mul ka väike köök ja 60cm poleks mingi valemiga mahtunud. Hea et see pisikegi on ja töötab meil kord päevas. Ilma selleta oleks elu palju viletsam. ????Peres 4 liiget.

Ahi on mul ka pliidi all kuna paneelika köögis pole võimalik kõrgemale panna. Töötasapinda jääb väheks.

Aga kindlasti tasub proffidelt konsultatsioon võtta. Hea paigutus teeb imesid.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 12:48; 22.03 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest! Eelmine nädal sai siis köök valmis ja mina ise olen küll väga rahul. Nõudepesumasinast loobusin, sest ei suutnud projekti tegemise ajal sellele sobiliku kohta lihtsalt leida ja üksi elades pole nagu vajadust ka. Pliit ja ahi on integreeritud, külmkappi nihutasin teise seina, et ruumi rohkem oleks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin pm24, päris rahul olen

_

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest! Eelmine nädal sai siis köök valmis ja mina ise olen küll väga rahul. Nõudepesumasinast loobusin, sest ei suutnud projekti tegemise ajal sellele sobiliku kohta lihtsalt leida ja üksi elades pole nagu vajadust ka. Pliit ja ahi on integreeritud, külmkappi nihutasin teise seina, et ruumi rohkem oleks.

Väga vale otsus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõudepesumasinast loobusin

Kogu selle teemaarenduse peale on see nüüd küll slap in the face 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.03 22:24; 24.05 07:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh nõuannete eest! Eelmine nädal sai siis köök valmis ja mina ise olen küll väga rahul. Nõudepesumasinast loobusin, sest ei suutnud projekti tegemise ajal sellele sobiliku kohta lihtsalt leida ja üksi elades pole nagu vajadust ka. Pliit ja ahi on integreeritud, külmkappi nihutasin teise seina, et ruumi rohkem oleks.

Väga vale otsus.

Mitte tingimata. Mina ostsin 5 aastat tagasi korteri, kus nõudepesumasin sees ja ma pole nende aastate jooksul seda mitte kordagi kasutanud! Ei tea, kas üldse töötabki. Üksiku inimesena ma süüa ei tee ja oma kohvitassi ja taldriku loputan kraani all ära. Minul teda küll vaja pole, kapp või sahtlid oleksid palju otstarbekamad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks-kolm korda nädalas käin töö tõttu linnas, siis ostan ka valmistoitu kaasa. Muidu teen ise süüa ja sõbrad käivad ka tihti külas. Nii et vahepeal on nõude pesuga rohkem jama ja siis küll mõtlen, et kurat – võiks masin olemas olla.

Samas, siis poleks ma saanud valida nii laiu sahtleid, kui mulle meeldib 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )


Esileht Kodunurk Köögimööbel