Esileht Koolilaps koolivabad noorukid

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: koolivabad noorukid

Postitas:
Kägu

mõtlesin just sama, et need probleemsed ei käinud ju ka siiamaani õhtuti trennis ega klaveritunnis.

minu lastel (eestis) sama, et tunnid on tundide ajal, hommikul pead sisse logima jne. niipalju võidad, et hommikul võid kooli minekule kuluva aja võrra hiljem tõusta ja õhtud on tõepoolest vabad (enne oli trenn 7x ndl), aga juba anti koolist nii palju kirjandust lugeda, et see võtab omajagu aega ära.

kui kuskil tõesti mingid kambad kogunema hakkavad, küll korrakaitse nendega tegeleb. normaalne keskmine laps nüüd lolliks küll ei lähe lihtsalt selle pärast, et õhtuti enam trennis ei saa käi.a

Mis trennides teie lapsed siis käisid, et nüüd vabad on ? Meil on kodune trennikava koos jooksukavaga, mille kohta tuleb treenerile track saata kohati pingelisem kui päris trennides oli.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen küll kahjuks vanem, kes ei suuda hallata. Mul on 3 mässumeelset poissi, kellest kaks teismelist ja üks 20 a., kes hetkel samuti kodus elab. Olen korduvalt-korduvalt-korduvalt selgitanud, lausa karmilt keelanud, mitte midagi see ei mõju, ikka lähevad välja, ikka saadakse sõpradega kokku. Ma ei saa neil järgi käia ju. Kui luku taha panen, lähevad aknast. Mina olevat mõttetu paanik, neid see teema ei huvita, ja kõik teised olevat väljas, ainult mina mingi loll, kes keelab. Varem käisid 5 päeva nädalas trennis, maandasid end seal. Olen lubanud metsa jooksma ja palli loopima, aga see lõppeb ikkagi sellega, et sõbrad imbuvad kampa. Päeval olen ise tööl, kaugtöö võimalus minu erialal puudub. Mul on kahe päevaga juba närvid täiesti läbi. Vahel mõtlen, mida ma ometi valesti teinud olen, aga olen alati korda nõudnud, nad lihtsalt ei kuula naisterahvaid – ei mind ega vanaema. Ja isa või vanaisa, kel ehk autoriteeti rohkem oleks, neil kahjuks enam ei ole. Me elame küll väikeses kohas, mitte linnas, aga leian, et ikkagi ei ole vaja sõpradega väljas töllerdada hetkel, selle võib nüüdseks saada igalt poolt juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga suvel on kõik need noorukid ju ca 2.5kuud ka suhteliselt omapead. Kas siis ei karda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga suvel on kõik need noorukid ju ca 2.5kuud ka suhteliselt omapead. Kas siis ei karda?

Praegu käib ju jutt ikkagi sellest, et TÄNA JA PRAEGU on meil eriolukord kogu maailmas! Kuidas see suvevaheaeg asjasse puutub, tavaliselt meil ju pole igal suvel ülemaailmset epideemiat?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu käib ju jutt ikkagi sellest, et TÄNA JA PRAEGU on meil eriolukord kogu maailmas! Kuidas see suvevaheaeg asjasse puutub, tavaliselt meil ju pole igal suvel ülemaailmset epideemiat?

no aga teemaalgataja kartis ju just neid praegu liikuvaid noorukeid, mitte neidsamu noorukeid suveõhtutel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Milliseid kauplusi Keilas noortekambad külastavad? Täpsusta kus nad hängivad? Protten? Grossis? Selveris? Hiirekese mängutoa kõrval kaltsukates? Istuvad Peetri Pitsas? Rohkem nagu ei tulegi pähe. Aa siis veel Rõõmu Kaubamaja? Need annavad ikka Kristiinele silmad ette.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Esileht Koolilaps koolivabad noorukid