Esileht Pereelu ja suhted Koroona – kas mõtlen üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Koroona – kas mõtlen üle?

Postitas:

Kuidas suhtuda sellisesse asja kui mehe laps tuleb meile nädalavahetuseks ja ma tean, et lapse ema pole kodus koguaeg olnud. Mina koos mehega ning minu laps oleme kodus isolatsioonis olnud, et mitte nakatuda ja edasi kanda. Poiss tuli meile ning ma küsisin vestluse käigus, et kas nad ikka ka ilusti kodus olnud. Seepeale poiss räägib, et nad käivad igaopäev emaga koos poes ja maha taga mänguväljakul. Paar päeva tagasi käisid veel Stefani pitsas söömas. Kuidas ma peaksin nüüd reageerima? Olen tõttöelda selle lapse ema peale üsna vihane. Ma tegelikkuses palusin ka mehel küsida neilt eelnevalt, kas on ikka kodused, mis peale mees ütles, et jaa nad kodus. Täna selgus, et käivad ja elavad peaaegu, et tavalist elu. Tunnen, et olen nüüd juba mehe peale ka vihane, sest ma tean, et ta ei küsinud seda ega ka ei maini seda ka tulevikus ära. Kas ja kes peaks nüüd seda naist korrale kutsuma. Arulage, ise veel kahe lapse ema ja peaaegu 30 aastane. Peaks nagu mõistus peas olema. Minu mees muidugi arvab, et ma mõtlen üle ja ei ole see viirus nii hull. Kuramus küll, tahaks kohe virutada.. või mõtlengi üle?

+22
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:24; 29.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuda sellisesse asja kui mehe laps tuleb meile nädalavahetuseks ja ma tean, et lapse ema pole kodus koguaeg olnud. Mina koos mehega ning minu laps oleme kodus isolatsioonis olnud, et mitte nakatuda ja edasi kanda. Poiss tuli meile ning ma küsisin vestluse käigus, et kas nad ikka ka ilusti kodus olnud. Seepeale poiss räägib, et nad käivad igaopäev emaga koos poes ja maha taga mänguväljakul. Paar päeva tagasi käisid veel Stefani pitsas söömas. Kuidas ma peaksin nüüd reageerima? Olen tõttöelda selle lapse ema peale üsna vihane. Ma tegelikkuses palusin ka mehel küsida neilt eelnevalt, kas on ikka kodused, mis peale mees ütles, et jaa nad kodus. Täna selgus, et käivad ja elavad peaaegu, et tavalist elu. Tunnen, et olen nüüd juba mehe peale ka vihane, sest ma tean, et ta ei küsinud seda ega ka ei maini seda ka tulevikus ära. Kas ja kes peaks nüüd seda naist korrale kutsuma. Arulage, ise veel kahe lapse ema ja peaaegu 30 aastane. Peaks nagu mõistus peas olema. Minu mees muidugi arvab, et ma mõtlen üle ja ei ole see viirus nii hull. Kuramus küll, tahaks kohe virutada.. või mõtlengi üle?

Huvitav, kuidas kõigil meestel alati täielikest jobudest eksid on, eelmised lapsed ka jubedad. Vaene sina.

+25
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:33; 29.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuda sellisesse asja kui mehe laps tuleb meile nädalavahetuseks ja ma tean, et lapse ema pole kodus koguaeg olnud. Mina koos mehega ning minu laps oleme kodus isolatsioonis olnud, et mitte nakatuda ja edasi kanda. Poiss tuli meile ning ma küsisin vestluse käigus, et kas nad ikka ka ilusti kodus olnud. Seepeale poiss räägib, et nad käivad igaopäev emaga koos poes ja maha taga mänguväljakul. Paar päeva tagasi käisid veel Stefani pitsas söömas. Kuidas ma peaksin nüüd reageerima? Olen tõttöelda selle lapse ema peale üsna vihane. Ma tegelikkuses palusin ka mehel küsida neilt eelnevalt, kas on ikka kodused, mis peale mees ütles, et jaa nad kodus. Täna selgus, et käivad ja elavad peaaegu, et tavalist elu. Tunnen, et olen nüüd juba mehe peale ka vihane, sest ma tean, et ta ei küsinud seda ega ka ei maini seda ka tulevikus ära. Kas ja kes peaks nüüd seda naist korrale kutsuma. Arulage, ise veel kahe lapse ema ja peaaegu 30 aastane. Peaks nagu mõistus peas olema. Minu mees muidugi arvab, et ma mõtlen üle ja ei ole see viirus nii hull. Kuramus küll, tahaks kohe virutada.. või mõtlengi üle?

Vihane? Vana sa oled? Kuidas sind hetkel vihane olemine aitab? Peaks nagu mõistus peas olema, et arusaada, et sinu vihane oleks ei aita enam mitte midagi. Jääb loota, et laps on terve ja teid pole keegi nakatanud. EI sa ei mõtle üle, sa käitud väga lapsikult. Nüüd tuleb haiguseks valmistuda. mis sul kodus haiguste vastu apteegis on?

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu arvates mõtled üle. Väga palju on ju peresid, kes ei saa olla mingis täielikus isolatsioonis. Lapsed on kodus, aga ema käib ühele poole tööle ja isa teisele poole. Õhtul saavad kõik kenasti söögilaua taga kokku. Ei ole see teie pere midagi teistsugust. Üksikule saarele sa nagunii oma lapsega kolida ei saa.

+27
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:45; 29.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, sa ei mõtle üle. Teie pere on olnud isolatsioonis, nende pere seda olnud ei ole. Sisuliselt nullib see ära teie pere püüdlused ise mitte nakatuda või teisi nakatada, juhul kui keegi teist peaks olema haige.
Väga vastutustundetu käitumine sellelt emalt. Sinu mehelt ka, oleks tulnud selge sõnaga öelda, et mitte mingeid lapsi praegu ja kõik.

+40
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 20:09; 29.03 13:33; 29.03 15:10; 29.03 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuda sellisesse asja kui mehe laps tuleb meile nädalavahetuseks ja ma tean, et lapse ema pole kodus koguaeg olnud. Mina koos mehega ning minu laps oleme kodus isolatsioonis olnud, et mitte nakatuda ja edasi kanda.

Ma toetan sind ka, et sa ei mõtle üle. Ma oleks täpselt samamoodi hämmingus, et mismõttes nüüd.

Kui sina ja mees olete mõlemad teinud kõik endast sõltuva, et sinna selle grupi hulka pääseda, kes kunagi haigust ei saa/põe, siis praegu see variant ju nullitakse teil lihtsalt lambist ära. You never know.

Aga ma pakun, et kõik nagu alati, taandub taas kinnistusraamatusse vaatamisse.
Kui seal on sinu nimi, siis see laps ei tule. Ja ema leiab muu variandi omale lapseta aja leidmiseks. Ehk siis sõbranna/ema/isa vms.

Kui mehe nimi, siis 1. kas lahkud selleks perioodiks. 2. kannatad ära.

Mis puutub mehega rääkimisse, siis seda ma ei paku; mõistliku suhte (mehe) puhul oleks inimesed seda juba teinud, lahenduse leidnud ja ei küsiks mingist perekoolist nõu.

P.S: Oma tohmanist mehele ütle, et “viirus muidugi ei ole nii hull.” Itaalias suri TÄNA, 28. märtsil 2020a ainult 1000 inimest selle pärast.
Ja krematoorumitega on arusaadavalt raskusi.

Oleks 2000 surnut päevas, kas siis juba oleks hullem?

+16
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas suhtuda sellisesse asja kui mehe laps tuleb meile nädalavahetuseks ja ma tean, et lapse ema pole kodus koguaeg olnud. Mina koos mehega ning minu laps oleme kodus isolatsioonis olnud, et mitte nakatuda ja edasi kanda.

Ma toetan sind ka, et sa ei mõtle üle. Ma oleks täpselt samamoodi hämmingus, et mismõttes nüüd.

Kui sina ja mees olete mõlemad teinud kõik endast sõltuva, et sinna selle grupi hulka pääseda, kes kunagi haigust ei saa/põe, siis praegu see variant ju nullitakse teil lihtsalt lambist ära. You never know.

Aga ma pakun, et kõik nagu alati, taandub taas kinnistusraamatusse vaatamisse.

Kui seal on sinu nimi, siis see laps ei tule. Ja ema leiab muu variandi omale lapseta aja leidmiseks. Ehk siis sõbranna/ema/isa vms.

Kui mehe nimi, siis 1. kas lahkud selleks perioodiks. 2. kannatad ära.

Mis puutub mehega rääkimisse, siis seda ma ei paku; mõistliku suhte (mehe) puhul oleks inimesed seda juba teinud, lahenduse leidnud ja ei küsiks mingist perekoolist nõu.

P.S: Oma tohmanist mehele ütle, et “viirus muidugi ei ole nii hull.” Itaalias suri TÄNA, 28. märtsil 2020a ainult 1000 inimest selle pärast.

Ja krematoorumitega on arusaadavalt raskusi.

Oleks 2000 surnut päevas, kas siis juba oleks hullem?

Mis sul on selle kinnisvaraga? Keegi tegi liiga ja tõstis su kohvri ukse taha? Kelle korteris sina elad?

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:04; 28.03 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul on selle kinnisvaraga?

Mul on see, et vahel loen perekooli.

Kui korter on naise nimel ja mees sigatseb, siis naine küsib, et kas tõstan ukse taha või mismoodi see täpselt käib jne.
Kui korter on mehe nimel ja mees sigatseb, siis naine küsib, et kuidas meest saab ümber kasvatada. Või kas on lootust vms.

Need täpselt samad mustrid korduvad teemast teemasse, kas sa pole siis ise tõesti tähele pannud?
Jah, see võib teatud naistele ja meestele olla väga karm teadmine, aga kahjuks nii see on.
50/50 variant ilmselt on suhte puhul parim.

Aga ka selle 50/50 puhul oleks TA-ju lihtne olukord: Minu koju ei tule potentsiaalne haige. Sest mul endal, minu vanematel, minu mehel jne puudub igasugune soov oma kopsud välja köhida.

Mis kohast sa aru ei saanud või mis kohaga sa mõtled, kui siin minu elukoha kallale ronid?

+12
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei sa ei mõtle üle ega ei ole asjata mures. Meie pere on olnud n.ö. eeskujulikud – kanname poes kindaid, peseme käsi ja kasutame deso-vahendeid. Aga täna tuli mehe poeg meile, ikka mõtlen sellele, kas ikka oli hea mõte, sest ei soovitata jne. Samas ei saanud ka keelduda, kuna oli vaja.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:34; 29.03 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis sul on selle kinnisvaraga?

Mul on see, et vahel loen perekooli.

Kui korter on naise nimel ja mees sigatseb, siis naine küsib, et kas tõstan ukse taha või mismoodi see täpselt käib jne.

Kui korter on mehe nimel ja mees sigatseb, siis naine küsib, et kuidas meest saab ümber kasvatada. Või kas on lootust vms.

Need täpselt samad mustrid korduvad teemast teemasse, kas sa pole siis ise tõesti tähele pannud?

Jah, see võib teatud naistele ja meestele olla väga karm teadmine, aga kahjuks nii see on.

50/50 variant ilmselt on suhte puhul parim.

Aga ka selle 50/50 puhul oleks TA-ju lihtne olukord: Minu koju ei tule potentsiaalne haige. Sest mul endal, minu vanematel, minu mehel jne puudub igasugune soov oma kopsud välja köhida.

Mis kohast sa aru ei saanud või mis kohaga sa mõtled, kui siin minu elukoha kallale ronid?

Sa reageerid nagu sul oleks mingi isiklik puude selle korteriasjaga. Ja mõne teise teemaga samuti.

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:04; 28.03 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Ilus Eluga nõus-kelle kinnisvara, selle reeglid jõustuvad alates sellest hetkest, kui kokkuleppele ei jõuta. Nii lihtsalt on. Teinepool võib kuuse alla/üürikorterisse kolida, kui ei meeldi.

+8
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:26; 29.03 13:41; 29.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest reageerid üle. Ok, see Stefani pitsa asi ei meeldi mulle ka (kuigi ega see võib praegu ju üsna inimtühi olla, mul on ainult suvised kogemused, ja “paar päeva tagasi” oli restoran ise juba kinni, töötab ainult kojutoomine). AGA kui see ema elab lastega üksi ja laps on veel lasteaiaealine, siis ei jäta teda poeskäigu ajaks ehk üksi koju? JA nii tulebki üksikemal käia poes koos lapsega, vaevalt et nad kindlasti iga päev käivad, laps on veel küllalt väike, et mitte igat asja 100% tõeselt rääkida. Autot ei ole, korraga käe otsas ei tassi mingeid megakoguseid koju, ongi mõneks päevaks. Ja hiljem lapse rõõmuks käia mänguväljakul, neis kesklinnaparkide mänguväljakutel on atraktsioonid küllaltki hajali, niiet vabalt saab vahet hoida. Ja muul ajal nad ongi kodus. Terved inimesed ei pea nelja seina vahel istuma, õues liikumine on lubatud, natuke liigutamist värskes õhus on lapsele ja endalegi hädavajalik. Ei saa kõik oma kodus täielikus isolatsioonis istuda, mõned, oh õudu, peavad iga päev isegi tööl käima. Oleks sa rääkinud, et tulid reisilt, et käivad mängutubades ja hängivad massides jms, siis saaksin aru, aga hetkel pingutad üle. Ja vaevalt, et see naine midagi sinu meelest õigesti üldse teeb, see suhtumine kumab ka läbi. Last talud ka vastutahtmist, nüüd on hea võimalus “õigustatult” oma viha välja näidata. Ära võta kasutatud meest, kui sellega hinges ei suuda ok olla.
Ja teiseks, arvatavasti ei pääse sa sellest viiruse läbipõdemisest nagunii, niikui nina ükskord koduseinte vahelt välja pistad, sest nakatunuid ja nakkusekandjaid tuleb iga päevaga järjest juurde.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on ainult emaga ja emal ei ole muidu võimalik minna poodi kui vaid koos lapsega – siis peaks lapse isa pakkuma abi ja tooma toidukoti ukse taha. Seda siis, kui elataks ühes linnas.
Väljaskäimist ei saa keelata ja seda ei olegi mõtet teha – sest liikumine on vajalik, pitsat saab ka koju tellida – välja sööma minna on tarbetu risk.
Samas viimasele – mina usun, et kui järgida kõiki nõudeid – siis on täiesti võimalik pääseda sellest viirusest.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:34; 29.03 11:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise valisid endale kärgperevariandi, siis lepi ka sellega, et kõik oletegi kokku perekond ja peate kokku puutuma. Sinu mees ei saa oma lapsest sellepärast lahti, et tal uus naine ja laps on. Ja ei pea ka lapse ema oma last üksi kasvatama. Selline olukord oli sinu valik, lepi siis sellega. Mingis pizzakohas käimist pole nagunii enam, kui see üldse sinu liialdus ei ole.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:33; 29.03 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui laps on ainult emaga ja emal ei ole muidu võimalik minna poodi kui vaid koos lapsega – siis peaks lapse isa pakkuma abi ja tooma toidukoti ukse taha. Seda siis, kui elataks ühes linnas.

Väljaskäimist ei saa keelata ja seda ei olegi mõtet teha – sest liikumine on vajalik, pitsat saab ka koju tellida – välja sööma minna on tarbetu risk.

Samas viimasele – mina usun, et kui järgida kõiki nõudeid – siis on täiesti võimalik pääseda sellest viirusest.

Lapse isa ei saa seda teha, sest isa uus naine (teemaalgataja) ei luba isal poodi minna. Isa istub isolatsioonis ju, nagu TA kirjutab. Nii et lapse ema on uue naise poolt tanki pandud ja isa poolt abi ei saa.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:45; 29.03 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan siis veidi olukorda. Lapse emal on uus mees ja laps ka kodus olemas ja poiss on 9 aastane. Auto samuti olemas, seega ei ole see olukord neil nii närune. Asi on põhimõttes. Tegelikkuses olen oma mehe peale pahane, et ta on veidi pehmo ja ei mõista olukorra tõsidust. Ehe näide sellest, kuidas meil liiga vähe surmasid veel, et aru saamaks eriolukorra vajadusest. Täna olen kõripaistetusega kodus – ei tea siis.. kas külmetasin korteris või saingi koroona.

+6
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:24; 29.03 12:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan siis veidi olukorda. Lapse emal on uus mees ja laps ka kodus olemas ja poiss on 9 aastane. Auto samuti olemas, seega ei ole see olukord neil nii närune. Asi on põhimõttes. Tegelikkuses olen oma mehe peale pahane, et ta on veidi pehmo ja ei mõista olukorra tõsidust. Ehe näide sellest, kuidas meil liiga vähe surmasid veel, et aru saamaks eriolukorra vajadusest. Täna olen kõripaistetusega kodus – ei tea siis.. kas külmetasin korteris või saingi koroona.

No lapse emal on vaja see 9-aastane iga hinna eest kodust minema suruda, et saaks täisväärtuslikku perekonnaaega oma uue mehe ja sellega ühise lapsega veeta. Ei heiduta teda ka see viirus, oluline on laps kodust minema saada. Ma ei imestaks, kui ta ise last survestab minema ja lapse isale räägib haledal toonil, kuidas laps igatseb ja lausa nutab.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 20:09; 29.03 13:33; 29.03 15:10; 29.03 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

(sorry, 2 korda postitasin)

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 13:37; 29.03 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna olen kõripaistetusega kodus – ei tea siis.. kas külmetasin korteris või saingi koroona.

Kui sul ongi koroona, siis seda sa sellelt lapselt ei saanud. Lapsega oled sa koos kõige rohkem 3. päeva (juhul kui ta tuli teie juurde reedel), aga üldiselt nii kiiresti COVID-19 sümptomid ei avaldu, keskmiselt on peiteaeg 5-6 päeva.

Mida muidugi inimesed kogu aeg unustavad, on see, et kui viimasel äripäeval tehti u 1000 testi, siis nendest koroona-positiivsed olid u 70. Järelikult nendel ülejäänud 930 inimesel olid minigi muu nö. külmetushaiguse sümptomid. Ilma sümptomiteta ju ei testita…

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 13:37; 29.03 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas külmetasin korteris või saingi koroona.

Kuidas sa kodus külmetada saad? Õues soe ja kodus vast ikka köetakse veel veidi?
Mul on aken 24/7 lahti ja majas ikka 22 kraadi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:26; 29.03 13:41; 29.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kuidas kõigil meestel alati täielikest jobudest eksid on, eelmised lapsed ka jubedad. Vaene sina.

Eksmeeste uued naised on samuti jobud, peaks mainima 😀

Vahel ma eksmehed ise ka tõprad. Mu sõbrannal on selline tore eksemplar, kes selles koroonahulluses hakkas ähvardama, et läheb kohtusse, et loobuda elatise maksmisest. Mitte ei loobu isadusest ega nõua lapsi enda juurde elama, ei ei, tema ainult loobub elatise maksmisest. Ja miks? Sest naine on hoolimatu – jättis lapsed päevaks üksi koju, selle asemel, et ise nendega kodus olla. Käib tööl selle asemel. Aga mees lapsi enda juurde ei luba – nemad on uue perega isolatsioonis. No mõistlik iseenesest. Kui siis sõbrants kutsus lastele päevaks hoidja, kisas mees jälle “hoolimatu” – võõras inimene tema laste juures, kui koroona möllab. Sõbrants nüüd plaanibki homme mitte tööle minna, aga ma nüüd ennustan tulevikku – mees hakkab kisama, et naine ei käi tööl ja elab ainult lastele mõeldud elatisest. Kust selliseid mehi leitakse?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:37; 29.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmeeste uued naised on samuti jobud, peaks mainima ????

Vahel ma eksmehed ise ka tõprad. Mu sõbrannal on selline tore eksemplar, kes selles koroonahulluses hakkas ähvardama, et läheb kohtusse, et loobuda elatise maksmisest. Mitte ei loobu isadusest ega nõua lapsi enda juurde elama, ei ei, tema ainult loobub elatise maksmisest. Ja miks? Sest naine on hoolimatu – jättis lapsed päevaks üksi koju, selle asemel, et ise nendega kodus olla. Käib tööl selle asemel. Aga mees lapsi enda juurde ei luba – nemad on uue perega isolatsioonis. No mõistlik iseenesest. Kui siis sõbrants kutsus lastele päevaks hoidja, kisas mees jälle “hoolimatu” – võõras inimene tema laste juures, kui koroona möllab. Sõbrants nüüd plaanibki homme mitte tööle minna, aga ma nüüd ennustan tulevikku – mees hakkab kisama, et naine ei käi tööl ja elab ainult lastele mõeldud elatisest. Kust selliseid mehi leitakse?

Vabandust, aga kuidas see eksmees iga päeva ja liigutusega kursis on? Sõbranna esitab iga päev aruande? Ja kui nii, siis miks ometi?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui siis sõbrants kutsus lastele päevaks hoidja, kisas mees jälle “hoolimatu” – võõras inimene tema laste juures, kui koroona möllab. Sõbrants nüüd plaanibki homme mitte tööle minna, aga ma nüüd ennustan tulevikku – mees hakkab kisama, et naine ei käi tööl ja elab ainult lastele mõeldud elatisest.

Ja miks see sõbrants allub manipulatsioonile? Saatku perse, pangu toru ära ja mingu tööle. Ma ei viitsiks elus sellist iba mingilt lollilt kuulata ja oma aega ja närve sellega kulutada.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 22:26; 29.03 13:41; 29.03 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, aga kuidas see eksmees iga päeva ja liigutusega kursis on? Sõbranna esitab iga päev aruande? Ja kui nii, siis miks ometi?

Lapsed suhtlevad isaga telefoni ja videosilla teel iga päev. Võiks arvata, et sellest piisab ja lastel järelevalve olemas. Üks on koolilaps, tema pärast mees ei tõmble nii väga, aga noorem on lasteaialaps. Eks sõbrants ise teab, mis teeb. Mina soovitasin, et mingu mees siis kohtusse. Enne jõuab koroonajama mööduda, kui kohus selle asjani.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 14:37; 29.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ise üksikema ja laps on praegu isa juures. Mina ei saa selle eest vastutada, et lapse isa nüüd 100% mõistlikult käitub, käsi peseb jne. Muidugi võtan lapse ikkagi enda juurde tagasi. Ja kui peaks uus kaaslane seletama, et davai, last nüüd kaks kuud siia ei too (s.t. pika aja vältel ma oma last ei näe), kuna äkki on koroonahaige, siis läheks see kaaslane ise ukse taha.

Laps läks 2 nädalat tagasi, kui see taud alles möllama hakkas, isa juurde ja on seal 2 nädalat olnud? Vaevalt küll.
Lapse kodu on sinu juures, jah, muidugi tuleb ta koju tagasi. Aga miks ta sellel viiruse levimise ajal isa juurde üldse läks?
PS., kuidas sa üksikema oled, kui sul on uus kaaslane?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 20:09; 29.03 13:33; 29.03 15:10; 29.03 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan siis veidi olukorda. Lapse emal on uus mees ja laps ka kodus olemas ja poiss on 9 aastane. Auto samuti olemas, seega ei ole see olukord neil nii närune. Asi on põhimõttes. Tegelikkuses olen oma mehe peale pahane, et ta on veidi pehmo ja ei mõista olukorra tõsidust. Ehe näide sellest, kuidas meil liiga vähe surmasid veel, et aru saamaks eriolukorra vajadusest. Täna olen kõripaistetusega kodus – ei tea siis.. kas külmetasin korteris või saingi koroona.

Inimene jääbki suurest stressist haigeks.
Minu meelest küll kardad üle. Ega elu ei saa tegelikult päris nulli seisma jääda, kui mingid viirused ringi liiguvad. Inimesed vajavad ikka suhtlemist ja kallistusi. Nii ka sinu mehe laps oma isaga kohtumist.
Eks seda teadsid juba varem, et selle lapse ja lapse kaudu ka tema perega isolatsiooni ajal ka kokku puutute. Muidugi peab igaüks vaatama, et ei nakataks teisi, aga päris hulluks minna ka ei saa, sest täielik sotsiaalne isolatsioon teeb ju inimesed veelgi rohkem ehk haigeks – inimene on ikka sotsiaalne loom, kes vajab suhtlemist.
Nii, et tee aga kurgule sinepiplaastrit ja ole oma perele olemas (perele, kuhu kuulub ka sinu mehe laps).

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest reageerid üle. Ok, see Stefani pitsa asi ei meeldi mulle ka (kuigi ega see võib praegu ju üsna inimtühi olla, mul on ainult suvised kogemused, ja “paar päeva tagasi” oli restoran ise juba kinni, töötab ainult kojutoomine). AGA kui see ema elab lastega üksi ja laps on veel lasteaiaealine, siis ei jäta teda poeskäigu ajaks ehk üksi koju? JA nii tulebki üksikemal käia poes koos lapsega, vaevalt et nad kindlasti iga päev käivad, laps on veel küllalt väike, et mitte igat asja 100% tõeselt rääkida. Autot ei ole, korraga käe otsas ei tassi mingeid megakoguseid koju, ongi mõneks päevaks. Ja hiljem lapse rõõmuks käia mänguväljakul, neis kesklinnaparkide mänguväljakutel on atraktsioonid küllaltki hajali, niiet vabalt saab vahet hoida. Ja muul ajal nad ongi kodus. Terved inimesed ei pea nelja seina vahel istuma, õues liikumine on lubatud, natuke liigutamist värskes õhus on lapsele ja endalegi hädavajalik. Ei saa kõik oma kodus täielikus isolatsioonis istuda, mõned, oh õudu, peavad iga päev isegi tööl käima. Oleks sa rääkinud, et tulid reisilt, et käivad mängutubades ja hängivad massides jms, siis saaksin aru, aga hetkel pingutad üle. Ja vaevalt, et see naine midagi sinu meelest õigesti üldse teeb, see suhtumine kumab ka läbi. Last talud ka vastutahtmist, nüüd on hea võimalus “õigustatult” oma viha välja näidata. Ära võta kasutatud meest, kui sellega hinges ei suuda ok olla.

Ja teiseks, arvatavasti ei pääse sa sellest viiruse läbipõdemisest nagunii, niikui nina ükskord koduseinte vahelt välja pistad, sest nakatunuid ja nakkusekandjaid tuleb iga päevaga järjest juurde.

Palun lugege ka kui ka see viirus erinevatel pindadel püsib. Mänguväljakutel on reeglina plast ja metall, neil püsib 3-5 päeva. Ehk mingist vahehoidmisest pole mitte mingit kasu. Ohutud on ainul oma pere mänguväljakud.

Ja teemaalgataja, sa ei reageeri üle. Vaadake palun, mis Saaremaal toimub, kas te tõesti tahate, et terves Eestis selline olukord oleks?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ise üksikema ja laps on praegu isa juures. Mina ei saa selle eest vastutada, et lapse isa nüüd 100% mõistlikult käitub, käsi peseb jne. Muidugi võtan lapse ikkagi enda juurde tagasi. Ja kui peaks uus kaaslane seletama, et davai, last nüüd kaks kuud siia ei too (s.t. pika aja vältel ma oma last ei näe), kuna äkki on koroonahaige, siis läheks see kaaslane ise ukse taha.

Laps läks 2 nädalat tagasi, kui see taud alles möllama hakkas, isa juurde ja on seal 2 nädalat olnud? Vaevalt küll.

Lapse kodu on sinu juures, jah, muidugi tuleb ta koju tagasi. Aga miks ta sellel viiruse levimise ajal isa juurde üldse läks?

PS., kuidas sa üksikema oled, kui sul on uus kaaslane?

Mul pole uut kaaslast. Pole seda kuskil väitnud. Mul on selline töö, kus peab kohal käima. Teine võimalus oleks laps iga päev lasteaeda viia või töötuks jääda. Lapse isal aga uus pere ja seal keegi ikka kodus. Mis siis sinu arust muu variant oleks?

Teemaalgataja võiks ennast oma elukaaslase (või abikaasa) rolli panna. Oletame, et ta läheb oma praegusest mehest lahku ja leiab omakorda uue kaaslase. Laps on oma isa juures ja tuleb teemaalgataja juurde tagasi. Siis aga hakkab uus elukaaslane lapse jutu põhjal kurtma, et näe, ikka ei käituta õigesti lapse isa juures (kuigi lapse isa on väitnud, et oldi kogu aeg kodus jmt) — kogu kooroonaperioodi jooksul last siia ei too. Mida tunneks teemaalgataja, kui tema nt kuu või kaks last ei näeks?

Ok. Selle lause järgi “Ja kui peaks uus kaaslane seletama, et davai, last nüüd kaks kuud siia ei too (s.t. pika aja vältel ma oma last ei näe), kuna äkki on koroonahaige, siis läheks see kaaslane ise ukse taha” järeldasin, et sul on uus kaaslane.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 20:09; 29.03 13:33; 29.03 15:10; 29.03 18:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

absoluutselt ei reageeri üle. praegu just ongi aeg, kus piiratud maailmavaatega inimesed arvavad, et neid ei ohusta miski ning jätkavad samasugust elustiili saamata aru, et ohustavad sellega ka teisi. meie pere on ka isolatsioonis 3 nädal, saame kauba tellitud ning sõpradega neti teel suheldud. jalutamas ja väljas käime ainult oma perega, tuttavaid nähes lehvitame eemalt ja räägime pärast netis.
aga muidugi on kari inimesi, kes räägib, et asjatu paanika ning kujutab ette, et see neid ei ohusta, nemad on jumala ja/või kristallide armust kaitstud.

jaksu sulle.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei lähe ükski laps ei ema ega isa juurde, kui ta pole isolatsioonis olnud vähemalt nädala, parem kaks. Eriti, kui seal on teisi lapsi või vanureid.

Iga normaalne inimene saab sellest ju aru.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Koroona – kas mõtlen üle?