Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonasurmade statistika

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Koroonasurmade statistika

Postitas:
Kägu

prinditud pabertõendil on küll kõik detailid kenasti kirjas ja näha. Ise ka ei viitsi telefoniga sekeldada alati, lihtsam pabertõend esitada. Ja mõnedel muide polegi nutitelefone.

minul on pabertõend niimoodi neljaks kokku volditud ja kiletatud, et ühel pool on qr kood, nimi ja sünniaeg, teisel pool sinine el lipuke. ühtki kontrollijat ei ole huvitanud, mis seal peidus poolel veel kirjas on. 😉

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtad sõbranna myfitnessi kaardi ja lased saata endale telefoni serdi ja käi trennis.

MyFitnessis on ju näotuvastus.

Kes mida mille jörgi tuvastab? Liikmekaardil pilti pole ja id kaarti pole minult 10 a küsitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes mida mille jörgi tuvastab? Liikmekaardil pilti pole ja id kaarti pole minult 10 a küsitud

Liikme näopilt ilmub teenindajale, kui kaart läbi tõmmata. Kõikidest liikmetest on tehtud näofoto.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes mida mille jörgi tuvastab? Liikmekaardil pilti pole ja id kaarti pole minult 10 a küsitud

Liikme näopilt ilmub teenindajale, kui kaart läbi tõmmata. Kõikidest liikmetest on tehtud näofoto.

Ei ole keegi minust sellist pilti teinud.

Ja käies eile õhtu roccas, kus kõik teenindajad tegelesid teiste klientidega, ei vaadanud keegi neist, kes parasjagu regamist tegi ja mis mäoga ta on. Mask ju ka veel ees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jutt käib tundlikest terviseandmetest, mitte nimest. või on sinu arvates seda ka inimese nimi?

Proovi järge pidada, millest juttu oli.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul on pabertõend niimoodi neljaks kokku volditud ja kiletatud, et ühel pool on qr kood, nimi ja sünniaeg, teisel pool sinine el lipuke. ühtki kontrollijat ei ole huvitanud, mis seal peidus poolel veel kirjas on.

Sinul on nii, kõigil ei ole, paljud lehvitavad ikka A4-dega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keegi minust sellist pilti teinud.

😀 Sa lihtsalt ei mäleta. See oli juba aastaid tagasi, kui kõik pildistati admini juures üles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja käies eile õhtu roccas, kus kõik teenindajad tegelesid teiste klientidega, ei vaadanud keegi neist, kes parasjagu regamist tegi ja mis mäoga ta on. Mask ju ka veel ees.

Õnneks vahele jäädes vale tõendiga saab aasta vangis istuda. Paras.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole keegi minust sellist pilti teinud.

???? Sa lihtsalt ei mäleta. See oli juba aastaid tagasi, kui kõik pildistati admini juures üles.

Online regamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul on pabertõend niimoodi neljaks kokku volditud ja kiletatud, et ühel pool on qr kood, nimi ja sünniaeg, teisel pool sinine el lipuke. ühtki kontrollijat ei ole huvitanud, mis seal peidus poolel veel kirjas on.

Sinul on nii, kõigil ei ole, paljud lehvitavad ikka A4-dega.

see on nende endi valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minul on pabertõend niimoodi neljaks kokku volditud ja kiletatud, et ühel pool on qr kood, nimi ja sünniaeg, teisel pool sinine el lipuke. ühtki kontrollijat ei ole huvitanud, mis seal peidus poolel veel kirjas on.

Sinul on nii, kõigil ei ole, paljud lehvitavad ikka A4-dega.

see on nende endi valik.

Aga justnimelt seda ma räägingi – et kui inimene ise oma vaktsineerituse/vaktsineerimatuse avaldab, siis on see oma valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Online regamine.

Mis online regamine?

Ilma kaarti läbitõmbamata sa kuhugi sisse ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Online regamine.

Mis online regamine?

Ilma kaarti läbitõmbamata sa kuhugi sisse ei saa.

Ma räägin ajast, kui kunagi MF liikmeks sai regatud. Keegi väidab, et siis tegi adminn pilti. Ma tegin regamise onlines.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin ajast, kui kunagi MF liikmeks sai regatud. Keegi väidab, et siis tegi adminn pilti. Ma tegin regamise onlines.

Mis vahet seal on? Ma olen MyFitness liige sellest ajast peale, kui ta turule tuli, pilt tehti 10 aastat hiljem, vahet pole, olid sa enne liige või said onlines liikmeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Koroonasurmade statistika