Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

Postitas:

Ma mõtlen siin suhteid mis püsima on jäänud.
Mina oma kaaslasega enne kohtumist olin suhelnud üle kuu. Ja kui nägime, siis ei läinud tundigi. Ma kohtusin temaga, kui tulin reisilt ja vajasin ööbimiskohta. Ja lugu edenes väga kiiresti…Tõmme oli lihtsalt nii meeletu.

+7
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teist korda nägime siis 😀 ja siis ta läks ära aga tuli õhtul tagasi ja siis uuesti 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma kaaslasega enne kohtumist olin suhelnud üle kuu. Ja kui nägime, siis ei läinud tundigi.

Siis võibki öelda, et te tutvusite ja kohe voodisse.

See, mida sa seal kuuajaliseks “suhtlemiseks” nimetad, pole ju suhtlemine.
– ää, mis teed
– — niisama tulin just trennist.
– ok. ma söön kohupiima parasjagu, nämm
– cool. akkan ka sööma.
– jne

+15
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 08:00; 29.06 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks ikka pea pool aastat, enne seda oli armumine, alguses nagu ei saanud ikka aru, kas on tõsine asi või niisama, pilkude mäng jne. Tulid siis pikemad istumised, rääkimised ja siis käis korraga minul klõps ära (mees hakkas mind esimesena n.ö. piirama).
Nüüdseks oleme 24 aastat abielus ja siin ei tohi küll öelda – aga oleme ikka veel väga kirglikud, kuigi mina 47 ja mees 52

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädala jooksul olime vist 2 korda õues jalutanud ja juttu ajanud kui ta ööseks jäi ja jäigi minu juurde. Hetkel 8. aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 5 nädalat. Sinnamaani olime vähemalt iga päev natukenegi koos.
Varsti saab sellest aastaid 15

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolteist aastat

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese abikaasaga tutvusime septembris, oktoobri lõpus armusime ja voodisse jõudsime alles veebruaris.
Teise abikaasaga olime tuttavad mitu aastat. Esimesest suudlusest seksini läks umbes aasta.
Olen üsnagi vanamoodne ja tahan olla kindel, et inimene on minu jaoks õige.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohtusin temaga, kui tulin reisilt ja vajasin ööbimiskohta.

Väga vahva, öömaja ei suuda ka endale ise leida, vaja sellepärast mingi mehega magada. Tean mitut sellist. Kui vaja ööbimiskohta, ega siis raha välja käia ei tahaks, parem mingi mehe juurde maanduda. Eks sellega siis tuleb arvestada, et väike kepp on ka vajalik, aga ega see ju tükki küljest ära ei võta, raha siiski kokku hoitud.

+11
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie jõudsime ka juba teisel kohtumisel voodisse. Aga me olime juba kolmekümnendates, mingit mõtet ei olnud pikki piiramismänge mängida. Tõmme oli tugev, aasta pärast saime lapsevanemateks, nüüd on kolm last ja 12 aastat möödas. Siiani kenasti koos.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel kohtumisel. Oli üldse esimene kogemus ja koos 17 aastat juba

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13 aastat tutvust ja 1 kuu kohtinguid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 5 nädalat. Sinnamaani olime vähemalt iga päev natukenegi koos.

Varsti saab sellest aastaid 15

Meil umbes sama story

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pool aastat, mees pidi ümberlõikuse tegema, muidu oleks vast 3 kuud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohtusin temaga, kui tulin reisilt ja vajasin ööbimiskohta.

Väga vahva, öömaja ei suuda ka endale ise leida, vaja sellepärast mingi mehega magada. Tean mitut sellist. Kui vaja ööbimiskohta, ega siis raha välja käia ei tahaks, parem mingi mehe juurde maanduda. Eks sellega siis tuleb arvestada, et väike kepp on ka vajalik, aga ega see ju tükki küljest ära ei võta, raha siiski kokku hoitud.

Mitte, et ma tunneks, et midagi sulle seletama peaksin, aga….
Ma ei oleks tõenäoliselt jõudnud viimasele bussile. Tema oli töö pärast Riias. Olime neti kaudu tutvunud ja iga päev helistanud ja kirjutanud. Ütles, et saan tema hotellis olla ja tema magab põrandal. Ma ütlesin, et sobib, esimene tüli jäi juba ära. Alguses jõime all restoranis ühe kohvi. Siis läksime tema tuppa, ta tiris üksi kogu mu pagasi üles. Siis mingi hetk me hoidsime käest kinni ja siis suudlus jne. Ta ütles, et ütle, kui asi liiga kiire. Ma ütlesin, et las minna. 3 nädala pärast kohtusime uuesti, siis ta oli töö asjus Tallinnas 3 nädalat. Ja siis ta palus oma ettevõttel ta suunata siia ja siia ta jäi☺️

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel õhtul. Oli Tinderi kohtamine ja kumbki mingit suhet ei otsinud sel hetkel elus, aga läks teisiti.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13 aastat tutvust ja 1 kuu kohtinguid

On millalgi plaanis ehk suhegi luua?
Kaua sa ikka lihtsalt tuttav oled…

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 08:00; 29.06 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes 6 tundi peale tutvumist. Eelnevalt olime paar kirja vahetanud. Hakkab täituma 20 aastat abielu.
Aga seda tohib katsetada alles natuke kogenum (30+) inimene, kes natuke on juba suhteid näinud ja erinevaid inimesi tundma õppinud. 20-25 vanuses unustage ära see kohe voodisse ronimine. Ei ole tervislik, eriti naisele.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese suudluseni 2 aastat, seksini 3 aastat.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.06 13:08; 30.06 15:33; 30.06 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sattusime koos ühele reisile ning see oli kuues päev pärast tutvumist. Mõlemad oleme teineteisele eluarmastused.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurema näperdamise ja sügavuti suudlemiseni läks umbes aasta.
Esmakohtumisest esimese vahekorrani kulus 1.8a.
See oli 22a tagasi ja täna me endiselt naudime üksteist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese kohtumise ja seksi vahele jäi pool aastat. Aga me olime mõlemad suhtes, kui esimest korda kohtusime ühel koosviibimisel. Tõmme oli meeletu, aga me kumbki pole petja tüüpi. Seega, tõmbasin mina oma vanale nagunii kriisis suhtele kriipsu peale ja tema ka. Ja kui olime mõlemad vabad ja vallalised jälle, siis käisime mingi paari nädala jooksul tantsimas, jalutamas, muidu kudrutamas peaagu igaõhtuselt ja lõpuks veetsime ka esimese öö koos.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat peale tutvumist hakkasime “käima” ja nädal-kaks peale seda magasime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese kavaleriga läks aasta tutvumisest: tema oli armunud, mina mitte. Nii et algul saime sõpradeks ja hiljem arenes asi sealt edasi.
Teisel puhul: tutvusme töö asjus neti teel, kohtusime kuu pärast netitutvust ja suhtlesime intensiivselt nädala ilma mingi kurameerimiseta, siis kirjutasime edasi ning kirjavahetus ja skaibikohtumised läksid üsna intiimseks – seda oli kolm kuud. Kui mehele külla sõitsin, siis seksini läks asi teisel hommikul. See oli viga: ma arvan, et meie suhe oleks olnud väiksemate tormidega kui oleks rohkem aega andnud teineteise eelistuste ja arusaamade tundmaõppimisele. Nüüdseks küll koos olnud mitu head aastat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 18:10; 02.07 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks tõenäoliselt jõudnud viimasele bussile.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 19:56; 29.06 20:16; 02.07 13:44; 02.07 13:56; 02.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks tõenäoliselt jõudnud viimasele bussile.

Kommentaar eemaldatud.

Issand, mida sa narid inimese kallal? Miks?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mida sa narid inimese kallal? Miks?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.06 19:56; 29.06 20:16; 02.07 13:44; 02.07 13:56; 02.07 21:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisel kohtumisel, mis toimus juhuslikult paar päeva pärast esimest kohtumist.
Nägupidi teadsime üksteist juba varasemast, enne ma polnud kunagi sellise pilguga vaadanud, et see võiks minu tüüp olla. Aga lähemalt ühises seltskonnas suheldes oli äkki tõmme nii suur, et pidurid kadusid ära.
Tegelikult leppisime esmalt kokku, et see on üheöösuhe. Nüüdseks kestab juba aastaid 🙂 Tutvudes olime mõlemad 30+ vanuses.

Ma pole varem esimesel kohtumisel voodisse jõudnud, aga pole ka seda tüüpi, kes enne kuid käest kinni jalutaks ja seda õiget otsiks. Minu jaoks on “see õige” õige ka seksides ja üsna kurb oleks avastada, et oled juba kõrvuni ära armunud, aga füüsiline klapp pole ikka see, mida lootsid.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oleks tõenäoliselt jõudnud viimasele bussile.

Kommentaar eemaldatud.

Plaan oli maha jääda jah, aga kavatsesin pipardada. No ei ole pipar, kui ei taha olla.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 29.06 00:07; 29.06 12:15; 29.06 21:07; 30.06 15:48; 02.07 13:11; 02.07 17:16; 02.07 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, mis lõdvad naised siin koos.

Suhe kestab 7ndat aastat, voodisse pole jõudnud, tundub vara veel. Vaja tundma õppida enne.

😀

Ahjaa, palka saan ka 4 tonni kätte, mees rohkem. Ja täna lõunaks oli pardifilee.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui kiirelt oma kaaslasega voodisse jõudsite

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.