Esileht Pereelu ja suhted Kui mees väidab, et tema abielu naisega vaid formaalne

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Kui mees väidab, et tema abielu naisega vaid formaalne

Postitas:

Samas suured kahtlused, tegelikult praegu temaga praktiliselt ei suhtle. Väidab, et armastab mind nii väga ja muu pulli kaka. Krt aga viimasel ajal nii tahaks ta naiselt küsida, et kuidas tema oma abielu näeb. Mu sisetunne ütleb, et mees valetab, samas olen ikka veel temas kinni. Tahaks nii uskuda, prillid ikka veel roosad.

Kas teie, kui oleksite abikaasa, tahaks teada, mida mees korraldab. Ja mida minu asemel teeksite. Mehelt tuleb vaid mingi häma. Suhtlesime üle poole aasta, kui avastasin, et ta abielus. Ja tean, et teod räägivad rohkem, kui sõnad. Aga tunnen, et ei saa tast enne lahti lasta, kui tean tõde. Nii närib.

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 09:38; 21.10 10:25; 21.10 10:42; 21.10 11:12; 21.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlesime üle poole aasta, kui avastasin, et ta abielus. Ja tean, et teod räägivad rohkem, kui sõnad. Aga tunnen, et ei saa tast enne lahti lasta, kui tean tõde.

Mis tõde seal teada on? Poole aastaga saab isegi formaalse abielu soovi korral lahutatud. Väga vähe on olukordasid, kus on üüratu vajadus formaalselt abiellu jääda.
Tõde: suhe abikaasaga ei pruugi mehel olla ideaalne, aga lahutamise vajadust/mõtet ei ole seni tekkinud. Palun, võid lahti lasta.

 

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 09:42; 21.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaks teada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sul närib?  et abielumehe abikaasa on sinust etem v?

enne ei saa lahti lasta, kui oled petismehe naisele jama korraldanud. jah, solvunud tädi kättemaks on jube.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähed küsima oma armukese naiselt, et kuidas tema oma abielu näeb? Et loodad kuulda, et näeb samamoodi nagu ta mees ja siis sa saad südamerahuga edasi rautada oma armukesega? Või loodad, et naine ütleb, et meil on kõik hästi ja me armastus aina kasvab. Et siis saad mehe maha jätta südamerahuga?

Ma ütlen sulle ühte, suure tõenäosusega rügab naine kahe eest lapsi hoida, neid koolitada, kasida, vedada, süüa teha, kodu koristada. Seda kõike sel ajal kui mehel on tööl niii palju tööd ja komandeeringud komandeeringud.

Sina kuula oma südamehäält, kui see ütleb, et asi on vale siis ta ka on. Saad isegi aru, et kui oleks armastus sinu vastu, oleks see mees ammu sinuga. Pole vaja tsirkust teha ja endale häbi.

 

 

+29
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 09:58; 21.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas suured kahtlused, tegelikult praegu temaga praktiliselt ei suhtle. Väidab, et armastab mind nii väga ja muu pulli kaka. Krt aga viimasel ajal nii tahaks ta naiselt küsida, et kuidas tema oma abielu näeb. Mu sisetunne ütleb, et mees valetab, samas olen ikka veel temas kinni. Tahaks nii uskuda, prillid ikka veel roosad.

Kas teie, kui oleksite abikaasa, tahaks teada, mida mees korraldab. Ja mida minu asemel teeksite. Mehelt tuleb vaid mingi häma. Suhtlesime üle poole aasta, kui avastasin, et ta abielus. Ja tean, et teod räägivad rohkem, kui sõnad. Aga tunnen, et ei saa tast enne lahti lasta, kui tean tõde. Nii närib.

Jah, see, et ta ise ei rääkinud, et on veel abielus, on muidugi halb. Oleks ju aus olnud rääkida. Võib olla kaks varianti, üks neist see, kus ta siiski elas selle naisega kokku ja pidas sind kui armukest, valetas suud ja silmad täis. Ja võib olla ka variant, kus abielu oligi vaid formaalsus, tegelik kooselu on (ammu) lõppenud, aga teatud põhjustel on abielu lahutamata. Üks põhjus võib olla näiteks vara jagamine, ei ole saadud kokkuleppele, seetõttu asjad viibivad. Võib ka olla see, et abielu ongi tema jaoks vaid paber, kuna suhe ammuilma lõppenud, siis see teema ongi jäänud kuidagi laokile ja pole vast ka teise osapoole poolt kiirustamist sellega.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:09; 21.10 10:28; 21.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vean kihla, et tema naine ei tea abielu formaalsusest mitte midagi. Ja vena kihla, et mees ei tahagi lahutada, sest kellele seda jama vaja on, tahaks kahte head korraga ikka. Siin oli üks, kes tahtis “pereelust omaette aega võtta”, ise nillib tutvumisportaalis neiukesi.

Kui naine ütlekski, et on jah formaalne ja tegelikult on mees tema poolest vaba, ainult elatist peaks maksma, siis on sinu süda rahul, olla suhtes veel abielus mehega?

 

Kui tahad mehest lahti saada (mida sel juhul teemaalgatuse “niiväga loodan ja roosad prillid jms tähendama pidi?), siis saada naisele anonüümselt kuvatõmmis sellest, kuidas mees väidab abielu formaalsuse olevat ja näed, kuidas mees  sul pildist kaob- tal on siis oma abielu päästmisega tegemist ja munepidi naisel pihus. “Formaalselt”.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlesime üle poole aasta, kui avastasin, et ta abielus.

Pool aastat ei tekkinud sul hetkekski küsimust, et miks mees sind külla ei kutsu?

Peab ikka lootusetu naine olema…Kas tõesti on siis sul nii raske meest leida?
Ja mida sul selle tölli kohta enam täpsemalt uurida on? Sind on lihtsalt teadagi milleks ära kasutatud ja kogu lugu.
Otsi omale vaba mees.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:19; 21.10 11:41; 21.10 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on ju petjast siga, mis põhjusel sina sellist endale tahad? Kui pool aastat abielust ei rääkinud, on ta ju valelik inimene. Kas sina tahaks, et järgmine kord oleks sina selle naise rollis, kelle selja taga armukest peetakse? Mina samuti ei usu, et sa ei teadnud, suhtestaatust ei ole võimalik pool aastat varjata. Ju sa ikka ei tahtnud teada.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:20; 21.10 11:00; 21.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsigi naise käest, miks peaks vabal maal vabas suhtes varjama, kui mees ise ütles, et suhet pole. Ükskõik, mis vastus on, asja saab selgeks, korrapealt. Ja ma ei nori ega iroonitse, kaua võib nii, et teha võib, aga sellest rääkida ei tohi?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paluks mehelt naise kontakte ja võtaks temaga ühendust. Milleks praadida, kui saab otse küsida?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: right;”>Miks ma tahaks küsida, on just see, et mees ei jäta mind rahule. Püüan unustada, olin väga armunud. Siis leiab ta mu jälle üles, ajab igasugust armastuse Möla. Oskab  mind nii öelda õnge otsas hoida. Pole silmast silma temaga mitu kuud suhelnud  Saadan ta p…Blokkisin ära, tegi uued kontod, et suhelda. Nüüd ladusin talle faktid ette. Ütlesin, et räägi tõtt. Siis lubas, aga nüüd kaks päeva vaikust. Ütlesin, et pole minu stiil naiselt küsima minna, aga ütlesin, et ta mu nii viimase piirini viinud, et kardan, et pärast mõnda klaasi veini küsingi. Aga vastust ei ole tulnud. Lubas helistada, kui kohtumine sõpradega läbi. Ta pidi mingi asja vahel olema????Jah, tean, et sealt midagi tarka ei oleks tulnud. Jah, tõesti, mis see mulle enam annab. Ja miks mul on vaja mingit kahevahel abielu eest. Aga krt ajab närvi.</p>

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 09:38; 21.10 10:25; 21.10 10:42; 21.10 11:12; 21.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vean kihla, et tema naine ei tea abielu formaalsusest mitte midagi. Ja vena kihla, et mees ei tahagi lahutada, sest kellele seda jama vaja on, tahaks kahte head korraga ikka. Siin oli üks, kes tahtis “pereelust omaette aega võtta”, ise nillib tutvumisportaalis neiukesi.

Kui naine ütlekski, et on jah formaalne ja tegelikult on mees tema poolest vaba, ainult elatist peaks maksma, siis on sinu süda rahul, olla suhtes veel abielus mehega?

Naisi on igasuguseid. Isegi tean üht naist, kes teadis, et mehe abielu on lahutamata (jah, see oli vaid formaalne, mees ei olnud abielus, vaid abielu oli lahutamata). Naine ise rikkus mehe abielu, vähimatki häbi tundmata, kolisid kokku ja tänaseks on neil kaks teistmelist last. Mees lahutas oma abielu alles paar aastat tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:09; 21.10 10:28; 21.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötas Eestis 21 päeva kuus. Siis oli nädal oma kodumaal. Tal laps ja pidasin normaalseks, et ta last külastab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 09:38; 21.10 10:25; 21.10 10:42; 21.10 11:12; 21.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blokkisin ära, tegi uued kontod, et suhelda.

Siis ta on lisaks petjale veel mingi ahistamisele kalduv friik. Mis segatud tundeid veel, sellist hakkaks vaikselt kartma juba. Naisele rääkimise ähvarduse asemel ütle parem, et kui järgi ei jäta, annad ahistamise eest politseisse.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 09:42; 21.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

<p style=”text-align: right;”>Miks ma tahaks küsida, on just see, et mees ei jäta mind rahule. Püüan unustada, olin väga armunud. Siis leiab ta mu jälle üles, ajab igasugust armastuse Möla. Oskab mind nii öelda õnge otsas hoida. Pole silmast silma temaga mitu kuud suhelnud Saadan ta p…Blokkisin ära, tegi uued kontod, et suhelda. Nüüd ladusin talle faktid ette. Ütlesin, et räägi tõtt. Siis lubas, aga nüüd kaks päeva vaikust. Ütlesin, et pole minu stiil naiselt küsima minna, aga ütlesin, et ta mu nii viimase piirini viinud, et kardan, et pärast mõnda klaasi veini küsingi. Aga vastust ei ole tulnud. Lubas helistada, kui kohtumine sõpradega läbi. Ta pidi mingi asja vahel olema????Jah, tean, et sealt midagi tarka ei oleks tulnud. Jah, tõesti, mis see mulle enam annab. Ja miks mul on vaja mingit kahevahel abielu eest. Aga krt ajab närvi.</p>

Armastuse jutt ajab naistel pea segi, ilusad sõnad, lilled, lähedus, seks. See on kõik ju puudu vallalisel naisel ja nii hea kui keegi seda pakub. Aga mõtle nüüd ise mis isikuomadused on sel mehel, valetab südamerahuga, siis valetab jälle, siis jälle. Siis ei jäta sind rahule, saab väga hästi aru mis valesti tegi aga ometi see teda ei huvita, ikka käib ja tüütab ja ajab oma õigust taga. Suhtes olles see ei muutu, võtab vaid teise kuju.  Kui peaksid suhtesse astuma, siis räägibki armastuse juttu, tegusid taga pole. Mõtle natuke ettepoole ka, proovi sellest hetkest välja tulla ja mõtle laiemalt mis mehega tegu.</p>

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 09:58; 21.10 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötas Eestis 21 päeva kuus. Siis oli nädal oma kodumaal. Tal laps ja pidasin normaalseks, et ta last külastab.

Väga hästi sisse sätitud. Tuleb välja, et on veel mingi välismaalane, kes on abielus ja on endale siin töötamise ajaks armukese sebinud. Väga hea ju, kui ikka kohalik küljesoojendaja töötamise ajaks olemas on. Ei saa aru, mis siin kaaluda on üldse.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:20; 21.10 11:00; 21.10 18:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötas Eestis 21 päeva kuus. Siis oli nädal oma kodumaal. Tal laps ja pidasin normaalseks, et ta last külastab.

Aa, välismaal on see naine? Ja Eestis te olite see 3 nädalat koos?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 11:06; 21.10 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Ideaalne elada kaksikelu. Praegu seoses koroonaga tal töös seisak. Ja kui plaanisin külla sõita, hakkasid vabandused.

Tegelikult olime me koos üle aasta. Pool ajast elasime koos. Kõik oli väga ilus. Kui ta vahepeal pidi teistes riikides olema, siis kutsus mind enda juurde. Elasime hotellides…Aga koju mind kunagi ei kutsutud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 09:38; 21.10 10:25; 21.10 10:42; 21.10 11:12; 21.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees töötas Eestis 21 päeva kuus. Siis oli nädal oma kodumaal. Tal laps ja pidasin normaalseks, et ta last külastab.

Ahah.
Ja seda sa mainid nagu siis, kui juba pikalt on tühja jahutud?
Täiesti ebaoluline fakt, eksole?
Ise ilmselt pead ennast arukaks naiseks, kuigi olukord ei erine väga sellest, kui Pärnu pereisa käib Soomes 21 päeva kalevipojaks ja peab Soomes mingit kohalikku voodisoojendajat.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:19; 21.10 11:41; 21.10 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimesed on abielus, siis nad näitavad, et on kaaslase valinud ja rohkem kedagi ei vaata. Seda olen ma teada saanud perekooli foorumist. Mina ei usu, et prekooli foorumi käod eksivad, sest kui mingi abieluteema on, siis tuleb alati 100 kommi, mis ütlevad: abielu on palju palju parem kui ilma abieluta kooselu. Isegi kui mees teise naise juurde käib, on sellel abielunaisel tunne hea. Sest ta on kositud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Abielu on formaalne ja teie omavaheline suhe on ka formaalne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kas teie, kui oleksite abikaasa, tahaks teada, mida mees korraldab.

jah, tahaks. aga sa ei saa sellele naisele peale lennata küsimustega tema abielu kohta. lihtsalt anna oma info edasi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie, kui oleksite abikaasa, tahaks teada, mida mees korraldab.

jah, tahaks. aga sa ei saa sellele naisele peale lennata küsimustega tema abielu kohta. lihtsalt anna oma info edasi.

Just, tee seda peenelt. Tutvusta ennast või midagi taolist, küsi, mis ta sellisest elust arvab. Las klaarib ise oma litsmehega. Võib-olla on paar parajaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:09; 21.10 10:28; 21.10 12:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma arvan et kõigepealt peaksid sa pöörduma üldse omaenda ema poole. Ja pärima temalt aru, miks ta jättis oma tütre (ehk sinu) kasvatamiselt täitmata ühe üliolulise etapi – vestlus tütrega teemal: mida tähendab kui meesterahvas sulle ütleb “Mu naine ei mõista mind”.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, ma arvan et kõigepealt peaksid sa pöörduma üldse omaenda ema poole. Ja pärima temalt aru, miks ta jättis oma tütre (ehk sinu) kasvatamiselt täitmata ühe üliolulise etapi – vestlus tütrega teemal: mida tähendab kui meesterahvas sulle ütleb “Mu naine ei mõista mind”.

Mis see siia puutub. Ta ei kirunud eriti oma lapse ema taga. Ütles, et saavad normaalselt läbi. Vahepeal läbi telefoni kuulsin neid veidi vaidlema, lapse teemal. Muidu ta ei kirunud oma naist taga.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 21.10 09:38; 21.10 10:25; 21.10 10:42; 21.10 11:12; 21.10 15:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal läbi telefoni kuulsin neid veidi vaidlema, lapse teemal. Muidu ta ei kirunud oma naist taga.

Jah, naine ju ei teagi midagi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 10:19; 21.10 11:41; 21.10 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida tähendab kui meesterahvas sulle ütleb “Mu naine ei mõista mind”.

Ah, jätke see kulunud klišee. Ei kiru need abielumehed sugugi oma naist armukesele – tal palju huvitavamat armukesega teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin üsna pikalt formaalselt abielus eksiga, endal ammu uus suhe.
Aga mu uus ei mees ei pidanud kahtlema, sest koos elasin ma temaga, mitte eksiga. Eksiga minimaalne suhtlus laste teemal.
Niimoodi olime mina ja mu eks formaalselt abielus.

Siinkohal sobib meelde tuletada, et abielu on paber. Loeb see, mis päriselus toimub. Kui su kallim elab oma abikaasaga koos, siis pole ju vahet, mis faasis see abielu on. Kooselu teise naisega võiks olla piisav põhjus, et välistada uus samaaegne suhe.
Mul on kolleeg, kes ka oli suhtes formaalselt abielus mehega. Formaalne abielu nägi nii välja, et mees seksis oma naisega vaid 1 kord nädalas varasema 4 asemel, sest naisel polnud väikese lapse ja töö kõrvalt rohkem energiat. Meespoole arvates oli see suhe nii igav ja mõttetu, et leidis armukese ja rääkis talle südantlõhestava loo formaalsest abielust. Välja tuli see siis kui formaalsest abielust hakkas teine laps sündima.
Nii et formaalseid abielusi on seinast seina.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma oleks iga kord, kui mõni abielumees mulle sedasi öelnud on (naisega ei ela, naine elab teises toas, naine elab teisel korrusel, suvilas või maal, naine lastega elab ema juures etc etc) euro saanud, siis ma oleks praeguseks kuldseks keskeaks miljonär…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui mees väidab, et tema abielu naisega vaid formaalne