Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Kui oled kole

Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Infoks. Olen normaalses kaalus ja igati oma eale vastav (pea 50) naisterahvas.

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kõlbas aastakümneid koos olla küll, aga nüüd avastatakse, et ülikole?

No selge siis, et keegi teine on silmapiirile ilmunud või lihtsalt armastus inimese vastu otsa saanud. Mis seal ikka, läheks lahku, sest ei talu seda, kui partner lugu ei pea.

+35
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 19:26; 29.12 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust selles vanuses naisi ei hindagi keegi enam skaalal ilus ja inetu. Ma sama vana ja ei ole me kummagi ilu teemaks mehega. Oleme realistid. Mul praeguseks muud tugevused ja 22 aastaste instabeibede juures olengi kaunis kole. Aga kui mees sind koledaks tituleeris, siis sina saad teda lolliks kutsuda, ongi paras lasteaed.

+32
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

No ta vast ei olnud siis ilu pärast koos.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Mis sa ikka ütled, norib ju tüli täiega ja sellise asja peale olenekski, mis ma ise talle enne ütlesin, kas on üldse mingit võimalust ära leppida või ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt ta ka ise mingile tipsile sobiks. Loll ja noor tahab rikast ja noort.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilu on ikka vaataja silmades. Selline väljäütleine räägib ikka rohkem mehest kui sinust.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellisele ütlemisele ei oskagi esimese hooga kuidagi reageerida.  Ehk tunneks kaasa, et ta omal ajal kenamat naist saada ei õnnestunud:)  Kui selline ütlemine niisama lambist tuli, siis esimene mõte on,  et ilmselt on mehele teine naine silma jäänud ja hinge läinud.

 

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa võid vastata, et sellise matsliku mehe kõrval muutuvadki naised koledaks. Ma 46 ja mulle pole vist ühelgi varasemal aastal varem öeldud nii mitu korda, et olen ilus. Selles eas muudab naise ilusaks rahulolu endaga ja muidugi toredad kaaslased. Naeratad ja oledki ilus!

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kontekstis sellist asja üldse öeldakse? Tüli käigus? Lihtsalt nii, sõna sõnalt?

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Infoks. Olen normaalses kaalus ja igati oma eale vastav (pea 50) naisterahvas.

Ei usu, et te keskeas olete. Pigem tegu hilisteismelistega, kes just värskelt kokku kolinud.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no ta tahtis sind lihtsalt solvata ja leidis omaarust sinu nõrga koha. mis seal ikka reageerida, anna vastu, sa ju tead, kuidas.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

Infoks. Olen normaalses kaalus ja igati oma eale vastav (pea 50) naisterahvas.

Kas pärast sellist ütlemist on ta veel elukaaslane?  Mida sina sellepeale ütlesid? olid vait ja tulid siia teemat tegema?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehv lugu. Normaalne kaasa normaalse suhte juures nii ei ütle.

Võibolla oledki näost loppi vajunud, juuksed ja käed hooletusse jätnud ning riietud suvaliselt?

Igal juhul tuleb sul mõlema teemaga tegeleda.

50aastane naine saab olla veetlev ja väärib head meest ka.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

LOOMULIKULT, ma annaks mehele uue võimaluse omale ilus naine leida. Ma olen ju temaga pikalt koos elanud (nagu ütled, et lausa ülipikalt) ja käituks sõbra suhtes ikka väga matslikult, kui püüaks teda enda juures kinni hoida.

Aga kuna teemaalgataja tundub, et ongi selline matslik naine, kes sõbrale parimat ei soovi ja tormab vaid perekooli teematama.
Ja otse loomulikult ei lisa ka juurde, mis asjaoludel mees seda täpselt ütles. Vblla võtab oma sõnad kohe tagasi, kui lahkuminekut pakkuda. Ehk siis tavaline jobu, kes kontrollimatut suures vihahoos suust välja ajab.
(sellisega ei tahaks isegi enam koos olla)

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 11:26; 20.12 13:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

LOOMULIKULT, ma annaks mehele uue võimaluse omale ilus naine leida. Ma olen ju temaga pikalt koos elanud (nagu ütled, et lausa ülipikalt) ja käituks sõbra suhtes ikka väga matslikult, kui püüaks teda enda juures kinni hoida. Aga kuna teemaalgataja tundub, et ongi selline matslik naine, kes sõbrale parimat ei soovi ja tormab vaid perekooli teematama. Ja otse loomulikult ei lisa ka juurde, mis asjaoludel mees seda täpselt ütles. Vblla võtab oma sõnad kohe tagasi, kui lahkuminekut pakkuda. Ehk siis tavaline jobu, kes kontrollimatut suures vihahoos suust välja ajab. (sellisega ei tahaks isegi enam koos olla)

Mis suhtenõuandja sina oled, igas teemas teemataja. Enda suhted peesse keeratud ja üksik jobu. Aga teistele nõu oskad enda arust ideaalselt anda.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kehv lugu. Normaalne kaasa normaalse suhte juures nii ei ütle. Võibolla oledki näost loppi vajunud, juuksed ja käed hooletusse jätnud ning riietud suvaliselt?

Siis oleks pidanud selle nii täpselt sõnastamagi.

Minu mehel on täiesti puudu see aju ja suu vaheline filter ja ta ongi mulle mõnikord öelnud: sa oled täna nii hall ja näost ära vajunud. Vaatan peeglisse – on jah. Aga puhkan välja, pesen juuksed ära ja siis jälle juhtub, et mees kiidab: sa näed täna nii kaunis välja! Ta täpsustab ikka detaile ka.

Nii et ilu on muutuv suurus. Ainult et mees, kes nii suure üldistusega lagedale tuleb, on ikka loll küll. Või siis on tal varajane Alzheimer, mispuhul tuleb ainult kaasa tunda, häid lahendusi ei ole. Lihtsalt lollist saab lahku minna.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas reageerite siis, kui teie ülipikaajaline elukaaslane järsku ütleb, et oled ülikole. Seni on umbes “100 aastat” sobinud ja siis järsku öeldakse oled tohutult inetu.

LOOMULIKULT, ma annaks mehele uue võimaluse omale ilus naine leida. Ma olen ju temaga pikalt koos elanud (nagu ütled, et lausa ülipikalt) ja käituks sõbra suhtes ikka väga matslikult, kui püüaks teda enda juures kinni hoida.

Aga kuna teemaalgataja tundub, et ongi selline matslik naine, kes sõbrale parimat ei soovi ja tormab vaid perekooli teematama.

Ja otse loomulikult ei lisa ka juurde, mis asjaoludel mees seda täpselt ütles. Vblla võtab oma sõnad kohe tagasi, kui lahkuminekut pakkuda. Ehk siis tavaline jobu, kes kontrollimatut suures vihahoos suust välja ajab.

(sellisega ei tahaks isegi enam koos olla)

Juba 45-selt on Eestis naisi rohkem kui mehi. Seega kindlasti mees leiab kellegi uue. Sinu kohta poleks nii kindel. 50-ndates naisel tasub kolm korda mõelda, enne kui tühja koha pealt lahutama hakata.

+3
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba 45-selt on Eestis naisi rohkem kui mehi. Seega kindlasti mees leiab kellegi uue. Sinu kohta poleks nii kindel. 50-ndates naisel tasub kolm korda mõelda, enne kui tühja koha pealt lahutama hakata.

Kuna olen ise samas eas, on õigus kommenteerida ehk suurem kui tsiteeritul. 50-aastane naine ei vaja kindlasti enam mingit meest nii meeleheitlikult, et peaks värisema mõtte ees, et uut meest ei leia. Pigem mõtleks nii, nagu 50-ne tunneb – milleks mulle mingi (eriti võõras) mees koju sussi sahistama ja kamandama, kuidas on õige midagi teha ja milline välja peab nägema pühapäeva hommikul. Kui oled 30+aastat koos elanud oma mehega (nagu mina nt) ja hindad teda mingite omaduste pärast ja tema sind, siis on kaaslasega tore koos elada ja olla. Aga mees, kes ütleb, et oled ülikole, ei ole kindlasti enam mingi unistuste mees 50-aastase naise jaoks (isegi kui oleks ülikole).
Palju sõltub ka üldisest suhtlusviisist – mõnes peres on kombeks aur välja lasta nii, et öeldakse jubedaid sõnu ja siis hiljem on kõik unustatud ja elatakse sõbralikult edasi. Mõnes aga ei andestataks sellist lauset kunagi, sest selliseid sõnu niisama ei öelda, ka suurimas vihahoos mitte.
Soovitan endasse vaadata ja mõelda, et kui su mees peaks homme insuldi saama ja 15 -20 aastat voodihaigena talitamist vajama (ja tõenäosus mehe sellises vanuses on täitsa suur), siis kas oleksid selleks valmis, peale neid sõnu?
Aga tulles tagasi sõnade juurde – need annavad aimu sellest, et mehel on kas keskeakriis (armunud kellessegi teise, siis paistavad kõik maailma teised naised koledad) või on tal armastus ja kooselusoov lihtsalt otsas ja sestap sinu tunnetest ükskõik.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50a teemaalgataja vast teab vanasõna “ilu on vaataja silmades”? No kui seal enam ilu ei leidu, siis pole vaja koos olla. Ja kui mees pole just eriimbetsill, siis teab ta väga hästi, mis selliste sõnavõttudega lõpuks kaasneb- lahkuminek. Kui ta lihtsalt inetusi suust välja ajab, isegi siis võiks ta aru saada, mis saama hakkab. Ehk ta tahabki su välja vihastada, et minema läheksid, sest keegi “ilusam” on silmapiiril?

Või oligi sul paha päev ja nägidki kole välja, mõni selline, kel ka aju ja suu vahel filtrit ei ole, “konstateeris lihtsalt fakti”. Aga siis oleks ta selline süüdimatus möla ajaja eluaeg olnud ja “ülipikaajalisel elukaaslasel” poleks mingit kuidas suhtuda probleemi, igapäevane värk.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis suhtenõuandja sina oled, igas teemas teemataja. Enda suhted peesse keeratud ja üksik jobu. Aga teistele nõu oskad enda arust ideaalselt anda.

Sina võiksid samuti ükskord ka peeglisse vaadata. Et miks siis sina ei oska kellelegi mingit nõu anda?
Oled sa vähearenenud või lihtsalt loll? Ma ei imestaks, kui lausa mõlemat … sest kogu sinu perekooli kommentaarium koosnebki ainult teemadesse vastajate kallal ilkumises. Teemast endast sa ei tea mitte kunagi mitte midagi – topeltjobu, ma pakuks selle kohta hea väljendi.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 11:26; 20.12 13:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

No ma ei ole päevagi oma elust ilus olnud ja minu jaoks ei ole see probleem. Ma olen sportlik ja terve, väga aktiivne 51-aastane. Ronin ja ujun ja jooksen ja sõidan rattaga, aga see kõik ei tee mind ilusaks. Kui mees ütleks, et ma kole olen, siis see mind ei morjendaks mitte grammi ka, küll aga oleks kurb, kui ta ütleks, et ma olen loll või kitsi või kalgi südamega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keskeakriisis mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seal ikka solvuda..mul mees ütleb alati mulle enne päevi, et olen täielik jobu! Mina talle, et ta täielik suss. Pärast väljaütlemist unustatud ja elame juba üle 10 a koos. Kõike ei saa hinge võtta.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mikroinsult, alzheimer

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paluks ikka kogu dialoogi, nii umbes 15 minutit tagasivaatavalt.
Käod kukuvad kohut mõistma ja lahutussoovitusi jagama ikka reaktsiooni pealt. Ainult paar tükki on märganud küsida, mille peale selline repliik kukkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin kunagi mehele tüli käigus ühe ta “kahtlase” töökaaslase kohta, et nii kole hobusenägu. Mees ütles mulle selle peale ülivihaselt, et vaadaku ma ennast peeglist kui kole vanamutt ma ise olen. Esimest korda elus olin ma tema arust kole. No hiljem selguski, et see “hobusenägu” oli ta uus eluarmastus. Instinkt ei petnud. Muidugi ajab ju närvi kui tema jaoks kauneimat naist maailmas nii koledaks nimetatakse. Tuleb nii ju välja, et tal halb maitse. Aga laste emaks millegipärast sobis minusugune kole mutt. Mina olin mehest 6 aastat nooren, see naine 15 aastat. Ehk ta seepärast sul nii ütleski, et ilusam varnast võtta?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 23:08; 30.12 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka väga kole, siis ei aita muud kui hunnik pappi kaasa ja Peep Pree juurde aeg.

Ükski normaalne ja oma kaasat austav partner nii ei ütle. Ju tal vaja tüli üles kiskuda armukese juurde minekuks. Mis sind koledaks teeb? 15 aastat tagasi soetatud karamellitooni täisvillane mantel, mis näeb välja nagu uus? Uuskasutuskeskusest maitsekalt kokkusobitatud nutikas garderoob või pikad paksud loomulikku meekarva tooni laines juuksed?

50-aastasele endast lugupidavale naisele sellise mölaka jutt peaks küll täiesti tähtsusetuna näima. Kui mees ei austa, siis ütled tsau-pakaa ja lähed eluga edasi.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlesin kunagi mehele tüli käigus ühe ta “kahtlase” töökaaslase kohta, et nii kole hobusenägu. Mees ütles mulle selle peale ülivihaselt, et vaadaku ma ennast peeglist kui kole vanamutt ma ise olen. Esimest korda elus olin ma tema arust kole. No hiljem selguski, et see “hobusenägu” oli ta uus eluarmastus. Instinkt ei petnud. Muidugi ajab ju närvi kui tema jaoks kauneimat naist maailmas nii koledaks nimetatakse. Tuleb nii ju välja, et tal halb maitse. Aga laste emaks millegipärast sobis minusugune kole mutt. Mina olin mehest 6 aastat nooren, see naine 15 aastat. Ehk ta seepärast sul nii ütleski, et ilusam varnast võtta?

Või siis valis ta selle teise naise, sest too polnud teiste inimeste suhtes nii kriitiline. Ma ei tea, miks peaks üldse kellegi välimust nii kommenteerima?

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.12 19:26; 29.12 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle vastupidi öeldi hiljuti, et ma olen ilus ja ma ei ole. Mul on juba hallinevad juuksed ja 30 kg ülekaalu. Ausalt öeldes juba ka kortsud siin-seal ja hakkan mutistuma nii näolt kui kehalt/ olen 37. Ütleja ise oli 20+ ja no tõesti ei saa aru, kus see ilu on, mida minus nähti. Oleks siis veel väga hea iseloom. Seda mul ka pole. Kummaline kompliment.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui oled kole