Esileht Hobinurk Kui pikk on lennuki istme turvavöö?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Kui pikk on lennuki istme turvavöö?

Postitas:
Kägu

Pean minema paari nädala pärast lennureisile (tööreis) ja on võimalus kaasa võtta sihtriigi keelt valdav tõlk,  aga probleem selles,  et tõlk on üsna kaalukas inimene.  Ta ei ole enam ammu lennanud ja kardab,  et tema kehakaalu tõttu võib tekkida probleem,  et turvavöö ei lähe kinni ja ta peab lennukist lahkuma. Samas on minu jaoks aga väga oluline,  et keeleoskaja inimene kaasas oleks (väidetavalt ainult inglise keelega kohapeal hakkama ei saa ja  soovitati tungivalt tõlk kaasa võtta). Tegemist suht vähe kasutatava keelega, nii et teist tõlki pole leida õnnestunud.

Kas keegi on kursis,  kui pikk on lennukis turvavöö ja kas on abiks, kui ta võtab ise kaasa auto turvavöö pikenduse?  Lennujaamast uurisin, aga sain aru, et turvavöö pikkus sõltub konkreetsest lennukist. Mõnes lennukis pidi pakutama ka pikendust, aga mõnes mitte, nii et tahaksin siiski ise võimalikuks probleemiks ette valmistunud olla.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennukites on kogukamate reisijate jaoks turvavöö pikendused olemas. Palu lennukis stjuardessilt.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Turva öö pikendus antakse. Odav lendudel teine probleem on see, et lauda ei saa alla lasta, sest kõht jääb ette.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole veel koha ud lennukit, kus pikendust ei ole. Aga võtku siis enda oma ka kaasa.

Pikendusi kasutatakse ka laste süles hoidmiseks vanematel.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikendus pikenduseks, küsimus on ka laiuses. TA võiks katsuda saada isekoha mitte selle tõlgi kõrvale.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu esimene mõte oli ka, et kas see tõlk üldse tooligi mahub, kui juba turvavöö pikkuses küsimus tekkis.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA paksusaates need paksud peavadki kolm istekohta ostma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta autos saab turvavöö ümber kinni pandud, küllap saab ka lennukis, ja igas lennukis on olemas vööpikendused, kui peaks olema siiski kitsas.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa, lugesin üle- kui ta oma autos kasutab ja olemas on, võtku muidugi kaasa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta ei ole enam ammu lennanud ja kardab, et tema kehakaalu tõttu võib tekkida probleem, et turvavöö ei lähe kinni ja ta peab lennukist lahkuma

Turvavöö pikkus on väike probleem. Kui inimene on nii kogukas, siis mina tema asemel lennukisse ei roniks. Lennureis võib olla talle raske ja sa ju ei sooviks seda, et kogukas tõlk lennukis otsad annab? Katsu seal aafrikas ilma tõlgita hakkama saada, Mustad valdavad hästi kehakeelt ja kui sada grammi on hinge all, siis saab kõik jutud räägitud.

+1
-23
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult on lennukite ja busside turvavööd lühemad autode turvavöödest. Kui mina kunagi oma tippkaalus olin (115 kilo), siis auto turvavööl jäi vabalt pikkust üle. Lennukis ja bussis kasutasin vöö täispikkuse ära, päris pikendust vaja ei olnud siiski.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka antakse pikendus. ka odavlennufirma annab. just lendasin ryanairiga ja üle vahekäigu naabriks sattus mees, kes sai turvavöö pikenduse. laud tal alla ei mahtunud ja kui salvrätt põrandale kukkus, siis ei pääsenud ta kummardamagi, aga lennatud sai ja polnud vist häda midagi. lobises rõõmsalt oma kaaslasega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

USA paksusaates need paksud peavadki kolm istekohta ostma.

Kaks oli.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pikendus pikenduseks, küsimus on ka laiuses. TA võiks katsuda saada isekoha mitte selle tõlgi kõrvale.

Et suvaline võõras reisija kannataks? Mina olen istunud kahe üsna koguka inimese vahel lennukis, üks neist võttis ka jupi minu toolist enda alla ja teine mahtus enam-vähem täpselt ära. Õnneks ei olnud väga pikk reis ja ma ise olen üsna väike, aga irooniline oli see, et ma pidin sellel reisil 8 kg asemel 10 kg kaaluva käsipagasi kohvri eest lisatasu maksma.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel koha ud lennukit, kus pikendust ei ole. Aga võtku siis enda oma ka kaasa.

Pikendusi kasutatakse ka laste süles hoidmiseks vanematel.

Mis sa veel teadasaid minu reisi kohta, jeleena?

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

2.14 Kasutatud vulgaarset eneseväljendust.

Perekooli moderaator.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui suur see inimene siis ometi on? Ei kujuta hästi ettegi nii suurt, et auto turvavöö ümber ei lähe ja pikendust vajab. Tean mitut 150-kilost meest ja neil küll läheb, lendavad ka lennukiga ilma mingi lisavööta.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur see inimene siis ometi on? Ei kujuta hästi ettegi nii suurt, et auto turvavöö ümber ei lähe ja pikendust vajab.

Ma arvan, et ei peagi mõne auto puhul väga üüratult suur olema. Jaapani autodes näiteks üsna lühikesed vööd, väga napilt mahtus ümber turvahälli Mitsubishis, Subarus ja Toyotas. Seega üldse ei imesta, kui ei mahu ümber raskekaalus inimese.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur see inimene siis ometi on? Ei kujuta hästi ettegi nii suurt, et auto turvavöö ümber ei lähe ja pikendust vajab. Tean mitut 150-kilost meest ja neil küll läheb, lendavad ka lennukiga ilma mingi lisavööta.

No ma ei tea, kus neil meestel see raskus tuleb aga ma isegi rasedana vajasin pikendust lennukis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suur see inimene siis ometi on? Ei kujuta hästi ettegi nii suurt, et auto turvavöö ümber ei lähe ja pikendust vajab. Tean mitut 150-kilost meest ja neil küll läheb, lendavad ka lennukiga ilma mingi lisavööta.

See sõltub ka sellest, kuhu see suurus koguneb. Kui rasv on ikka pigem kõhus, siis tõesti juba 120-kilosel see lennuki turvavöö läheb vaevu ümber. Vähemalt need lennukid, millega mina lennanud olen. Autode turvavööd on pikemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka varsti reis tulemas ja sama mure – olen lihtsalt paks (ca 150cm)  ja kardan ka turvavöö pikkuse pärast. Kuna pole varem lennanud, siis küsin, et kas turvavöö pikendused on kuskil istme juures olemas või peab seda eraldi kelleltki küsima? Kui on vaja eraldi küsida, siis läheksin ostaksin vist ka auto turvavöö vm pikenduse, sest teiste ees küsida on kuidagi piinlik (ennetavalt juba ütlen, et jah, paks olla on ka piinlik, aga reisi seepärast ära ei jäta).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka varsti reis tulemas ja sama mure – olen lihtsalt paks (ca 150cm) ja kardan ka turvavöö pikkuse pärast. Kuna pole varem lennanud, siis küsin, et kas turvavöö pikendused on kuskil istme juures olemas või peab seda eraldi kelleltki küsima? Kui on vaja eraldi küsida, siis läheksin ostaksin vist ka auto turvavöö vm pikenduse, sest teiste ees küsida on kuidagi piinlik (ennetavalt juba ütlen, et jah, paks olla on ka piinlik, aga reisi seepärast ära ei jäta).

Küsid või nad ise pakuvad. Nad ju kogemustega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka varsti reis tulemas ja sama mure – olen lihtsalt paks (ca 150cm) ja kardan ka turvavöö pikkuse pärast. Kuna pole varem lennanud, siis küsin, et kas turvavöö pikendused on kuskil istme juures olemas või peab seda eraldi kelleltki küsima?

Ma ei soovitakstugevalt ülekaalus inimesel lennata, oht saada südamerike on lennukis päris suur ja seal taevas ei aita sind keegi. Võid otsad anda. Ma kaaluks autoga reisimist mööda maad, see on ohutum.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka varsti reis tulemas ja sama mure – olen lihtsalt paks (ca 150cm) ja kardan ka turvavöö pikkuse pärast. Kuna pole varem lennanud, siis küsin, et kas turvavöö pikendused on kuskil istme juures olemas või peab seda eraldi kelleltki küsima?

Ma ei soovitakstugevalt ülekaalus inimesel lennata, oht saada südamerike on lennukis päris suur ja seal taevas ei aita sind keegi. Võid otsad anda. Ma kaaluks autoga reisimist mööda maad, see on ohutum.

Ja mida hirmsat on suremises? Pigem surm lennukis kui hooldushaiglas.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka varsti reis tulemas ja sama mure – olen lihtsalt paks (ca 150cm) ja kardan ka turvavöö pikkuse pärast. Kuna pole varem lennanud, siis küsin, et kas turvavöö pikendused on kuskil istme juures olemas või peab seda eraldi kelleltki küsima? Kui on vaja eraldi küsida, siis läheksin ostaksin vist ka auto turvavöö vm pikenduse, sest teiste ees küsida on kuidagi piinlik (ennetavalt juba ütlen, et jah, paks olla on ka piinlik, aga reisi seepärast ära ei jäta).

Kui personal teeb tiiru, et turvavöid kontrollida, siis ilmselt annavad või saad küsida. Midagi piinlikku selles küll ei ole. See, et inimesed on eri suuruses on ju teada värk.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas suvalised autode vööde pikendused ühenduvad siis lennuki omadega igal juhul? Olen lugenud, et need erinevad isegi automarkide kaupa ja iga pikendus kõigile autodele ei sobi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on lennanud Turkish Airlines lennukitega, kuidas nendes turvavöö on? Mul lendavad vanemad mais Istanbuli ekskursioonile ja kuna ema on üsna suur (silma järgi pakun, et vöökoht võib olla 140-150cm), pean vist igaks juhuks ingliskeelse kirja kaasa andma,  et ta vajadusel lennukis pikendust küsida oskaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on lennanud Turkish Airlines lennukitega, kuidas nendes turvavöö on? Mul lendavad vanemad mais Istanbuli ekskursioonile ja kuna ema on üsna suur (silma järgi pakun, et vöökoht võib olla 140-150cm), pean vist igaks juhuks ingliskeelse kirja kaasa andma, et ta vajadusel lennukis pikendust küsida oskaks.

Pole mingit kirja vaja. Kui turvavöid kontrollitakse, siis lennusaatja näeb ja vajadusel toob küsimatagi. Neil ju see tavaline asi

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 176cm pikk ja kaalun 110kg ning iialgi pole lennukis turvavöö liiga lühikeseks osutunud. Ikka tükk maad jääb seda veel ülegi, kui ümber tõmban. Alles tulin lennureisilt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen 176cm pikk ja kaalun 110kg ning iialgi pole lennukis turvavöö liiga lühikeseks osutunud. Ikka tükk maad jääb seda veel ülegi, kui ümber tõmban. Alles tulin lennureisilt.

inimestel ongi raskused erinevates kohtades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Hobinurk Kui pikk on lennuki istme turvavöö?