Esileht Pereelu ja suhted Kui üks partneritest petab

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Kui üks partneritest petab

Postitas:
Kägu

OriginalTaste möllab juba siin teemas oma täies hiilguses. Viimastel päevadel on tal väga südame peal see, et naised on meeste vastu nii vägivaldsed.

Vaene mees!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rohud võtmata siis veel hullem ju, sest lasterahad ei ole ka veel tulnud ja lauaviin on otsas. Eks niikaua peate mürgitama kuni saate viina osta.

Mis puutub rohtude võtmine lauaviina ja lasterahadesse? Rohtude jaoks on tabletikarp.
.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OriginalTaste möllab juba siin teemas oma täies hiilguses. Viimastel päevadel on tal väga südame peal see, et naised on meeste vastu nii vägivaldsed.

Vaene mees!

Ühes asjas ta muidugi eksib, selles peksmises, et võib vaimse vägivalduri vastu rusikat tõsta. Lahutus/lahkuminek ainus võimalus. Ei lase vägivallatseda ja ise ka ei vägivallatse. Mina kirjutasin, et 167 cm võib olla mees ja mulle öeldi, et mees ei saa 167 cm olla. See pole vaimne vägivald? Aga kui enda poeg 167 cm sünnib, ta pole siis poiss ega mees?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind mees pettis. Pikalt vast ei petnudki, sest asi hakkas välja tulema, tal olid juba tunded ka, seega läks ära. Et mis meie abelus puudu jäi? No seks see päris kindlasti ei olnud, kuid uus oli kindlasti sel hetke huvitavam, sest mina olin lapsega kodus, oligi väga keeruline aeg, tema läks lihtsamat elu otsima. Ma usun, et ta on nüüd õnnelik. Nüüd elab juba tavalist pereelu selle naisega. Sel ajal tegi muidugi kõik see haiget, kuid kui ma nüüd järelanalüüsi teen, siis meie lugu oli juba hapu. Muidugi soovisin ma suhet päästa, kuid kui juba uus naine püksis, ega siis on see mees läinud ka.

Ja kuigi ma hetkel lapin ennast ühest teisest lahkuminekust, siis peale petmist on ka võimalik ennast kokku kraapida ja paremini edasi elada. Nagu nad ütlevad, et kõik möödub, on see siis hea või halb.

No sul oli laps, mehel polnud ei last ega naist ja läks, sest te ei vajanud teda. Hapu olid ainult sina, sest tema jaoks oli suhe suur pettumus. Sina muidugi soovisid suhet päästa, nagu iga teine perekooli arvamus, te olete kõik super kangelased. Tegelikult isekad ja rumalad.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OriginalTaste möllab juba siin teemas oma täies hiilguses. Viimastel päevadel on tal väga südame peal see, et naised on meeste vastu nii vägivaldsed.

Vaene mees!

Ühes asjas ta muidugi eksib, selles peksmises, et võib vaimse vägivalduri vastu rusikat tõsta. Lahutus/lahkuminek ainus võimalus. Ei lase vägivallatseda ja ise ka ei vägivallatse. Mina kirjutasin, et 167 cm võib olla mees ja mulle öeldi, et mees ei saa 167 cm olla. See pole vaimne vägivald? Aga kui enda poeg 167 cm sünnib, ta pole siis poiss ega mees?

Ära enam peale võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära enam peale võta.

Minu lemmikjook on Haage vesi, iga päev 3 pudelit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära enam peale võta.

Minu lemmikjook on Haage vesi, iga päev 3 pudelit.

Vesipea oled?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära enam peale võta.

Minu lemmikjook on Haage vesi, iga päev 3 pudelit.

Vesipea oled?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära enam peale võta.

Minu lemmikjook on Haage vesi, iga päev 3 pudelit.

Vesipea oled?

Võibolla sina jood lauaviina liitrite kaupa kuskil poe taga, aga tegelikult pidi kraanivesi olema kasulik fluoriidi sisalduse tõttu. Alkohol läheb nii kalliks, et ega seda mina ei osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

OriginalTaste möllab juba siin teemas oma täies hiilguses. Viimastel päevadel on tal väga südame peal see, et naised on meeste vastu nii vägivaldsed.

Vaene mees!

Ühes asjas ta muidugi eksib, selles peksmises, et võib vaimse vägivalduri vastu rusikat tõsta. Lahutus/lahkuminek ainus võimalus. Ei lase vägivallatseda ja ise ka ei vägivallatse. Mina kirjutasin, et 167 cm võib olla mees ja mulle öeldi, et mees ei saa 167 cm olla. See pole vaimne vägivald? Aga kui enda poeg 167 cm sünnib, ta pole siis poiss ega mees?

Otsisin seda kohta, kus kirjutatud sellest, aga ei leidnud eelnevatest teema kirjadest.
Kuid soovisin vastata, et jah, 167 cm pikkune mees on mees. Kes julgeks öelda, et ei ole? Vo väga noor ja loll alles ajab teist juttu, kes teismeeas raiub, et vaat nii pikk peab mees olema ja mustade juuste ja nii värvi silmadega…. Täiskasvanud naised, normaalsed ei räägi seda. Kuna ka 188 pikkune naine on naine….Pikkust ja vanust inimene ise valida ei saa, kahena paljudest asjadest. Nii et neid asju on ikka veel.
Petmise kohta nõustun sada protsenti esimesel lehel ühe inimese ütlemisega: et on kahte sorti….Ja et petis leiab alati petmiseks põhjuse. Demagoogitsetakse puudujääkidest jne. Kuna alati on igas suhtes midagi puudu. Petised ja manipulaatorid arvavad vist tõemeeli, et need, kes pole petnud, et neil on kõik unistused, soovid ja vajadused täidetud. Reaalis ei ole. Lihtsalt inimesed on maa peal ja saavad aru, et neid ei pea sul keegi teine üldsegi täitma, asi on oma loomuses ja arusaamises maailmast.
Üks näide võrrelda annetamise teemadega. Paljud, keda aidatakse, no kas siis meedia vahendusel või omakeskis tuttavatel. Paljud annetuste saajad arvavad, et noh kes annetavad neile, et ju siis ise omal on ikka kõike küll ja veel. Vastust ei ole vaja vist panna.- Aga see näitab, kui imelikult võidakse aru saada ja erinevalt asjadest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on 167 cm pikkused mehed olemas. Muidugi on nad mehed, näen neid pidevalt ringi kõndimas ja alati registreerub peas, et näe mees. On ka pikemaid ja on lühemaid, aga mehed on nad kõik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Kui üks partneritest petab