Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aidata meesterahvast koduse vaimse tererrori korral

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Kuidas aidata meesterahvast koduse vaimse tererrori korral

Postitas:
Kägu

te siin soovitate seda MEEST mitte enam külla kutsuda, sest tema naine on vägivaldne. Kui ma ütlen, et mehe võib kutsuda ilma naiseta, siis te ütlete, et naine ei lase. Selle peale ma vastan, et see naine ainult tänitab, tänitamine ei hoia ju ometi kedagi kodus kinni, see naine ei lähe mehele kätega kallale, ei seisa risti ukse peale ette kui mees ütleb, et käib ühel õhtul külas. Loomulikult on see hoopis pehmem vägivalla liik kui see, kui inimene ei julge üksi kuskile minna, sest muidu saab kõva peksu. Kas NÜÜD saate aru, millele ma viitasin, või on veel õiendamist?

Küll hakkab peksa ka saama, kui mees ei allu. Pled ikka sina rumal.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa, et vaimne vägivald ei ole vägivald? Tänitaja ei ole vägivaldur?

te siin soovitate seda MEEST mitte enam külla kutsuda, sest tema naine on vägivaldne.

Kui ma ütlen, et mehe võib kutsuda ilma naiseta, siis te ütlete, et naine ei lase.

Selle peale ma vastan, et see naine ainult tänitab, tänitamine ei hoia ju ometi kedagi kodus kinni, see naine ei lähe mehele kätega kallale, ei seisa risti ukse peale ette kui mees ütleb, et käib ühel õhtul külas.

Loomulikult on see hoopis pehmem vägivalla liik kui see, kui inimene ei julge üksi kuskile minna, sest muidu saab kõva peksu.

Kas NÜÜD saate aru, millele ma viitasin, või on veel õiendamist?

Ahah. Kui väga sina tahaksid kuskile minna kui sind pärast ootab ees tänitamine.
Muide, sa tundud kuidagi eluvõõras. Sellised naised ei vägivallatse ainult hiljem kodus – tavaliselt nad saadavad sõnumeid ja helistavad.
Kas sa tõesti arvad, et selline naine laseb rahulikult mehel olla? Eriti kui seda naist ennast sinna ei oodata. Selline naine on kodus püha viha täis ja siis ta terroriseerib meest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh õudust, kunagi vaese tudengina sattusin tuba üürima majas, kus elas 50+ paarike ja oi kuidas see naine oma meest kogu aeg mõnitas. Ise kusjuures oli koduperenaine ja sõltus täielikult mehest. Mees oli madalam kui muru ja talus vaikides. Näha oli, et tal olid ka terviseprobleemid ja korra kutsuti kiirabi. Mis tal üle jäi, ei taha ju kolida välja kodust, kus nii kaua elatud. Pool maja kuulus ju ühisvarana naisele nagunii.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline naine on kodus püha viha täis ja siis ta terroriseerib meest.

No ja sinu lahendus oleks siis see, et mees oma seltskonnast ära lõigata? Sõpradele ei meeldi mehe naine ja seega tuleb sõbrale selg keerata? Tundub ok lahendus sinu jaoks?

Kui mul on kodus mingi tänitav naine, siis no las krt tänitab, see ei takistaks mul küll kuskile minemast. Telefoni saab panna hääletu peale või näiteks üldse koju unustada.

Ja kui asi areneb ikka nii kaugele, et naine muutub juba füüsiliselt vägivaldseks, no siis selles valguses on mehele juba lihtsam selgeks teha, et nüüd on aeg lahku minna. Kuigi, meestel on väga raske endale seda tunnistada, et naine türanniseerib, mees kipub sellises olukorras ka ise rusikaid käiku laskma ja siis vastastikku tümitavad ja kahetsevad vaheldumisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline naine on kodus püha viha täis ja siis ta terroriseerib meest.

No ja sinu lahendus oleks siis see, et mees oma seltskonnast ära lõigata? Sõpradele ei meeldi mehe naine ja seega tuleb sõbrale selg keerata? Tundub ok lahendus sinu jaoks?

Kui mul on kodus mingi tänitav naine, siis no las krt tänitab, see ei takistaks mul küll kuskile minemast. Telefoni saab panna hääletu peale või näiteks üldse koju unustada.

Ja kui asi areneb ikka nii kaugele, et naine muutub juba füüsiliselt vägivaldseks, no siis selles valguses on mehele juba lihtsam selgeks teha, et nüüd on aeg lahku minna. Kuigi, meestel on väga raske endale seda tunnistada, et naine türanniseerib, mees kipub sellises olukorras ka ise rusikaid käiku laskma ja siis vastastikku tümitavad ja kahetsevad vaheldumisi.

Kui mina oleksin sõbrana selles olukorras, siis ma kutsuksin kindlasti naise ka, alati. Ja igakord kui ta midagi mehele ütleb teiste ees, siis ka paluksin seda korrata. Igal korral, et ta ise ka kuuleks, mis sealt suust tuleb.

Ma ei nimetaks neid naisi tänitajateks, sest tegelikult nad ei tänita, nad reaalselt vägivallatsevad, see on kraad kangem.
Sina võid ju öelda, mida sina teeksid vägivaldsed suhtes, aga sa ei ole vägivaldses suhtes. Lihtne on öelda, et jätaksid telefoni koju ja läheksid ikka. Kuid sellises suhtes olevad inimesed ei ole nii eneseteadlikud ja enda eest seisvad, sest kui nad oleksid, siis nad ei oleks sellises suhtes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa ei ole vägivaldses suhtes.

enam ei ole jah, aga olen olnud

alguses asi hiilis, ei saanud aru tõesti, siis kui löömiseks läks, jätsin maha. Esimese korraga, teist ootama ei jäänud.

Igasuguses näägutamise ja õiendamise või halvasti ütlemise olukorras ma lihtsalt ütlen vastu. Kui on mingi eriti ebameeldiv inimene, siis väldin. Vägivaldsega olen kokku sattunud ühe korra elus isiklikult, eks edaspidi olen targem ja oskan juba varem ära näha, mis teema on.

Iga õiendamist ma siiski ei pea kohe vägivallaks, eks on neid lorusid mehi ka, kes midagi ei tee. Mul on vend selline, kes on laisk nagu porikärbes ja talle meeldib teisi närvi ajada sellega, et ta lihtsalt vedeleb ja muigab kuni teine lõpuks kära teeb, siis mingi piiri peal, kui leiab, et ok nüüd aitab, siis teeb ära. Suure õiendamise peale. Esimese korraga ei tee kunagi kuulmagi. Niisugused kodused asjad nagu siin üks kirjeldas, et mis seal oli aias tegemata, kompostihunnik? Vend mul ehitaja, kodus ei liiguta lillegi. Naine käib ja õiendab, vend naerab. Omamoodi imelik seegi, aga tundub, et saavad siiski hästi hakkama. Tõsi, võõraste juuresolekul nad ei sae omavahel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa ei ole vägivaldses suhtes.

enam ei ole jah, aga olen olnud

alguses asi hiilis, ei saanud aru tõesti, siis kui löömiseks läks, jätsin maha. Esimese korraga, teist ootama ei jäänud.

Igasuguses näägutamise ja õiendamise või halvasti ütlemise olukorras ma lihtsalt ütlen vastu. Kui on mingi eriti ebameeldiv inimene, siis väldin. Vägivaldsega olen kokku sattunud ühe korra elus isiklikult, eks edaspidi olen targem ja oskan juba varem ära näha, mis teema on.

Iga õiendamist ma siiski ei pea kohe vägivallaks, eks on neid lorusid mehi ka, kes midagi ei tee. Mul on vend selline, kes on laisk nagu porikärbes ja talle meeldib teisi närvi ajada sellega, et ta lihtsalt vedeleb ja muigab kuni teine lõpuks kära teeb, siis mingi piiri peal, kui leiab, et ok nüüd aitab, siis teeb ära. Suure õiendamise peale. Esimese korraga ei tee kunagi kuulmagi. Niisugused kodused asjad nagu siin üks kirjeldas, et mis seal oli aias tegemata, kompostihunnik? Vend mul ehitaja, kodus ei liiguta lillegi. Naine käib ja õiendab, vend naerab. Omamoodi imelik seegi, aga tundub, et saavad siiski hästi hakkama. Tõsi, võõraste juuresolekul nad ei sae omavahel.

No ma sain aru, et me ei räägi meestest, kes on laisad ja mitte midagi tegevad.

Ma ei pea teiste ees alandamist õiendamiseks, need on täiesti erinevad asjad.
Kes üldse teeb teeb oma kaaslast maha ja veel teiste eest? See ei ole kuskilt otsast  normaalne.

Mina ei kannataks ka õiendamist välja, ma eeldan, et kodu on see koht, kus sa saad olla rahulikult ja sa tahad seal olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on keeruline küsimus. Meil on peresõbraks ka üks selline mees, kelle naine teda seltskonnas suvalisel hetkel sõimama võib hakata. Kõigepealt võtab ette valitsuse, tööandja, tänapäeva lapsed ja muu üldisema, sarjab neid koledate sõnadega ja siis libiseb sellelt teemaarenduselt sujuvalt oma mehe mustamisele üle.

Üldiselt kutsumegi meest ilma naiseta külla või viimasel ajal ei suhtle eriti üldse muidu kui messengeris paar sõna. Oleme küsinud, et ants, miks sa sellisest naisest lahku ei lähe? Kusjuures vahepeal tal vist oligi lahkuminekuplaan, ainult muretses, et vara jagamine muutub keeruliseks. Aga siis juhtus mehega õnnetus, istus kaua haiglas ja pärast seda on naine justkui tagasi tõmmanud. Minu arust.

Nii et kui tahate oma sõpra aidata, orgunnige talle mingi väiksem trauma või pimesoolelõikus ja vaadake, kas naine hakkab olukorda teisiti mõtestama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mees ise tahab lahku minna (sest see on suht ainus võimalus sellest pikaajalisest mustrist lahti ütelda)? Kui ei, siis ega palju teha ei saagi. Kui jah, siis saate väljastpoolt aidata pinna, toetusega jne.

Kas või kuipalju lahkuminek seda meest meie ühiskonnas üldse aitaks? Kui naine just teovõimetu pole, saab ta lapsed üheksal juhul kümnest endale ja siis on hea neid relvana kasutades meest edasi töödelda. Elatisvõlaga ähvardamine, laste ja isa lahushoidmine, või vastupidi “laste nimel” mehe edaspidigi lõaotsas hoidmine, jooksutamine, laste ees isa mustamine, sõprade ja sugulaste ees “ärakaranu” mustamine. Ei ole need siin Perekooliski nii väga võõrad teemad. Lisaks kui iga kuu pool palka vägivaldsele eksile maksta, siis sotsiaalelu tarbeks ka eriti midagi ei jää.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kelle jalas majas püksid on, lõpude lõpuks pole ju meie asi kui mees on tuhvliall

kuidas neid pükse vaadatakse? See kes nõuab selle jalas püksid? Ja see, kes vastu ei hakka on tuhvliall. Kes teab mida see mees noorema teinud on. Äkki siis kui lapsed olid väiksed kusi naisele soengusse. Teiste omavahelise tererrori korral ei peaks sõbrad mõõtu võtma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elatisvõlaga ähvardamine

Kuidas saab kedagi ähvardada elatisvõlaga?

Kui inimene peab oma lastele elatist maksma, siis ta maksab seda elatist, keegi teine peale tema enda ei saa temast teha elatisvõlglast. Ma arvan, et see mees, kes praegu oma naist väidetavalt laste pärast talub, maksaks ka oma lastele elatist täiesti vabatahtlikult, mitte ei jääks võlgu. Ka ei oleks põhjust, miks lapsi ei tohiks tema juurde lubada. Kui ta oma lastest hoolib, siis ilmselt lapsed ise tahaksid minna ka, nii et poleks probleemi.

Elatist ei maksta eksile, elatist makstakse lastele, jäta see ka meelde.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elatist ei maksta eksile, elatist makstakse lastele, jäta see ka meelde.

Hooldekodumaksudega sama lugu, makstakse oma vanemate hooldamise eest, jäta see ka meelde!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teab mida see mees noorema teinud on. Äkki siis kui lapsed olid väiksed kusi naisele soengusse.

No tõesti. Kust selline üliimelik mõte üldse tuleb? Kogemustest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas aidata meesterahvast koduse vaimse tererrori korral