Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

Postitas:

oot-oot mismõttes kohandan end mehe järgi ja minu MINA elu ei jää? ma olin 25 kui mehega tutvusime, ühtegi kleiti mul ei olnud kapis, heal päeval värvisin ripsmeid. õnneks leidsin mehe kellele ma meeldin sellisena nagu olen. jama kohe eks?!

meik oli mul vaid fotograafi tungival palvel, ennast ka jubedalt häiris, fotomeik teatavasti suht tugev, isegi kui üritatakse loomulik meik teha. pulmas oli mul tavaline meik, hästi loomulik ja siis olime mehega mõlemad rahul. 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 20:43; 16.06 22:38; 16.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

a, rõhutaks et need punutised pole mingid tiiu talutütrekese omad, vastupidi, alati teen midagi hästi huvitavat, mul praktikat jagub sest tütrel on meeletult pikad ja paksud juuksed ja pidevalt vaja midagi uut nendega peale hakata. 😀

kannan suurust 34-36.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 20:43; 16.06 22:38; 16.06 22:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks ma siis seletan sulle, noorele.
Mina olen 34 aastane ja mul on ka kolm last. Kannan siiani 34 suurust. Ma olen samuti suutnud hoida oma kaalu tasemel, nagu enne laste sündi ja kehal pole midagi viga. Ka nägu ja juuksed päris korras. Aga vot natuke ikka tekib vananedes asju. Näiteks näonahk tõesti ei sära enam teab mis ilusasti.
Aga see, et panen end ilusti riidesse, kontskingad jalga ja teen end kenamaks kui igapäevaselt, teeb ka mehe rõõmsaks.
Ega sa enne aru ei saagi, kui oled vanem juba. Nii lihtsalt on.
Ärge palun nüüd pahandage et nii ütlen, aga mehele isegi meeldib, et mind järgi vaadatakse. Arvate, et meestele ei meeldi, kui ilus õhtukleit seljas ja vähe üleslöödud naine ringi kõnnib? Meeldib küll. Ja muidugi meeldib see ka mulle, et saan kelite aegajalt kanda, ning vahepeal unustada, et olen 3 lapse ema ja nautida õhtut.
Aga nagu ütlesin, siis sellest ongi sul veel vara aru saada. See tuleb aastatega, nii nagu paljud muud tarkused ja teadmised. [/tsitaat]

Sinu tekstist ma küll välja ei loe, et mida siin teisele siis selgeks tegid/seletasid?
Pigem jah, oled üks keskeakriisis mutt, kes ei suuda taluda, et on sinust nooremaid ja kenamaid. Sry kui valesti arvan, kuid sellise mulje sinu targutamine tõesti jätab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sinu tekstist ma küll välja ei loe, et mida siin teisele siis selgeks tegid/seletasid?
Pigem jah, oled üks keskeakriisis mutt, kes ei suuda taluda, et on sinust nooremaid ja kenamaid. Sry kui valesti arvan, kuid sellise mulje sinu targutamine tõesti jätab.[/tsitaat]

Oeh preili, vabandan 🙂
Mis ma ikka siis vaidlen.
Kena õhtut 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.06 16:49; 16.06 17:25; 16.06 18:23; 16.06 19:23; 16.06 22:01; 16.06 23:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas naiselikkust siis mõõdetakse keha koorimise ja kreemitamise ja meigi järgi? Ma olen alati arvanud, et naiselikkus on inimese olemuslik kriteerium, enese eest hoolitsemine on muidugi kahtlemata vajalik, kuid ma ei mõõdaks naiselikkust nende kriteerumite järgi.

Ma valisin kaaslase selle järgi, kes ei teeks mulle selliseid nõudmisi, milline ma peaks välja nägema, ei esita.

Muide, teemaalgataja, milline olid suhte alguses. Tegid midagi teisiti? Kui ei, siis ei tohiks mehel küll midagi öelda olla.

Ma ise olen 20-ndate lõpus, hoolitsen enda eest küll, kuid juuksuris ei käi, ei meigi end (loomulikud tumedad kulmud-ripsmed), küüsi kasvatada ei saa, eriala tõttu, ei värvi neid samuti. Kõrgeid kontsi ei kanna, kuid riietuselt olen soliidne ja parfüüm on hea. Välistasin noorena kõik kaaslased, kes hakkasid mingeid omi nõudmisi esitama – kui ei sobi kontsakingadeta ja mukkimata naine, siis lähevad teed lahku (mõni kusjuures seda ei märganud enne, et ma ei meigi, kuni ma ise ütlesin ja seepeale tehti suured silmad, et ikka peab naine meikima – sellised sai kohe kuu peale saadetud – tundub et on välja kujunenud mingid stambid, milline on naiselik naine). Tegin kohe selgeks, et mul ei ole plaani hakata end meikima vms. Mitmedki tutvused said sellega välistatud, kuid lõpuks leidsin kaaslase, kellele meeldin sellisena nagu olen. Mõlemad oleme väga rahul. Suhte värskuse nimel panustame pigem intellektuaalsetele tegevustele. Läheme mõnele põnevale näitusele, arutleme mingitel uutel teemadel, loeme raamatuid ette, arutame uusi saavutusi tehnoloogia, meditsiini vms valdkonnas. Samuti käime kusagil looduses lõõgastumas. Nii, et ma ei saa eriti aru selliste nõudmiste tekitamisest, et hakka nüüd kreemitama ja koorima jms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos 16 a.
1x kuus depilatsioon, ripsmete hooldus, kulmude hooldus, maniküüri teen ise korra nädalas, pediküüris käin nii kahe kuu tagant, juuksuris samuti nii kahe kuu tagant. Igapäevane du¨¨ on elementaarne ja samuti puhtad riided. Suur kreemitaja ei ole, aga ikka üritan kui meeles on peale du¨¨i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised, kes teevad mehe kojusaabumiseks meigi, tahaks teie mehi näha, kas nemad on ka igal hetkel sätitud ja muretsevad sellepärast, et kui nahk koorimata, siis on suhe lõhki? Miskipärast kahtlustan, et mehed on ikka väikese õllekõhuga ja koduse t-särgiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks ma siis seletan sulle, noorele.
Mina olen 34 aastane ja mul on ka kolm last. Kannan siiani 34 suurust. Ma olen samuti suutnud hoida oma kaalu tasemel, nagu enne laste sündi ja kehal pole midagi viga. Ka nägu ja juuksed päris korras. Aga vot natuke ikka tekib vananedes asju. Näiteks näonahk tõesti ei sära enam teab mis ilusasti.
Aga see, et panen end ilusti riidesse, kontskingad jalga ja teen end kenamaks kui igapäevaselt, teeb ka mehe rõõmsaks.
Ega sa enne aru ei saagi, kui oled vanem juba. Nii lihtsalt on.
Ärge palun nüüd pahandage et nii ütlen, aga mehele isegi meeldib, et mind järgi vaadatakse. Arvate, et meestele ei meeldi, kui ilus õhtukleit seljas ja vähe üleslöödud naine ringi kõnnib? Meeldib küll. Ja muidugi meeldib see ka mulle, et saan kelite aegajalt kanda, ning vahepeal unustada, et olen 3 lapse ema ja nautida õhtut.
Aga nagu ütlesin, siis sellest ongi sul veel vara aru saada. See tuleb aastatega, nii nagu paljud muud tarkused ja teadmised. [/tsitaat]

See, et ma sinust üle 10 aasta noorem olen, ei tee minust automaatselt debiilikut.

Kujuta ette – ma tean, et inimene tõepoolest vananeb ning muutub! See protsess sõltub aga paljuski geenidest, samuti ka harjumustest.
Kui hoolitseda enda eest juba varastes 20ndates, on sellest hiljem palju kasu.
Kui võrrelda kahte 30-aastast, kellest üks on eluaeg tervislikult toitunud, teinud sporti, enda eest hoolitsenud jne, ning teist, kes on teismeeast saadik kõvasti pidutsenud, joonud, suitsetanud ning enese eest hoolitsemisele mitte eriti tähelepanu pööranud (\”sest noorena oled niisamagi, ilma vaeva nägemata ilus\”), siis ma arvan, et on ikka korralik vahe küll.

Vananemist ei ole võimalik peatada, küll aga on võimalik anda endast parim, et ka vanemas eas tunneksid end hästi ja oleksid terve. Terve inimene on ilus inimene.
Ma ei jaga tüüpilist kompleksides 40-aastaste arvamust, et 45-aastane on juba muumia ja kuulub mahakandmisele. Igas vanuses on omad väärtused, mida võiks osata ära kasutada. 20-aastane on tõepoolest noor ja niisamagi särava väljanägemisega. 30-aastasel võiks aga olla juba kogunenud piisavalt elukogemust ja enesekindlust, mis kiirgub ka väljapoole. 20-aastase kohta ei saa minu meelest öelda seksikas, kuna seksikus ei ole noore keha sünonüüm. 20-aastane on.. nunnu ja ilus.
Seetõttu ei kardagi ma vananemist, kuna ei sea mingeid ebareaalseid ootusi. Jah, mu nahk läheb kortsuliseks ja lõdvemaks, aga ma olen päris kindel, et ma muutun pigem atraktiivsemaks.
Pealegi, minu tutvusringkonda kuuluvad 30ndates aastates naised on minu meelest küll väga kenad ja säravad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 18:20; 16.06 18:40; 17.06 09:44; 17.06 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 32, aga teiste arvates näen ma välja ikka tunduvalt noorem. Nii mõnigi on imestanud et näen ise selline väga nooruke välja aga juba nii suured lapsed (vanem 9). Et millal ma siis need lapsed sain… Meigin siis kui välja lähen. Mehele meeldin ma kõige enam loomulikuna, st ilma meikimata. Iialgi pole kasutanud ühtegi kreemi. Pole vajadust olnud. Mu ema (52) pole samuti iialgi ühtegi kreemi kasutanud ja näeb minu meelest ikka kõvasti noorem välja kui tal tegelikku vanust. Näiteks näo-ja kaelanahk on veel suhteliselt prink oma vanuse kohta, kortse ka suhteliselt vähe oma vanuse kohta. Ma arvan, et ehk pigem \”mis on kaasa antud\” või geenidest…? Aga minust…kosmeetikul pole kordagi käinud, solaariumis samuti mitte, juuksuris käin paar korda aastas (kuna erilist soengut pole lasknud teha mis vajaks pidevalt nokitsemist, lihtsalt pikad juuksed).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, siin teemas näen paari väga kurba asja. esiteks- 32-aastene naine peab end keskealiseks mutiks, vanemaks inimeseks! naerukoht. just selles vanuses on naised palju kaunimad kui 20ndates. ja neil on rohkem võimalusi enda eest hoolitseda. välimus sõltub toitumiset ja liikumisest väga palju!
teine asi on midagi teha mehe pärast ainult, kuid hea, hoolitsetud välimus mõjub ju ka endale hästi.
Mida mina teen: suvel lakin varbaküüned, vahel ka sõrmeküüned. Meik: põsepuna ja ripsmetush. Huulepulk tagasihoidlik. 2-3 korda nädalas teen kiirkõndi 5 km- mõjub ka imehäti figuurile.juuksuri jaoks leian raha 3 x aastas, üljäänud aja tegelen ise. aga kvaliteetse juuksemaski jaoks peab raha leidma. Mina vihjasin mehele, et sooviksin mõnda näohoolitsust – sain ka selle. Suvel kannan kleite ka. Ahjaa, olen üle 35 aasta vana ja ühtegi kortsu ei ole, näen parem välja kui 20-aastaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 10:23; 17.06 11:58; 17.06 12:05; 17.06 15:01; 18.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Päeval kodus meiki ei kanna, õhtuks mehe töölt saabumise ajaks ikka kerge loomulik meik ja lõhn peale ja kena kleidike. [/tsitaat]

Sry, aga kõlab naeruväärselt :). Nagu mingist 60-ndate perekonnaõpetuse lektüürist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]M
Üldiselt olen ka mina aru saanud, et meeste jaoks tähendab \”hoolitsetud\” pigem kleiti-seelikut, kontsi ja lahtiseid juukseid ja meeldivalt lõhnamist. Neile mõjub üldpilt suures plaanis rohkem kui see, et kas naisel on kulm kitkutud või ei. Seda, kui juuksuri juurest lõikuselt tulen, seda ta ei märka.
[/tsitaat]

Vot mehed on erinevad. Minu mehe jaoks on ilusaim naine värskelt dushi alt tulnuna. Igasugune meik on out, eriti huulepulk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Samas tegelen ma ka muude asjadega, mitte ei ole välimusele keskendunud beib. Õpin ja töötan täiskohaga, samuti on kodu korras ning 2-3 korda päevas soe söök laual.[/tsitaat]

Kas oled võtnud eesmärgiks olla oma mehe teenija? Sellise ajakulu juures iseenda välimuse peale peaks mees sulle 2x päevas sooja söögi tegema pluss hommikukohvi voodisse tooma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina vihjasin mehele, et sooviksin mõnda näohoolitsust – sain ka selle. [/tsitaat]

wtf, mis siin toimub? mehe käest peab luba küsima, et näohooldusesse minna. see oleks umbes sama, mis küsida mehelt luba hambaid pesta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Jah tõesti, kosmeetikul pole ma kunagi käinud ja braziilian bikiinit pole ka teinud, …[/tsitaat]

Mis imeloom see BRAZIILIAN BIKIINIT on? Tahtsid vähe nagu soomet panna, aga välja kukkus oi, kui saamatu sõna?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

wtf, mis siin toimub? mehe käest peab luba küsima, et näohooldusesse minna. see oleks umbes sama, mis küsida mehelt luba hambaid pesta.[/tsitaat]

ei pea luba küsima, palusin kinkida näohoolduse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 10:23; 17.06 11:58; 17.06 12:05; 17.06 15:01; 18.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ei pea luba küsima, palusin kinkida näohoolduse. [/tsitaat]

Hambapasta palud ka kinkida, kui see otsa saab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Hambapasta palud ka kinkida, kui see otsa saab?[/tsitaat]
no tegelikult on need 2 eri asja. ma ei palunud isegi, vaid ütlesin, et sooviks mõnda näohoolitsust ja mõne aja pärast oli mulle saadetud hoolitsuse kupong meilile. väikese kingina. leian, et paarisuhtes võiks üksteise eest veidi hooliseda ka. Ahjaa, ise toon mehele ka aeg-ajalt midagi, shampooni või deodoka. Lihtsalt niisama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 10:23; 17.06 11:58; 17.06 12:05; 17.06 15:01; 18.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas oled võtnud eesmärgiks olla oma mehe teenija? Sellise ajakulu juures iseenda välimuse peale peaks mees sulle 2x päevas sooja söögi tegema pluss hommikukohvi voodisse tooma.[/tsitaat]

Ma ei salli segamini kodu, sellepärast koristan.
Ka mina pean sööma. Kui ma endale süüa hakkan tegema, siis loogiline, et teen mehele ka. Võileivad ja valmistoit mulle ei meeldi, seega teen endale meelepärase söögi.
Välimuse eest hoolitsen hea enesetunde pärast. Päevas kulub iluprotseduuridele.. no vast 20-30 minutit, trennile 10-60 minutit. Pärast trenni on võimas endorfiinilaks – soovitan teistelegi.
Koolis käin sellepärast, et saada endale soovitud elukutse.
Tööl käin ma sellepärast, et ei peaks elama kellegi teise kulul.

Miks kuradi pärast arvavad mingid kibestunud tädikesed, et pingutamine ja vaeva nägemine käib ainult mehe nimel??? Kui mul meest ei oleks, teeksin täpselt samu asju.

Mees teeb süüa, kui mul aega ei ole, kui ma ei viitsi või kui ma palun tal seda teha. Samamoodi koristamisega. Nn meestetöid on täiesti tema rida.
Regulaarset massaa¸i koos kreemitamisega teeb ta mulle ka.
Muidu igapäevaselt käib ka tema nii koolis kui tööl ning näeb vaeva selle nimel, et meil oleks lähitulevikus võimalik maja ehitama hakata.

Ei tunne end teenijana ausalt öeldes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.06 18:20; 16.06 18:40; 17.06 09:44; 17.06 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arvates on hoopis selline vöimalus, et kui oled kogu aeg samasugune olnud ja nüüd mees järsku teeb kommentaare, et miks sa selline vöi selline ei ole… tal on keegi teine silmapiiril ja siis vördlebki sind selle teisega, et miks sa rohkem selline olla ei vöiks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]parapam kirjutas:[/small]
[tsitaat]minu arvates on hoopis selline vöimalus, et kui oled kogu aeg samasugune olnud ja nüüd mees järsku teeb kommentaare, et miks sa selline vöi selline ei ole… tal on keegi teine silmapiiril ja siis vördlebki sind selle teisega, et miks sa rohkem selline olla ei vöiks…[/tsitaat]
Minul käis ka see mõte peast läbi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no tegelikult on need 2 eri asja. ma ei palunud isegi, vaid ütlesin, et sooviks mõnda näohoolitsust ja mõne aja pärast oli mulle saadetud hoolitsuse kupong meilile. väikese kingina. leian, et paarisuhtes võiks üksteise eest veidi hooliseda ka. Ahjaa, ise toon mehele ka aeg-ajalt midagi, shampooni või deodoka. Lihtsalt niisama. [/tsitaat]

Üks asi on teisele lihtsalt midagi osta, teine asi on paluda mehelt mingisugust elemtentaarset ihuhoolitsust. Mu meelest oleks normaalne, et kui naine midagi sellist tahab, siis ta läheb ja teeb. Täpselt samamoodi nagu ma tõusen hommikul üles ja pesen hambaid. Ses mõttes ongi need minu jaoks samad asjad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei salli segamini kodu, sellepärast koristan.
Ka mina pean sööma. Kui ma endale süüa hakkan tegema, siis loogiline, et teen mehele ka. Võileivad ja valmistoit mulle ei meeldi, seega teen endale meelepärase söögi.
Välimuse eest hoolitsen hea enesetunde pärast. Päevas kulub iluprotseduuridele.. no vast 20-30 minutit, trennile 10-60 minutit. Pärast trenni on võimas endorfiinilaks – soovitan teistelegi.
Koolis käin sellepärast, et saada endale soovitud elukutse.
Tööl käin ma sellepärast, et ei peaks elama kellegi teise kulul.

Miks kuradi pärast arvavad mingid kibestunud tädikesed, et pingutamine ja vaeva nägemine käib ainult mehe nimel??? Kui mul meest ei oleks, teeksin täpselt samu asju.

Mees teeb süüa, kui mul aega ei ole, kui ma ei viitsi või kui ma palun tal seda teha. Samamoodi koristamisega. Nn meestetöid on täiesti tema rida.
Regulaarset massaa¸i koos kreemitamisega teeb ta mulle ka.
Muidu igapäevaselt käib ka tema nii koolis kui tööl ning näeb vaeva selle nimel, et meil oleks lähitulevikus võimalik maja ehitama hakata.

Ei tunne end teenijana ausalt öeldes.[/tsitaat]

Esiteks ei tea sa minust mitte midagi. Võib-olla olen sinust noorem, aga nimetad mind tädikeseks.

Ei viitsi su tagantjärgi vabandamist lugeda, kogu sinu enda tekst väljendas selgelt, et pingutad vägagi just mehe pärast a la mehele meeldib nii ja mehele meeldib naa.

Kui sulle meeldib korras kodu ja hästi süüa, siis võiks ka mees vabalt koristada ja sulle vaaritada, aga ometi pead seda enamasti ise tegema (su enda sõnad, ära hakka vabandama). Sry, aga siit võib nii mõndagi järeldada.

Võib-olla sina ei tunne end teenijana, aga mõni teine naine tajub seda sinu tekstist väga selgelt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.06 10:46; 17.06 11:08; 17.06 11:12; 17.06 11:24; 17.06 12:00; 17.06 13:33; 17.06 13:39; 17.06 22:11; 17.06 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esiteks ei tea ka sina minust mitte midagi. Kuna tundsid end kohutavalt puudutatuna vanusest, siis olen 22. Arvestades su kibestumust, siis vaevalt et sa minust noorem oled. Tädikese tiitel ei tulene muide vanusest, vaid suhtumisest.

Jah, mehele meeldib, et ma olen aktiivne ja tegutsen, mitte ei vingu diivani peal. See annab mulle motivatsiooni juurde. Kas see on kuritegu?

Muidugi võiks mees minu asemel süüa teha ja koristada. Mul tuleb see aga paremini välja ning olen kõrgemate nõudmistega.

Mina olen oma eluga rahul, hoolimata sellest, et mõni laisk naine arvab, et nooruse energia ärakasutamine on orjapõli. Elan oma elu nii, et olen õnnelik ja rahul. Soovitan ka sul nii teha, mitte vinguda teiste kallal, kuidas vaeva nägemine on lollus ja mehe pilli järgi tantsimine,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Üks asi on teisele lihtsalt midagi osta, teine asi on paluda mehelt mingisugust elemtentaarset ihuhoolitsust. Mu meelest oleks normaalne, et kui naine midagi sellist tahab, siis ta läheb ja teeb. Täpselt samamoodi nagu ma tõusen hommikul üles ja pesen hambaid. Ses mõttes ongi need minu jaoks samad asjad.[/tsitaat]
nojah, mis seal ikka. minu jaoks on jälle oluline tunda, et mees hoolib ja hooliseb. aga ega keegi ei palu sul sama elu elada ja samu asju tahta, kui mina. ela nii nagu soovid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 17.06 10:23; 17.06 11:58; 17.06 12:05; 17.06 15:01; 18.06 11:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Naised, kes teevad mehe kojusaabumiseks meigi, tahaks teie mehi näha, kas nemad on ka igal hetkel sätitud ja muretsevad sellepärast, et kui nahk koorimata, siis on suhe lõhki? Miskipärast kahtlustan, et mehed on ikka väikese õllekõhuga ja koduse t-särgiga.[/tsitaat]

Miks peab kohe nii karmilt, et kui kena välja ei näe, siis suhe lõhki? Muide, minu mees näebki tõesti kena välja ja loomulikult tahan ise ka kena välja näha isegi siis, kui ta peaks olema õllekõhuga. Hea väljanägemine on üks osa heast enesetundest.

Lähen hommikul enne teda tööle ja ta ei näe, kuidas ma välja näen. Kui ta õhtul tuleb, mis selles halba on, et ma pilgu enne seda peeglisse viskan, juuksed kammin ja lõhna peale panen? Muidugi ei tee ma seda iga jumala kord ja maailm ei lagune laiali, kui ta mind sassis juustega näeb jne. Aga lihtsalt tahan tema jaoks end üles lüüa, nagu suhte alguses kohtama minnes. Siis ju ka sättisin end enne temaga kohtumist ja see harjumus ongi sisse jäänud. Meile sobib ja oleme rahul. Ahjaa… tal on ka kuiv näonahk ja ta ise kasutab ka kreeme (Nivea for Men sarja).

See teema tuletas aga meelde mu isa, kes on praegu vanuses 60+. Ta on olnud elu aeg elumees, mitu korda abielus olnud ja pidevalt noored armukesed ümber. Ka minu emale ta ei olnud truu. Tema üks argumente (kõige muu kõrval) oli see, et \”Tahaks koju tulles, et kena naine võtaks mind vastu\”. Muidu mõtleks, et ikka tõeline mölakas, kuid tema kaitseks pean ka mainima, et mu ema tõesti kodus kandis väga koledaid, vanu ja katkiseid riideid. Tuli töölt ja vahetas end ümber mingitesse jõledatesse vanadesse hilpudesse, mis olid küll \”puhtad\”, kuid millel olid kas augud või venininud või mõni püsiplekk, mis pesus välja ei tule. Tööl käib normaalsete riietega, kleidid ja kontsad jne, aga kodus on ikka kohutav. Ja võib-olla just isa oma armukeste ja ema oma hilpudega tekitaski kindla otsuse – kodus olen ka ikka kenasti riides, et hea enesetunne endal ja teistel hea vaadata oleks. Ma saan aru, et mugav on tõesti laiades dressides ja lohvaka t-särgiga, kuid ikkagi. Ei taha suuri susse lohistada jala otsas ja kanda veninud riideid. Ostsin omale kodus olemiseks mugava kleidi. Talvel retuusid ja pikk kampsun. Värvilised villased sokid. Sellised, millega kontoris ei käiks, kuid mida paneks sõbrale külla minnes selga – nii käin ma igapäevaselt kodus. (Ja kui on vaja teha aias tööd või koristada elamist, siis on mul vanem dress seljas… ainult selle musta töö tegemise ajaks). Ma ei arva, et see ülemäära pingutamine on ja midagi ei juhtu, kui mees mind näeb salkus ja sorakil, kõrge palavikuga higisena ja mustade juustega või otse jooksmast tulnuna või poristes kummikutes jne. Aga nii ei pea kogu aeg olema.

Ma arvan, et las igaüks teeb enda enesetunde järgi. Puhtad riided ja keha on elementaarne. Kreemitab end see, kellel nahk seda nõuab. Dekoratiivkosmeetikat kannab see, kes seda soovib. Ma arvan, et teemaalgatajal on hea tõuge minna poodi ja oma garderoobi veidike värskendada. Ja mitte nii, et paremad palad on kapis, vaid nii, et ka igapäevaselt kodus ilusti riides olla. Vaevalt, et igapäevast meiki (või selle puudumist) mees üldse märkab. Kui kannad juukseid sagedasti patsis kinni, siis harjuta neid lahtiselt kandma. Säti midagi natuke teisiti ja kui midagi muud ei taha, siis lihtsalt naerata rohkem ja sellest piisab 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oi kui tublid kõik on ja ütlen seda ilma irooniata. kade kohe. need kellel lapsed on, kuidas te jõuate, kust aja võtate? olen 40a ja 17 a abielus juba. eriti ei viitsi pingutada mehe heaks midagi. pesen end ja panen puhtalt riidesse aga meik ja lõhnastamine küll igapäevane pole. hea füüsiline vorm on küll oluline, paksuks pole õnneks läinud 🙂 ei arva, et väline vorm ja ilu abieluõnne tagavad. tean paare, kus naised kui modellid aga ikka lahutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, mida sa kodus seljas kannad?
Ma ei kujuta ette, et ma hakkaks mehe jaoks õhtul end meikima (töötan enamasti kodus), meigin ikka siis kui kodust välja lähen/läheme. Ka kleite-kontsakesi kannan kodust väljas. Kodus kannan aga selliseid riideid, mis on nii mugavad kui nägusad. Tavaliselt siis retuusid ja mõni topp, olenevalt \”tundest\”, vahel mõnus pikem vabaltlangev tuunika, teinekord liibuv varrukateta topp, jahedal ajal kena kamps peal. T-särke pole iial sallinud. Mul on endal ka hea tunne kui ilusad asjad seljas, nii tulebki elada/olla, et endal oleks hea!
Raseerimine ja kreemitamine on ka tavapärased tegevused – ma ei tee seda mehe jaoks, aga mehele meeldib. Talle meeldib kui mu nahk on pehme ja siidine ning lõhnab mõnusalt peale kreemitamist.
Ma teen trenni enda jaoks, aga jällegi – mehele see väga meeldib!
Varbaküüsi lakin ka, ikka toredaks ja edevaks – erkpunaseks või roosaks, äge ju! Isegi kui talvel ainult tekiserva alt välja paistavad. Sõrmeküüned on lühikesed ja lakkimata.
Olen 37aastane ja meil on 3 last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh. Ma armastan ise väga ilusaid ja kalleid riideid ja ehteid. Häid ja tõhusaid iluprotseduure ja kreeme. Mul ei ole palju asju ja hooldusvahendeid. Olen pika aja peale leidnud endale väga hästi sobivad ja nendega rahul.
AGA… aeg-ajalt saab mul sellest riide ja meigijamast niii kõrini ja ma lähen ära maale. Enda isiklikku tallu. Panen värava kinni ja panen tööriided selga ja harin oma aeda ja kõike muud. ma ei taha kuuldagi mingitest keerulistest ja aeganõudvatest iluprotseduuridest. Ma olen seal õnnelik ja ilus kah. Ja see maal veedetud aeg teebki mind tunduvalt ilusamaks, kui kreemid ja riided.
Tõesti. Mis siin elus siis oluline on tekib vahel küsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mina vihjasin mehele, et sooviksin mõnda näohoolitsust – sain ka selle. [/tsitaat]

vaat mina ka sellest aru ei saa. mees ostis sulle suvalise kosmeetiku juurde hoolduse? mulle küll selline asi ei meeldiks. oma kosmeetik teab teab täpselt mida mu nahk vajab ja mingit suvalist netikupongi ma oma naha peal küll ei katsetaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.06 17:22; 16.06 19:05; 17.06 20:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja kui palju enda eest hoolitsete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.