Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?

Postitas:

Ma lihtsalt kirjutan, et saada oma mõtteid selgemaks. Sõbrannad on olemas küll, aga nendega ei tahaks rääkida, ega saakski vist.
Ühesõnaga, mul on kõik mõtlemine ja arusaamad hetkel sassis. Äkki lausa mingi vaimne häire kallal? Ma ei tea. Ega midagi hullu ei olegi lahti, häiriv lihtsalt. Hullude asjadega oskan palju paremini hakkama saada.
Eilne õhtu näiteks. Oli tuttavatega väike kogunemine. 6 inimest. Minu elukaaslase ja sealt seltskonnast ühe naise vahel on juba ca aasta selline nähtav säde. Ma olen öelnud, et see häirib mind. Eile ka, amelemine, liibuka tantsud, nurgataga käimised. Ja mulle väidetakse, et mitte midagi sellist ei ole olnud. Ma ei teagi nüüd, kas tõesti näen hallutsinatsioone, või siis.. eksole. Ise on mu elukaaslane väga armukade, ei pääse ma sõbrannadegagi omaette välja. Ei käi tema üksi, ega lase ka mind.
Üldiselt on temaga ilusaid päevi siiski rohkem, kui halbu. Raske on ka see, et kodu on loodud koos. Paberites minu, aga ilusate ootustega ja koos loodud. Olen palunud tal korduvalt lahkuda, aga ta ei lähe. Ütleb,et armastab, väidetavalt nägin eile jälle valesti asju ja mitte midagi ei ole olnud. Et siis, olen lolliks läinud?
Ma tean, et keegi ei saa mulle vastata, keegi ei näinud siit ju, aga ma tõesti ei tea isegi enam mida uskuda siis lõpuks?

+9
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead. Ma arvan, et sa kujutad ette. Armukadedus on üks kindel suhte purustaja, ükski inimene ei talu seda. Mees ju ütles, et pole olnud. Luulud, hallukad, nägemused suurest unetusest.

0
-28
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 16:56; 30.05 22:20; 31.05 08:48; 02.06 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ei ole midagi uskuda või mitte uskuda. Sa tead ju isegi, et asi on halb, sa lihtsalt tahad ennast veenda, et on mingi võimalus, et sa oled asjast valesti aru saanud. Ära peta ennast! Kui teil veel lapsi ei ole, siis tee sellele lõpp. Kiirelt ja konkreetselt, ning mine oma eluga edasi. Lisask sellele, et mees ameleb sinu nähes teise naisega, tundub veel, et tegu on ka pisut vaimselt vägivaldse mehega.

+43
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, ma tean, et säde oli nähtav. Lahku minek ei ole lihtne lihtsalt. Ta ei lähe noh. Ma olen korduvalt soovitanud neil omavahel suhe luua ja mind rahule jätta. Aga ok, tänu sellele kirjutamisele siia saan ise ka aru, kui lapsik ma olen vaatamata oma vanusele.
Lihtsalt see kõik on nii nõme. Miks ei võiks elu normaalne ja rahulik olla ometigi?
Ja minupoolest amelegu ja tehku inimesed mis tahavad, lihtsalt, suhe peab olema aus ja võrdne. Mis on lubatud ühele, see olgu lubatud ka teisele. Peaks vist ka kellegi ette võtma ja sädemeid loopima hakkama, jama lihtsalt kui see teine inimene haiget saab.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise on mu elukaaslane väga armukade, ei pääse ma sõbrannadegagi omaette välja. Ei käi tema üksi, ega lase ka mind.

Oot-oot, mida ma just lugesin? Mis tähendab, et ta sind ei lase? Pole tema öelda, mida sa teed.
See mees on petja ja vägivaldne. Ta ei armasta, vaid omab. Ta ei austa sind. Viska välja, jube inimene.

+33
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:02; 30.05 18:50; 30.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab siin kontekstis amelemine?
Ma miskipärast ei usu, et nad avalikult seal kallistasid ja musitasid…
Nii et, palun täpsusta.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab siin kontekstis amelemine?

Ma miskipärast ei usu, et nad avalikult seal kallistasid ja musitasid…

Nii et, palun täpsusta.

Päris musitamist ei näinud, aga kui aus olla, siis väga ei tahtnud vaadata ka. Siin kontekstis tähendab amelemine väga lähedal üksteise vastu liibumist vestluse käigus.
Loll on loll olla!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, ma tean, et säde oli nähtav. Lahku minek ei ole lihtne lihtsalt. Ta ei lähe noh. Ma olen korduvalt soovitanud neil omavahel suhe luua ja mind rahule jätta. Aga ok, tänu sellele kirjutamisele siia saan ise ka aru, kui lapsik ma olen vaatamata oma vanusele.

Lihtsalt see kõik on nii nõme. Miks ei võiks elu normaalne ja rahulik olla ometigi?

Ja minupoolest amelegu ja tehku inimesed mis tahavad, lihtsalt, suhe peab olema aus ja võrdne. Mis on lubatud ühele, see olgu lubatud ka teisele. Peaks vist ka kellegi ette võtma ja sädemeid loopima hakkama, jama lihtsalt kui see teine inimene haiget saab.

Nõrk oled mitte lapsik, mis käid sellise mehega kogunemistel, samal ajal vahetaks kodus lukud ära, las kepib öösel toda naist ja tuleb hommikul asjadele järele. Mida sa soovitad, nõua ja kutsu mehed appi, isa v vend v keegi. Kui tahad sellise mehe peale oma elu raisata, tee veel 1000000 teemat, aga vastajaid jääb vähemaks, sest keegi ei tunne enam kaasa ???? suvi tulekul, inimesed kolivad õue, mitte ei istu perekoolis sulle rääkimas, et jäta maha. ????

Ta ei lähe ilma minuta välja, lihtsalt ei lähe. Sugulasi mul ei ole.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, ma tean, et säde oli nähtav. Lahku minek ei ole lihtne lihtsalt. Ta ei lähe noh. Ma olen korduvalt soovitanud neil omavahel suhe luua ja mind rahule jätta. Aga ok, tänu sellele kirjutamisele siia saan ise ka aru, kui lapsik ma olen vaatamata oma vanusele.

Lihtsalt see kõik on nii nõme. Miks ei võiks elu normaalne ja rahulik olla ometigi?

Ja minupoolest amelegu ja tehku inimesed mis tahavad, lihtsalt, suhe peab olema aus ja võrdne. Mis on lubatud ühele, see olgu lubatud ka teisele. Peaks vist ka kellegi ette võtma ja sädemeid loopima hakkama, jama lihtsalt kui see teine inimene haiget saab.

Nõrk oled mitte lapsik, mis käid sellise mehega kogunemistel, samal ajal vahetaks kodus lukud ära, las kepib öösel toda naist ja tuleb hommikul asjadele järele. Mida sa soovitad, nõua ja kutsu mehed appi, isa v vend v keegi. Kui tahad sellise mehe peale oma elu raisata, tee veel 1000000 teemat, aga vastajaid jääb vähemaks, sest keegi ei tunne enam kaasa ???? suvi tulekul, inimesed kolivad õue, mitte ei istu perekoolis sulle rääkimas, et jäta maha. ????

Ta ei lähe ilma minuta välja, lihtsalt ei lähe. Sugulasi mul ei ole.

Kas sa oled oma kodus pantvangis?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:25; 30.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab tekkida selline olukord, et keegi sebib aasta aega sinu meest ja sa lähed kaasa? Teades juba ette, mida sa sealt ”saad”. Kui ilma sinuta kuskil ei käi, jääd koju. Jääb tema ka. Kuidas sa suudad! nii rahulikult seda ”nähtavat” säde kannatada? Ma oleks ammu sellise asja lõpetanud.

Eks on tekkinud juba vähe ebaterve huvi, et kui kaugele see asi läheb siis lõpuks. Püüan suhtest vaikselt välja saada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei lähe ilma minuta välja, lihtsalt ei lähe. Sugulasi mul ei ole.

Tööl ka ei käi?
Ja sina ilma temata ka kuskil ei käi? Sõbrannadega chillimas?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:02; 30.05 18:50; 30.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei lähe ilma minuta välja, lihtsalt ei lähe. Sugulasi mul ei ole.

Tööl ka ei käi?

Ja sina ilma temata ka kuskil ei käi? Sõbrannadega chillimas?

No tööl ikka käime mõlemad ja eraldi. Päris kodust põgeneda pole veel plaaninud see on siiski minu kodu ja vähemasti füüsilist vägivalda ei ole. Sõbrannadega chillimine ei tule jah kõne alla.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannadega chillimine ei tule jah kõne alla.

Täpsusta. See on vägivald, kui ei tule kõne alla.
Saad ju aru, et see on haige suhe.

+24
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 17:02; 30.05 18:50; 30.05 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu elukaaslase ja sealt seltskonnast ühe naise vahel on juba ca aasta selline nähtav säde. Ma olen öelnud, et see häirib mind. Eile ka, amelemine, liibuka tantsud, nurgataga käimised. Ja mulle väidetakse, et mitte midagi sellist ei ole olnud.

Ma pakuks küll, et sul on vaimne häire.
Paaril põhjusel.

Kui see asi TÕEPOOLEST on nii nagu sa räägid (1a säde, liibukas, nurga taga, oled sõnadega palunud et mitte, oled maininud, et häirib), siis on ju see teema, et mees lihtsalt sülitab sulle näkku.
Ja see, et sa elad vaimse vägivallatsejaga koos, on juba häire küll.
Kas see on viimane mees maailmas? Või kas sulle meeldib olla pidevalt, nägu süljega koos?

Kui aga kõik see sulle TUNDUB, siis on see samuti sinu häire.
Ehk haiglane armukadedus.

Ma ei tea seda.
Aga seda ma tean, et kes teisele ütleb, see ise on. Ehk kui mees on kahtlaselt armukade, siis ta kahtlustab, et sina võid teha sama, mida ta isegi teeb.
Ehk petab.

Lase ta vabaks.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt oskad, soovitan guugeldada terminit “gaslighting”. Eesti keeles ei ole sellele terminile head vastet.
https://www.psychologytoday.com/us/blog/here-there-and-everywhere/201701/11-warning-signs-gaslighting
Need on inimesed, kes lollitavad sind, pannes sind kahtluse alla seadma omaenese taju ja mõistust. Igal juhul on tegemist sotsiopaadiga.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehele on ka veidi liikumisruumi vaja. Pereelu on tavaliselt mehe jaoks jube igav. Ehk üritab oma elu lihtsalt huvitavamaks teha.

0
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt oskad, soovitan guugeldada terminit “gaslighting”. Eesti keeles ei ole sellele terminile head vastet.

https://www.psychologytoday.com/us/blog/here-there-and-everywhere/201701/11-warning-signs-gaslighting

Need on inimesed, kes lollitavad sind, pannes sind kahtluse alla seadma omaenese taju ja mõistust. Igal juhul on tegemist sotsiopaadiga.

Pole paha.
Thanks for the link.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 20:22; 31.05 08:53; 31.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oli tuttavatega väike kogunemine. 6 inimest. Minu elukaaslase ja sealt seltskonnast ühe naise vahel on juba ca aasta selline nähtav säde. Ma olen öelnud, et see häirib mind. Eile ka, amelemine, liibuka tantsud, nurgataga käimised.

Pole oluline, kas alustab sinu mees või see naine. Igal juhul ei ole suhtes oleva inimese puhul selline käitumine OK. Mind ka häiriks, õigemini tunneksin end alandatuna.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Thanks for the link.

Isegi seda ei oska sa eesti keeles öelda?

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahtsin ka gaslightingu kohta öelda, aga jõuti ette.
Loe ka Merli Kaunissaare blogi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teema pealkiri sisuga seondub?
Sa ei pea mingit moodi mitte kellekski muutuma.
Sinu hinnang toimuvale on täiesti normaalne – toimuv ei ole normaalne.
Selleks, et see ära lõpetada ja teha lõpp mehe poolt sinu ahistamisele, pead tõesti end kokku võtma.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema on ju liba. Kas te ei mõika? Kord käivad sõbrannad ja musitavad nurga taga just tema meest, siis mees ei lähe ilma temata kunagi kusagile välja, aga tegelikult käivad mõlemad ka tööl ja mees ei luba sõbrannadega kohtuda ja seejärel käivad sõbrannad tema kodus chillimas ja meest suudlemas. Kõige parem lause on, et nägi kuidas sõbranna tema meest suudles, aga otseselt ei vaadanud. 😀 Tule taevas appi 😀 😀

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 16:56; 30.05 22:20; 31.05 08:48; 02.06 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ebaloomulik, kui kahel erineval inimesel pole ühtegi iseseisvat tegevust ega kohtumist peale töö. Kui te koguaeg koos olete ja koos käite, siis millest te lõpuks omavahel räägite?

Ma olin sellises suhtes, kus mees tegi täpselt sama päris mitu aastat. See oligi mu viimane suhe, uude suhtesse pole astunud pärast seda, võtan aega endale, mida sisustan trenni, huvitavate koolituste ja sõpradega, vahelduseks päris tore.

Minu eksil käis pidevalt käis mingi ülereageerimise jutt. Kui sul on asi, mis sind häirib ja sinu kaaslane selle asemel, et olla aus või siis kui tõesti midagi polnud selle asja taga, sinu tundeid ei austa, siis siin pole enam millestki rääkida, perses on see suhe. Täiskasvanud meeste suhtumine enam naljalt ei muutu, ta võtab sind lihtsalt iseenesest mõistavana.

Ühel hetkel, kui sa oled piisavalt kaua seda kõike pealt vaadanud on sul pohhui, see tapab viimasedki tunded, sest tegelikult on elu suhteliselt lühike ja pole mõtet raisata oma elu selle peale, kes sinust ei hooli ega lugu pea. Ma sinu asemel ei laseks seda asja nii kaugele, pärast vähem põdemist. Minul sellest möödas 1.5 aastat, lõpuks tunnen inimesena end, et polegi nii igav ja mõttetu naine ja ülereageerija pole ma ka kunagi olnud, mulle lihtsalt meeldib asju õigete nimedega nimetada, hooramine jääb hooramiseks, see ei pea ilmtingimata seks olema. Sellised ei tohikski üldse kellegiga suhtes olla, vaid peaksid üksi olema, sest see on haigus nimega: Ise ei taha aga teistele ka ei anna, sest see kellele on kõik lubatud pole ise tegelikult mitte midagi väärt.

Uusi kaaslasi leitakse igas eas, ei pea nii elama, mehel sinuga mugav ka, sest ilmselt oled edukam kui tema, sest nagu ma aru saan sul on oma vara. Mõtle sellele? Küsin huvi pärast, kui vana sa oled?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:28; 31.05 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ebaloomulik, kui kahel erineval inimesel pole ühtegi iseseisvat tegevust ega kohtumist peale töö. Kui te koguaeg koos olete ja koos käite, siis millest te lõpuks omavahel räägite?

Ma olin sellises suhtes, kus mees tegi täpselt sama päris mitu aastat. See oligi mu viimane suhe, uude suhtesse pole astunud pärast seda, võtan aega endale, mida sisustan trenni, huvitavate koolituste ja sõpradega, vahelduseks päris tore.

Minu eksil käis pidevalt käis mingi ülereageerimise jutt. Kui sul on asi, mis sind häirib ja sinu kaaslane selle asemel, et olla aus või siis kui tõesti midagi polnud selle asja taga, sinu tundeid ei austa, siis siin pole enam millestki rääkida, perses on see suhe. Täiskasvanud meeste suhtumine enam naljalt ei muutu, ta võtab sind lihtsalt iseenesest mõistavana.

Ühel hetkel, kui sa oled piisavalt kaua seda kõike pealt vaadanud on sul pohhui, see tapab viimasedki tunded, sest tegelikult on elu suhteliselt lühike ja pole mõtet raisata oma elu selle peale, kes sinust ei hooli ega lugu pea. Ma sinu asemel ei laseks seda asja nii kaugele, pärast vähem põdemist. Minul sellest möödas 1.5 aastat, lõpuks tunnen inimesena end, et polegi nii igav ja mõttetu naine ja ülereageerija pole ma ka kunagi olnud, mulle lihtsalt meeldib asju õigete nimedega nimetada, hooramine jääb hooramiseks, see ei pea ilmtingimata seks olema. Sellised ei tohikski üldse kellegiga suhtes olla, vaid peaksid üksi olema, sest see on haigus nimega: Ise ei taha aga teistele ka ei anna, sest see kellele on kõik lubatud pole ise tegelikult mitte midagi väärt.

Uusi kaaslasi leitakse igas eas, ei pea nii elama, mehel sinuga mugav ka, sest ilmselt oled edukam kui tema, sest nagu ma aru saan sul on oma vara. Mõtle sellele? Küsin huvi pärast, kui vana sa oled?

43 paraku juba, aga see suhe on vist pigem nagu lasteaed. Aitäh selle gaslightingu eest! Ja seda blogi vaatan ka. Hakkasin juba tõesti enda mõistuses kahtlema.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga siin enam ei teagi, mis on liba ja mis mitte.

Mis seal vahet on?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 18:25; 30.05 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on.

Tead, see siin on selline anonüümne ajaviitefoorum, siia on aeg-ajalt hea oma sassis mõtteid välja kirjutada, või siis tõesti teha teema huvi pärast, et mida inimesed mõtlevad. Vastupidiselt sinule ei arva mina, et siin üldse niiväga neid libateemasid võiks olla. Pigem ikka inimesed kirjutavad oma elust ja valu- või rõõmupunktidest, veidi ehk muudetud kujul, aga sa lase see liba mõte lahti. Esiteks ei tõesta sa niikiinii mitte midagi ja teiseks, ma ei usu, et inimesed lihtsalt teemasid kokku viitsivad fantaseerida.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 30.05 16:39; 30.05 16:57; 30.05 18:09; 30.05 18:10; 30.05 18:49; 30.05 18:54; 30.05 23:12; 31.05 07:15; 02.06 08:01; 06.06 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on.

Tead, see siin on selline anonüümne ajaviitefoorum, siia on aeg-ajalt hea oma sassis mõtteid välja kirjutada, või siis tõesti teha teema huvi pärast, et mida inimesed mõtlevad. Vastupidiselt sinule ei arva mina, et siin üldse niiväga neid libateemasid võiks olla. Pigem ikka inimesed kirjutavad oma elust ja valu- või rõõmupunktidest, veidi ehk muudetud kujul, aga sa lase see liba mõte lahti. Esiteks ei tõesta sa niikiinii mitte midagi ja teiseks, ma ei usu, et inimesed lihtsalt teemasid kokku viitsivad fantaseerida.

No kui sa ei usu, siis loe TA jutt üle ja otsi üles loogikavead.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.05 16:56; 30.05 22:20; 31.05 08:48; 02.06 05:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isegi seda ei oska sa eesti keeles öelda?

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 20:22; 31.05 08:53; 31.05 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa ei usu, siis loe TA jutt üle ja otsi üles loogikavead

Loogikavead tulevad ka siis, kui midagi muudetakse, et jälgi segada, et äratuntav poleks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik juhtumised, mis elus võivad ette tulla, polegi loogilised. Lisaks kui hakata kirja panema mingi südmuse-teema arengu kõiki etappe, kisuks kuueleheküljeliseks novelliks. Seega jäetakse osa punkte vahele ja vähema kujutlusvõimega või ridade vahelt lugemise oskuseta inimesele kaob loogika ära. Neile on tarvis, et nagu lastesõime lastel jalutades, oleks katkematu köis kogu aeg pihus. Nad ei saa hakkama, kui vahepeal tuleb ise kaks punkti joonega kokku tõmmata.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas ja milliseks ma peaksin siis muutuma?