Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?

Postitas:

Tere.
Ma olen meesterahvas kes on varsti 32 aastat vana ning kellel ei ole üldse õnne kaaslase leidmisega. Ma küll ei pea ennast perfektseks ning arvan et olen tavaline ja tean keda ma vajan ning alati annan võimalust, et avastada mida naisterahvas endast sisaldab, selle asemel, et mingeid eelarvamusi luua.
Muidugi kohtingud on puhas loterii minu arust ja mul õnne üldse ei ole. Mul on inimlikud vaated sellest keda ma otsin, ei ole väga nõudlik, püüan alati võimalikult positiivselt suhtuda kõigesse ja olen avatud mõttemaailmaga.
Aga siin on siis minu probleem – ma ei leia kedagi stabiilset ning ma ei tea mida teha enam.

Üks praegune / hilisem nn silmapiirne – dating kaaslane keda kohtasin läbi tinderi on arenenud sellisele tasemele, kus samahästi suhtest ei jää üldse paljugi puudu. Olen üsnagi normaalselt aega veetnud temaga, et avastada mida ta sisaldab, mida ta tahab ja vajab, mida ta arvab kõigest ning jaganud ka väga südamlikke ja ilusaid hetki. Samuti oleme ka mõlemad voodielu avastanud üksteisega kui ka tundeid, mis on näidanud vastastikust huvi üksteise vastu ülesse. Ma muidugi olen armunud temasse ja ausalt öeldes, üldse ei jäänud palju puudu et öelda seda et ma armastan teda. Tal polnud mingeid punaseid lippe mis ma leidsin tema juures ja tundus täiesti usaldusväärne, hooliv, aus ja humoorikas naisterahvas olevat kes andis ka vihjeid, et asjad viivad suhteni välja minuga.

Milles siis mure? Noh pm kui vabad päevad olid, siis ta tahtis minna kaugele oma kodulinna, et aega veeta oma perega ning ka sõpradega mis on täiesti ok minu arust.
Ja siis tuleb välja see hetk mida ta rääkis mulle – ta sõbrad tahtsid kuhugile klubisse minna ja siis ta kohtas mingit võhivõõrast meest, kes lihtsalt võlus ära teda sellisel tasemel, et kõik need hetked mis ma temaga jaganud olen, on olnud lihtsalt puhas võlts, kuigi tema jutu järgi ei ole nii. Ehk tsiteerides mida ta kirjutas “meil käis mingi klõps läbi ja ma tunnen, et ta on minule mõeldud”. Nisiis ta on otsustanud avada mitu nn kohtingu rinnet, sest tema loogika järgi ta pole veel suhtes ning seetõttu pole kellegil õigus midagi kobiseda. Kuigi noh, olles aus – see ei ole normaalne käitumine kui sul väidetavalt keegi on juba silmapiiril, ning kellega on juba midagi jagatud. Imelik osa on see, et ta ütles ja teab see mis ta teeb on väga nõme ja vale.
Nii et on ilmselge, et kui ta on valmis midagi sellist tegema, siis tal on täiesti ükskõik minust ja muud ei jää üle kui edasi liikuda.

See on ainult 1 näide minu paljudest kogemustest seoses datingu – suhete maailmaga. Veits kurvalt naljakas on ka see, et esmastel kohtumistel, see näitena välja toodud naisterahvas kellest kirjutasin, küsis kogemusi seoses mu eraelust teiste naisterahvaste kohta kellega mul minevikus pistmist oli. Kui hakkasin rääkima ja jagama, siis küsis kust ma nii sittasi naisi leidsin? Ma ei tea kas naerda või nutta selle peale – liiga tobedalt irooniline.

Niisiis teema mõte – kuidas te leiate seda jõudu, et alustada uuesti kogu seda teekonda nullist? Et sisestada uuesti oma tunded kellegi uute, võimalusega, et kõik võib jälle lihtsalt tuulde minna?

Ma ise lihtsalt ei jaksa enam ja tunnen, et alati kui ma olen andnud endale aega üle saamiseks pärast eelmist katastroofi, siis järgnev tuulde läinud suhe on aina rohkem vähendanud igasugust elujõudu uskuda seda, et järgmisel korral leian selle kes on mulle mõeldud.

Ma olen väsinud sellistest lollidest mängudest. Tekib selline tunne nagu keegi on mulle needuse peale pannud noorest saadik.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 05:56; 27.06 14:00; 27.06 14:11; 27.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Ma olen meesterahvas kes on varsti 32 aastat vana ning kellel ei ole üldse õnne kaaslase leidmisega. Ma küll ei pea ennast perfektseks ning arvan et olen tavaline ja tean keda ma vajan ning alati annan võimalust, et avastada mida naisterahvas endast sisaldab, selle asemel, et mingeid eelarvamusi luua.

Muidugi kohtingud on puhas loterii minu arust ja mul õnne üldse ei ole. Mul on inimlikud vaated sellest keda ma otsin, ei ole väga nõudlik, püüan alati võimalikult positiivselt suhtuda kõigesse ja olen avatud mõttemaailmaga.

Aga siin on siis minu probleem – ma ei leia kedagi stabiilset ning ma ei tea mida teha enam.

Üks praegune / hilisem nn silmapiirne – dating kaaslane keda kohtasin läbi tinderi on arenenud sellisele tasemele, kus samahästi suhtest ei jää üldse paljugi puudu. Olen üsnagi normaalselt aega veetnud temaga, et avastada mida ta sisaldab, mida ta tahab ja vajab, mida ta arvab kõigest ning jaganud ka väga südamlikke ja ilusaid hetki. Samuti oleme ka mõlemad voodielu avastanud üksteisega kui ka tundeid, mis on näidanud vastastikust huvi üksteise vastu ülesse. Ma muidugi olen armunud temasse ja ausalt öeldes, üldse ei jäänud palju puudu et öelda seda et ma armastan teda. Tal polnud mingeid punaseid lippe mis ma leidsin tema juures ja tundus täiesti usaldusväärne, hooliv, aus ja humoorikas naisterahvas olevat kes andis ka vihjeid, et asjad viivad suhteni välja minuga.

Milles siis mure? Noh pm kui vabad päevad olid, siis ta tahtis minna kaugele oma kodulinna, et aega veeta oma perega ning ka sõpradega mis on täiesti ok minu arust.

Ja siis tuleb välja see hetk mida ta rääkis mulle – ta sõbrad tahtsid kuhugile klubisse minna ja siis ta kohtas mingit võhivõõrast meest, kes lihtsalt võlus ära teda sellisel tasemel, et kõik need hetked mis ma temaga jaganud olen, on olnud lihtsalt puhas võlts, kuigi tema jutu järgi ei ole nii. Ehk tsiteerides mida ta kirjutas “meil käis mingi klõps läbi ja ma tunnen, et ta on minule mõeldud”. Nisiis ta on otsustanud avada mitu nn kohtingu rinnet, sest tema loogika järgi ta pole veel suhtes ning seetõttu pole kellegil õigus midagi kobiseda. Kuigi noh, olles aus – see ei ole normaalne käitumine kui sul väidetavalt keegi on juba silmapiiril, ning kellega on juba midagi jagatud. Imelik osa on see, et ta ütles ja teab see mis ta teeb on väga nõme ja vale.

Nii et on ilmselge, et kui ta on valmis midagi sellist tegema, siis tal on täiesti ükskõik minust ja muud ei jää üle kui edasi liikuda.

See on ainult 1 näide minu paljudest kogemustest seoses datingu – suhete maailmaga. Veits kurvalt naljakas on ka see, et esmastel kohtumistel, see näitena välja toodud naisterahvas kellest kirjutasin, küsis kogemusi seoses mu eraelust teiste naisterahvaste kohta kellega mul minevikus pistmist oli. Kui hakkasin rääkima ja jagama, siis küsis kust ma nii sittasi naisi leidsin? Ma ei tea kas naerda või nutta selle peale – liiga tobedalt irooniline.

Niisiis teema mõte – kuidas te leiate seda jõudu, et alustada uuesti kogu seda teekonda nullist? Et sisestada uuesti oma tunded kellegi uute, võimalusega, et kõik võib jälle lihtsalt tuulde minna?

Ma ise lihtsalt ei jaksa enam ja tunnen, et alati kui ma olen andnud endale aega üle saamiseks pärast eelmist katastroofi, siis järgnev tuulde läinud suhe on aina rohkem vähendanud igasugust elujõudu uskuda seda, et järgmisel korral leian selle kes on mulle mõeldud.

Ma olen väsinud sellistest lollidest mängudest. Tekib selline tunne nagu keegi on mulle needuse peale pannud noorest saadik.

Jätka deitimist, muuda oma mõtteviisi – käi pimekohtingutel, õpi  naisi tundma, vaata  mida elu pakub ja ära seo ennast emotsionaalselt  nii ruttu. Lase tunnetel kasvada. See, et naine sinuga magab, ei näita veel, et tal tunded tekkinud on.  Tee endale kolme kohtingu reegel.

Esimene deit ja selle lõpuks tead, kas tahad naist veel näha.

Teine deit – juba on väike teadmine temast tekkinud ja vaatad, kas soovid temaga kolmandat korda kohtuda.

Kolmas deit – seksdeit….

Kui esimene kord klapib, siis vaata, kas tuleb neljas deit. Kui ei, siis ei, kui tuleb, siis naudi.

Ära tee mingeid pikemaajalisi plaane enne, kui oled jõudnud kümnenda deidini – siis on juba aru saada, kas on sobivust või ei.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 08:02; 29.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodisse peaks ikka esimese kohtumise järel jõudma. Sealtmaalt saab juba aru kas klapid. Kui ikka naise käima saad siis saad juba ise valida kas ja  mitu deiti tuleb veel.

Kui tahad käest kinni hoida ja lihtsalt lobiseda siis see peletab juba pooled eemale. Naised tahavad keppi samapalju kui mehed.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Ma olen meesterahvas kes on varsti 32 aastat vana ning kellel ei ole üldse õnne kaaslase leidmisega. Ma küll ei pea ennast perfektseks ning arvan et olen tavaline ja tean keda ma vajan ning alati annan võimalust, et avastada mida naisterahvas endast sisaldab, selle asemel, et mingeid eelarvamusi luua.

Muidugi kohtingud on puhas loterii minu arust ja mul õnne üldse ei ole. Mul on inimlikud vaated sellest keda ma otsin, ei ole väga nõudlik, püüan alati võimalikult positiivselt suhtuda kõigesse ja olen avatud mõttemaailmaga.

Aga siin on siis minu probleem – ma ei leia kedagi stabiilset ning ma ei tea mida teha enam.

Üks praegune / hilisem nn silmapiirne – dating kaaslane keda kohtasin läbi tinderi on arenenud sellisele tasemele, kus samahästi suhtest ei jää üldse paljugi puudu. Olen üsnagi normaalselt aega veetnud temaga, et avastada mida ta sisaldab, mida ta tahab ja vajab, mida ta arvab kõigest ning jaganud ka väga südamlikke ja ilusaid hetki. Samuti oleme ka mõlemad voodielu avastanud üksteisega kui ka tundeid, mis on näidanud vastastikust huvi üksteise vastu ülesse. Ma muidugi olen armunud temasse ja ausalt öeldes, üldse ei jäänud palju puudu et öelda seda et ma armastan teda. Tal polnud mingeid punaseid lippe mis ma leidsin tema juures ja tundus täiesti usaldusväärne, hooliv, aus ja humoorikas naisterahvas olevat kes andis ka vihjeid, et asjad viivad suhteni välja minuga.

Milles siis mure? Noh pm kui vabad päevad olid, siis ta tahtis minna kaugele oma kodulinna, et aega veeta oma perega ning ka sõpradega mis on täiesti ok minu arust.

Ja siis tuleb välja see hetk mida ta rääkis mulle – ta sõbrad tahtsid kuhugile klubisse minna ja siis ta kohtas mingit võhivõõrast meest, kes lihtsalt võlus ära teda sellisel tasemel, et kõik need hetked mis ma temaga jaganud olen, on olnud lihtsalt puhas võlts, kuigi tema jutu järgi ei ole nii. Ehk tsiteerides mida ta kirjutas “meil käis mingi klõps läbi ja ma tunnen, et ta on minule mõeldud”. Nisiis ta on otsustanud avada mitu nn kohtingu rinnet, sest tema loogika järgi ta pole veel suhtes ning seetõttu pole kellegil õigus midagi kobiseda. Kuigi noh, olles aus – see ei ole normaalne käitumine kui sul väidetavalt keegi on juba silmapiiril, ning kellega on juba midagi jagatud. Imelik osa on see, et ta ütles ja teab see mis ta teeb on väga nõme ja vale.

Nii et on ilmselge, et kui ta on valmis midagi sellist tegema, siis tal on täiesti ükskõik minust ja muud ei jää üle kui edasi liikuda.

See on ainult 1 näide minu paljudest kogemustest seoses datingu – suhete maailmaga. Veits kurvalt naljakas on ka see, et esmastel kohtumistel, see näitena välja toodud naisterahvas kellest kirjutasin, küsis kogemusi seoses mu eraelust teiste naisterahvaste kohta kellega mul minevikus pistmist oli. Kui hakkasin rääkima ja jagama, siis küsis kust ma nii sittasi naisi leidsin? Ma ei tea kas naerda või nutta selle peale – liiga tobedalt irooniline.

Niisiis teema mõte – kuidas te leiate seda jõudu, et alustada uuesti kogu seda teekonda nullist? Et sisestada uuesti oma tunded kellegi uute, võimalusega, et kõik võib jälle lihtsalt tuulde minna?

Ma ise lihtsalt ei jaksa enam ja tunnen, et alati kui ma olen andnud endale aega üle saamiseks pärast eelmist katastroofi, siis järgnev tuulde läinud suhe on aina rohkem vähendanud igasugust elujõudu uskuda seda, et järgmisel korral leian selle kes on mulle mõeldud.

Ma olen väsinud sellistest lollidest mängudest. Tekib selline tunne nagu keegi on mulle needuse peale pannud noorest saadik.

Jätka deitimist, muuda oma mõtteviisi – käi pimekohtingutel, õpi naisi tundma, vaata, mida elu pakub ja ära seo ennast emotsionaalselt nii ruttu. Lase tunnetel kasvada. See, et naine sinuga magab, ei näita veel, et tal tunded tekkinud on. Tee endale kolme kohtingu reegel.

Esimene deit ja sellelõpuks tead, kas tahad naist veel näha

Teine deit – juba on väike teadmine temast tekkinud ja vaatad, kas soovid temaga kolmandat korda kohtuda.

Kolmas deit – seksdeit….

Kui esimene kord klapib, siis vaata, kas tuleb neljas deit. Kui ei, siis ei, kui tuleb, siis naudi.

Ära tee mingeid pikemaajalisi plaane enne, kui oled jõudnud kümnenda deidini – siis on juba aru saada, kas on sobivust või ei.

Täitsa jabur soovitus. Vaevalt, et kolmandal kohtingul naised juba tahaks poolvõõra mehega seksida. Erandeid muidugi leidub. Sügavama sisuga ja tundlikumad naised tahaks enne ikka pikalt inimest tundma õppida, kui intiimseks on valmis muutuma.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 09:04; 27.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Voodisse peaks ikka esimese kohtumise järel jõudma. Sealtmaalt saab juba aru kas klapid. Kui ikka naise käima saad siis saad juba ise valida kas ja mitu deiti tuleb veel.

Kui tahad käest kinni hoida ja lihtsalt lobiseda siis see peletab juba pooled eemale. Naised tahavad keppi samapalju kui mehed.

Kindlasti mitte! Väga loll väide. Kui naised tahaks keppi samapalju kui mehed, siis poleks olemas ei seksuaalkuritegusid, ega ka sellist nähtust nagu prostitutsioon. Siis poleks vaja lihtsalt kedagi vägistada, ega poleks vaja meestel ka naistele seksi eest maksta, sest naised tahaks sama palju kui mehed.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 09:04; 27.06 09:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te kumbki polnud midagi teineteisele lubanud, aga see, et sa ei soovi oma tüdrukut näha kellegi kolmanda ja sinu vahel tilbendamas, on ka üsna normaalne. Siis tuleb ütelda, et vabandust, mina lahkun, sest kolmekast pole huvitatud. Eks neiu ise siis vaatab, kas tahaks olla sulle truu või ikka vaba, ja selle järgi saad sina omakorda oma järeldused teha, kas tasub üldse taga nutta või oleks varem või hiljem keegi võõras ta jalust nõrgaks võtnud, seega parem varem kui hiljem, pere ja laste kõrvalt.

Aga ongi õnneasi ja tead, kuidas lotot mängitakse? Isegi siis, kui tänane loos ei võitnud, ostad edasi! Ja mida rohkem pileteid ostad, seda suurem on võiduvõimalus.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla poiss! Mis veel siis saab kui sa päris pettumusi koged, siis kui on loodud midagi ühist, mida sa enda teada kahepoolselt, tegelikkuses siiski vaid üksi ja ühepoolselt pühaks pead, kui sinult võetakse su pere ja riigi abil faktide ette pannakse, rõhutades, et “käed ja jalad jäävad sulle ju alles”?! Mina ei ole reetmisest ja sellele just sellisest järgnenust juba kümme aastat üle saanud ja on naiivne arvata, et saan ka. Ja et mul on vanust üle 20 aasta rohkem kui sinul, on mul tekkinud ka teatud pöördumatud füsioloogilised hädad, mis on mu võimalikele lootustele tulevikus sisuliselt kriipsu peale tõmmanud. “Suurema ja rohkem” leidnud ja mind igal võimalusel vahendeid valimata läbi mõnitanud ekskaasal jätkus jultumust mulle tulla ekstra ütlema, et ole õnnelik, et üldse oma elus naise lähedust (tema ütles otse, et seksi) said.

Nii et kuni seisab, anna minna ja ära anna kellelegi mingeid lubadusi ja mis väga põhiline- ära võta mitte kunagi mitte kedagi omale hinge kui sa ei taha, et see täis situtakse. Ja hoidu laste tegemisest kui sul enda suhtes kaanepoisi ideaal puudub!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte! Väga loll väide. Kui naised tahaks keppi samapalju kui mehed, siis poleks olemas ei seksuaalkuritegusid, ega ka sellist nähtust nagu prostitutsioon. Siis poleks vaja lihtsalt kedagi vägistada, ega poleks vaja meestel ka naistele seksi eest maksta, sest naised tahaks sama palju kui mehed.

See, et keegi seksi tahab, ei tähenda, et ta seda igaühelt soovib. Mu libiido on üldiselt igas suhtes olnud mehest kõrgem, aga sellest hoolimata suudan endaga ise hakkama saada, mitte ei taha seda igalt jorsilt, kes ligi tikub.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 12:36; 27.06 14:22; 27.06 23:56; 28.06 00:13; 28.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul üldse tuleb pähe, et enne kui altari ees lubadust antud pole, peab inimene truu olema. See, kui naine räägib sulle oma tunnetest, tähendab otseselt, et oled talle väga lähedane ja oluline inimene. Mis toimub inimese peas, kes lükkab ära sellise läheduse ? Kui üks käitumisviis pole SINU MEELEST sobiv, siis ära eelda ega oota elus, et teised käituvad SINU MEELE järgi. KUi sa sellest üle ei saa, jää üksikuks. Ära hakka inimesi piinama oma seisukohtadega oma peas, et nad käituvad valesti. See mürgitab kogu suhte lõpuks ära. Teine on vaba inimene. Ja mõtle, ta jagas sinuga oma kogemusi, kui lähedane sa talle oled. Ja sina näitad oma kirjaga, et oled teda ärakasutanud ja nüüd kui käitus sulle sobimatult, viskad hingelise ja toreda inimese lihtsalt prügikasti. Kingi inimesele ometi vabadus, otsustada, kuidas ta tahab edasi elada ja rõõmusta, et sulle lähedane inimene elab ja on õnnelik. Jah, ta pole seda hetkel sinuga, aga ta on õnnelik. See ongi oluline.  Hetkel see kiri näitab, et sa pole lihtsalt suhteks valmis, sest mõtled enda peale rohkem kui teise heaolu peale. Nii et hoia parem pausi ja mõtle elu üle järgi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul üldse tuleb pähe, et enne kui altari ees lubadust antud pole, peab inimene truu olema. See, kui naine räägib sulle oma tunnetest, tähendab otseselt, et oled talle väga lähedane ja oluline inimene. Mis toimub inimese peas, kes lükkab ära sellise läheduse ? Kui üks käitumisviis pole SINU MEELEST sobiv, siis ära eelda ega oota elus, et teised käituvad SINU MEELE järgi. KUi sa sellest üle ei saa, jää üksikuks. Ära hakka inimesi piinama oma seisukohtadega oma peas, et nad käituvad valesti. See mürgitab kogu suhte lõpuks ära. Teine on vaba inimene. Ja mõtle, ta jagas sinuga oma kogemusi, kui lähedane sa talle oled. Ja sina näitad oma kirjaga, et oled teda ärakasutanud ja nüüd kui käitus sulle sobimatult, viskad hingelise ja toreda inimese lihtsalt prügikasti. Kingi inimesele ometi vabadus, otsustada, kuidas ta tahab edasi elada ja rõõmusta, et sulle lähedane inimene elab ja on õnnelik. Jah, ta pole seda hetkel sinuga, aga ta on õnnelik. See ongi oluline. Hetkel see kiri näitab, et sa pole lihtsalt suhteks valmis, sest mõtled enda peale rohkem kui teise heaolu peale. Nii et hoia parem pausi ja mõtle elu üle järgi.

Kas sa üldse lugesid mida ma kirjutasin? Too naisterahvas läks klubisse, mingi suvakas mees lõi külge 3 tundi ja nüüd on sellel naisel selline ekstaas käes sest arvas, et on leidnud parema elu armastuse.
Kõike enne seda ilmselgelt polnud mitte mingit tüli, ei mingeid lahkarvamusi, hoopiski vastupidi – plaanid kokku saada ja ka ööbida, armulise sisuga kirjad, samuti ka temapoolselt alustad jutud kus me võiksime asju kaugemale isegi suhteni aretada jmt.

Sellises olukorras ei ole normaalne minna lambist kluppi ja lasta end nii kergekäeliselt ära võluda. Ilmselgelt on teatud  suhtefaasides mingid suunad mida peaks jälgima, juhul kui sa oma partnerist lahti ei taha saada. See kehtib ka nendele, kellega sa pikaajaliselt kohtingul oled käinud, üheiseid tundeid jaganud ning liigute samas suunas luua samm lähemale ühisele elule.
Aga tundub, et sinu maailma vaate järgi, kui sinul on partner (kaaslane või kes iganes kellega sa oled kaugele jõnud), kes ühel päeval läheb igavusest klubisse ja keegi vastassoost tuleb külge lööma ning täiesti õnnestub kümnesse saada. Mis sa tahad öelda, et siis sina ise järgmine päev ütleksid oma kaaslasle “oioi ma olen nii õnnelik sinu üle! Jäta mind maha ja jälgi oma südant, peas et sa oleksid õnnelik mingi suvaka tüübiga keda sa paar tundi tunned sest sisetunne ütles nii!!!”.

Kusjuures need kes tavaliselt petavad oma kaaslasi elavad sellise maailmavaate järgi mis sa kirjeldasid, et “Sisetunne ütles!  Tahan vaba olla!”. Aga tead? Kui palju on neid inimesi, kes on petnud või teinud üli lolle otsuseid sisetunde pärast ja paljud neist on üleüldse kokku jäänud sellega kelle peale nende emotsioon lendas? Heh.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 05:56; 27.06 14:00; 27.06 14:11; 27.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna parem õnne, et sa enne suhtesse astumist teada said, millise naisega tegu on.

Ma ise olen naine ja minul olid 20ndad sarnane raske periood, kus oli ka ausalt tunne, et mingi needus on kallal. Palju lugusid, mis algasid ilusalt ja siis järsku lõpu said sageli arusaamatutel põhjustel.

Nüüd aga tagantjärgi tänan õnne, et üheski neist suhetest midagi tõsist välja ei tulnud, sest leidsin lõpuks tõesti selle inimese, kellega kõik päriselt klapib. Oleks ma mõne eelmisega kokku jäänud, siis ma poleks kindlasti praegu nii õnnelik ja eluga rahul.

Kindlasti on neid pettumusi raske taluda aga katsu mõelda nii, et kui asjast asja ei saanud, siis järelikult polnudki õige asi. Mõtle järgi, mida kogemustest õppida ja liigu edasi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt öeldes need kogemused mis ma saan aina rohkem ütlevad, et ära usalda kedagi. Isegi kui oled mitu kuud kedagi kohanud, voodit ja tundeid jaganud, ära ikka usalda ennem kui tükk aega on möödas, alles siis on vist turvaline end avada.

Aga minna sellise mõtte ja suhtumisega kellegi uue peale, et midagi tõsist välja aretada on suht enesetapp.

Ma lihtsalt ei mõika, et miks on nii palju jobusi kel meeldib mängida lolli ja teha kõige tobedamaid otsuseid hetke emotsioonist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 05:56; 27.06 14:00; 27.06 14:11; 27.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul üldse tuleb pähe, et enne kui altari ees lubadust antud pole, peab inimene truu olema. See, kui naine räägib sulle oma tunnetest, tähendab otseselt, et oled talle väga lähedane ja oluline inimene. Mis toimub inimese peas, kes lükkab ära sellise läheduse ? Kui üks käitumisviis pole SINU MEELEST sobiv, siis ära eelda ega oota elus, et teised käituvad SINU MEELE järgi. KUi sa sellest üle ei saa, jää üksikuks. Ära hakka inimesi piinama oma seisukohtadega oma peas, et nad käituvad valesti. See mürgitab kogu suhte lõpuks ära. Teine on vaba inimene. Ja mõtle, ta jagas sinuga oma kogemusi, kui lähedane sa talle oled. Ja sina näitad oma kirjaga, et oled teda ärakasutanud ja nüüd kui käitus sulle sobimatult, viskad hingelise ja toreda inimese lihtsalt prügikasti. Kingi inimesele ometi vabadus, otsustada, kuidas ta tahab edasi elada ja rõõmusta, et sulle lähedane inimene elab ja on õnnelik. Jah, ta pole seda hetkel sinuga, aga ta on õnnelik. See ongi oluline. Hetkel see kiri näitab, et sa pole lihtsalt suhteks valmis, sest mõtled enda peale rohkem kui teise heaolu peale. Nii et hoia parem pausi ja mõtle elu üle järgi.

Kas sa üldse lugesid mida ma kirjutasin? Too naisterahvas läks klubisse, mingi suvakas mees lõi külge 3 tundi ja nüüd on sellel naisel selline ekstaas käes sest arvas, et on leidnud parema elu armastuse.

Kõike enne seda ilmselgelt polnud mitte mingit tüli, ei mingeid lahkarvamusi, hoopiski vastupidi – plaanid kokku saada ja ka ööbida, armulise sisuga kirjad, samuti ka temapoolselt alustad jutud kus me võiksime asju kaugemale isegi suhteni aretada jmt.

Sellises olukorras ei ole normaalne minna lambist kluppi ja lasta end nii kergekäeliselt ära võluda. Ilmselgelt on teatud suhtefaasides mingid suunad mida peaks jälgima, juhul kui sa oma partnerist lahti ei taha saada. See kehtib ka nendele, kellega sa pikaajaliselt kohtingul oled käinud, üheiseid tundeid jaganud ning liigute samas suunas luua samm lähemale ühisele elule.

Aga tundub, et sinu maailma vaate järgi, kui sinul on partner (kaaslane või kes iganes kellega sa oled kaugele jõnud), kes ühel päeval läheb igavusest klubisse ja keegi vastassoost tuleb külge lööma ning täiesti õnnestub kümnesse saada. Mis sa tahad öelda, et siis sina ise järgmine päev ütleksid oma kaaslasle “oioi ma olen nii õnnelik sinu üle! Jäta mind maha ja jälgi oma südant, peas et sa oleksid õnnelik mingi suvaka tüübiga keda sa paar tundi tunned sest sisetunne ütles nii!!!”.

Kusjuures need kes tavaliselt petavad oma kaaslasi elavad sellise maailmavaate järgi mis sa kirjeldasid, et “Sisetunne ütles! Tahan vaba olla!”. Aga tead? Kui palju on neid inimesi, kes on petnud või teinud üli lolle otsuseid sisetunde pärast ja paljud neist on üleüldse kokku jäänud sellega kelle peale nende emotsioon lendas? Heh.

See on ju sinupoolne visioon asjast, et mingi mees 3h külge lõi ja nüüd kohe siuh, tema eluarmastuseks osutus. Äkki nad tundsid üksteist kaudselt juba varem? Äkki noormees jalutas ta koju ning selle jutuajamise käigus tundus neil rohkem ühist? Kõike võib ju olla.

Ma saan aru, et te rääkisite sellest, et võiks suhte poole liikuda, ent otseselt pole kokku leppinud, et olete koos? Suhtevorm on ju erinevaid: mõni tahabki friends with benefits tüüpi asja, teine püsisuhet, kolmas lihtsalt sõpru. Soovitan selle juba alguses läbi rääkida, et ebakõlasid poleks ning mitte vihjete teel. Ma ise polnud kohe kindlasti pärast pikaajalise suhte lõppu valmis uude püsisuhtesse astuma, ja olin selles osas ka kohe aus. Ometi juhtus, et sealt loodeti midagi enamat, ja saadi haiget.

Kui te ikka niiviisi koos ei olnud, et oleks võinud poiss- ja tüdruksõbraks nimetada, siis ma ei kõrvutaks seda nt pärissuhtes olnud petmisega.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 12:36; 27.06 14:22; 27.06 23:56; 28.06 00:13; 28.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa kohtasid sama nüüd naissoo esindaja käest, mida naised saavad pidavalt tunda.

Tahtsin ka just öelda, et kui naised käituvad samamoodi nagu üks tüüpiline mees, siis on pirin lahti. Oi kui palju on mehi, kes magavad erinevate naistega, midagi areneb, aga samas on tegelikult veel viis rauda tules. Ja siis suva hetkel kaovad lihtsalt ära, sest mõnega nendest paljudest tahaks nagu rohkem koos olla. Naised puutuvad sellise asjaga kokku pidevalt, aga meeste jaoks on samasugune käitumine mingi elu õnnetus. Liigu edasi ja otsi seni, kuni leiad selle õige.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 14:35; 29.06 23:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sinu lugu tekitab tunde, et kas oled kasvatatud ja hoitud polstri sees või lapsena tunnete poolelt räigelt allasurutud. iseseisvana elu katsumustesse takerduv ja asju äärmustesse kujundav.             leppimine on sellise jaoks  raske harjutus, ent siiski, alusta enda muutmisest. nt, kui mõni langetab kehakaalu, siis sina kasvata enesekindlust koos stoilise hoiakuga elu kõrvetavate kogemuste suhtes. teed otsa lahti, siis hakkab laperdades veerema, et edasi juba ludinalt kulgeda.                                                                                                                                                            sul on kaotada kibedus, mida hetkel kiirgad, aga leida rahulikkus, mis toob vajaliku partneri.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Täna parem õnne, et sa enne suhtesse astumist teada said, millise naisega tegu on.

Ma ise olen naine ja minul olid 20ndad sarnane raske periood, kus oli ka ausalt tunne, et mingi needus on kallal. Palju lugusid, mis algasid ilusalt ja siis järsku lõpu said sageli arusaamatutel põhjustel.

Nüüd aga tagantjärgi tänan õnne, et üheski neist suhetest midagi tõsist välja ei tulnud, sest leidsin lõpuks tõesti selle inimese, kellega kõik päriselt klapib. Oleks ma mõne eelmisega kokku jäänud, siis ma poleks kindlasti praegu nii õnnelik ja eluga rahul.

Kindlasti on neid pettumusi raske taluda aga katsu mõelda nii, et kui asjast asja ei saanud, siis järelikult polnudki õige asi. Mõtle järgi, mida kogemustest õppida ja liigu edasi.

Ma 24 ja sama lugu, äkki lõppeb samahästi nagu sul????

tinderis on minu kogemuse põhjal enamus ikka üheöösuhte peal väljas ja need, kes otsivad päris suhet, nende kohta tekib paratamatult eelarvamus, et mis tal viga on, et tinderist seda otsib, mitte päriselust. eks neid põhjuseid võib olla ja kindlasti toredaid inimesi, kes otsivad tinderist suhet, aga siiski selline mõte. tinder on oma suunitluselt ikkagi hook upimise app. ise ka loobunud nüüd lõplikult selle kasutamisest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled suurema osa tänapäeva naiste jaoks liiga tundlik, liiga romantiline,  liiga tõsine ja liiga süvitsi mõtlev, TA.

Sul on ilusad ja õilsad soovid-ootused ning olen kindel, et Sa vaatad kohtingul naistele otsa, mitte rindade vahele.

Aga see kõik ei oma tähtsust.

Sa oled ju alles 32, aga kõlad nagu lootusetu 52 ning Sa mõjud klammerduvalt.

Kas sa ise tahad endale klammerduvat elukaaslast? Ei usu.

Naised ka ei taha.

Leiaksid kindlasti endale sobiva kaaslase.

Pead lihtsalt aina uute ja uute naistega kohtuma ja mitte nii intensiivselt üritada tekkinud suhteid paremaks mõelda.

Arvan, et sa pakud palju rohkem kui vastu saad.

See väsitab sind, see kurnab sind.

Õpi end piirama.

Ära näita naisele nii ruttu ja nii kõike välja, mida sinul talle pakkuda on.

Las naine näitab esimesena, mida ta sooviks ja saaks sulle pakkuda ja kui see sulle väga sobib, siis näita talle alles välja, et sa oled vastu huvitatud sulle pakutavast ning vihjad, et oled huvitet sügavamast suhtest.

Ära anna vastu rohkemat sellest, mida sulle endale ulatatakse.

Deidid ja kohtud ja feilid nii palju kordi, kui sulle ette on nähtud.

Mingil korral läheb sul täppi ja pada leiab kaane.

 

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks see naine ära unustada. Kui juba nii kergelt leiab oma “elu unistuste mehe” siis tundub selline kergemeelne.

Iga suvaline mees võib mõne tunnise moosimise järel teda tulevikus karata klubi aiataga…..

Leia mõni korralikum naine kes pole nii litsakas….

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma annan ka tagasisidest kui algse postitajana:

Rääkisin too naisterahvaga ning isegi mõtlesin, et annaksin võimalust asju korda teha aga ta maalis end kui kannatajana ning rääkis, et hoopis mina olen see halb inimene. Sest ma julgesin endast lasta natuke välja minna selle peale kuidas ta mind kohtles. Saatis mind pm pikalt sest senikaua kui pole sõnadega kokku lepitud, et ollakse suhtes (olgugi et ilmselgsed suunad olid selles suunas), siis on vabadus teha kõike mida soovitakse.

Tekitab masenduse peale ja paneb endast aina lollimalt mõtlema, sest ma olen see kes otsustas usaldada ja end avada.
Enamustel postitajatel on õigus: lõtv naine, kergemeelne moositamisele ja valmis hüppama mingi sisetunde – esmamulje jama peale välja, bullet dodged.

Ei jää muud üle kui anda endale veidike aega selle tsirkuse mööda saatmiseks ning üritada ja loota, et tulevane on erinev.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.06 05:56; 27.06 14:00; 27.06 14:11; 27.06 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks ma annan ka tagasisidest kui algse postitajana:

Rääkisin too naisterahvaga ning isegi mõtlesin, et annaksin võimalust asju korda teha aga ta maalis end kui kannatajana ning rääkis, et hoopis mina olen see halb inimene. Sest ma julgesin endast lasta natuke välja minna selle peale kuidas ta mind kohtles. Saatis mind pm pikalt sest senikaua kui pole sõnadega kokku lepitud, et ollakse suhtes (olgugi et ilmselgsed suunad olid selles suunas), siis on vabadus teha kõike mida soovitakse.

Tekitab masenduse peale ja paneb endast aina lollimalt mõtlema, sest ma olen see kes otsustas usaldada ja end avada.

Enamustel postitajatel on õigus: lõtv naine, kergemeelne moositamisele ja valmis hüppama mingi sisetunde – esmamulje jama peale välja, bullet dodged.

Ei jää muud üle kui anda endale veidike aega selle tsirkuse mööda saatmiseks ning üritada ja loota, et tulevane on erinev.

Aga peabki sõnadega kokku leppima, et ollakse suhtes. Nagu siin mainitud, siis paljud mehed käituvad sama moodi. Äkki tal olid ka valusad kogemused selliste meestega ning otsustas ise sama moodi läheneda – kuni pole kokku lepitud, et teil on üldse suhe, siis seda polegi. Naistel on tihti neid sõnu vaja. Kui sinul on vähem kogemusi suhetega, siis loomulik, et tunned end halvasti, ent see on koht õppimiseks. Järgmise neiuga tee kindlaks, et te olete ühel leheküljel ning soovite sama asja enne kui sa liigselt ära kiindud.

Miks see neiu lõtv on? Teil polnud suhet. Kõik ei käi kohtamas eesmärgiga leida püsisuhet. Sina olid tore kaaslane, kellega aega veeta kuni ta leidis inimese, kellega tal parem kontakt oli. Teil oligi koos vahva ja see ei tähenda, et koosveedetud aeg mõttetu oli. Ebaeetiline tema poolt on lihtsalt see, et ta ei taibanud kohe, et te otsite erinevaid asju ning tegi sulle seetõttu haiget.

Sa ei teinud ju otseselt midagi valesti. Et inimestega tähendusrikkaid suhteid luua, sa peadki ennast avama ning teist usaldama. See on ju täiesti normaalne ka sõprussuhete puhul.

Kui ta otsustas kellegi teise kasuks, siis tuleb sellega leppida. Haavad üle lakkuda ning edasi minna. Mitte mingil juhul ei ole vaja hakata kedagi tagasi paluma või stseene korraldama, sest see lükkab ta veel enam kaugemale.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 12:36; 27.06 14:22; 27.06 23:56; 28.06 00:13; 28.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

V*tt on pähe löönud, aga ta pole ainus naine maailmas. Kui sa oled vaid seksisõber, siis miks ta sulle räägib, millal ja kellega ta tegi? Juba selle jutu eest võiks tunded kaduda. Teiseks kritiseerib ta sinu ekse, mida suvaline seksisõbranna ei tee. Kui tal pole sinu ees kohustusi ja ta sind petta ei saa, siis milleks ta põhjendusi toob? Mina arvan, et mingit meest ei olnud ja tahtis sinust lahti saada, sest oled erineva ellusuhtumisega ja talle kõlbmatu.

Palju sul naissoost sõbrannasid on? See on täiesti tavaline, et kellegi ekspartnerite üle arutatakse, ja selleks ei pea isegi inimesega suhtes olema. Lisaks sellele ütles see naine välja, mis juhtus, VÄGA PALJUD inimesed kaovad lihtsalt ära, kui kellegi teise leiavad ning see mahajäänu peab siis arvama hakkama, kas see inimene on üldse elus või mitte. Ghostitakse lihtsalt. Kumb see parem on? Kas tõde või see, et inimene kaob ära ja sina jääd mõistatama?

Sitem variant oleks see, et naine leidis kellegi uue, aga ei julge sulle seda öelda ning mehkeldabki kahe inimesega. Lõpuks oled veelgi enam temaga plaane teinud ning ta ütleb alles paari aasta pärast, et tal oli keegi teine.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 12:36; 27.06 14:22; 27.06 23:56; 28.06 00:13; 28.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga naissoost sõbranna pole sama, mis naine, kellega näed oma elu? Ilmselgelt see naine ei näe teemaalgatajaga oma elu.

Ghostimisest räägivad minu kogemusel naised, kes on ise SUHTES. Neil on täielik õigus sellest rääkida, aga ega ma eiran seda juttu. Minu jaoks on see täielik möga ja silmakirjalikkuse tipp. Kui sina suhtes pole, oled tubli, aga paraku on säärased kogemused.

Miks selline reageering?  Ghostimine on kahjuks tänapäeva deitimismaailmas tavaline. Mind on ka mitu korda ghostitud, meeste poolt. Loomulikult see mulle ei meeldi, mistõttu ma tõin ka välja, et vähemalt see naisterahvas ei teinud seda. Ghostimine ei sõltu ju absoluutselt soost ega suhtestaatusest.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.06 12:36; 27.06 14:22; 27.06 23:56; 28.06 00:13; 28.06 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sul üldse tuleb pähe, et enne kui altari ees lubadust antud pole, peab inimene truu olema. See, kui naine räägib sulle oma tunnetest, tähendab otseselt, et oled talle väga lähedane ja oluline inimene. Mis toimub inimese peas, kes lükkab ära sellise läheduse ? Kui üks käitumisviis pole SINU MEELEST sobiv, siis ära eelda ega oota elus, et teised käituvad SINU MEELE järgi. KUi sa sellest üle ei saa, jää üksikuks. Ära hakka inimesi piinama oma seisukohtadega oma peas, et nad käituvad valesti. See mürgitab kogu suhte lõpuks ära. Teine on vaba inimene. Ja mõtle, ta jagas sinuga oma kogemusi, kui lähedane sa talle oled. Ja sina näitad oma kirjaga, et oled teda ärakasutanud ja nüüd kui käitus sulle sobimatult, viskad hingelise ja toreda inimese lihtsalt prügikasti. Kingi inimesele ometi vabadus, otsustada, kuidas ta tahab edasi elada ja rõõmusta, et sulle lähedane inimene elab ja on õnnelik. Jah, ta pole seda hetkel sinuga, aga ta on õnnelik. See ongi oluline. Hetkel see kiri näitab, et sa pole lihtsalt suhteks valmis, sest mõtled enda peale rohkem kui teise heaolu peale. Nii et hoia parem pausi ja mõtle elu üle järgi.

Puhta segi kamminud. Enne altari ees antud lubadusi (isegi ilmalik registreerimine ei loe sinu arust?) pole mingit õigust teiselt truudust oodata, tõesti või? Tähendab täiesti OK on altari eestki veel teisega minema joosta, sest mingeid lubadusi pole jõutud anda ja loll on see, kes uskus, et partner on samamoodi pühendunud kui ise ollakse? Teemaalgatajat lihtsalt reedeti ja sa peedistad teda, et ta naise “õnne” pärast seitsmendas taevas pole? Huvitav, missugune naine üldse tahaks endale partnerit, kes sellise noa selgalöömise peale naerataks ja naisele südamlikult õnne sooviks? Teemaalgataja tunded on täiesti õigustatud ja positiivselt mehelikud. Ega midagi, tuleb jah lihtsalt edasi otsida ja mitte kibestuda, sest kibestudes muutub partneri leidmine veel raskemaks. Naisest ülinõme veel süü reedetud mehe kaela veeretada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsi Aasia või Ukraina naine; isegi kui oled vana, paks ja kole nagu öö. Juba puht statistiliselt valik oluliselt laiem, ilusad ja üsna mõistlikud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, punane lipp oli see, et olles juba üsna pikalt koos, sind ei kutsutud kaasa kodulinna sugulaste ja sõpradega tutvuma. Kas sinu lähedased kohtusid temaga? Soovitan igale suhteotsijale üsna kiirelt ka oma tutvusringkonnad avada. Seltskonnas sa näed teist inimest hoopis teisiti kui kahekesi. Ja kui teine ei taha sind kellelegi tutvustada, siis….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võiks vabalt olla see TA naistuttav. Olen ka suhelnud ühe mehega, mis on olnud super. Küll on tema suust tulnud jutt, et võtame rahulikult jne. Oleme palju teneteist jaganud nii emtsionaalselt kui füüsiliselt. Nüüd on olukord, et ma suhtlen mehega, kellega ma ei saagi aru, et kas meil on suhe. Ma saan aru, et kohe ei pea siduma hakkama ja perekond looma, kuid eks ta selline huvitav olukord on, sest nüüd ootan mehe initsiatiivi. Seega minu poolt ongi nii, et naudin teda, kuid kui on aeg edasi liikuda, mis võib tähendada ka uut mesterahvast, siis ma ei ole ju kuidagi seotud. Kui ta soovib minuga kindlat suhet, siis vast super. Naised vajavad turvalisust, mistõttu oleks TA võinud mingi hetk ikka selgesõnaliselt välja öelda et ollakse paar. Keegi naine ei taha oma ellu meest, kes pole naises kindel. Veel vähem soovib naine siis jagada enda emotsioone ja lähedasi. Võtabki kõike ajutiselt. Nüüd TA lihtsalt tunneb omandiinstinkti, kuid alguses oli küll nii, et hoidis ennast tagasi, nüüd pettunud, et naine kõike ei pakkunud. Veider on.

Ja tegelikult on TAst kahju, sest eks suhted on toredad, kuid põrgulikult haiget võivad ka teha. Edu, küll ka TA endale selle õige saab.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne aasta pärast see naine TA ise üles otsib, kui titekari taga.

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne aasta pärast see naine TA ise üles otsib, kui titekari taga.

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

See kommentaar ütleb nii mõndagi sinu enda ja su tuttavate kohta. Sina oled ju tuntud kui titekarjaga mees.
Ma ei tunne ühtegi titekarjaga naist, aga samas pole mu tuttavate hulgas ka vaimupuudega maanaisi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 00:01; 29.06 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll mõne aasta pärast see naine TA ise üles otsib, kui titekari taga.

Loodetavasti on TA-l siis selleks ajaks aasiast või ukrainast pärit naine ära kodustatud.

See kommentaar ütleb nii mõndagi sinu enda ja su tuttavate kohta. Sina oled ju tuntud kui titekarjaga mees.

Ma ei tunne ühtegi titekarjaga naist, aga samas pole mu tuttavate hulgas ka vaimupuudega maanaisi.

Titekari on piltlikult öeldes. Otsesõnu öeldes: küll see naine beetaisase üles leiab, kui alfaisane on talle tite külge teinud.

Loodetavasti on nüüd arusaadavam.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alfad ja beetad on igavad. Sigmanaised ja – mehed on lahedad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 08:02; 29.06 08:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas leiate jõudu et uuesti alustada kohtingutega, avamisega ja suhtega?