Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mehe kallal vähem vinguda?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Kuidas mehe kallal vähem vinguda?

Postitas:

Mitte sina pole see, kes ära läheb, vaid see, kelle kallal sa lõputult vingud, läheb minema.

Nojah, aga muud lahendust sellises olukorras, kus üks istub tagumikku laiaks ja teine rabeleb, nagunii ei ole. Vahet pole, kumb jalad selga võtab, kui ikka on vingumiseks pidevalt põhjust ja olukord ei parane, siis pole ju muud lahendust. See on siis olukordades, kus vingumisel on normaalne ja mõistlik põhjus. Muidugi saab vinguda ka lihtsalt, et oma paha tuju (mille põhjus ei tule tegelikult üldse mehest) välja elada, sel juhul saab küll abi olla: füüsiline töö, jooks, jalutamin või muu sport, mingi tegevus, mis sind lõõgastab, lõhud midagi odavat ära (pärast pead küll tagajärgi koristama, samuti on see lähedastele hirmus ja asjast võib ka pärast viha möödumist ikkagi kahju olla), kuulad mingit muusikat (kas vihast või hoopis rahustavat, eks see oleneb), võtad väikse joogi (sellest võib muidugi kujuneda alkoholism, kui kergesti ärritud või palju jamasid ette tuleb). Samuti saab vinguda pisiasjade kallal. Samuti ei peaks vinguv kõnetoon olema esimene, mis probleemist teatamiseks kasutusele võetakse, algul võiks oma soovist täitsa rahulikult ja konstruktiivselt teada anda (mis mõne jaoks mõjub samuti vingumisena, ta lihtsalt ei taha kuuldagi, et ta üldse midagi tegema peab). Ja on muidugi asju, mille võib ära teha, eeldades, et partner sinu eest samuti ju vahel mõne teise asja samamoodi ära teeb, aga kui see eeldus valeks osutub, siis tekib hinge kibedus, mis väljendub paraku varem või hiljem vingumisena. Mida kauem kinni hoiad, seda hullem hala lõpuks välja tuleb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.08 10:35; 01.08 10:57; 01.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas vähem vinguda? Lihtsalt ära vingu. Aga lepi ka sellega, et asjad tehtud ei pruugi saadagi.
Meie peres on mitmed asjad veninud samuti, aga mõned tehakse väga kiirelt ära. Eks peale täiskohaga päevatööd ongi üks ettevõtmine veel laste kõrvalt midagi nokitsema hakata. Ma olen oodanud. Korra olen veel maininud, kui pikk aeg (pool kuud/kuu-olenevalt asjast esmakordsest tähelepanu juhtimisest möödas). Ja kui siis pole tehtud, siis olen vastavalt asja olulisusele a) oodanud veel; b) teinud ise ära;
Aga üldiselt on mu mees väga tubli toimetaja ja kõik saab tehtud. Mõned asjad kohe, mõned veidikese viivitusega.
Suuremate remontidega tuleb aga nii v naa kannatlik olla- ega siis ise sees elades ja töö kõrvalt ongi väga väsitav ja raske.
Ma ise teen ka nii palju kui võimalik siis. Viin lapsed õhtul õue, et mees saaks rahus toimetada, teen need asjad ära, mis mina teha saan. Teen söögi valmis tema tulekuks jne.
Heaks juhuks mainin ka siin (mine neid kägusid tea), et ma pole kodune emme- käin ka täiskohaga tööl. Või noh, käisin veel hetk tagasi. Hetkel kohe sündimas 3. laps ja olen juba dekreedis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte sina pole see, kes ära läheb, vaid see, kelle kallal sa lõputult vingud, läheb minema.

Nojah, aga muud lahendust sellises olukorras, kus üks istub tagumikku laiaks ja teine rabeleb, nagunii ei ole. Vahet pole, kumb jalad selga võtab, kui ikka on vingumiseks pidevalt põhjust ja olukord ei parane, siis pole ju muud lahendust. See on siis olukordades, kus vingumisel on normaalne ja mõistlik põhjus. Muidugi saab vinguda ka lihtsalt, et oma paha tuju (mille põhjus ei tule tegelikult üldse mehest) välja elada, sel juhul saab küll abi olla: füüsiline töö, jooks, jalutamin või muu sport, mingi tegevus, mis sind lõõgastab, lõhud midagi odavat ära (pärast pead küll tagajärgi koristama, samuti on see lähedastele hirmus ja asjast võib ka pärast viha möödumist ikkagi kahju olla), kuulad mingit muusikat (kas vihast või hoopis rahustavat, eks see oleneb), võtad väikse joogi (sellest võib muidugi kujuneda alkoholism, kui kergesti ärritud või palju jamasid ette tuleb). Samuti saab vinguda pisiasjade kallal. Samuti ei peaks vinguv kõnetoon olema esimene, mis probleemist teatamiseks kasutusele võetakse, algul võiks oma soovist täitsa rahulikult ja konstruktiivselt teada anda (mis mõne jaoks mõjub samuti vingumisena, ta lihtsalt ei taha kuuldagi, et ta üldse midagi tegema peab). Ja on muidugi asju, mille võib ära teha, eeldades, et partner sinu eest samuti ju vahel mõne teise asja samamoodi ära teeb, aga kui see eeldus valeks osutub, siis tekib hinge kibedus, mis väljendub paraku varem või hiljem vingumisena. Mida kauem kinni hoiad, seda hullem hala lõpuks välja tuleb.

Kõike saab ilusti ja viisakalt rääkida. Muidugi, kui ongi valitud “töll kaaslane ja võimukas tädi” projekt, ei tulegi iseseisvalt selle peale, et inimesega intelligentselt vestelda. Sorry!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:19; 03.08 04:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas mehe kallal vähem vinguda?