Esileht Pereelu ja suhted Kuidas nimetatakse teie peres suguelundeid?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Teema: Kuidas nimetatakse teie peres suguelundeid?

Postitas:
Kägu

Need, kes siin sõna “tussu” vihkavad, miks te ei kirjuta, mida selle asemel kasutate siis?

Olete need samad, kes lastel vagiinat ja eespoolset pe**et pühkida paluvad?

Eespool ju üteldi, et pissipepu ja kakapepu. Minu silmis on need väljendid ikka väga jubedad. Naistel ongi üks suur pepu seal all siis?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa ju öelda pissil käinud lapsele, et kas sa pepu pühkisid korralikult puhtaks, pepu on pissust teisel pool!

Isver aga miks peab seda üldse igajumala kord nimetama? Kas sa pojalt küsid ka, et kas pärast nokuga talitamist käsi pesid? Või küsid lihtsalt, kas käsi ikka pesid. Tütrega samamoodi, kui ta vetsust tuleb – piisab enamasti täiesti küsimusest, kas sa end korralikult ära kuivatasid ja käed ära pesid. Kui tütar just loll pole, ta saab aru, mis kohta sa mõtled, mida kuivatama või pühkima pidi, et ei silmi, pealage ega kaenlaaluseid.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistel ongi üks suur pepu seal all siis?

Pisikestel lastel küll. Ja üsna väike. Arstilt ka ei lähe tussule kreemi küsima, kui titel pepu punane on.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juba tampoonid mängu tulid, siis öeldi, et pane see ettevaatlikult tuppe. Mitte ei v***u, pissusse ega muu lapsiku nimega kohta.

Kui laps just sügava vaimse puudega ei ole, siis on ta juba algklassis kõik ise uudishimust ära googeldanud.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juba tampoonid mängu tulid, siis öeldi, et pane see ettevaatlikult tuppe. Mitte ei v***u, pissusse ega muu lapsiku nimega kohta.

Kui laps just sügava vaimse puudega ei ole, siis on ta juba algklassis kõik ise uudishimust ära googeldanud.

Ma räägin minevikuvormis. Sellel etapil, kui mind õpetati “kodustatud soomlase” käest saadud tampoone kasutama, oli Google leiutamiseni 25 aastat.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naistel ongi üks suur pepu seal all siis?

Pisikestel lastel küll. Ja üsna väike. Arstilt ka ei lähe tussule kreemi küsima, kui titel pepu punane on.

Sa oled loll või mängid lolli? Arstile loomulikult täpsustad, kas punetus on pepul või häbememokkadel või kus, aga no ei saa ju last kasvatada teadmisega, et tal on 2 tagumikku.

Sest just seda pepu tähendab – tagumik.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tussu, noku ja pepu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss.  Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled loll või mängid lolli? Arstile loomulikult täpsustad, kas punetus on pepul või häbememokkadel või kus, aga no ei saa ju last kasvatada teadmisega, et tal on 2 tagumikku.

No ju ta mõtleb mähkmelöövet, põletikku. Niisama ei teki punetust häbememokkadele.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see on siis ka pepul.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss. Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

Nokust tuleb ka ju pissu. Huvitav loogika sul

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss. Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

Kus kohast su poisil piss tuleb?

Päris kohutav lugemine, millise valehäbiga suhtutakse just naiste suguelunditesse ja nende nimetamisse. Eriti absurdne on väide, et kuna intiimpiirkonnast eriti ei räägita, siis polegi mingit nimetust sellele vaja. Lapsel on päris palju kehaosasid, millest me kodus eriti palju ei räägi, aga nimetused on neil kehaosadel olemas ja laps teab neid ka. Samuti on nimetused nii naiste kui meeste suguelundite kohta ja kuigi mul on poeg, siis pole selle pealegi tulnud, et ta ei peaks teadma, kuidas nimetatakse tüdrukute suguelundeid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss. Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

Nokust tuleb ka ju pissu. Huvitav loogika sul

Ei tule mingit pissut, piss tuleb – poisil nokust ja tüdrukul pissust.  Ma lihtsalt mainisin, et pissu sõna tundub minu jaoks loogiline, tussu ei tundu. Sinu jaoks ei pea see samamoodi tunduma, jagasin üksnes oma pere sõnu.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tussu on vulgaarne.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss. Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

Päris haige inimene oled siis. Naistel ei tule ju suguelundist pissi, meestel aga küll. Ma tõsiselt loodan, et sa trollid ja et sul tegelikult tütart pole.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps just sügava vaimse puudega ei ole, siis on ta juba algklassis kõik ise uudishimust ära googeldanud.

Guugeldab tampoonide kohta?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris haige inimene oled siis. Naistel ei tule ju suguelundist pissi, meestel aga küll.

Laste jaoks nimetad ju piirkonda, mitte konkreetset elundit.
Siin polnud ju küsimus anatoomia õpetamises, vaid kuidas nimetada keha piirkondasid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laste jaoks nimetad ju piirkonda, mitte konkreetset elundit.

nii ja miks sa tüdruku puhul nimetad pissi ja poiste puhul mitte?

P.S. Tussu ei ole vulgaarne sõna, see on normaalne lastepärane sõna. Vulgaarseks muutub see sõna siis, kui ütled tuss, mitte tussu.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii ja miks sa tüdruku puhul nimetad pissi ja poiste puhul mitte?

Minu meelest on nii selgem, tüdruk teab, et “pissi” tähendab häbememokkade ala, poisil noku käib peenise kohta.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tussu, noku, pepu.
Päris veider ikka lapsele õpetada, et ,, seal all on pelmentšikud ja saba ,,. Arva kas su laps tahab kunagi pelmeene süüa?
Ärge õpetage lastele selliseid tobedaid väljendeid!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mu meelest on nii häbe kui häbememokad rõvedad ja naisi alavääristavad sõnad, seda eesti keeles. Viitab otseselt millelegi sellisele, mida jutskui peaks häbenema.

Seega ma oma lapsele ikka ütlen tussu ja jätan häbememokad anatoomiaõpiku jaoks koolis.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vagiina ja peenis ikka. Neid väljendeid ei pea kartma.

Et kui õpetan last pissile käima, siis ütlen: ” pühi vagiina korralikult kuivaks”?

Kusiti ikka.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vagiina ja peenis ikka. Neid väljendeid ei pea kartma.

Et kui õpetan last pissile käima, siis ütlen: ” pühi vagiina korralikult kuivaks”?

Kusiti ikka.

ehk pissu

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk pissu

nii, ja miks poisil pissu ei ole?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pissu on ka nii räme väljend. Väkk.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pese kubemepiirkond puhtaks peaks piisavalt sobiv väljend olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on poisil noku ja tüdrukul pissu. Pissu tundub loogiline, sest pissu on koht, kust tuleb piss. Sõbranna kasutab oma lapsega pipu – minu meelest ka hea ja neutraalse kõlaga sõna. Tussu kõlab minu jaoks vulgaarselt.

Päris haige inimene oled siis. Naistel ei tule ju suguelundist pissi, meestel aga küll. Ma tõsiselt loodan, et sa trollid ja et sul tegelikult tütart pole.

Haige oled sa ise. Laste puhul ei rõhuta ometigi seda, et tegemist on suguelundiga!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin pervertide kokkutulek või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vagiina ja peenis ikka. Neid väljendeid ei pea kartma.

Et kui õpetan last pissile käima, siis ütlen: ” pühi vagiina korralikult kuivaks”?

Kusiti ikka.

Kusiti on väga palju kitsam veel kui vagiina, mismoodi sa seda kuivatad??

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mu meelest on nii häbe kui häbememokad rõvedad ja naisi alavääristavad sõnad, seda eesti keeles. Viitab otseselt millelegi sellisele, mida jutskui peaks häbenema.

Seega ma oma lapsele ikka ütlen tussu ja jätan häbememokad anatoomiaõpiku jaoks koolis.

Ei viita see millelegi. Osad sõnad ongi lihtsalt sarnased. Sama sarnased nagu häbi ja häbe, on omavahel ka näiteks puder ja põder, saba ja naba, tore ja tõre. Oled selle seose enda peas lihtsalt loonud, mis ei tähenda, et see sõna peaks sulle meeldima. Kui ei meeldi, siis ei meeldi. Lihtsalt see kindel kõneviis, et häbe viitab häbile, vajas korrigeerimist. Häbe on väga neutraalne sõna; minu jaoks neutraalsem, kui vulva. Ehk et häbe ja noku, lihtsad arusaadavad sõnad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas nimetatakse teie peres suguelundeid?