Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades.
Ja ilu ei võrdu seksapiil.
Ja ka alla keskmise välimusega inimene võib seksuaalselt käima tõmmata, kui teab mida ja kuidas teha. Ega siis seksita ainult silmadega.

Täpselt nii. Nende mitme elukaaslase jaoks ei ole see naine kunagi kole olnud, isegi kui ta endast nii kehvasti arvab.

Kui välimus mitte kedagi ei tõmba, siis ei ole ka ühtegi elukaaslast. Ei hakka keegi pelgalt seksapiili pärast sinuga oma aega raiskama, kui ikka välimus on tõsiselt eemaletõukav.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ilu on vaataja silmades.

Ja ilu ei võrdu seksapiil.

Ja ka alla keskmise välimusega inimene võib seksuaalselt käima tõmmata, kui teab mida ja kuidas teha. Ega siis seksita ainult silmadega.

Täpselt nii. Nende mitme elukaaslase jaoks ei ole see naine kunagi kole olnud, isegi kui ta endast nii kehvasti arvab.

Kui välimus mitte kedagi ei tõmba, siis ei ole ka ühtegi elukaaslast. Ei hakka keegi pelgalt seksapiili pärast sinuga oma aega raiskama, kui ikka välimus on tõsiselt eemaletõukav.

Mida siin arutatakse, mis ühe jaoks tõmbav, see teise jaoks mitte. Nagu veidi maitseasi või nii.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No ilmselgelt sa ju tegelikult kole ei ole, kui sul on juba mitu elukaaslast olnud.

Olen ju küll oma väga suure kõvera ninaga. Pildid kõik kohutavad, külje pealt ikka väga kole. Ja ma ei luni siin praegu kiitust ja lohutust, et ju ma ikka nii kole pole 😉 -no olen ikka küll

Please wait...
Postitas:
Ilus Elu

Ma tean mehi, kes pole hirmkoledad, aga natuke keskmisest koledamad ja pole Tinderis ühtegi matchi saanud või on paar korda kokku saanud, aga ei huvita nad naisi.

Noh, neid kahte Tinderi meest sa omastarust tead, aga elust sa ei tea ju midagi.
20 aastane, kes Tinderis kõigub, ongi tavaliselt kole, kõõm, debiil või midagi taolist.
Ilmselt oled ise üks neist. Tänaval, seltskonnas sulle lähenemiskatseid vist ei tehta.
Kui seal Tinderis pead kõlkuma. Inimesed ju ei pea mingis tobedas portaalis tolgendama, neil on mujalgi lööki.

MIKS sulle ei tehta, oled ehk mõelnud?

Sa ei teadnud kõike seda?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühel mu sõbral oli piltilus noor naine (temast 20 a noorem), kuid 4 a peale abiellumist ta avastas, et naine ei “eruta” enam. Erutas mõni aasta vanem ja hoopis ilmetum naine, kellega oli parem vaimne klapp. Olles mõlemaid näinud, siis ütleks, et välimuselt ei saanud too teine küll tema nüüdseks eksabikaasale kuidagi vastu, ometi…
Ja ometi on tegu mehega, kellele välimus loeb väga palju, nii enda kui kaaslaste oma. Ja ikkagi osutus lõpuks tähtsamaks see muu…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühel mu sõbral oli piltilus noor naine (temast 20 a noorem), kuid 4 a peale abiellumist ta avastas, et naine ei “eruta” enam. Erutas mõni aasta vanem ja hoopis ilmetum naine, kellega oli parem vaimne klapp. Olles mõlemaid näinud, siis ütleks, et välimuselt ei saanud too teine küll tema nüüdseks eksabikaasale kuidagi vastu, ometi…

Ja ometi on tegu mehega, kellele välimus loeb väga palju, nii enda kui kaaslaste oma. Ja ikkagi osutus lõpuks tähtsamaks see muu…

Varsti leiab jälle uue vaimse klapi kellegi kolmandaga. Ei ole mingit erilist vaimset klappi, see on ilus ettekääne. Erutas teine naine rohkem kuniks teadmata ajani.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida siin arutatakse, mis ühe jaoks tõmbav, see teise jaoks mitte. Nagu veidi maitseasi või nii.

Arutati seda, et üks naine peab end koledaks, endal mitu elukaaslast olnud. Ebaatraktiivsetel inimestel ei ole elukaaslasi kunagi olnudki, nad lihtsalt ei ole mitte kellegi maitse. Nemad võivad end põhjusega koledaks pidada, mitte see naine siin, kes on lihtsalt ebakindel oma välimuse suhtes, mille vastu tema elukaaslastel mitte midagi pole olnud.

Olen ju küll oma väga suure kõvera ninaga. Pildid kõik kohutavad, külje pealt ikka väga kole. Ja ma ei luni siin praegu kiitust ja lohutust, et ju ma ikka nii kole pole 😉 -no olen ikka küll

Kui sa oleksid kole, siis ei oleks sul ju elukaaslast. Sa ei ole enda suhtes objektiivne, sinu elukaaslasel ei ole aga sinu välimuse vastu mitte midagi, tema tahab sinuga ikka koos olla. Selles on jutu mõte. Ei arvanudki, et sa kiitust või lohutust luniksid, ei olnud kavas seda ka pakkuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See mees lihtsalt krooniline naistevahetaja. Uus naine sellisele alati huvitavam ja erutavam, olgu milline tahes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui see tõesti nii on, siis sellele on ju lihtne lahendus-nina korrigeerimine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Auto vajab hooldust. Suu vajab hooldamist. Inimese peaga on tegelikult sama lugu.
Kui teised inimesed tunduvad koledad ja alla keskmise välimusega, siis tegemist ei ole enam päris normaalse ja tavapärase seisundiga.
Kuidas meeleolu muidu on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga paljudel seksikatel naistel on suur nina. Tugevat (nn kreeka) nina loetakse üldse klassikaliseks iluks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ebatüüpiline mitte-ilueedi välimus võib olla vägagi seksikas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Seksikaks teeb ju pilk silmis, see, kuidas puudutatakse, käesoojus, tunnustav ümin hääles, märkamine ja hoolimine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui nüüd vastata teemaalgataja küsimusele, et kuidas seksivad? Siis ikka samamoodi nagu ilusad, ega see toiming iseenesest ei ole erinev ilusatel ja koledatel. Aga selles sa võid küll kindel olla, et see mis sinu jaoks ilus on, on kellegi teise jaoks kole. Ja teiseks, seksuaalsuhted ei põhine kõik sugugi ilul, mängus võivad olla erinevad tegurid, nagu näiteks lähedusvajadus, tähelepanuvajadus, raha, iha, soov teistele midagi näidata ja jne.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?