Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?

Postitas:

Auto vajab hooldust. Suu vajab hooldamist. Inimese peaga on tegelikult sama lugu.
Kui teised inimesed tunduvad koledad ja alla keskmise välimusega, siis tegemist ei ole enam päris normaalse ja tavapärase seisundiga.
Kuidas meeleolu muidu on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ju küll oma väga suure kõvera ninaga. Pildid kõik kohutavad, külje pealt ikka väga kole. Ja ma ei luni siin praegu kiitust ja lohutust, et ju ma ikka nii kole pole ???? -no olen ikka küll

Väga paljudel seksikatel naistel on suur nina. Tugevat (nn kreeka) nina loetakse üldse klassikaliseks iluks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 09:06; 27.03 00:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ebatüüpiline mitte-ilueedi välimus võib olla vägagi seksikas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksikaks teeb ju pilk silmis, see, kuidas puudutatakse, käesoojus, tunnustav ümin hääles, märkamine ja hoolimine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.03 14:21; 02.04 11:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd vastata teemaalgataja küsimusele, et kuidas seksivad? Siis ikka samamoodi nagu ilusad, ega see toiming iseenesest ei ole erinev ilusatel ja koledatel. Aga selles sa võid küll kindel olla, et see mis sinu jaoks ilus on, on kellegi teise jaoks kole. Ja teiseks, seksuaalsuhted ei põhine kõik sugugi ilul, mängus võivad olla erinevad tegurid, nagu näiteks lähedusvajadus, tähelepanuvajadus, raha, iha, soov teistele midagi näidata ja jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas seksivad alla keskmise välimusega inimesed?