Esileht Ilu Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?

Näitan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )

Teema: Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?

Postitas:
Kägu

Minu noorus jäo 80ndatesse. Tuusikuga sanatooriumis käisime tervisemudamassaažil ja muudel protseduuridel. Soolakamber jne.

Okei, aga mis see tuusikuga kuuks ajaks puhkama minek tänapäeval tähendab?

Terviseprotseduurid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuusik on nn pääsedokument, mitte ei tähenda terviseprotseduure. Sõna tuusik oli vene ajal väga kasutusel. Tänapäeval vist enam mitte.

Tuusikuga sai näiteks Artekki. Samuti sai tuusikuga Eestis pioneerilaagrisse. Muidugi käidi tuusikuga ka sanatooriumis.

Vene ajal, kui piirid olid kinni, jagati eliidile tuusikuid välismaale. Näiteks minu vanemad käisid tuusikuga Soomes ja teistes riikides.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuusik on nn pääsedokument, mitte ei tähenda terviseprotseduure. Sõna tuusik oli vene ajal väga kasutusel. Tänapäeval vist enam mitte.

Tuusikuga sai näiteks Artekki. Samuti sai tuusikuga Eestis pioneerilaagrisse. Muidugi käidi tuusikuga ka sanatooriumis.

Vene ajal, kui piirid olid kinni, jagati eliidile tuusikuid välismaale. Näiteks minu vanemad käisid tuusikuga Soomes ja teistes riikides.

Just.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu noorus jäo 80ndatesse. Tuusikuga sanatooriumis käisime tervisemudamassaažil ja muudel protseduuridel. Soolakamber jne.

Okei, aga mis see tuusikuga kuuks ajaks puhkama minek tänapäeval tähendab?

Et inimene pole viimased 40 aastat puhkamas käinud ja arvab endiselt, et kõige kõvem sõna on kui kuskile “tuusikuga” lähed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et inimene pole viimased 40 aastat puhkamas käinud ja arvab endiselt, et kõige kõvem sõna on kui kuskile “tuusikuga” lähed.

Ei, aga see on äge sõna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tuleb kuu ajane puhkus homme, tuusikuga.A sinule ka kõike head ja palju süste.

See kommentaar on ehe näide, kuidas mõni siin lihtsalt jampsi kokku valetab. Ilmselt on oma tuusikuga kusagile sinna 1980-ndatesse kinni jäänud, rohkem reisinud pole, aga eeldab, et asjad käivad ikka samamoodi… ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kommentaar on ehe näide, kuidas mõni siin lihtsalt jampsi kokku valetab. Ilmselt on oma tuusikuga kusagile sinna 1980-ndatesse kinni jäänud, rohkem reisinud pole, aga eeldab, et asjad käivad ikka samamoodi… ????

Tuusik on isegi mingi firma, kui guugeldada.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuusiku-kägu peab äkki silmas, et talle kingiti mingite protseduuride kinkekaart ja nüüd ta saab minna ja neid tarbida kusagil. Ongi nagu tuusik noh, anti mingi asi, millega saab sanatooriumisse minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuusiku-kägu peab äkki silmas, et talle kingiti mingite protseduuride kinkekaart ja nüüd ta saab minna ja neid tarbida kusagil. Ongi nagu tuusik noh, anti mingi asi, millega saab sanatooriumisse minna.

Pole ta kuhugi läinud, Pereelu alla vähemalt kolm teemat jõudnud teha ning samasugune ebaadekvaatne jutt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ta kuhugi läinud, Pereelu alla vähemalt kolm teemat jõudnud teha ning samasugune ebaadekvaatne jutt.

Kle, see kes läheb, see ei räägi sellest. Kui räägib, siis ei lähe, minnakse ootamatult ja äkki.

Just, kõik teemad on minu tehtud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10522683/The-faces-Katie-Price-MailOnline-takes-look-stars-changing-look.html

2008 oleks võinud piduri peale tõmmata.

Jeesus küll, miks ometi?! ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeesus küll, miks ometi?! ????

Võibolla on iluoppide sõltlane, tema ema on ise arvanud, et tal võib kehadüsmorfia olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 241 kuni 252 (kokku 252 )


Esileht Ilu Kuidas teha näo ringlõikust nii, et keegi ei saa teada?