Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvusite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )

Teema: Kuidas tutvusite?

Postitas:
Kägu

Loen siin vanu teemasid, seal ikka küsitud, kus tutvusite, üks vastas, et Kloogaranna rongis, teised nimetasid muid kohti jne. Jah, aga mida see info annab? Nt rong on ju inimesi täis, ei tutvu ju kuidagi nendega. Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai? Kus võib ka muidugi lisada. Oleks huvitav lugeda. Tänud.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jalutasime-tutvusime.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks huvitav lugeda.

Aga tee ise algust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin vanu teemasid, seal ikka küsitud, kus tutvusite, üks vastas, et Kloogaranna rongis, teised nimetasid muid kohti jne. Jah, aga mida see info annab? Nt rong on ju inimesi täis, ei tutvu ju kuidagi nendega. Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai? Kus võib ka muidugi lisada. Oleks huvitav lugeda. Tänud.

Kui ma noor tudeng oli, siis ühe korra oleks isegi olnud võimalus niimoodi tutvuda. Väikelinnast bussile minnes istusin noormehe kõrvale, kellele ma ilmselt välimuse mõttes sümpatiseerisin ja alustas jutuga, et kas ma ka esimese kursa tudeng. Ma vastasin, et kolmanda kursa ja siis ta jäi ehmunult vait. Rohkem ei suhelnud, et ohh temast vanem tütarlaps. Kui ma oleks olnud esimese kursa tudeng, siis ma olen kindel, et juttu oleks jätkunud pikemalt ja oleks Tartus kohtingule kutsunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin ka rongis, kuid ühiste tuttavate kaudu, ehk keegi kolmas oli sel hektkel juures, kes tundis mõlemaid.

Teine suhe sai alguse töökohal, ka ikkagi teadsime üksteist varem.

Nüüd, taas üksikuna on päris keeruline uut kaaslast leida, ikka sooviks nagu inimest, keda varem tead, mitte suhtlusportaali kaudu.

 

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin vanu teemasid, seal ikka küsitud, kus tutvusite, üks vastas, et Kloogaranna rongis, teised nimetasid muid kohti jne. Jah, aga mida see info annab? Nt rong on ju inimesi täis, ei tutvu ju kuidagi nendega. Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai? Kus võib ka muidugi lisada. Oleks huvitav lugeda. Tänud.

Facebookis. Saatsin sõbrakutse, võttis vastu, hakkasime suhtlema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin ka rongis, kuid ühiste tuttavate kaudu, ehk keegi kolmas oli sel hektkel juures, kes tundis mõlemaid.

Teine suhe sai alguse töökohal, ka ikkagi teadsime üksteist varem.

Nüüd, taas üksikuna on päris keeruline uut kaaslast leida, ikka sooviks nagu inimest, keda varem tead, mitte suhtlusportaali kaudu.

Mina küll ei tahaks tuttavaga suhet, see pole üldse huvitav. Tuttavate kaudu kedagi leida on ka nagu pigem pimekohting, ka üldse mitte huvitav.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin vanu teemasid, seal ikka küsitud, kus tutvusite, üks vastas, et Kloogaranna rongis, teised nimetasid muid kohti jne. Jah, aga mida see info annab? Nt rong on ju inimesi täis, ei tutvu ju kuidagi nendega. Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai? Kus võib ka muidugi lisada. Oleks huvitav lugeda. Tänud.

Tavaliselt öeldakse tere ja tutvustatakse ennast, küsitakse teise inimese nime. Siis räägitakse mingit small talki ja lõpus küsitakse kontakti, lepitakse uus kohtumine kokku. Siis saadakse veel kokku ja eks siis vaatad edasi sealt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tööga seoses puutusime kokku 2x kuus. Kui esimesed pool aastat oli jutt selline ametlikum, siis sealt edasi hakkas minema järjest vabamaks ja temaatiliselt tööväliseks. Mina hakkasin istuma töö juures mitu tundi kauem, et maast ja ilmast rääkida ning tema hakkas otsima tööga seoses ettekäändeid mulle kirjutamiseks, et sealt jutt muudele teemadele edasi viia.

Ma ei tea, kui täpselt sa nüüd teada tahad, kuidas asjad edasi arenesid, aga sellest sai kõik alguse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai?

Pulmas, sünnipäeval laua taga istudes ja tantsides. Mitmeid kordi eri inimestega. Ööklubis tantsimise ajal ja laua taga jutustades, mitmeid kordi. Autoga sõites ja hääletajat peale võttes juttu ajades, mitmeid kordi. Suusareisil mäe peal kohvikus juttu ajades. Malevas koos aega veetes ja juttu ajades. Kuidas jutu peale saite? Ikka nii, et hakkad inimesega juttu ajama ja nii see läheb. Kui oled ise huvitav inimene, kel on lai silmaring ning hea suhtlemisoskus (ok, hea välimus ka), siis ei ole eriline kunst tuttavaks saada.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavate kaudu kedagi leida on ka nagu pigem pimekohting, ka üldse mitte huvitav.

Pimekohting on huvitav. Mul oli juhus, et minu endine sõbranna helistas mulle töö juurde ja küsis, et kas ma oleks huvitatud pimekohtingust tema sõbrannaga. Kiitis neiut igati ja mina ütlesin jah. Mulle anti tel nr, ma helistasin ja oligi pimekohting. Kena neiu oli ja me suhtlesime umbes pool aastat, käisime mitmetel üritustel koos, üksteisel külas, isegi neiu vanematega sain tuttavaks. Seega ma pimekohtingut maha ei kannaks, saab ka nii tuttavaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma tänase abikaasaga baari leti ääres istudes ja vestlema hakates. Läksin üksi välja, sest sõbrannad hüppasid alt ära. Abikaasa oli tutvumise ajal üksi, istus minu kõrval olevale vabale kohale (leti ääres istudes satubki vähemalt selles baaris erinevate inimestega kõrvuti). Tema tuli raamatut lugema, mina tundsin huvi, et mida ta loeb. Tegelikult puhtalt igavusest, aja veetmiseks, ei otsinud tol hetkel kaaslast. Juttu jagus aga varaste hommikutundideni.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai?

Pulmas, sünnipäeval laua taga istudes ja tantsides. Mitmeid kordi eri inimestega. Ööklubis tantsimise ajal ja laua taga jutustades, mitmeid kordi. Autoga sõites ja hääletajat peale võttes juttu ajades, mitmeid kordi. Suusareisil mäe peal kohvikus juttu ajades. Malevas koos aega veetes ja juttu ajades. Kuidas jutu peale saite? Ikka nii, et hakkad inimesega juttu ajama ja nii see läheb. Kui oled ise huvitav inimene, kel on lai silmaring ning hea suhtlemisoskus (ok, hea välimus ka), siis ei ole eriline kunst tuttavaks saada.

Ja kõigiga seksisid? Aga miks mitte ükski suhe pidama ei jäänud?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 valik Tinder
2. Amoremi
Vanusevahemik 40-55. Eelistatud viimase aasta jooksul lahutud. Või siis üksiud altes 3 aastast. Need hää kerge saak. Keskmiselt rumalamad ka.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavate kaudu kedagi leida on ka nagu pigem pimekohting, ka üldse mitte huvitav.

Pimekohting on huvitav. Mul oli juhus, et minu endine sõbranna helistas mulle töö juurde ja küsis, et kas ma oleks huvitatud pimekohtingust tema sõbrannaga. Kiitis neiut igati ja mina ütlesin jah. Mulle anti tel nr, ma helistasin ja oligi pimekohting. Kena neiu oli ja me suhtlesime umbes pool aastat, käisime mitmetel üritustel koos, üksteisel külas, isegi neiu vanematega sain tuttavaks. Seega ma pimekohtingut maha ei kannaks, saab ka nii tuttavaks.

Kui sul oli nii huvitav, miks sa teiste kägude kommentaare miinustad siin siis? Mina ei pimekohtuks mingi sõbranna sõbrannaga, selline sõbranna on nagunii ebausaldusväärne, kes oma sõbrannade numbreid oma eksidele jagab.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma tänase abikaasaga baari leti ääres istudes ja vestlema hakates. Läksin üksi välja, sest sõbrannad hüppasid alt ära. Abikaasa oli tutvumise ajal üksi, istus minu kõrval olevale vabale kohale (leti ääres istudes satubki vähemalt selles baaris erinevate inimestega kõrvuti). Tema tuli raamatut lugema, mina tundsin huvi, et mida ta loeb. Tegelikult puhtalt igavusest, aja veetmiseks, ei otsinud tol hetkel kaaslast. Juttu jagus aga varaste hommikutundideni.

Baari raamatut lugema? Ise ka usud ennast?

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttavate kaudu kedagi leida on ka nagu pigem pimekohting, ka üldse mitte huvitav.

Pimekohting on huvitav. Mul oli juhus, et minu endine sõbranna helistas mulle töö juurde ja küsis, et kas ma oleks huvitatud pimekohtingust tema sõbrannaga. Kiitis neiut igati ja mina ütlesin jah. Mulle anti tel nr, ma helistasin ja oligi pimekohting. Kena neiu oli ja me suhtlesime umbes pool aastat, käisime mitmetel üritustel koos, üksteisel külas, isegi neiu vanematega sain tuttavaks. Seega ma pimekohtingut maha ei kannaks, saab ka nii tuttavaks.

Niisuguse jutuga tasub muidugi teist inimest töö juures tülitada ju. 😀 Kas sa oled sama kägu, kelle abikaasa luges baaris raamatut?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai?

Pulmas, sünnipäeval laua taga istudes ja tantsides. Mitmeid kordi eri inimestega. Ööklubis tantsimise ajal ja laua taga jutustades, mitmeid kordi. Autoga sõites ja hääletajat peale võttes juttu ajades, mitmeid kordi. Suusareisil mäe peal kohvikus juttu ajades. Malevas koos aega veetes ja juttu ajades. Kuidas jutu peale saite? Ikka nii, et hakkad inimesega juttu ajama ja nii see läheb. Kui oled ise huvitav inimene, kel on lai silmaring ning hea suhtlemisoskus (ok, hea välimus ka), siis ei ole eriline kunst tuttavaks saada.

Liba. Nagu ka see baaris kohatud  raamatulugeja ja tööle helistanud eksnaine, kes oma sõbranna numbrit sulle pakkus. Mõtle midagi paremat välja.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kõigiga seksisid? Aga miks mitte ükski suhe pidama ei jäänud?

Ei kõigiga vast isegi ei seksinud. Aga kui sa mõtled seda, et mitme inimesega enne tutvuma ja seksima pidin, enne kui “õige” leidsin, siis vastus on umbes 25. Aga eks paljudel on olnud erineva pikkusega suhteid. Näiteks 3 kuud, 6 kuud, 1 aasta, 5 aastat jne

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sul oli nii huvitav, miks sa teiste kägude kommentaare miinustad siin siis?

Ma ei ole siin miskit miinustanud, peace!

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei pimekohtuks mingi sõbranna sõbrannaga,

Sina ei kohtuks, aga mina kohtusin. Inimesed ongi erinevad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Niisuguse jutuga tasub muidugi teist inimest töö juures tülitada ju. 😀 Kas sa oled sama kägu, kelle abikaasa luges baaris raamatut?

See juhtus 90-ndatel ja helistas tööle lauatelefonile. Mobiile oli siis veel vähe. Ma ei ole seesama kägu. Mõtle loogiliselt. Ma ei saa olla, sest mina olen mees ja see baaris raamatut lugeva mehega kohtunud kägu oli…naine ilmselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusin bussis. Mina lugesin raamatut, tema küsis, mida loen. Lihtne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma tänase abikaasaga baari leti ääres istudes ja vestlema hakates. Läksin üksi välja, sest sõbrannad hüppasid alt ära. Abikaasa oli tutvumise ajal üksi, istus minu kõrval olevale vabale kohale (leti ääres istudes satubki vähemalt selles baaris erinevate inimestega kõrvuti). Tema tuli raamatut lugema, mina tundsin huvi, et mida ta loeb. Tegelikult puhtalt igavusest, aja veetmiseks, ei otsinud tol hetkel kaaslast. Juttu jagus aga varaste hommikutundideni.

Baari raamatut lugema? Ise ka usud ennast?

Aga miks mitte? Olen ise ka üksi välja minnes raamatu kaasa võtnud, mulle siiski sobib rahulikus keskkonnas lugemine rohkem. Aga inimesed on erinevad ja ka nende eesmärgid kodust väljumisel. Tema eelistas mitte kuigi köitvat erialakirjandust lugeda hea õlle seltsis, ülikooli ajal õppis ka kohvikutes.

Lisaks on baare ka väga palju erinevaid ning see konkreetne pole päris see koht, kus suurtes kogustes Saku Originaali alla kulistatakse ning siis joobnud peaga lällatakse ja lõuatakse…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tutvusin oma tänase abikaasaga baari leti ääres istudes ja vestlema hakates. Läksin üksi välja, sest sõbrannad hüppasid alt ära. Abikaasa oli tutvumise ajal üksi, istus minu kõrval olevale vabale kohale (leti ääres istudes satubki vähemalt selles baaris erinevate inimestega kõrvuti). Tema tuli raamatut lugema, mina tundsin huvi, et mida ta loeb. Tegelikult puhtalt igavusest, aja veetmiseks, ei otsinud tol hetkel kaaslast. Juttu jagus aga varaste hommikutundideni.

Baari raamatut lugema? Ise ka usud ennast?

Aga miks mitte? Olen ise ka üksi välja minnes raamatu kaasa võtnud, mulle siiski sobib rahulikus keskkonnas lugemine rohkem. Aga inimesed on erinevad ja ka nende eesmärgid kodust väljumisel. Tema eelistas mitte kuigi köitvat erialakirjandust lugeda hea õlle seltsis, ülikooli ajal õppis ka kohvikutes.

Lisaks on baare ka väga palju erinevaid ning see konkreetne pole päris see koht, kus suurtes kogustes Saku Originaali alla kulistatakse ning siis joobnud peaga lällatakse ja lõuatakse…

kinnitan seda, et inimesed restoranis ja baaris raamatut loevad. Olen ise ka seda teinud. Ja teen siiani. Raamatut lugeda on palju mõnusam, kui telefoni näppida.

tuttavaks pole küll kellegagi saanud niiviisi.

aga olen saanud liinibussis, kõrvalistuv noormees hakkas rääkima ja lõpuks saimegi mõned korrad kokku.

tänaval olen saanud ühe mehega tuttavaks. Ta lihtsalt tuli rääkima. Samuti saime hiljem veel mitu korda kokku.

tänaval on veel rääkima tuldud. Aga see mees üldse ei huvitanud mind.

rootsi laeval hakkasin ise ühe ilusa kutiga rääkima. Natuke suhtlesime hiljem.

praeguse elukaaslasega kohtusin sõpradega reisil olles.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 valik Tinder

2. Amoremi

Vanusevahemik 40-55. Eelistatud viimase aasta jooksul lahutud. Või siis üksiud altes 3 aastast. Need hää kerge saak. Keskmiselt rumalamad ka.

Huvitav miks just hiljuti lahutanud? Kas naised, kes vahetavad mehi ei sobi siis?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga olen saanud liinibussis, kõrvalistuv noormees hakkas rääkima ja lõpuks saimegi mõned korrad kokku.

tänaval olen saanud ühe mehega tuttavaks. Ta lihtsalt tuli rääkima. Samuti saime hiljem veel mitu korda kokku.

tänaval on veel rääkima tuldud. Aga see mees üldse ei huvitanud mind.

rootsi laeval hakkasin ise ühe ilusa kutiga rääkima. Natuke suhtlesime hiljem.

Millest nad kõik sinuga rääkima hakkasid? Ja millest sina ilusa kutiga rääkima hakkasid?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millest nad kõik sinuga rääkima hakkasid? Ja millest sina ilusa kutiga rääkima hakkasid?

Ilusast ilmast.

Mina – kuti ilusatest silmadest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin vanu teemasid, seal ikka küsitud, kus tutvusite, üks vastas, et Kloogaranna rongis, teised nimetasid muid kohti jne. Jah, aga mida see info annab? Nt rong on ju inimesi täis, ei tutvu ju kuidagi nendega. Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai? Kus võib ka muidugi lisada. Oleks huvitav lugeda. Tänud.

Tavaliselt öeldakse tere ja tutvustatakse ennast, küsitakse teise inimese nime. Siis räägitakse mingit small talki ja lõpus küsitakse kontakti, lepitakse uus kohtumine kokku. Siis saadakse veel kokku ja eks siis vaatad edasi sealt.

ei ole võimalik, on ka nii vä?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvusite?