Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvusite?

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Kuidas tutvusite?

Postitas:
Kägu

aga olen saanud liinibussis, kõrvalistuv noormees hakkas rääkima ja lõpuks saimegi mõned korrad kokku.

tänaval olen saanud ühe mehega tuttavaks. Ta lihtsalt tuli rääkima. Samuti saime hiljem veel mitu korda kokku.

tänaval on veel rääkima tuldud. Aga see mees üldse ei huvitanud mind.

rootsi laeval hakkasin ise ühe ilusa kutiga rääkima. Natuke suhtlesime hiljem.

Millest nad kõik sinuga rääkima hakkasid? Ja millest sina ilusa kutiga rääkima hakkasid?

Mina olen see, kellel need näited olid…

ilusa kutiga…läksin lihtsalt juurde ja tõenäoliselt tutvustasin end ja siis tema ütles oma nime ja kuidagi nii see oli.

tänava peal ligi tulnud mees…hästi ei mäleta, aga ka ikka tuli üsna otse jutuga, et kas ma ootan kedagi ja et ma näen huvitav välja ja ta võiks minuga koos oodata vms.

üks teine mees tuli ligi, tutvustas end, ütles, et ma olen huvitav ja küsis, et kas ta võiks mu õhtust sööma viia. seda ma ei viitsinud teha. mul oli vist midagi muud ka plaanis.

ärge mõelge asju liiga keeruliseks, tutvumine on ikka lihtne 🙂 kõige otsemad teed töötavad kõige paremini: lähed juurde, tutvustad end ja nii see läheb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga olen saanud liinibussis, kõrvalistuv noormees hakkas rääkima ja lõpuks saimegi mõned korrad kokku.

tänaval olen saanud ühe mehega tuttavaks. Ta lihtsalt tuli rääkima. Samuti saime hiljem veel mitu korda kokku.

tänaval on veel rääkima tuldud. Aga see mees üldse ei huvitanud mind.

rootsi laeval hakkasin ise ühe ilusa kutiga rääkima. Natuke suhtlesime hiljem.

Millest nad kõik sinuga rääkima hakkasid? Ja millest sina ilusa kutiga rääkima hakkasid?

Mina olen see, kellel need näited olid…

<!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-288×162-999998-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-under_first_paragraph-240×135-999998-nonexxxclearxxxblock –> ilusa kutiga…läksin lihtsalt juurde ja tõenäoliselt tutvustasin end ja siis tema ütles oma nime ja kuidagi nii see oli.

tänava peal ligi tulnud mees…hästi ei mäleta, aga ka ikka tuli üsna otse jutuga, et kas ma ootan kedagi ja et ma näen huvitav välja ja ta võiks minuga koos oodata vms.

üks teine mees tuli ligi, tutvustas end, ütles, et ma olen huvitav ja küsis, et kas ta võiks mu õhtust sööma viia. seda ma ei viitsinud teha. mul oli vist midagi muud ka plaanis.

ärge mõelge asju liiga keeruliseks, tutvumine on ikka lihtne 🙂 kõige otsemad teed töötavad kõige paremini: lähed juurde, tutvustad end ja nii see läheb.

Nooremana muidugi on see lihtne, aga saad keskealiseks või vanemaks ja ei ole enam nii, et kergelt tutvud, siis pead hakkama ise vaeva nägema ja tihti isegi siis ei lähene enam eriti keegi. Vahitakse heal juhul kaugemalt ja ei tule keegi midagi rääkima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tänava peal ligi tulnud mees…hästi ei mäleta, aga ka ikka tuli üsna otse jutuga, et kas ma ootan kedagi ja et ma näen huvitav välja ja ta võiks minuga koos oodata vms.

Ma vist olen natuke kaua inglise keeleruumis olnud ja see, et minu kohta öeldakse, et näed huvitav välja, ei tundu komplimendina.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda võib võtta nii ja naa, ise seda heaks tooniks ei peaks, aga huvitav võib siin tähendada, et välimus jäi silma ja meeldis. Tõenäoliselt mees võibki nii rääkida, mehed ju teadupärast peavad ka naise välimust tähtsaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt mees võibki nii rääkida, mehed ju teadupärast peavad ka naise välimust tähtsaks.

No siis ootakski, et mees ütleks, et oled ilus või oled kena, aga kui ütleb huvitav, siis mulle kohe meenub, et sõnaga “interesting” tähistatakse pigem seda, mis on veider või imelik. Aga jah, saan aru, et minu viga, et seda komplimendiga võtta ei oska.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

komplimendiga

*komplimendina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõenäoliselt mees võibki nii rääkida, mehed ju teadupärast peavad ka naise välimust tähtsaks.

Kas siis naised ei pea mehe välimust tähtsaks? Või mida naised mehes tähtsamaks peavad? Et mees oskab ära rääkida ilusate sõnadega?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu küsimus ongi, et mitte just kus, vaid kuidas te jutu peale saite, et tutvus alguse sai?

Pulmas, sünnipäeval laua taga istudes ja tantsides. Mitmeid kordi eri inimestega. Ööklubis tantsimise ajal ja laua taga jutustades, mitmeid kordi. Autoga sõites ja hääletajat peale võttes juttu ajades, mitmeid kordi. Suusareisil mäe peal kohvikus juttu ajades. Malevas koos aega veetes ja juttu ajades. Kuidas jutu peale saite? Ikka nii, et hakkad inimesega juttu ajama ja nii see läheb. Kui oled ise huvitav inimene, kel on lai silmaring ning hea suhtlemisoskus (ok, hea välimus ka), siis ei ole eriline kunst tuttavaks saada.

Ja kõigiga seksisid? Aga miks mitte ükski suhe pidama ei jäänud?

Kes siin seksimisest on rääkinud? On ainult küsitud, kuidas tutvuti, pole täpsustatud, kas on peetud silmas abikaasat, elukaaslast, või lihtsalt sõpra. Ega siis kõigi tuttavatega seksita…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes siin seksimisest on rääkinud?

Ma juba vastasin sellele küsimusele ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et köige ebamugavam ja jaburam tutvumise alustus oli täis linnaliinibussis kui noormees soovis minuga tutvuda 😀 See oli nii ebamugav olukord ja tundus, et köik kuulasid ja vaatasid, mida ma vastan 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime samal kursusel käinud pea terve semestri, kui esimest korda loengus kõrvuti istuma juhtusime. Natuke lobisesime, jutt jäi pooleli, järgmises loengus juba valisime teadlikult kõrvuti kohad. Siis hakkasime ka seminarides ja laborites koostööd tegema. Kulus paar kuud, siis käisime ka pärast kooli koos väljas – söömas, sünnipäevadel, kinos, teatris, klubides. Nüüd läheb 35. aasta abielus olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et köige ebamugavam ja jaburam tutvumise alustus oli täis linnaliinibussis kui noormees soovis minuga tutvuda 😀 See oli nii ebamugav olukord ja tundus, et köik kuulasid ja vaatasid, mida ma vastan 😀

Sul polnud esineja geeni?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et köige ebamugavam ja jaburam tutvumise alustus oli täis linnaliinibussis kui noormees soovis minuga tutvuda See oli nii ebamugav olukord ja tundus, et köik kuulasid ja vaatasid, mida ma vastan

Ju siis polnud sümpaatne noormees. Kui ikka ilus noormees teeks juttu, siis ei huvitaks mind üldse, kes mu ümber on. Ikka vastaks ja saaks jutule.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka ilus noormees teeks juttu, siis ei huvitaks mind üldse, kes mu ümber on.

Mina kutsuks ilusa noormehe enda juurde tassikesele teele või kohvile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka tinderis. märksõnadesks. tgore, heasüdamilik ja hea iseloomuga sportlik ja atraktiivne naine otsiba püsisuhet. muuuhahhahahahaha

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ikka ilus noormees teeks juttu, siis ei huvitaks mind üldse, kes mu ümber on. Ikka vastaks ja saaks jutule.

Sõltub ikka rohkem jutust, mitte ainult ilust.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõltub ikka rohkem jutust, mitte ainult ilust.

Kui seal bussis loksud ja võõras noormees hakkab juttu ajama, siis olgu nii tark jutt kui tahes, kui välimus ei meeldi, ei viitsi kuulatagi.

Kui välimus on meeldiv, aga jutt labane, siis ka ei viitsi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui välimus on meeldiv, aga jutt labane, siis ka ei viitsi.

Aga kui välimus on ilus ja jutt voolab nagu sulnis oja, siis sellist noormeest oleks ma nõus tundide kaupa kuulama. Ja mitte ainult kuulama, Naised vajavad aega – naine on kui külm vesi veekannus, mis soojeneb aeglaselt ning kui kord vesi keema läinud, siis naudingute oaasid alles avanevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )


Esileht Pereelu ja suhted Kuidas tutvusite?