Esileht Kodunurk Külm lõunasöök tööle.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )

Teema: Külm lõunasöök tööle.

Postitas:

Paluks ideid tööle söögi kaasa võtmiseks(lõuna).
Toidu soojendamise ja külmiku võimalus puudub.
Võileivad hakkavad juba ära tüütama. Poe valmistoit(pirukad jne) aga on ebatervislik ja mõjub juba vaikselt kaalule.

Ootaks mingeid külmade salati ideid(oa-singisalat on lemmik ja ka juba ära tüüdanud).
Äkki saan siit mingeid häid ideid.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.02 18:19; 09.02 19:35; 11.02 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel mingeid salateid peale oa oma? Neid on ju kümneid…Või kodune pitsa, pirukad (saad teha tervislikke ja täisterajahust), odrakarask vms
Smuuti. Kama. (võid termoses säilitada kui külmkappi pole)
Kodujuust lisanditega.

Kui külm lõplikult tüüdanud…

Osta toidutermos ja võta siis sooja toitu kaasa. Näiteks suppi.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta toidutermos ja võta siis sooja toitu kaasa. Näiteks suppi.

Rate this item:Submit Rating00

See võib seal termoses hapuks minna, kujutad ette toitu, mis seisab tunde mingis ebamäärases temperatuuris. Arvasin ka, et hea asi see termos, aga 10-st 9-l juhul läks supp seal mürisema. Supp sinna pandud keevalt ja piinlikult puhtasse termosesse.

+1
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 18:49; 05.02 20:49; 05.02 21:42; 06.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus see töökoht sul asub? Kui Tallinnas, siis telli mõnikord vahelduseks Wolti või Boltiga toit kohale.

Külmadest toitudest võib kaasa teha veel ntx sushit, see võtab natuke harjutamist, aga on teostatav.

jaapanlastel on nn bento toidukarbid, võid guugeldada japanese lunch box ideas.

Näiteks: https://www.brit.co/food/recipes/bento-box-lunches/mitsuwa-bento

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 18:52; 10.02 10:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rukola-peet-tomat-kitsejuust, seemned+balsamico nt.
Lehtsalat/jääsalat – kanatükid-juust-tomat – nö kanaga caesar, kastme saab eraldi topsi panna
Jääsalat-punane sibul-oliivid-feta-tomat.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib seal termoses hapuks minna, kujutad ette toitu, mis seisab tunde mingis ebamäärases temperatuuris. Arvasin ka, et hea asi see termos, aga 10-st 9-l juhul läks supp seal mürisema. Supp sinna pandud keevalt ja piinlikult puhtasse termosesse.

Lased supi hommikul kell 7 kodus keema, paned termosesse ja lõuna ajaks on termoses hapuks läinud? Ei saa olla tõsi.

+26
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lased supi hommikul kell 7 kodus keema, paned termosesse ja lõuna ajaks on termoses hapuks läinud? Ei saa olla tõsi.

Vägagi tõsi, eriti kui tegu on värskekapsa või muu aedviljasupiga. Selleks, et ta hapuks ei läheks peaks supi ülesoolama ja pipardama, aga sellist tuleneelajate suppi ma süüa ka ei suuda.

0
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 18:49; 05.02 20:49; 05.02 21:42; 06.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Salateid on ju palju erinevaid võimalikke. Nii kartuli, riisi, tatra kui kruupidega saab teha. Või siis toorsalati baasil, salatisegu+ lihaline või näiteks keedumuna. Kaste eraldi topsiga kaasa, et lehed läbi ei vettiks.
Toidutermosega saab nii sooja suppi kui praadi kaasa võtta, ei lähe mõne tunniga hapuks.
Smuuti või kama ning võileib kõrvale.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle maitseb see:

https://mamma.ee/toode/caesari-salat-kanaga/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:20; 05.02 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib seal termoses hapuks minna, kujutad ette toitu, mis seisab tunde mingis ebamäärases temperatuuris. Arvasin ka, et hea asi see termos, aga 10-st 9-l juhul läks supp seal mürisema. Supp sinna pandud keevalt ja piinlikult puhtasse termosesse.

Kummaline! Ma keedan tavaliselt 6 liitrit suppi. Kui supitegu jääb hilja peale, siis on järgmise päeva varahommikul supp pliidi peal veel leige. Seega, öö otsa on soe olnud. Pole mitte kunagi täheldanud, et hommikuks oleks supp hapuks läinud.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 21:20; 05.02 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline! Ma keedan tavaliselt 6 liitrit suppi. Kui supitegu jääb hilja peale, siis on järgmise päeva varahommikul supp pliidi peal veel leige. Seega, öö otsa on soe olnud. Pole mitte kunagi täheldanud, et hommikuks oleks supp hapuks läinud.

Ja ongi kummaline. Eks mul on ka supp ööseks pliidile jäänud ja polegi midagi juhtunud, sellepärast saigi neid termoseid ostetud ja pettunud olen neis.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 18:49; 05.02 20:49; 05.02 21:42; 06.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan tööle tavalist õhtul tehtud toitu kaasa ja söön seda alati jahtunult, sest ei armasta mikros soojendamist. Nt riis + kana, kala, hakkliha

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.02 22:00; 07.02 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan tööle tavalist õhtul tehtud toitu kaasa ja söön seda alati jahtunult, sest ei armasta mikros soojendamist. Nt riis + kana, kala, hakkliha

Hangunud hakkliha ei kõla just eriti isuäratavalt.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline! Ma keedan tavaliselt 6 liitrit suppi. Kui supitegu jääb hilja peale, siis on järgmise päeva varahommikul supp pliidi peal veel leige. Seega, öö otsa on soe olnud. Pole mitte kunagi täheldanud, et hommikuks oleks supp hapuks läinud.

Ja ongi kummaline. Eks mul on ka supp ööseks pliidile jäänud ja polegi midagi juhtunud, sellepärast saigi neid termoseid ostetud ja pettunud olen neis.

Kui sa vōtad mürisema minemist selle,järgi, et korgi lahti keerates tuleb nagu surve või susin siis see tuleb soojusest. Toit on ikka hea ja värske.
Kui poe toitudega, mis “nii ebatervislikud” siis soovitaks rohkem kaloreid kulutada-sport, liikumine, seks. Kōike rohkem kui seni.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 09:26; 07.02 13:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kinoa, tuunikala, oliivi salat caesari kastmega

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta toidutermos ja võta siis sooja toitu kaasa. Näiteks suppi.

Rate this item:Submit Rating00

See võib seal termoses hapuks minna, kujutad ette toitu, mis seisab tunde mingis ebamäärases temperatuuris. Arvasin ka, et hea asi see termos, aga 10-st 9-l juhul läks supp seal mürisema. Supp sinna pandud keevalt ja piinlikult puhtasse termosesse.

Ma hoopis imestan, et kas need võileivad ja salatid ei lähe teemaalgatajal hapuks – külmkappi ju ka pole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklik lemmik. Tatraga annab üldse igasugu häid salateid teha.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.tasteofhome.com/collection/cold-lunch-ideas/
https://www.thisfarmgirlcooks.com/cold-lunch-ideas/
https://www.foodnetwork.ca/everyday-cooking/photos/no-heat-lunches-bring-to-work/ jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 13:01; 06.02 18:08; 07.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul saab laps igal hommikul toidutermosega toidu kooli kaasa. Sedasi juba mitu aastat. Pole veel kordagi midagi hapuks või pahaks läinud. Nagu üks kägu juba vastas, see susin, mis kaane avades tuleb, on õhuvaakumist mitte käärimisest! Kaasa olen pannud keeduviinereid, kartuliputru kastmega, suppe, tatart frikadellidega, pelmeene, kartulit kotletiga jne jne. Täiskasvanu jaoks valikut rohkem, laps pipsutab paljuga. Teise karpi toorsalatit, kurki, tomateid. Ta ka võileiba enam ammu ei taha.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:11; 07.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu üks kägu juba vastas, see susin, mis kaane avades tuleb, on õhuvaakumist mitte käärimisest! Kaasa olen pannud keeduviinereid, kartuliputru kastmega, suppe, tatart frikadellidega, pelmeene, kartulit kotletiga jne jne.

Jutt on suppidest ja täiesti kihisema lähevad osa suppe. Ma olen ju proovinud, ega ma niisama ei vaidle siin. Aga kuna ma söön suhteliselt magedaid toite, siis on tõenäoliselt asi selles. Ma teen väga hästi vahet vaakumisusina ja käärinud, vahutava supi vahel.

0
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.02 18:49; 05.02 20:49; 05.02 21:42; 06.02 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paari tunniga ei lähe midagi käärima. Kui sa hommikul soojendad üles ja paned termosesse kes-teab-kaua ja- kus seisnud supi, siis muidugi… Ma panen ka aastaid juba sooja toidu termosega kaasa, tean ka.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.02 13:01; 06.02 18:08; 07.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise sööks hea meelega kodujuustu lihapallidega, singiga, isegi konservliha sobiks mulle. Kõrvale rohelist salatit või tomatilõike. Variant ka maitsestamata jogurt või kodujuust erinevate moosidega, nii maasika-mustika jms kui soolaste juurviljamoosidega. Ka külm praemuna (härjasilm) on mulle elu aeg maitsenud. Banaan ja hurmaa on suht toitvad.
Kodus valmis segatud salat jääks minust söömata, eriti kui salatikaste on äädikane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei saa reaalne olla, et toit mõne tunniga termoses hapuks läheb. Mul on mees kalamees ja ndl vahetutel käib aegajalt kalal. Olen talle küll ja veel termosega suppi ( hernnesupp, seljanka, kanasupp jne ) kaasa pannud. On juhtunud, et kui õhtul koju tuleb ja ei ole suppi söönud, siis see supp hapuks ei ole küll läinud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ise sööks hea meelega kodujuustu lihapallidega, singiga, isegi konservliha sobiks mulle. Kõrvale rohelist salatit või tomatilõike. Variant ka maitsestamata jogurt või kodujuust erinevate moosidega, nii maasika-mustika jms kui soolaste juurviljamoosidega. Ka külm praemuna (härjasilm) on mulle elu aeg maitsenud. Banaan ja hurmaa on suht toitvad.

Kodus valmis segatud salat jääks minust söömata, eriti kui salatikaste on äädikane.

Jaa, see kõik on hea söök, aga… kaua sa seda ikka sööd, nädala, kaks-kolm ja siis on sul neist nii kõrini, et kohe on! Aga vaja on läbi aastate 5 päeva nädalas. Kas tõepoolest mitte ühtki söögikohta pole läheduses teemaalgatajal?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wrapid on ka hea vaheldus võileibadele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni toit on külmalt ka hea. Lasanje, makaronid millega iganes, kotletid, peedu-küüslaugu salat.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, see kõik on hea söök, aga… kaua sa seda ikka sööd, nädala, kaks-kolm ja siis on sul neist nii kõrini, et kohe on! Aga vaja on läbi aastate 5 päeva nädalas. Kas tõepoolest mitte ühtki söögikohta pole läheduses teemaalgatajal?

No ega söögikohtade menüü ka nii tihti ei vahetu, et igaks päevaks on erinevad toidud ja seda aastaid järjest.
Kägu 06.02.2020 13:01 pani mitu linki, seal on valikut maa ja ilm.
Lisaks kõik toidud, mida kodus perele teed ja mida kannatab ka järgmisel päeval külmalt süüa.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 08:24; 07.02 10:21; 07.02 17:33; 10.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kummalisem on selles teemas, et töökohas ei ole külmkappi. Ma ei kujuta ette, mismoodi suvel tööl käiakse, oma toit kaasas? Tuleks tööandjaga rääkida ja kui ta keeldub, siis kasvõi ise mingi pisike kapp osta, on ju ka mingeid minisuuruses kappe, mis ei võta ruumi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On lõputult töökohti, kus pole ruumi mingi külmiku jaoks (nt kaubakeskuste või turumajade pisikesed boksid, kõikvõimalikud müügiletid jne) või võimalustki (töö ratastel). Siseruumides pole vahet, kas suvi või talv, temperatuur on sama. Nt külmakott hoiab toidu 4-5 h piisavalt jahedana, kui on hirm, et miski pahaks läheb. Neid on mitmes suuruses.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.02 08:24; 07.02 10:21; 07.02 17:33; 10.02 12:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu üks kägu juba vastas, see susin, mis kaane avades tuleb, on õhuvaakumist mitte käärimisest! Kaasa olen pannud keeduviinereid, kartuliputru kastmega, suppe, tatart frikadellidega, pelmeene, kartulit kotletiga jne jne.

Jutt on suppidest ja täiesti kihisema lähevad osa suppe. Ma olen ju proovinud, ega ma niisama ei vaidle siin. Aga kuna ma söön suhteliselt magedaid toite, siis on tõenäoliselt asi selles. Ma teen väga hästi vahet vaakumisusina ja käärinud, vahutava supi vahel.

Ma pole hapukapsasuppi tõesti veel termosesse kaasa pannud, kuid muud supid (bors, lihapallisupp) peavad küll täiesti kenasti vastu ja on termose avades veel nii tulised, et laps ei saa kohe süüagi, vaid peab kannatlikult jahtumist ootama. Samuti olen mikrolaineahjus üleskuumutanud üleeilse supi ja selle termosesse kaasa pannud – vot siis pelgasin küll, et kuidas vastu peab, aga mitte kui midagi ei juhtunud. Termost pesen igapäevaselt kuuma vee ja väga-väga vähese fairyga. Ei kujuta ette, mis bakterid su termoses tulikuumas supis 4h vohama suudavad hakata, et supp selle ajaga suisa käärima läheb.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 16:11; 07.02 10:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 44 )


Esileht Kodunurk Külm lõunasöök tööle.