Esileht Pereelu ja suhted Kurb et ei ole sòbrannat

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )

Teema: Kurb et ei ole sòbrannat

Postitas:
Kägu

Jäin täna õhtul mõtlema,jälgides teiste sotsiaalmeediat,fotosid.Tuli kurb tunne hinge. Kõgil oleks justkui hingesugulased,eluaegsed sõbrannad. Isegi need kooliaegsed tuttavad kes mulle hinge jäid on koguaeg fotodel oma uute toredate tuttavatega,eks ma eemaldusin peale abielu ja lapsi,lihtsalt ei olnud aega. Paljud neid siiani üksikud,reisivad ja lõbutsevad.Saan aru,kohustustevaba elu ja see on mugav,palju sõpru, täna siin -homme seal. Ma ju samuti reisin ja avastan maailma,aga alati koos perega,puudu oleks nagu kellestki… Tuleb ikka meelde kodune kool, gümnaasium,üldse terve kohaliku kooli seltskond kus oli paar inimest kes olid tähtsad,kahjuks need teed on peale kooli ammu-ammu lahku läinud. Kuidagi elu viib kaugele ja enam ei ole hiljem ka suheldes tunne “see”. Muidugi on pere ja lapsed tähtsad ning viimased üheksa aastat olengi selle nimel elanud ja pingutanud,aga ikka on hinges lootus,et kunagi veel ma kohtan kedagi kellest väga hoolin, seda head ja õiget sõbrannat. Paljud inimesed ei tahagi suhelda ega olla sotsiaalsed,mõistan,aga minu elu on selle aja jooksul küll muserdanud see kodu, abielu ja mehe, laste teemad,tahaks kedagi ja midagi muud,aga aastaid kodus töötades on see ilmselgelt võimatu. Hing on kuidagi valus ja miskit on puudu. Loomulikult on mul peretuttavad(suures osas seonduvad ka mehega), sugulased, inimesed kellega koos aega aeg-ajalt veeta,aga see tunne pole seesama. Usun,et olen väliselt ka kena ja olemuselt sotsiaalne inimene,aga tee ei vii mind kuidagi inimeseni kelle seltskonda ma naudiks,ei leidu ka suurelt võimalusi,niiöelda kodukanana.

On keegi veel analoogses olukorras?

N30

 

 

 

 

 

 

+11
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Mul on suhtlemiseks veel vähem inimesi väljaspool peret. Õde ja vend on olemas aga neil ka pered ja kokku saame ehk 2 korda aastas. Sõbranna oli mul viimati 20 aastat tagasi, nüüd me ei suhtle üldse ja ma ei teagi miks. Kuidagi vajus ära, mul sündisid lapsed ja ta siiani ilma lasteta. Fb-s on ta mu sõbralistis. Teised sõbrannad jäävad juba lapsepõlve. Ka nendega vajus sõprus ära pärast kooli. Äkki ma ei oska sõpru hoida ja sellepärast mul neid polegi.

N42

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sarnane olukord. Olen 32a. Viimaaed aastad samuti palju perekonda panustanud. Parimad kooliaegsed sõbrad elavad kaugel ja seetõttu suhtlus nendega hääbunud. Hiljem on pigem lihtsalt tuttavad tekkinud, aga pole nagu sõbrannad. Kus kandis sa elad?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

FB-s on Sõbrannade grupp. Sealt võite kedagi leida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pere nimel sõpradest loobumine on puhas lollus. Lapsed saavad suureks, siis hea kui paar korda aastas külas käivad ja oletegi üksi. Jackpot kui mehega ka lahku lähed.

Igal juhul tuleb sõprust hoida. Uusi kergelt juurde ei teki.

+21
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean, mida sa tunned..

N30

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane kinni see sotsiaalmeedia ja hakka elama oma elu. Kas sa ikka tead, et see mida sots.meedias näidatakse on üle võlli keeratud?

Mul on paar sõbrannat ja sõpra kellega suhelda. Tundub, et vahel ka nende jaoks ei jätku aega. Leia endale uus hobi kasvõi trenni näol. Saad uusi tutvusi, kellega vähemalt on 1 ühine huvi. Pere tõttu sõpradest eemaldumine on rumal tegu. Mu mees on mulle kõige kallim, aga vahel tahan ka temast eemale saada ja suhelda teiste inimestega.

N37 feissbuuki ja instata

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudega on nii, et kui on mees ja lapsed, siis oma sõpradega väljaspool peret enam ei suhelda. Tihti on selles oma roll vähem või rohkem armukadedal kaaslasel.

Ma ei tea, kas ma olen mingi ekstrtafrukt, aga ma väga vajan aega ja suhtlemist väljaspool pereringi. Tahan olla üksinda ja tahan suhelda sõpradega – käia nendega väljas või reisimas.

Ainult nii suudan ma olla normaalne kaaslane oma perele.

Sõpru tasub hoida ja selleks üles näidata oma initsiatiivi. Ise nad üles otsida, ise korraldada mingeid olenguid, matku, ettevõtmisi. Selleks on nii palju võimalusi.

Näiteks mina ostsin 4 piletit Kiidjärvele suveetendusele, olen ise autojuht ja hõikasin välja – kes tuleb minuga, piletid olemas, transport olemas! Muidugi inimesed tulevad!

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb suhteid soojendama hakata või uusi sõbrannasid leida. Kui ma pärast lapsesaamist uuesti tööle läksin, siis sain töö juurest nii mõnegi uue töötajaga heaks sõbrannaks. Vahepeal vahetasin töökohta ja leidsin veel ühe sõbranna. Nüüd me enam koos ei tööta aga head sõbrannad oleme siiani.

Eks väikeste laste kõrvalt ongi veidi teistsugune elu, seda esiteks. Ja inimesed on erinevad. Mulle endale võib sõbrannasuhe vahel päris kurnav olla, sest ei olegi aega ega energiat kuskile sõbrannaga minna (sõbrannal pole lapsi jätan on kõik õhtud vabad). Eks eemalt vaadates tundubki tore, aga sellesse sõprusesse panustatakse siis ju palju aega ja energiat ka. Kõik ei ole selleks valmis või ei ole jaksu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb suhteid soojendama hakata või uusi sõbrannasid leida. Kui ma pärast lapsesaamist uuesti tööle läksin, siis sain töö juurest nii mõnegi uue töötajaga heaks sõbrannaks. Vahepeal vahetasin töökohta ja leidsin veel ühe sõbranna. Nüüd me enam koos ei tööta aga head sõbrannad oleme siiani.

Eks väikeste laste kõrvalt ongi veidi teistsugune elu, seda esiteks. Ja inimesed on erinevad. Mulle endale võib sõbrannasuhe vahel päris kurnav olla, sest ei olegi aega ega energiat kuskile sõbrannaga minna (sõbrannal pole lapsi jätan on kõik õhtud vabad). Eks eemalt vaadates tundubki tore, aga sellesse sõprusesse panustatakse siis ju palju aega ja energiat ka. Kõik ei ole selleks valmis või ei ole jaksu.

Jätan on = ja tal on *

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pere nimel sõpradest loobumine on puhas lollus. Lapsed saavad suureks, siis hea kui paar korda aastas külas käivad ja oletegi üksi. Jackpot kui mehega ka lahku lähed.

Igal juhul tuleb sõprust hoida. Uusi kergelt juurde ei teki.

lastega sõbrannadega ei pruugi seda ühist vaba aega enam olla.

Mul lapsed suuremad juba aga minu sõbrants on saanud kaks väikest last ja pigem me siis peaks koos tegema asju, kuhu need põnnid kaasa võtta.  Ja kui lähemegi õhtul välja, siis ta väga pikalt ikka pidutseda ei saa.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minuga võib keeruline suhelda olla, ütlen teinekord liiga teravasti, ei kaalu asju läbi; ja päris vait istuda, et sõbrannasid nautida pole ka nagu päris see, mida ootaks.

Abikaasa on sarnane mulle ja temaga on okei klapp, küllap peaksin sarnase naisterahva leidma, et suhtlemine välja tuleks.

Seniks aga sisutan aega pere, kodu ja privaatsete hobidega.

Tühjustunne on kadunud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lastega kodune, kadunud sõbrannal on laps, käib tööl, tegeleb oma eluga. Vahel tundub, et tal on kiire koguaeg, et minu unustab ära. Ta koguaeg ütleb, kui puhkus tuleb või kui see kuu tuleb, siis kutsun su külla või tulen sulle külla, aga ei midagi. Viimased korrad olen ise öelnud, et võta ise ühendust mis päev sulle sobiv, minul on niikuinii vaba graafik, aga vaikus. Ei taha nagu pinda ka käia, ju tal on tegemist oma eluga ja teiste sõbrannadega. Ei oskagi kirjeldada, mida tunnen. Ühelt poolt kurbust ja tühjust, samas viha ja pettumust, äkki siis kõike korraga.

Tema kodune oli, siis leidsin koguaeg aega et teda külastada. Enda raseduste ajal nii ootasin, et saaksin natukenegi kodust välja end tuulutama, aga olen alla andnud juba vaikselt.

Mees ütles (naljaga või mitte), et olen bitch, sellepärast keegi ei tahagi minuga suhelda. ???? Enda arvates olen hea sõbranna/inimene, aga ju on nii, et peangi üksi olema sellel sõbrannade teemal. Äkki kunagi pensionieas leian kellegi, kellega kohvitada?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta koguaeg ütleb, kui puhkus tuleb või kui see kuu tuleb, siis kutsun su külla või tulen sulle külla, aga ei midagi. Viimased korrad olen ise öelnud, et võta ise ühendust mis päev sulle sobiv, minul on niikuinii vaba graafik, aga vaikus. Ei taha nagu pinda ka käia, ju tal on tegemist oma eluga ja teiste sõbrannadega. Ei oskagi kirjeldada, mida tunnen. Ühelt poolt kurbust ja tühjust, samas viha ja pettumust, äkki siis kõike korraga.

Tegelikult ikka käid pinda, siis lubabki sulle ebamääraseid daatumeid, mis otseselt ei kohusta. Mina olengi hakanud sõbrannadest eemale hoidma, sest ma ei talu enam seda peedistamist, mis järgneb kui olen eitavalt vastanud mingi kutse peale. No ei saada aru, et ma ei saa tulla, sest olen tööl, haige või väsinud või tahaks mõnikord lihtsalt kodus olla. Tavaliselt siis surevadki suhtlused välja kui üks pool hakkab liigselt su isiklikku ruumi ründama.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust väga, aga ma ei käi pinda ega räägi talle, kuidas ma olen oodanud kutset. Ma näen teda harva, viimati eelmine kuu korraks kui tal oli lõunapaus töölt, messengeris rääkisime selle kuu alguses korraks. Ja nii on juba pikalt olnud, kuigi kui kokku saame/satume, siis räägime palju ja kaua.

Sinu suhtumine hoopis annab soovida, mina selline ei ole, ei ole olnud ega plaani olla. 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige sõbranna on see, kellega ei suhelda kuid või aastaid ja jutt jätkub samast kohast. Sõpruse hoidmiseks ei pea punnitama ja kõike teineteise kohta teadma.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt siis surevadki suhtlused välja kui üks pool hakkab liigselt su isiklikku ruumi ründama.

Niimoodi surevad ju samuti suhtlused välja, kui sind kutsutakse kuskile, pidevalt ütled ära, ise ühendust kunagi ei võta, ei ütle, millal sulle siis sobib. Nii sind enam varsti kuskile ei kutsuta ja ole seal oma isiklikus ruumis siis üksinda edasi. Mõni on ikka täiega imelik.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige sõbranna on see, kellega ei suhelda kuid või aastaid ja jutt jätkub samast kohast. Sõpruse hoidmiseks ei pea punnitama ja kõike teineteise kohta teadma.

Tõsi. Eks sõbranna tähendabki kahte erinevat suhtevormi – üks on see päris sõbranna, murede jaoks mõeldud sõbranna, teine on rõõmude ja ajaviite kaaslane. Viimast tüüpi suhete elus hoidmiseks on ikkagi vaja pidevat kontakti – ja just sellise sõbranna puudusest vist teema ongi. Mul on ka 2-3 sellist “igavest” sõbrannat, kellega lähedust tunnen sõltumata sellest, millal viimati suheldud sai. Kuid aega veeta ma nendega ei oskaks, ei tea ju huvisid enam ega tervist. Aga maailmast ja elust rääkida suudan nendega iga kell.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige sõbranna on see, kellega ei suhelda kuid või aastaid ja jutt jätkub samast kohast. Sõpruse hoidmiseks ei pea punnitama ja kõike teineteise kohta teadma.

Tõsi. Eks sõbranna tähendabki kahte erinevat suhtevormi – üks on see päris sõbranna, murede jaoks mõeldud sõbranna, teine on rõõmude ja ajaviite kaaslane. Viimast tüüpi suhete elus hoidmiseks on ikkagi vaja pidevat kontakti – ja just sellise sõbranna puudusest vist teema ongi. Mul on ka 2-3 sellist “igavest” sõbrannat, kellega lähedust tunnen sõltumata sellest, millal viimati suheldud sai. Kuid aega veeta ma nendega ei oskaks, ei tea ju huvisid enam ega tervist. Aga maailmast ja elust rääkida suudan nendega iga kell.

Nii on, aga siin ollakse pahased, kui sõbranna samal kuul ei vasta ja samas kuus ei kohtu. Minu sõbrannad on minust vanemad või nooremad olnud. Nende viimaste puhul on normaalne, et vahepeal suheldakse omaealistega, kuna nad on noored veel. Esimestel on lapsed ja pere, samuti kohustused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ise oled kehva sõbranna, siis mida sa tahad? Et keegi oleks sinu suhtes aktiivne ja sina saaks öelda, et oh mul ei ole aega, me läheme perega jne.  Kuna sa viimati ise helistasid inimesele, kes pole su perekonnast, aga kes on sulle oluline. Täitsa ise, ilma mingi põhjusta, ainult huvist, kuidas TEISEL läheb. Kiri on kirjutatud egoismi võtmes. Et MINUL ei ole sõbrannat. Aga kas sina ISE oled teisele sõbrannaks, kellest soojusega räägitakse. Kas sa üldse tähendab, mida tähendab kellegi teise jaoks sõber olemine. Jah sinul ei ole sõpra, sul pole panna ühtegi pilti, et SINUL on SÕBER ja oled kade, et teised panevad pilte, tuletades meelde, et SEDA sinu elus pole. Julm ju. Nii et tahad sõpra,  arvesta, et sina pead olema aktiivne ja sina pead ise ka sõber olema. Sellest sõprus algabki. Aktiivsusest. Viskad vanad suhted kõik nurka ja nukrutsed, et keegi sinuga kontakti ei võta, siis kes selles süüdi on. Telefoni muide helistavad välja ka ja seda ei saada tirin, vaid vaikus ja sinu tahe helistada. Helistada sõbrale tuleb siis kui sul mitte midagi vaja pole, vaid on lihtsalt huvi, kuidas tal läheb. Just TEMAL. Nii et helista kohe kellelegi, kelle elu on sulle huvitav. Kui sellist inimest pole, siis pole sul sõprust vaja.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudega on nii, et kui on mees ja lapsed, siis oma sõpradega väljaspool peret enam ei suhelda. Tihti on selles oma roll vähem või rohkem armukadedal kaaslasel.

Ma ei tea, kas ma olen mingi ekstrtafrukt, aga ma väga vajan aega ja suhtlemist väljaspool pereringi. Tahan olla üksinda ja tahan suhelda sõpradega – käia nendega väljas või reisimas.

Ainult nii suudan ma olla normaalne kaaslane oma perele.

Sõpru tasub hoida ja selleks üles näidata oma initsiatiivi. Ise nad üles otsida, ise korraldada mingeid olenguid, matku, ettevõtmisi. Selleks on nii palju võimalusi.

Näiteks mina ostsin 4 piletit Kiidjärvele suveetendusele, olen ise autojuht ja hõikasin välja – kes tuleb minuga, piletid olemas, transport olemas! Muidugi inimesed tulevad!

Isekas ja egoistlik oled. Aga kindlasti sa ei lepi kui su mees sama käituks, siis oleksid varsti üksi. Isekad inimesed elavad alati teiste tunnete kulul.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa ise oled kehva sõbranna, siis mida sa tahad? Et keegi oleks sinu suhtes aktiivne ja sina saaks öelda, et oh mul ei ole aega, me läheme perega jne. Kuna sa viimati ise helistasid inimesele, kes pole su perekonnast, aga kes on sulle oluline. Täitsa ise, ilma mingi põhjusta, ainult huvist, kuidas TEISEL läheb. Kiri on kirjutatud egoismi võtmes. Et MINUL ei ole sõbrannat. Aga kas sina ISE oled teisele sõbrannaks, kellest soojusega räägitakse. Kas sa üldse tähendab, mida tähendab kellegi teise jaoks sõber olemine. Jah sinul ei ole sõpra, sul pole panna ühtegi pilti, et SINUL on SÕBER ja oled kade, et teised panevad pilte, tuletades meelde, et SEDA sinu elus pole. Julm ju. Nii et tahad sõpra, arvesta, et sina pead olema aktiivne ja sina pead ise ka sõber olema. Sellest sõprus algabki. Aktiivsusest. Viskad vanad suhted kõik nurka ja nukrutsed, et keegi sinuga kontakti ei võta, siis kes selles süüdi on. Telefoni muide helistavad välja ka ja seda ei saada tirin, vaid vaikus ja sinu tahe helistada. Helistada sõbrale tuleb siis kui sul mitte midagi vaja pole, vaid on lihtsalt huvi, kuidas tal läheb. Just TEMAL. Nii et helista kohe kellelegi, kelle elu on sulle huvitav. Kui sellist inimest pole, siis pole sul sõprust vaja.

Jälle lahmid kuidas teised peavad elama. Jäta juba inimesed rahule, sina ei ole kõige targem.
Ju ta siis ei ole veel kohanud seda sõpra ja tuleb aeg kus kohtab või ei tulegi, aga sinu hüperaktiivne käsutamine on nõme.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle lahmid kuidas teised peavad elama. Jäta juba inimesed rahule, sina ei ole kõige targem.

Naljakas, miski tüüp käib teemast teemasse ja püüab jätta muljet, et teab, kes kirjutab ning teab, mida see teine on veel kirjutanud, paneb mingit kujuteldavat oponenti paika läbi teemade.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle lahmid kuidas teised peavad elama. Jäta juba inimesed rahule, sina ei ole kõige targem.

Naljakas, miski tüüp käib teemast teemasse ja püüab jätta muljet, et teab, kes kirjutab ning teab, mida see teine on veel kirjutanud, paneb mingit kujuteldavat oponenti paika läbi teemade.

Selliseid on pea igas foorumis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on umbes üle aasta klassikokkutulek. Iga kord nagu poleks pausi olnudki. Kõik on loomult ikka samasugused, kui algklassides, kuigi möödas on aastakümneid. Jutt läheb kohe lahti samast kohast kus see eelmine kord katkes. Kas just kõik on südamesõbrad – ei, seda ka mitte, aga väga lähedased inimesed, kellega koos areneti 11 kõige olulisemat inimese kujunemisaastat. Kas siis tõesti on nii vastumeelne võtta üles mingi suhtlus mõne mõnusa klassi- või kursusekaaslasega ja vaadata, kuhu see välja jõuab? Miks mitte sõpruseni. Te ju teate tegelikult teineteist läbi ja lõhki, mitte küll sündmusi, aga üldine taustsüsteem ja väärtushinnangud on enamasti väga sarnased. Kui rääkida nendest, kes juba kooli ajal meeldisid. Kohe keegi ei meeldinud? Või ei julge? Mis seal karta. Kui ei vasta, siis ei vasta. Kallale ta ei tule ju viisaka kirjakese pärast stiilis “kuidas läheb”.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudega on nii, et kui on mees ja lapsed, siis oma sõpradega väljaspool peret enam ei suhelda. Tihti on selles oma roll vähem või rohkem armukadedal kaaslasel.

Päris jube. Esimene või paar esimest suhteaastatki ainult teineteisele suhu vaadata on ikka jõhker, rääkimata kümnest või neljakümnest. Kas siis tõesti ei taha oma sõbrannadele enda tulevast tutvustada või mehe sõpradega tutvuda, tutvusringkondi liita. Mees ei saa ju nii erineva taustaga ka olla, et teda ei saa seltskonda viia, sest siis häbened tema matslikkuse pärast silmad peast välja. Oma sõbrannasid ei saa ka nii umbusaldada, et viskad nad kohe üle parda ja igaveseks, kui ühe mehe kätte saad, sest kardad, et see lits mees jookseb esimese sõbrannaga minema. Sellisega siis suhtesse astuda, milleks…ja nii armukadeda mehega, kes ei luba sõbrannadega suhelda ega neid nende partneritega perekonniti suhtlemiseks külla kutsuda, ei ole üldse midagi teha.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudega on nii, et kui on mees ja lapsed, siis oma sõpradega väljaspool peret enam ei suhelda. Tihti on selles oma roll vähem või rohkem armukadedal kaaslasel.

Päris jube. Esimene või paar esimest suhteaastatki ainult teineteisele suhu vaadata on ikka jõhker, rääkimata kümnest või neljakümnest. Kas siis tõesti ei taha oma sõbrannadele enda tulevast tutvustada või mehe sõpradega tutvuda, tutvusringkondi liita. Mees ei saa ju nii erineva taustaga ka olla, et teda ei saa seltskonda viia, sest siis häbened tema matslikkuse pärast silmad peast välja. Oma sõbrannasid ei saa ka nii umbusaldada, et viskad nad kohe üle parda ja igaveseks, kui ühe mehe kätte saad, sest kardad, et see lits mees jookseb esimese sõbrannaga minema. Sellisega siis suhtesse astuda, milleks…ja nii armukadeda mehega, kes ei luba sõbrannadega suhelda ega neid nende partneritega perekonniti suhtlemiseks külla kutsuda, ei ole üldse midagi teha.

Kahju et sul meest ei ole, muidu tuleks hoopis teine jutt…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle lahmid kuidas teised peavad elama. Jäta juba inimesed rahule, sina ei ole kõige targem.

Naljakas, miski tüüp käib teemast teemasse ja püüab jätta muljet, et teab, kes kirjutab ning teab, mida see teine on veel kirjutanud, paneb mingit kujuteldavat oponenti paika läbi teemade.

Kasutajanimi Tervist ei ajanud sarnast segast juttu? Ajaviite all jäi silma, agano eksida pole patt. Õudus kuubis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga paljudega on nii, et kui on mees ja lapsed, siis oma sõpradega väljaspool peret enam ei suhelda. Tihti on selles oma roll vähem või rohkem armukadedal kaaslasel.

Päris jube. Esimene või paar esimest suhteaastatki ainult teineteisele suhu vaadata on ikka jõhker, rääkimata kümnest või neljakümnest. Kas siis tõesti ei taha oma sõbrannadele enda tulevast tutvustada või mehe sõpradega tutvuda, tutvusringkondi liita. Mees ei saa ju nii erineva taustaga ka olla, et teda ei saa seltskonda viia, sest siis häbened tema matslikkuse pärast silmad peast välja. Oma sõbrannasid ei saa ka nii umbusaldada, et viskad nad kohe üle parda ja igaveseks, kui ühe mehe kätte saad, sest kardad, et see lits mees jookseb esimese sõbrannaga minema. Sellisega siis suhtesse astuda, milleks…ja nii armukadeda mehega, kes ei luba sõbrannadega suhelda ega neid nende partneritega perekonniti suhtlemiseks külla kutsuda, ei ole üldse midagi teha.

Kahju et sul meest ei ole, muidu tuleks hoopis teine jutt…

Õiget asja räägib. Väärtushinnangud ja huvid liiguvad samas ringkonnas. Paljud naised sõbrunevad mehe sõprade naistega ja mehed lausa naise eksidega, rääkimata naise sõbrannade meestest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju et sul meest ei ole, muidu tuleks hoopis teine jutt…

On, on. Hõbepulmadki peetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Kurb et ei ole sòbrannat