Esileht Pereelu ja suhted Lahus magamine kerge une tõttu

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Lahus magamine kerge une tõttu

Postitas:

See on ka veider mõttekäik. Spermaplekiline öösärk on muidugi eriti huvitav mõttekeerd, selle jätan üldse tähelepanuta, aga arusaamatu on ka muu – kuhu peale seksi see sassis juustega öine loppis naine siis jääb, kellega seksiti?

Oma magamistuppa ja mees läheb oma magamistuppa pärast seksi, kallistusi ja kaisutamist ja ehk ka tukastamist. Magama. Või vastupidi, kui sel ööl naine on läinud mehe magamistuppa. Mis seal arusaamatut?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 20:01; 01.01 18:28; 02.01 15:40; 02.01 20:36; 04.01 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma magamistuppa ja mees läheb oma magamistuppa pärast seksi, kallistusi ja kaisutamist ja ehk ka tukastamist. Magama. Või vastupidi, kui sel ööl naine on läinud mehe magamistuppa. Mis seal arusaamatut?

Järgmise asjana peale seksi näeb mees ikka vast juba õhtul seda sorgus naist. Mitte alles hommikul pestud-kustud-kammitut.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina omast kogemusest aga ütlen, et lahus magades mees ja naine eemalduvad teineteisest.

Minu kogemus kinnitab sama. Mitme paari näitel.

Alguses hakatakse eraldi tekkide all magama. Ja siis naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!

Järgmiseks kolitakse eri tubadesse magama. Jälle naine kiidab: oi kui hästi ma nüüd välja magan!

Ja mõne aja pärast kolib mees üldse välja. Selle kohta, kui hea nüüd uni on, ei öelda midagi.

Jube lugu siis, vaat kui hea et me ei teadnud, äkki oleks lahku läinud. Me magame juba 15 aastat ühes laias voodis kus on 2 eraldi madratsit ja eraldi tekkidega. Kattemadrats siis ainsana ilmselt hoiab meid koos, sest see on üks lai.
Mehele meeldib paks raske tekk, mulle õhuline kerge. Mõlemad tahame endid korralikult oma teki sisse mässida. Seega ei sobi meile mõlemale sama lai tekk nagunii. Eraldi madratsid tulenevad kaaluerinevusest. Kui suur mees ennast öösel hooga keerab ja vähkreb päris palju, siis mina oleks nagu batuudil. Eraldi madratsitel magades seda probleemi pole. Norskame me mõlemad ja tavahommikutel tõuseme ka koos.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sorry, aga ühe teki all ma kohe kindlasti kellegagi magada ei taha.

Miks? Voodi 1.80 ning tekk 2m lai, kumbki ei sega teist.
Teemaalgataja mees trenni ei tee? Tundub, et füüsiline koormus puudub.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühe teki all ma kohe kindlasti kellegagi magada ei taha.
Miks?

Sest mulle meeldib väike ja suhteliselt õhuke tekk, mida ma saan endale just nii ümber mässida kui tahan. Suur tekk on ebamugav igas asendis. Mees magab suure kaheinimesetekiga. Kui külm on, siis tõmban tema tekikihilt kõige pealmise otsapidi mõneks ajaks ka omale peale.
Soovi korral kaisus olemist erinevad tekid ei takista

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.12 21:21; 30.12 22:03; 31.12 00:21; 02.01 19:38; 03.01 00:35; 12.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on suhe ikka väga nõrk, kui eraldi magamises sellst ohtu nähakse. Meil on ikka väga pikk abielu ja just põnevam on üksteist õhtuti “külastada”. Selle asemel, et öösel ebamugavust taluda – puhkame eraldi tubades ennast korralikult välja. Minule meeldib veel õhtul telekat voodist vaadata, mehel aga mitte.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.12 17:56; 03.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma magamistuppa ja mees läheb oma magamistuppa pärast seksi, kallistusi ja kaisutamist ja ehk ka tukastamist. Magama. Või vastupidi, kui sel ööl naine on läinud mehe magamistuppa. Mis seal arusaamatut?

Järgmise asjana peale seksi näeb mees ikka vast juba õhtul seda sorgus naist. Mitte alles hommikul pestud-kustud-kammitut.

Pärast rahuldavat seksi on iga naine ilus. Ka sina.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 20:01; 01.01 18:28; 02.01 15:40; 02.01 20:36; 04.01 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma magamistuppa ja mees läheb oma magamistuppa pärast seksi, kallistusi ja kaisutamist ja ehk ka tukastamist. Magama. Või vastupidi, kui sel ööl naine on läinud mehe magamistuppa. Mis seal arusaamatut?

Järgmise asjana peale seksi näeb mees ikka vast juba õhtul seda sorgus naist. Mitte alles hommikul pestud-kustud-kammitut.

Pärast rahuldavat seksi on iga naine ilus. Ka sina.

Absoluutselt ei vaidle vastu – aga ma ei mõista, kuidas ta hommikuks siis juba kellegi arust kole ja haisev on? Ikka ju ilus.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mees magab ka sageli elutoas diivanil, kuna tal lihtsalt ei tule magamistoas und või siis magab paar tundi ja uni läinud. Elutoa diivanil ajab televiisori vaatamisega endale une peale ja see millegipärast toimib. Arvan, et tema rikub oma ööune režiimi ära päeval magamisega. Kui ta end kokku võtaks ja lõunal või õhtul kl 17 paiku mõnetunnise une tegemata jätaks, jaguks ka öösel õigeks ajaks und.
Suhtume mõlemad sellisesse magamisviisi ikkagi kui ajutisse nähtusesse, kuigi on kestnud juba üle 10 aasta. Mingit jubedat pesukastiga diivanit ma küll elutuppa osta ei luba ja diivanil magamiseks ongi mehel ainult pleed ning padi. Voodiriiete vahel magamiseks tuleb magamistuppa.
Mis lähedusse puutub, siis tundub, et mingi teema sellega siiski on, kuna hotellitoas ööbides on mehe arvates väga oluline magada ühes laias voodis ja on sutsu pahur, kui saame eraldi vooditega toa. Samas kodus kasutab seda võimalust vast kord nädalas :p.
Parim lahendus oleks meie puhul vast veel laiem voodi ja eraldi tekid ning telekas magamistoas, kuigi see võib hakata jälle minu und segama. Samas eraldi magades on intiimsust siiski veidi vähem. Ühises voodis ööd veetes kaisutame ja silitame teineteist kindlasti rohkem.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõrvatroppide kohta. Kui on ikka häda ja vaja, siis tehakse silikoonist sinu kuulmekäigukujulisi troppe. Lähed kohale, valatakse sooja vedelikku kõrva, tunni pärast saad toote kätte.

Mängin ööklubis plaate ja asendamatud, siiani kuulen veel. Naine norskab, kasutan samuti.

Odavad pole, tegin 5a tagasi Helsingis, 200 vist maksis. Pole reklaam, lihtsalt väga hea investeering oma elu nimel.

Apteegis müüakse samasuguseid silikoonist troppe. Kümmekond tükki alla 10 euro.

Päris samad ikka ei ole. See kirjutaja räägib individuaalsetest kõrvatroppidest, mis tehakse konkreetselt sinu kõrva kuju järgi. Neid saab kindlasti teha kuulmisaparaate müüvates spetspoodides. Nemad oskavad väga hästi mõu anda, käige julgelt läbi. Umbes aasta tagasi maksid ca 60 eurot paar, pidi natuke aega ootama. Need tõesti ei tee haiget sest nende kõrvaspüsimine ei põhine mitte survega pitsitamisel, vaid sellel, et ta on täpselt sinu kõrva kujuline.

Apteegi omad muutuvad soojuse mõjul pehmeks, mistõttu võtavad samuti kõrva sees soovitud täpselt inidividuaalse kuju. Aga ega saa inimestel raha kulutamist keelata.

Mina kasutan ka aastaid juba kõrvatroppe ja raha osas olen veel nii kitsi, et tellin Ebayst 50 paari Bilsomi väiksemat suurust ~15 euro eest (koos postikuluga).
Minu und häirisid varem liikluse hääled tänavalt, naabrite juurest kostuvad hääled ja muusika, mehe hiljem magamatulek, mehe norskamine. Nüüd on vaikus. Reisile võtan ka alati tropid kaasa.

Kui lisaks häältele häirib voodis teise liigutamine, siis üks variant on ühe suure madratsi asemel kahe väikese kasutamine. Edasi siis tõesti kaks voodit samas toas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagil skandinaavia poes müüdi ekstraraskeid tekke kerge unega inimestele. Magaja kaalu järgi ja need kaalusid ikka kilosid. Proovin meelde tuletada ja lingi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusagil skandinaavia poes müüdi ekstraraskeid tekke kerge unega inimestele. Magaja kaalu järgi ja need kaalusid ikka kilosid. Proovin meelde tuletada ja lingi panna.

https://tervis.ohtuleht.ee/866599/katse-kas-raske-tekk-toob-toesti-magusama-une

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.01 23:43; 02.01 12:16; 02.01 13:00; 02.01 15:52; 02.01 20:56; 04.01 14:00; 06.01 23:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin kõrvatroppe kasutavad, et kuidas te äratuskella kuulete ja kas te lähete hommikul samaks kellaajaks tööle?

Mina ei kasuta äratuskella. Ärkan ise. Ja kui ei ärkaks ise, siis mees ju kasutab äratuskella ja kuna temal kõrvatroppe ei ole, siis tema ju kuuleb 🙂
Aga olen tavapäraselt üleval ennem, kui mehe kell heliseb.

Minu puhul siiski ei ole kõrvatropid 100% garantii – kõvem norskamine kostub ikkagi mingil määral läbi ning lisaks tekitab selline norskamine ka vibra voodis.
Seega on tavapärane, et kolin keset ööd teise tuppa või diivanile. Tihti, kui tahan paremini magada, siis lähen kohe mujale magama (mis muidugi ei tähenda, et magan terve öö. Ärkan ikkagi 7-10x, kuid kuna puudub segav (norskamise)faktor, jään lihtsalt paremini uuesti magama)
Kui uneprobleemid on väga suured, kasutan ka unerohtu.
Eks see käib tõusude ja mõõnadega. Mõningat abi saab magneesiumi, melatoniini, raua ja D-vitamiini pidevast tarbimisest. Aga ma olen järjepidevuses nõrk ja unustan võtta.

Ja kes siin trenni tegemist puudutas – mina teen trenni 3-5x nädalas.
Olen proovinud ka enne magama minekut jalutamas käia 30-45 min. Sellel mõju unekvaliteedile puudub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 12:05; 07.01 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 12:05; 07.01 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka aastaid juba kõrvatroppe ja raha osas olen veel nii kitsi, et tellin Ebayst 50 paari Bilsomi väiksemat suurust ~15 euro eest (koos postikuluga).

Mul küsimus, et kui kaua sa ühtesid troppe kasutad (kui on need pehmed vahtkummist, mis kuju võtavad). Pesta neid ju ei saa, mingite kasutuskordade järel tuleb ära visata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.12 16:05; 30.12 18:09; 01.01 16:37; 02.01 19:08; 11.01 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesta neid ju ei saa

Saab ikka, vee ja seebiga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 30.12 21:21; 30.12 22:03; 31.12 00:21; 02.01 19:38; 03.01 00:35; 12.01 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab ilmselt nüüd reklaamina enda tuttava toimetustele ja küllap veidike ehk ongi (ärge siis risti lööge) aga kuna mina sain abi siis miks ei võiks võõrad inimesed ka saada, tuttav või mitte tuttav.

Sisuliselt tutvustati mulle minu enda kõrva järgi tehtud kõrvatroppe ja no see on ikka teps teine tera kui need paarieurtsised vahukad. Kallivõitu on esiti aga peaksid end nagu ära tasuma pikemas perspektiivis, kuna pidavat kestma ~5a. Parem oleks, et kestaksid ka 😀 Kuna ma vist olin üks esimesi kliente neil siis ma nüüd olen umbes pool aastakest neid kanda saanud ja ei näita veel väsimise märke.
Igatahes pidid nad mu kõrvajäljendi saama, leppisin nende mingi asjapulgaga aja kokku ning läksin nende kontorisse mis paraku asub ainult pealinnas. Paluti istuda ja kasutati mingisugust aparatuuri, et mu kõrvast jäljend teha ja siis selle järgi valmistati tropid ka. Päris huvitav kogemus sessuhtes, senimaani on ära ka tasunud, mehega enam vahetustega diivanil ei maga. Aga noh, eks igale oma.

Koht millest ma räägin on http://www.scanauris.ee muidu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:02; 12.04 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, mul ka sama probleem. Praegu vallaline ja probleem puudub, aga täpselt samad kogemused. Isegi kui mees ei norska, siis ka hingeldamised ja väiksed nohinad takistavad mul magama jäämist ja üles ärgates võtab ka tihti uinumine tunde ja unekvaliteet kokkuvõttes on olematu. Esimesena magama jäädes mõnikord läheb õnneks, aga mul on tänu kergele unele väga raske esimesena uinuda. Kõrvatropid aitavad, aga samuti ei ole leidnud sobivaid ja kõrvatropid võivad tekitada ka olukorra, kus sa ei kuule oma äratuskella. Kui leiaks need imetropid, mis valu ja ebamugavust ei tekita võiks täitsa uuesti proovida. Unerohte sööma ei taha hakata kui tegelikult magamisega raskusi pole, siis jäängi ju sõltlaseks. Minu puhul aitab vaid korralik joove, siis magan sügavalt, aga päris igal õhtul ennetamise mõttes ka ju pudelit veini per face näost alla ei kalla… Eraldi magamistoad on loomulikult lahendus, aga kui igatsed paarisuhtes lähedust ja kaisus magamist, siis ka see tekitab kurva tunde.

/ninakaspreili

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab ilmselt nüüd reklaamina enda tuttava toimetustele ja küllap veidike ehk ongi (ärge siis risti lööge) aga kuna mina sain abi siis miks ei võiks võõrad inimesed ka saada, tuttav või mitte tuttav.

Sisuliselt tutvustati mulle minu enda kõrva järgi tehtud kõrvatroppe ja no see on ikka teps teine tera kui need paarieurtsised vahukad. Kallivõitu on esiti aga peaksid end nagu ära tasuma pikemas perspektiivis, kuna pidavat kestma ~5a. Parem oleks, et kestaksid ka ???? Kuna ma vist olin üks esimesi kliente neil siis ma nüüd olen umbes pool aastakest neid kanda saanud ja ei näita veel väsimise märke.

Igatahes pidid nad mu kõrvajäljendi saama, leppisin nende mingi asjapulgaga aja kokku ning läksin nende kontorisse mis paraku asub ainult pealinnas. Paluti istuda ja kasutati mingisugust aparatuuri, et mu kõrvast jäljend teha ja siis selle järgi valmistati tropid ka. Päris huvitav kogemus sessuhtes, senimaani on ära ka tasunud, mehega enam vahetustega diivanil ei maga. Aga noh, eks igale oma.

Koht millest ma räägin on http://www.scanauris.ee muidu

Tundub huvitav, peaks järgi proovima, tänud!

/ninakaspreili

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina magan juba 4 aastat kõrvatroppidega sest ühel päeval mu mees lihtsalt otsustas norskama hakata ja minu jaoks on norskava inimese kõrval magamine täiesti välistatud. Kui rase olin kolisin täiesti eraldi tuppa sest siis oli uni niigi katkendlik aga kui lapsed sündisid said nendest ekstra magamistubadest lastetoad ja kuna meil rohkem voodeid pole siis ongi ainuke variant kõrvatropid. Tuleb lihtsalt enda jaoks sobivad tropid leida, kasutan selliseid, mis ei pane absoluutselt kõrvu valutama ja ei ole kõrvas üldse tunda ja nüüdseks olen nendega juba nii harjunud magama et isegi kui mees on ära või olen ise kusagil reisil kasutan neid ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud mitmet moodi.

Ühe kaaslasega oli nii, et üsna tihti kolis tema diivanile, sest noh, paraku ma räägin unes ja esineb vahel unepaanikat, siis ma veel norskan ja vahel togin jalgadega. Mitte küll iga öö, aga jackpot, eks ole.

Teise kaaslasega olin mina see, kes keset ööd ära kolis. Polnud kunagi kuulnud sellist vigurnorskamist – nagu midagi black metali, katkise ukse ja seakisa vahepealset. Küll ma rullisin teda voodis ühtepidi ja teistpidi – ei miskit. Ta kippus rabelema ka veel või mulle peale keerama. Närvid olid mõni öö täitsa läbi sellest kakofooniast ja magamatusest, nii et diivan oli ainuvõimalik. Ta, jobukakk, veel solvus ka, kui hommikul nägi, et mind pole 😀

Praegu olen üksik ja viimane romanss, mis oli kujunemas, sai läbi nii, et ma ei tahtnud tema kõrval magada. Muidu igati tore inimene, aga miski nagu ütles, et ei.

Kokkuvõtet ei oskagi teha. Usun, et harjuda on võimalik lõpuks, aga kui see probleem on tekkinud alles mitu aastat pärast suhte algust, siis ma arvan, et võiks eraldi magamistoad sisse seada. Diivanil magamisele kindel EI, pärast on mees sul küürakas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

see peab vaikne norskamine olema, mida tropid summutavad. ka 37 dB, mida osa troppe pakuvad (see on parim, mis neil on) ei ole absoluutselt piisav. vali norskamine on u 80 db. olen igasguseid proovinud ja mugavad on nad pea kõik. vaikust lihtsalt piisavalt ei taga. minu mees magab kui traktor. ka tööreisidel pole ükski kolleeg nõus temaga tuba jagama.
eraldi tuba on ainus variant ja papist seintega majutusasutuses tuleb tema toanaabreile vaid kaasa tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:34; 12.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseljuhul on konsultatsioon vajalik arstiga kes unemeditsiini spetsialiseerunud – norskamine on sümptom, et hingamisteed kitsenenud. Küsimus on nüüd selles, kas tekib hetki öösel, kus hingamine on täiesti blokeerunud (OSA).
PERH’is unekliinik (perearsti saatekiri vajalik).
Hea Une Keskus, kuid tasuline.
Tartus ka kliinik.
Tasub uurida – vb ei ole midagi tõsist, kuid vb on.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 15:02; 12.04 19:10;
To report this post you need to login first.

Selliseljuhul on konsultatsioon vajalik arstiga kes unemeditsiini spetsialiseerunud – norskamine on sümptom, et hingamisteed kitsenenud. Küsimus on nüüd selles, kas tekib hetki öösel, kus hingamine on täiesti blokeerunud (OSA).

PERH’is unekliinik (perearsti saatekiri vajalik).

Hea Une Keskus, kuid tasuline.

Tartus ka kliinik.

Tasub uurida – vb ei ole midagi tõsist, kuid vb on.

Uuritud. Õnneks neid blokeerunud hingamise hetki ei teki. Probleem ninaehituses ja paraku ka ülekaalus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.04 18:34; 12.04 20:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahus magamine kerge une tõttu