Esileht Pereelu ja suhted Lapse nimel kokkukolimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Lapse nimel kokkukolimine

Postitas:
Anonymous

Olukord raske. Olen 7.ndat kuu rase, seega sügisel eeldatavasti sünnitan, aga lapse isaga pole kunagi koos elanud ega teineteist õigupoolest tundma õppinudki.
Jah, lapseootele jäin temast väga lühikese tutvuse tagajärjel.

Tema oli see, kes ütles mulle enne kui lapseootus teatavaks tuli, et ma ei ole päris tema tüüp ja seetõttu ei taha tema, et asi enam kuhugi kaugemale edasi jõuaks.

Ja tegelikult võttes pole tema ka minu tüüp. Väga häiris tema suur seksuaalsuse vajadus. Kardan, et kokku kolides ei jääks ka sel teemal tülid tulemata ja olemata, kuna temale tundus see nii tähtis olevat, mulle aga mitte.

Nüüd olen otsustanud lapsega ära kolida oma kodulinna. Lapse isa on lubanud hakata rahaliselt toetama.

Küll aga pean pidevalt kuulma oma lähedaste uudishimu ja ahhetusi-ohhetusi teemal,et kes mu lapse isa on, miks kokku ei koli, kas ta üldse ei aita jne.

Kohati nii suur masendus sellest kõigest lihtsalt. Kardan ka imikuga üksi hakkamasaamist.

On keegi veel ehk taolises olukorras olnud?
Lapsele kõik vajalik muidigi juba soetatud.

+12
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapse isa ei taha kokku kolida ja sa pole tema tüüp, kuidas see variant siis üldse kõne alla tuleks?

+36
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 18:33; 15.07 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll aga pean pidevalt kuulma oma lähedaste uudishimu ja ahhetusi-ohhetusi teemal,et kes mu lapse isa on, miks kokku ei koli, kas ta üldse ei aita jne.

Tead, sellega on nii, et paratamatult jah ohhetatakse-ahhetatakse, aga see kestab üpris lühikest aega, sest tulevad uued teemad ja sama teema üle keegi enam jahuda ei viitsi, kui seal muudatusi ei tule.

Sa pead lihtsalt vapralt selle esimese laine üle elama, mõtlema välja mingid stampvastused, üldse mitte südamesse võtma ega midagi ausalt rääkima, vaid hästi kergel toonil kahe sõnaga vastama ja siis ise teemat muutma. Kui mõni lähedane väga pealetükkivaks muutub, siis natuke peale käratama, et tead, ma ei viitsi sel teemal enam rääkida, on nagu on, eks, elu läheb edasi ja kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!

Ära põe nii palju selle pärast, mida teised räägivad, küsivad või ahhetavad. Nad ei saa arugi, kui ebaviisakad nad on. See läheb üle ja elu läheb edasi – on kõigil läinud, läheb sinul ka. Kasvata natuke selgroogu ja ära lase ennast niimoodi retsida, hakka vastu ka ikka. Natuke aega on ebameeldiv ja siis on juba normaalne. Ära karda!

Ei ole hullu, saad hakkama! :)))

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 19:12; 15.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda, et mees lapsega aitab mingil määral, võib saavutada ka ilma kokkukolimata. Aga palju sõltub sellest, kas poldile tekib uus mutter või mitte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:15; 15.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingite lehmalellepoegade ahhetamine ela üle, see on lõppkokkuvõttes  palju vähem närvesööv, kui koos elada lapse pärast mehega, kes sulle ei meeldi, kellele sina ei meeldi ja mingist armastusest pole juttugi.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 21:11; 15.07 13:01; 15.07 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära koli kokku. Mees, kes ei taha olla isa, ei hakka kunagi heaks isaks ega sind naisena armastama. Vastupidi, teil on lapsega kahekesi palju rahulikum elu. Mees, kes nii räägib, ei hakka sind koos elades nagunii lapsega aitama, mähkmeid vahetama ja öösiti ärkama. Lapsega saad hakkama kindlasti, laps annab sulle jõu. Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja ja muus osas aitavad su perekond ja sõbrannad. Võid leida uue mehegi aja jooksul.

 

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära koli kokku. Mul on olnud üsna kirju elu. Vanema lapse isaga ei ole koos elanud ja ta ei toeta mind. Tulin sünnitusmajast lapsega koju ja kasvatasin teda üksi. Olin ka kodulinnas üksi kuna olin pärit mujalt ja kõik minu sugulased jäid minu sünnilinna. Sain hakkama. Kõige raskem oli ehk siis kui laps jäi ootamatult haigeks, ma ei saanud liikuma, aga süüa oli vaja. Mäletan, et võtsin paariaastasel lapsel rohuga palaviku alla ja läksin koos temaga poodi.

Kõige raskem oligi see, et samas linnas polnud kedagi abiks. Õnneks käis ema mind kord kuus abistamas või kui ma olin palavikus lapsega terve öö üleval olnud, tuli ta järgmine päev ja lasi mul puhata.

Noorema lapse isaga olime koos olnud 2 aastat kui laps sündis, aga me ei olnud kunagi koos elanud. Kolisime kokku siis kui lapse sünnitusmajast koju tõime. Nüüd oleme koos olnud 11 aastat. Kaks esimest aastat olid tegelikult rasked, väike laps, temaga kohanemine ja teineteise harjumustega kohanemine. Kooselu ja väike laps toovad välja nii endas kui paarilises omadused millest varem polnud aimugi.

Ma olen täiesti kindel, et sa saad hakkama. Omast kogemusest tean, et kui see hetk kätte jõuab, et oled lapsega kahekesi, siis see ongi sinu elu ja sa teed kõik, et toime tulla. Sa lihtsalt toimetad ja teed kõik vajaliku. Kui sul on mõistlikud vanemad ja sugulased, küllap nad aitavad sind. Muidugi oleks hea kui lapse isa toetaks, aga vägisi kokku jääda pole mõtet. Pigem anna endale võimalus leida kõrvale see õige kes on valmis ka sinu lapse eest hoolitsema. Minu noorema lapse isa on väga hea isa ka minu vanemale lapsele.

Sugulaste ohkimisest ära tee välja. Mina lihtsalt ignoreerisin. Küllap jätavad järgi kui laps on sündinud ja on tekkinud rutiin. Praegu on nad lihtsalt uudishimulikud, kõik on ootusärevad, vanemad võivad ka muretseda. Sina ära ette muretse. Kui laps on ära sündinud, siis pakub ta sulle ja ka sinu sugulastele väga palju rõõmu.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 23:41; 15.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas see olukord siin erineb kuigivõrd sellest kui ööklubist kaasa haagitud suvakast rasedaks jäädakse… Tegelikult ikkagi kohutav.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

+3
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:38; 15.07 12:34;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

Et mismoodi siis? Mees ise ei seksinudki peale teadaandmist, et ta ikka selle naisega midagi tõsist ei plaani, naine aga muudkui üksi hargitas?! No mis kombel ta siis, ei tea küll, rasedaks jäi, kui põhimõttekindel mees üldse asjas osaline polnud?!
Või arvas mees, et leiutas mingi eriti ägeda rasedusvastase vahendi: ütlen enne k*ppi selge ja kõlava häälega “Mina last ei taha!” – ja siis kohe ei jäägi rasedaks?

Ehk siis vastutavad loomulikult need osapooled, kes rasedusvastast vahendit ei kasutanud: antud juhul mees ja naine mõlemad. Selle lapse vanemad, tahavad või mitte.

+20
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

Seadus on teist meelt ja tark mees arvestab sellega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees toetab ise ja mõistlikus koguses, pole mingit vajadust kuskilt “välja nõuda”. Nõudmise jutt on adekvaatne juhul, kui lapse isa muidu ei toeta, ei ajaga ega materiaalselt (siia hulka võib käia ka lastele vajalikud esemed, hiljem lasteaia jm tasude maksmine).

Arvestada tuleb, et kui isa toetab juba samaväärselt või rohkemgi kui nõutav, siis toob ametlik väljanõudmine kaasa trotsi ja sa näedki ainult ametlikku miinimumi (292€, aga tulevikus see langeb, sest ühe lapse miinimumkulu tegelikult pole 584€ kuus).

Kommentaaridest on üllatavalt näha, et naiste põhiline puudus on rahapuudus, mitte ajapuudus lapse hooldamisel. Ise mitme lapse vanemana arvaks just vastupidist. Ajapuuduse alla käib ka see, et kui kuhugi on vaja ilma lapseta endal minna, et siis teine vanem võtaks lapse – seda on keeruline odava raha eest osta, pigem aitab normaalne läbisaamine.

Rasedat naist lapse isa toetama ei pea. (Selle kohta on olnud Perekoolis eksiarvamusi, seetõttu on mõtet kirjutada.)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 20:15; 15.07 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Olen teemaalgataja.

Äitäh kõigile neile, kes minu teema läbi lugesid ja nõu andsid ning julgustasid.

Jah, rasedaks jäämine tuli tõesti ootamatult ning tulevase lapse isa ütles mulle sellised sõnad PEALE vahekordi-st, kui olin juba tegelikult rasedaks jäänud, aga kumbki pool meist seda veel päriselt ei teadnud.

Kui uudis teatavaks sai, rõõmustas selle üle ning kinkis lilled. Ilmutas isegi ka kahetsust, et tegi mulle haiget ja et ta pole olnud minu kõrval.

Tegi ettepaneku kokku kolida, aga just mina olen see, kes seda kardab. Et oleme liiga erinevad inimesed ja suured tülid ei jääks olemata ja tulemata seksuaalelu teemal. Talle kui meesterahvale tundus see olevat kohe väga tähtis, mulle aga mitte. Tagantjärele mõeldes usun, et üks põhjus, miks ta mulle nii ütles, et pole tema tüüp, peitus ilmselt selles. Nüüd aga jääb mulje, et vist isegi kahetseb neid öeldud sõnu.

Laps jääb meid siiski terveks eluks siduma ning seda ei muuda miski. Lapse nimel peaks säilitama ikka hea läbisaamise.
Loodan, et ta ikka peab oma lubadust hakates osutama rahalist toetust ja samamoodi akspeteerin ka mina seda, et tal on õigus soovi korral lapse elus osaleda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas see olukord siin erineb kuigivõrd sellest kui ööklubist kaasa haagitud suvakast rasedaks jäädakse… Tegelikult ikkagi kohutav.

Kui aus olla, ei jõua ka ära imestada.
Mina ja minuvanused sõbrannad alustasid suguelu 90ndate keskel. Teadlikkus oli ikka väga suur. Tavaliselt lasti arstil pillid välja kirjutada juba suguelu alguseks, kondoomid olid samuti endastmõistetavad.
Et nii pika aja järel ja võimaluste kasvamisel on hoopis taandareng toimunud?
Vahendite mittekasutamine näitab, et mõlemad on valmis last saama.

Meenub eksminister Solmani eilne artikkel, ei tea kas ta sellist “iibetõstmist iga hinnaga” mõtleski.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 11:36; 15.07 19:18; 18.07 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitasin esimeses vastuses mitte kokku kolida. Peale TA teist vasust, olen valmis kompromissiks. Siiski ei saa unustada, et mees arvas, et TA pole tema tüüp. See teeks ikkagi ettevaatlikuks. Kui peres on väike laps ja vanemadki teineteist vähe tunnevad võivad probleemid väga kergelt tekkida. See mis algul häirib vähe võib aja jookus palju rohkem häirima hakata. Ja need asjad mis praegu ei häiri võivad häirida 2-3 aasta pärast. Samas kes teab. Mõned asjad mida ette kardad ei pruugi üldse olla nii hullud.

Võiksid olla ehk võimalustele avatud.  Veetke peale lapse sündi võimalikult palju aega koos, anna mehele võimalust ka lapse eest vastutada, teda hoida. Õppige teineteist rohkem tundma. Mehe seksuaalsust võib pärssida väsimus. Las tegeleb võimalikult palju lapsega.  Oleks ju väga tore kui lapsele jääks isa siiski alles, isegi kui te koos ei ole. Selle nimel tasuks küll natuke pingutada ja häid suhteid hoida. Kui teie kokku ei jää, siis üsna tõenäolilset leiab ta kellegi sobivama kellega ka lapsed muretseda ja siis võib olla juba hilja. Igal juhul palju jõudu.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 23:41; 15.07 12:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

Niisama jalad harki olemisest pole muideks mingit kasu, et rasedaks jääda.

Mehed teatavasti rasedaks ei jää, ja kui naisele on sõnaselgelt teada antud, et temaga püsisuhet ei soovita, see aga jätkuvalt kaitseta seksib, siis on see rasedus küll absoluutselt ainult selle naise probleem. Sama mingi uue tutvusega kaitseta seksimisel.

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 10:38; 15.07 12:34;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mehed teatavasti rasedaks ei jää, ja kui naisele on sõnaselgelt teada antud, et temaga püsisuhet ei soovita, see aga jätkuvalt kaitseta seksib, siis on see rasedus küll absoluutselt ainult selle naise probleem.

Püsisuhe ja laps on teatavasti kaks eri asja. Koos elama ei saa keegi sundida, aga kui laps sünnib, on mõlemad lapsevanemad kohustatud selle lapse eest ka vastutama ja hoolt kandma. Kui mees  arvab, et tema ütlemine, et ta püsisuhet ei soovi, on piisav igasugustest tagajärgedest käed puhtaks pühkimiseks ja ta ikka kaitseta seksib, siis on ta ise loll ja see on absoluutselt ainult selle mehe probleem.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 18:33; 15.07 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On lapsele vanemad ja on mehe-naise suhe, need on kaks eri asja ja ei pea eksiteerima koos. On täiesti võimalik olla päris hea vanematetiim, kes koos ei ela, kuid seavad mõlemad esiplaanile lapse heaolu ja hoolitsevad tema eest (kas võrdselt või kompenseerib isa ema suurema hoidmiskoormuse rahaliselt jne, eriti kui ema koos lapsega elab teises linnas). Palju lihtsam on rahulikult eraldi eksiteerida, kui hakata nui neljaks läbi viima mingit õnneliku perekonna mängu, millel pole algusest peale mingeid tundeid taga ega lootust, puhta kohusetunde ja “nii peab ja mis teised ütlevad” hirmu pealt. Lõpuks lähete tüliga lahku ja siis järgneb üksteisele kärukeeramine lapse abil, mis tema psüühika täitsa ära lõhub.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 21:11; 15.07 13:01; 15.07 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutatu on vägagi õige, aga nad pole ju isegi proovinud kooselu. Kui mõlemad on nõus proovima, sest on siiski tunded teineteise vastu, siis ehk tasuks ära. Kui üks tunneb, et kooselu on ainult kohusetundest, siis muidugi ei tasu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 13:36; 21.07 11:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

Niisama jalad harki olemisest pole muideks mingit kasu, et rasedaks jääda.

Mehed teatavasti rasedaks ei jää, ja kui naisele on sõnaselgelt teada antud, et temaga püsisuhet ei soovita, see aga jätkuvalt kaitseta seksib, siis on see rasedus küll absoluutselt ainult selle naise probleem. Sama mingi uue tutvusega kaitseta seksimisel.

Mehed teatavasti on need, kes rasedaks teevad, naised seda veel üksi ei oska ja kui mees on naisele sõnaselgelt teada andnud, et temaga püsisuhet ei soovi, aga jätkuvalt kaitseta seksib, siis on see rasedus küll absoluutselt mehe süü. Sama mingi uue tutvusega kaitseta seksimisel.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke hilja ei ole kiselda, kelle süü see rasedus on?! Naine on 7. kuud rase… mida teie targutamine annab?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.07 21:11; 15.07 13:01; 15.07 15:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedaks jäämine tuli tõesti ootamatult

? Huvitav suhtumine! kuid nagu me teame, elu ongi ju seiklus. Kui juba päris elementaarne üllatab, siis ei ole kahtlustki, tulemas on veel kuhjaga teisigi üllatusi.

Loodan, et ta ikka peab oma lubadust hakates osutama rahalist toetust

Kole tagasihoidlikud nõudmised.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi tuleb osata kasutada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedaks jäämine tuli tõesti ootamatult

? Huvitav suhtumine! kuid nagu me teame, elu ongi ju seiklus. Kui juba päris elementaarne üllatab, siis ei ole kahtlustki, tulemas on veel kuhjaga teisigi üllatusi.

Loodan, et ta ikka peab oma lubadust hakates osutama rahalist toetust

Kole tagasihoidlikud nõudmised.

🙂 🙂 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.07 11:36; 15.07 19:18; 18.07 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealkiri ei lähe teemaga üldse kokku.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 19:12; 15.07 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida ma loen? Ma ei tahaks siis ka kokku kolida, kui mees mind lubaks kätel kanda. Ammugi siis veel “mitte minu tüübiga” ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles lugenud TA teist kommentaari, soovitaksin mina siiski kooselu proovida. On üsna tõenäoline, et kaua see suhe ei kestaks, seega ühist kinnisvara ei ostaks ja pikki plaane ei teeks. Kooselu oleks rohkem sellel eesmärgil, et isa lapsega hea kontakti looks. Kui laps elab ainult sinuga, siis see mõni tund nädalas, mis isa lapsega veedab, tekitab mehes pigem hirmu lapsega omaette jäämise ees (appi, mis ma teen kui ta nutma hakkab?). Võib tekkida see olukord, et alguses on laps isaga jäämiseks liiga pisike, siis liiga emmekas ja ühel hetkel on nad teineteisest totaalselt võõrdunud. Lisaks annab kooselu sulle võimaluse näha, kas tegemist on asjaliku isaga, või on selline umbluu, et nühib rahumeeli diivanil telefoni, samal ajal kui äsja kõndima õppinud laps kruvikeerajat pistikupesasse topib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Teemaalgataja.

Äitäh Teile kõigile veelkord!
Nüüd seis selline, et tegin oma tulevase lapse isale ettepaneku arutada siiski seda kokkukolimise varianti ning temale see asi sobis.
Mõne päeva pärast, kui taas kohtume, saaks need asjad ilusti ja selgelt läbi rääkida.
Ehk annan mina talle täitsa asjata niivõrd negatiivse hinnangu ja tegelikult oleks ta lapsele hea ja hooliv isa. On ta ju ometi kinnitanud, et soovib oma tulevase lapse elus osaleda ja temaga ühtlasi ka tegeleda.

Arvan ka, et peaks ikkagi talle selle võimaluse pakkuma. Seda enam, et see meie mõlemi jaoks esimene laps ning ka minul võib üksijäädes imikuga raske olla.
Selle tagajärjeks võib olla juba ka nt sünnitusjärgne depressioon vms.

Arvan ka, et ei peaks niivõrd klammerduma selle külge, et ta mulle nii ütles. Seda enam, et ta hiljem on vabandanud ja püüdnud seda siiski heastada.

Ehk lähipäevad toovad rohkem selgust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.07 18:14; 15.07 11:25; 16.07 08:45; 17.07 15:13; 19.07 20:56; 21.07 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi kolige kokku. Jube kurb oleks lapsele teismeliseeas vastata, et me isegi ei proovinud, kuna kartsin, et ei tule välja. Vähemalt proovige.

Enda kogemusest võin öelda, et seksuaalsus on nii muutuv nähtus, et kunagi ei tea, mis suunas see kellegil läheb. Rasedana võib libiido nii lakke minna ja selliseks jäädagi, tean omast käest. Kui mees ikkagi soovib kokku kolida, siis ta on hea lastetoaga ja kohusetundlik inimene, see on väga oluline, tähtsam kui tüpaaz, mis on selline idee mitte päriselus.

Rasedana ja alla aastase lapse emana on hormoonidest tunded nii üle pea, et naised on suht segod sellel ajal. Olen isegi tahtnud alati lahku minna kui laps beebi aga siiani koos, juba 17 aastat ja 3 last.

Mina omal ajal tahtsingi mehelt eelkõige last, see et me kokku jäime ja abiellusime ning neid veel 2 saime on puhtalt mehe kannatlikkus ja armastus ja hoolivus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees toetagu rahaliselt, see nõua välja

Oot, miks mees siin midagi toetama peab, kui ta juba enne lapsetegu naisele teada andis, et ei soovi temaga midagi püsivat luua? Naine hargitas ikka edasi ja nüüd peab mees selle vastutustundetuse kinni maksma? Ei pea!

Mine persse!

Elus on olukordi ja sõnavõtte, mille puhul ropendamine on täiesti asjakohane. Mees maksab kinni antud hetkel iseenda vastutustundetuse.

 

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Pereelu ja suhted Lapse nimel kokkukolimine