Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse soo planeerimine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Lapse soo planeerimine

Postitas:

Hei!

Meil on kolm imearmsat last. Otsustasime,et tahaks üht veel. Meie väike unistus on, et tuleks poiss.
Võibolla et naljakas, tegelikult ongi naljakas küsimus, aga kas kuidagi saab ka omalt poolt midagi teha, et poiss oleks? A’la OVga mängida vmt?
Ilmselgelt kui tuleks ka tüdruk, oleksime väga õnnelikud, aga no proovida ju võib. ????

+2
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 08:50; 02.09 12:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pane kirves voodi alla ja söö porgandit :).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kolm imearmsat last.

Jälle.
Üks perekoolikas, kes lapsi ja imemist seostab.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 08:53; 02.09 09:07; 02.09 09:21; 02.09 18:58; 04.09 11:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Päriselt??? ????‍♀️

Ei oleks pidanud omal ajal bioloogia tunnist ikka puuduma, siis ei peaks nii lolle teemasid kuhugi foorumisse tegema ka.

+10
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaheta meest, äkki saad siis nüüd kolearmsa poisi.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nüüd on siis selge, et imearmsatel lastel on tavaliselt woodoo vanemad.
Ja tavalistel lastel on tavalised vanemad.

Aga, muideks, The Guardian kirjutab sellistele isegi tänapäevasest nõidusest, kuidas poissi saada, ehk nö. “poisidieedist”: tuleb tarbida võimalikult palju punast veini, punast liha, palju kohvi ja vältida riisi, kala ja kana.
Link.
Ja kui see kõik ei aita, siis viia mingile kliinikule umbes 30000€.
Mis samuti 50% tõenäosusega ei aita. Aga teine 50% ju võibolla toimib?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 08:53; 02.09 09:07; 02.09 09:21; 02.09 18:58; 04.09 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui see kõik ei aita, siis viia mingile kliinikule umbes 30000€.

Vaata vähem rumalaid filme. Eestis võid sa viia kliinikule nii palju raha kui tahad, soo selekteerimine on keelatud (välja arvatud näiteks geneetiliste haiguste korral, mis kanduvad edasi kindlale soole näiteks).

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaata vähem rumalaid filme. Eestis võid sa viia kliinikule nii palju raha kui tahad,

Sina õpi lugema ja saa loetust edaspidi paremini aru.
Jutt oli nõidusest.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 08:53; 02.09 09:07; 02.09 09:21; 02.09 18:58; 04.09 11:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu isiklik teooria on see, et ema veri (organism) peab olema puhas igasugu (hormoon) ravimitest. Oma lähikonna ja ka enda laste pealt näen – esimene laps on tüdruk, sest emad on tarvitanud antibeebipille ja muid ravimeid, vanus üle 30, selle ajaga on igasugu saasta ju söödud (toitki pole puhas). Teine laps on poiss, sest esimesega on suur verekaotus ning sünnitamisel väljub kehast suur hulk saasteaineid.
Täiesti uhuuteooria, ise olen ka skeptiline, sest kui oleks võimalik sugu ette määrata, siis oleks see juba aaastatuhandeid tarvitusel. Aga ei ole ju.
Aga ikkagi väike dieet, doonorlus ja enesepuhastus ei tee ju iial paha 🙂 Proovida võib.

+2
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi teaduslikul lähenemisel põhinev võimalus on ka siiski olemas, aga selle tõenäosus on imeväike ja eeldab, et oled ülimalt viljakas ning jääd rasedaks ka siis, kui ebatüüpilisel ajal vahekorras olla. Ühesõnaga, tüdruk-spermid on vastupidavamad, poiss-spermid kiiremad. Nii et kui olla vahekorras paar päeva enne ovulatsiooni ja hiljem enam mitte, on lootus, et tüdruk-spermid peavad vastu ja ootavad munaraku ära. Poissi soovides jälle olla vahekorras ovulatsiooni teises pooles, siis on munarakk kindlasti valmis ja ootel ning on tõenäosus, et “poiss” on kiirem ja jõuab esimesena kohale.
See on aga väga väikese tõenäosusega meetod. Tegelikult on ikkagi juhus, kumb kohale jõuab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutt oli nõidusest.

Kliinikutest rääkisid ju. Endal mäluga midagi?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Teil on juba nii palju lapsi, miks peaks neid veeeel olema?
Mõtle ikka oma jalajäljele ka, see sul niigi suur juba.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu isiklik teooria on see, et ema veri (organism) peab olema puhas igasugu (hormoon) ravimitest. Oma lähikonna ja ka enda laste pealt näen – esimene laps on tüdruk, sest emad on tarvitanud antibeebipille ja muid ravimeid, vanus üle 30, selle ajaga on igasugu saasta ju söödud (toitki pole puhas). Teine laps on poiss, sest esimesega on suur verekaotus ning sünnitamisel väljub kehast suur hulk saasteaineid.
Täiesti uhuuteooria, ise olen ka skeptiline, sest kui oleks võimalik sugu ette määrata, siis oleks see juba aaastatuhandeid tarvitusel. Aga ei ole ju.
Aga ikkagi väike dieet, doonorlus ja enesepuhastus ei tee ju iial paha ???? Proovida võib.

Päris loll jutt. Ma sain lapse kunstliku viljastamisega, veri oli hormoonravimitest paks, aga tuli poiss. Ise olin ka üle 30.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

minu isiklik teooria on see, et ema veri (organism) peab olema puhas igasugu (hormoon) ravimitest. Oma lähikonna ja ka enda laste pealt näen – esimene laps on tüdruk, sest emad on tarvitanud antibeebipille ja muid ravimeid, vanus üle 30, selle ajaga on igasugu saasta ju söödud (toitki pole puhas). Teine laps on poiss, sest esimesega on suur verekaotus ning sünnitamisel väljub kehast suur hulk saasteaineid.

Täiesti uhuuteooria, ise olen ka skeptiline, sest kui oleks võimalik sugu ette määrata, siis oleks see juba aaastatuhandeid tarvitusel. Aga ei ole ju.

Aga ikkagi väike dieet, doonorlus ja enesepuhastus ei tee ju iial paha ???? Proovida võib.

Jajah…mina sain oma tütred noorelt(alla 25), olin vaba igasugustest ravimitest. alkost jms. Õde, kes oli nooremalt kõvasti pidu pannud ja ka pille söönud, sai mõlemad poisid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on juba nii palju lapsi, miks peaks neid veeeel olema?

Mõtle ikka oma jalajäljele ka, see sul niigi suur juba.

Sest teemaalgataja lapsed on nii IMMMMEEEEARMSAD. Sinu ja minu omad pole.

+1
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:32; 03.09 14:12; 05.09 19:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

leia mõni paljulapseline mees. kui ta enamus lapsi on pojad, siis poe talle voodisse.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu milline õelus ja tähe närimine siin käib.
Lapsed on ilmselgelt meile armsad. Kindlasti on ka teile teie omad, ma ei üritanudki kuidagi millegiga viidata.

Miks te oma pere muresid ja viha võõraste peale sedasi välja valate?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 08:50; 02.09 12:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uskumatu milline õelus ja tähe närimine siin käib.
Lapsed on ilmselgelt meile armsad. Kindlasti on ka teile teie omad, ma ei üritanudki kuidagi millegiga viidata.

Miks te oma pere muresid ja viha võõraste peale sedasi välja valate?

Teema ja kirjaviisi järgi otsustades oled küllaltki tuhm. Kas ei ole mõelnud, et laste tegemise kõrval on ka muid huvitavaid asju elus olemas. Näiteks läheks kooli, omandaks mingi eriala vms. Lapsi teil juba nagu on ka ju.

+2
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Uskumatu milline õelus ja tähe närimine siin käib.

Lapsed on ilmselgelt meile armsad. Kindlasti on ka teile teie omad, ma ei üritanudki kuidagi millegiga viidata.

Miks te oma pere muresid ja viha võõraste peale sedasi välja valate?

Sellepärast, et perekoolis tahaks oksendada kahe asja peale: “imearmsad lapsed” ja “kärgpere”

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Esiteks mu meelest on imelik mitte see, kes enda lapse kohta imearmas ytleb, vaid see, kes seostab seda imemisega. Minu laps on ka mulle imearmas.

Teiseks mis tragöödia see neljas laps veel on? Kui rääkida ökoloogilisest jalajäljest, siis seal on terve kompott komponente. 1-2-lapseline perekond reostab tihtipeale loodust veel rohkem, kui suurem pere, kus on taaskasutus hinnas.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksides kirves madratsi alla.

See imearmsad lapsed on oluline fakt. Kui peaks ütlema, et lapsed on meil koledad kui öö siis tõesti soovitaks neljandat mitte saada. Aga kui imearmsad siis miks mitte!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi teaduslikul lähenemisel põhinev võimalus on ka siiski olemas, aga selle tõenäosus on imeväike ja eeldab, et oled ülimalt viljakas ning jääd rasedaks ka siis, kui ebatüüpilisel ajal vahekorras olla. Ühesõnaga, tüdruk-spermid on vastupidavamad, poiss-spermid kiiremad. Nii et kui olla vahekorras paar päeva enne ovulatsiooni ja hiljem enam mitte, on lootus, et tüdruk-spermid peavad vastu ja ootavad munaraku ära. Poissi soovides jälle olla vahekorras ovulatsiooni teises pooles, siis on munarakk kindlasti valmis ja ootel ning on tõenäosus, et “poiss” on kiirem ja jõuab esimesena kohale.

See on aga väga väikese tõenäosusega meetod. Tegelikult on ikkagi juhus, kumb kohale jõuab.

Täpselt. Ka Andrei Sõritsa on sellest kirjutanud (tüdruk suurema tõenäosusega enne ov-d, poiss ov ajal/gramm pärast ov-d). Ära neid õelutsejaid siin kuula.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikutest rääkisid ju. Endal mäluga midagi?

Loe uuesti. Jutt oli tänapäevast nõidusest. Ja täna ei ole sul nõiamaja kanajalgadelm, vaid uhuud jooksevad kliinikute vahet.
Mulle juba hakkab tunduma, st sa oled peetusega. Oled või?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 08:53; 02.09 09:07; 02.09 09:21; 02.09 18:58; 04.09 11:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

kuulge, kes te siin ema organismi puhastumisest räägite jne. Tuletame nüüd meelde – soo määrab seemnerakk!

XX kromosoom teeb tüdruku
XY kromosoom teeb poisi.
Munarakk kannab alati X kromosoomi.
Seemnerakk võib kanda X või Y kromosoomi. Ja edasi sõltub õnnelikust juhusest, milline seemnerakk õigel ajal õiges kohas on.

See OV ajal seksimise ajastamine ilmselt tugineb teoorial, et X kromosoomi kandvad seemnerakud on aeglasemad, kuid elujõulsiemad ning Y kromosoomiga on vähem elujõulised,kuid kiiremad (just nagu mehed ja naisedki – mehed füüsilisel tugevamad, kuid keskmine eluiga väiksem 😀 ). Seega enne OV seksides x-kromosoomiga seemnerakud jõuavad hiljem kohale, kuid jäävad ellu, et oodata munarakk ära, y-kromosoomiga on selleks ajaks kutud. Ning samas pärast OV-d seksides, kui munarakk on juba ootel, jõuavad y-kromosoomiga kiiremini kohale, samas kui x-kromosoomiga jõuavad liiga hilja kohale.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:03; 04.09 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuulge, kes te siin ema organismi puhastumisest räägite jne. Tuletame nüüd meelde – soo määrab seemnerakk!

XX kromosoom teeb tüdruku

XY kromosoom teeb poisi.

Munarakk kannab alati X kromosoomi.

Seemnerakk võib kanda X või Y kromosoomi. Ja edasi sõltub õnnelikust juhusest, milline seemnerakk õigel ajal õiges kohas on.

See OV ajal seksimise ajastamine ilmselt tugineb teoorial, et X kromosoomi kandvad seemnerakud on aeglasemad, kuid elujõulsiemad ning Y kromosoomiga on vähem elujõulised,kuid kiiremad (just nagu mehed ja naisedki – mehed füüsilisel tugevamad, kuid keskmine eluiga väiksem ???? ). Seega enne OV seksides x-kromosoomiga seemnerakud jõuavad hiljem kohale, kuid jäävad ellu, et oodata munarakk ära, y-kromosoomiga on selleks ajaks kutud. Ning samas pärast OV-d seksides, kui munarakk on juba ootel, jõuavad y-kromosoomiga kiiremini kohale, samas kui x-kromosoomiga jõuavad liiga hilja kohale.

Minu kõik 3 last (T+T+P) on selle teooria järgi tehtud. Tõsi – ma tunnetan oma OV-d ka väga selgelt ja eksimatult ära.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 11:32; 03.09 14:12; 05.09 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov teooria on samamoodi puhas õnnemäng. Mul polnud vahet mis soost lapsed sünnivad aga mõlema ajal olin vahekorras täpselt ov päeval, poiss ja tüdruk.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 16:43; 06.09 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov teooria on samamoodi puhas õnnemäng. Mul polnud vahet mis soost lapsed sünnivad aga mõlema ajal olin vahekorras täpselt ov päeval, poiss ja tüdruk.

No siin on veel üks teooria, et munarakk tegelikult valib, kelle ta sisse laseb (ilmselt mitte soo järgi). Ilmselt see siiski ei tähenda “valikut”, vaid, et nö emakasse (või kusiganes täpselt viljastumine toimub) jõudnud munarakk ei ole kohe automaatselt kogu OV aja valmis seemnerakku vastu võtma, vaid tal on siis ka ikka mingi kindel hetk, kui ta “avaneb”.

Või noh, see nii teooria ei olegi, vaid ikka utvastatud, et iga seemnerakk ei pääsegi sisse, alati ei ole “kõige kiirem” see, mis viljastab. Aga veel ei teata, mille alusel see munaraku “avanemine” toimub, ka songi mingi ajaline hetk, kui ta on “avatud”, või mingi sünnergia seemnerakuga, mis edastab õiget signaali… See viimane seletaks, miks alati OV ajal seksides ei jääda rasedaks – ei ole õiget “signaali”

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 14:03; 04.09 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe uuesti. Jutt oli tänapäevast nõidusest. Ja täna ei ole sul nõiamaja kanajalgadelm, vaid uhuud jooksevad kliinikute vahet.
Mulle juba hakkab tunduma, st sa oled peetusega. Oled või?

Sul on endal mingit sorti peetus. Vali sõnu, kui siit jälle blokki ei taha saada. Keegi ei nimeta mingeid nõiapesasid kliinikuteks. Sama hea, kui nimetan kulpi pliiatsiks ja siis nimetan peetusega inimeseks teist, kes ei mõista, miks pliiatsiga supi segamine on hea mõte.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 02.09 09:07; 02.09 09:15; 02.09 09:31; 02.09 09:34; 02.09 12:18; 04.09 09:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vali sõnu, kui siit jälle blokki ei taha saada.

Vaat, kes nüüd räägib!
Mingi lennuvõimetu lind. Proovisid lennata, hüppasid suurte lootustega täna hommikul katuselt alla aga kukkusid raskelt?
Nuujah, on näha…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.09 08:53; 02.09 09:07; 02.09 09:21; 02.09 18:58; 04.09 11:09;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kebige palun ajaviite alafoorumisse oma kähmlemisega…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Lapse soo planeerimine