Esileht Väikelaps Lasteaia kasvataja ülelõhnastatus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Lasteaia kasvataja ülelõhnastatus

Postitas:

Tere, mis teie arvate või on veel kellelgi sarnast kogemust, et lastaiakasvatajad on tugevalt lõhnastud, koju jõudes lõhnavad lapse juuksed, riided. Ka peale pesemist lööb lapse riiete triikimise ajal parfüümilõhna välja (pesen lõhnatu pesugeeliga, laps allergiline). Ise parfüüme enam ei kasuta, vist ka sellepärast selline tundlikkus…Kuidas selle selle olukorra lahendaksite?

+7
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 21:39; 23.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, aga ma ei saa 100% väita, et parfüümidest tingituna.

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.12 21:39; 23.12 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no parfüümilõhn küll peale pesu alles jää. Äkki ikka riietel hoopis spetsiifiline lõhn, materjal või kangavärv…

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteetse parfüümi lõhn võib püsida ka vaatamata pesule. Aga et teise inimese lõhn sellisel viisil tervisehädasid põhjustab on küll väga raske uskuda…

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parfüümilõhn jääb väga edukalt peale pesu alles. Muidugi, kui pesta mingi vängelt lõhnava pesuvahendiga, pole tunda. Aga lõhnatu pesugeeliga küll. Tervisehädasid võib ka põhjustada, sest tegu pole ju INIMESE lõhnaga, vaid ikka kunstliku keemiapommiga. No nt peavalu ja iiveldus on tavalised vänge parfüümi kõrvalnähud minul. Isegi kui tervisele ei mõju, ebameeldiv on ikka. Nagu ikka võõra inimese lõhn elamises. Parfüüm on minu arvates selline intiimne asi, alati tundub mulle veider, et inimesed kasutavad seda nii ohtralt, et pilv ümber heljub.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutav amet on olla õpetaja. Lapsevanematel on võime absoluutselt igast asjast “probleem” teha. Võib-olla ta ei pane parfüümi, see on kosmeetikavahendite või juuksehooldusvahendite lõhn. Ütle õpetajale, et ta ei võtaks su last sülle, kaugemalt see lõhn vast su lapsele külge ei hakka.

+29
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 09:18; 24.12 11:14; 24.12 20:12; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui kohutav amet on olla õpetaja. Lapsevanematel on võime absoluutselt igast asjast “probleem” teha. Võib-olla ta ei pane parfüümi, see on kosmeetikavahendite või juuksehooldusvahendite lõhn. Ütle õpetajale, et ta ei võtaks su last sülle, kaugemalt see lõhn vast su lapsele külge ei hakka.

Parfüümilõhna tunneb ikka ära, kui see väga tugev on. Ka minul hakkab neist ainetest väga halb, pea valutama jne, aga ka ei tule praegu selle peale, et kuidas õpetajale delikaatselt öelda. Olen ka ise lasteaiaõpetaja ega oskaks öelda ka seda, kuidas mulle sellist asja öelda võiks – parfüümi küll ei kasuta, aga kui oleks midagi samalaadset. Ilmselt pikk ja delikaatne sissejuhatus ja palve, mitte nõudmine esitada.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitan võtta eraõpetaja, kes teeb täpselt nii nagu teie soovite. peseb ja kuseb siis kui tahate.

+26
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 10:04; 24.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ühtaegu nii õpikeskkonna kui ka töökeskkonna saaste, kui teised inimesed kellegi lõhna tunnevad ja selles olema peavad “sihtmärgiks” olemata. Õpetaja ei kavatse ju ometi kedagi võrgutada lasteaias! Rumalukesele tuleb kindlasti teada anda, et hiljem ööklubisse või kohtama minnes võiks selleks otstarbeks juurde piserdada.

Mulle tundub, et kirjeldatud juhtumi puhul laseb õpetaja lõhna ka lastele. Lapsed võivad huvituda ja küsida.

+6
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ühtaegu nii õpikeskkonna kui ka töökeskkonna saaste, kui teised inimesed kellegi lõhna tunnevad ja selles olema peavad “sihtmärgiks” olemata. Õpetaja ei kavatse ju ometi kedagi võrgutada lasteaias! Rumalukesele tuleb kindlasti teada anda, et hiljem ööklubisse või kohtama minnes võiks selleks otstarbeks juurde piserdada.

Mulle tundub, et kirjeldatud juhtumi puhul laseb õpetaja lõhna ka lastele. Lapsed võivad huvituda ja küsida.

Lõpeta oma jama. Kohutav sellist idiootlikku juttu lugeda.

+15
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 09:18; 24.12 11:14; 24.12 20:12; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehke muidugi selgeks, et ei mingit lõhna! Või kui üldse, siis mingi vegan vetikalõhn!
Mina arvan, et see on päris camp elukutse 😀
Ega siis vastupidine info toimib ju ka! Õpetajal on teada palju teie pere intiimseid pisiasju 🙂
Iseasi, et see jääb tema enda teada ja vaikselt imestada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütled juhatajale, et kasvatajad võiks lõhna mitte kasutada. Teatud töödel on igasuguste lõhnade kasutamine sobimatu.

+9
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 13:02; 24.12 18:22; 26.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütled juhatajale, et kasvatajad võiks lõhna mitte kasutada. Teatud töödel on igasuguste lõhnade kasutamine sobimatu.

mis kutsed need on, kus on sobimatu end lõhnastada?

+15
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 10:04; 24.12 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Günekoloog ei tohi ka lõhnastada. Muidu ei tunne tussu lõhna. Kellegi lumehelbekese pärast ei saa elu seisma jääda. Lõhna kasutamine on inimese enda asi ja samuti pole kellegi asi mis aluspükse keegi kannab.Loomulikult ei poolda ka mina lõhnaõliga üle kallamist. Kui lasteaias õpetaja ei sobi siis keegi ei käse lasteaed viia.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 13:56; 24.12 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole teemaalgataja sooda ühtigi. Mul on ämm selline, kes kallab ennast lõhnaõliga vist üle. Külla tulles kallistab ja nunnutab last. Mul kraabib jubedalt kurgus, laps aevastab. Ja tõesti neutraalne pesuvahend ühe pesuga lapse riietelt lõhna maha ei pese. Tegelikult on aroomiõlid, mida ka lõhnaõlid sisaldavad, tugevad allergeenid.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 15:26; 31.12 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas neid allergaid nii palju tänapäeval on? Enam muud sõna ei kuulegi. Elamine ei tekita allergiat?

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 13:56; 24.12 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütled juhatajale, et kasvatajad võiks lõhna mitte kasutada. Teatud töödel on igasuguste lõhnade kasutamine sobimatu.

mis kutsed need on, kus on sobimatu end lõhnastada?

Arstid nt. Ja üldse igasugu inimestega töötavad inimesed, sh kasvatajad ja õpetajad.
Ma ei kujuta ette, et mu immonoloog end Opiumisse uputaks.

+8
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 13:02; 24.12 18:22; 26.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arstid nt. Ja üldse igasugu inimestega töötavad inimesed, sh kasvatajad ja õpetajad.
Ma ei kujuta ette, et mu immonoloog end Opiumisse uputaks.

Immunoloog. Ma ei kujutaks ette, et ma kasvataja lõhnavalikut hakkan arvustama. Ta ei ole arst. Kui ema ei ole rahul, palugu, et kasvataja ei võtaks last sülle, ütlesin juba. Kuskilt meetri pealt ei saa lõhn su lapsele kuidagi külge hakata. Äkki hoopis isalt tuleb see lõhn või jumal teab mis tädike on last kallistanud. Ei pruugitud kuskile uputada, lihtsalt võib ka olla, et teemaalgataja on ülearu tundlik.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 09:18; 24.12 11:14; 24.12 20:12; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lollakas teema. Lasteaias õpetajad ei kallista lapsi, seega ei saa mingi lõhn külge jäädagi. Lasteaias ei saa töötadagi inimene, kes lapsi ülearu nunnutab ja veelvähem, pidevalt embab. Mõtle ka, enne kui teema teed. Laps tuli koju ja lapse juustes ja riietel oli. Enne kui laps üldse koju tulla saab, lähed ju ise järgi lapsele, suhtled õpetajaga, peaksid ju tundma kas on õpetajal parfüüm peal või pole.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ei kallista? See, et sina oled ühe rühma õpetajaid näinud, ei tähenda, et igal pool nii on. Meil küll õpetajad kallistavad lapsi ja võtavad sülle.
Ja parfüüm hakkab külge üsna lihtsalt. Liiga tugev lõhnastamine on üsna ebaviisakas kaasinimeste suhtes. Miks peaks kõik ruumis viibijad kannatama kuna ühel inimesel on probleeme lõhnatundlikkuse või doseerimisoskusega.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja parfüüm hakkab külge üsna lihtsalt. Liiga tugev lõhnastamine on üsna ebaviisakas kaasinimeste suhtes. Miks peaks kõik ruumis viibijad kannatama kuna ühel inimesel on probleeme lõhnatundlikkuse või doseerimisoskusega.

See on ainult teemaalgataja jutt, et keegi lõhnastab ennast liiga tugevalt. Võib ka olla, et teemaalgataja on lihtsalt ülitundlik ja mingit lõhnastamisega liialdamist ei ole.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.12 09:18; 24.12 11:14; 24.12 20:12; 25.12 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes ei kallista? See, et sina oled ühe rühma õpetajaid näinud, ei tähenda, et igal pool nii on. Meil küll õpetajad kallistavad lapsi ja võtavad sülle.

Ja parfüüm hakkab külge üsna lihtsalt. Liiga tugev lõhnastamine on üsna ebaviisakas kaasinimeste suhtes. Miks peaks kõik ruumis viibijad kannatama kuna ühel inimesel on probleeme lõhnatundlikkuse või doseerimisoskusega.

Kõik ruumis viibijad?
Miks peab inimene ennast piirama, kui tundlikuse probleem on ainult ühel inimesel?

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 13:21; 25.12 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpetajale märkuse tegema mitte perekooli teema ?
Ma olen ise õpetaja ja hommikuti on mul peal terve bukett lõhnu – tööle minev vanem annab oma lapse mulle sülle ,laps lõhnab isa või ema järele . Õnneks on end üleliia lõhnastavaid vanemaid siiski vähe , kuigi meenub, et üks meesteparfüüm oli eriti püsiv ja tundsin koju minneski seda lõhna –
täitsa võimalik , et lõhn isegi peale pesu säilib.
Muidugi on arusaamatu,miks kasutatakse tööpäevadel just parfüümi .

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinkohal on passlik öelda tasskord, et lasteaed EI OLE kohustuslik!

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 23:20; 03.02 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õpetajale märkuse tegema mitte perekooli teema ?

Ma olen ise õpetaja ja hommikuti on mul peal terve bukett lõhnu – tööle minev vanem annab oma lapse mulle sülle ,laps lõhnab isa või ema järele . Õnneks on end üleliia lõhnastavaid vanemaid siiski vähe , kuigi meenub, et üks meesteparfüüm oli eriti püsiv ja tundsin koju minneski seda lõhna –

täitsa võimalik , et lõhn isegi peale pesu säilib.

Muidugi on arusaamatu,miks kasutatakse tööpäevadel just parfüümi .

Mis päevadel parfüümi võib kasutada?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.12 13:21; 25.12 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinkohal on passlik öelda tasskord, et lasteaed EI OLE kohustuslik!

Parfüüm pole ka kohustuslik.

Kui kasvataja tuleks tööle higilõhnaga, oleks teil kõigil ütlemist. Lõhn on lõhn, paratamatult teised inimesed tunnevad seda.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.12 13:02; 24.12 18:22; 26.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kvaliteetse parfüümi lõhn võib püsida ka vaatamata pesule. Aga et teise inimese lõhn sellisel viisil tervisehädasid põhjustab on küll väga raske uskuda…

Päris nii see pole.
Kindlasti kasvataja tööl lõhnastatud olla ei tohi.
Mul hakkab ka pea valutama teise inimese lõhnastatusest no mis siis veel lastel.
Ise lõhnasid ei kasuta.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mure naeruvääristajad pesevad ilmselt pesu Arieli jms vängehaisulise keemiaga ja ei saagi aru, et tugevad lõhnad ei sobi kõigile. Lapsed ei pea igasugu jama sisse hingama.

+5
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 15:26; 31.12 23:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peseme ka lõhnatu pesuvahendiga riideid ja nõusid ning kasutame lõhnavaba kosmeetikat ja aeg-ajalt laps tulebki “lõhnastatud” peaga lasteaiast tagasi, sest õpetaja on teda kallistanud või lohutanud lasteaias. Ma ei näe selles probleemi, välja arvatud juhul, kui kodus pole veel näiteks jäljekoer, või tundliku ninaga degusteerija, kelle tundlikku haistmist sellised parfüümid kahjustaksid.
Allergiat ei ole täheldanud, riided vahetame ära ja pea peseme vannis puhtaks.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teaduslikud katsed on näidanud, et väikelastele meeldivad magusate lõhnadega lõhnastatud täiskasvanud rohkem. Nii, et võibolla see õpetaja on lihtsalt kaval.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Väikelaps Lasteaia kasvataja ülelõhnastatus