Esileht Väikelaps Lasteaia must-have

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Lasteaia must-have

Postitas:
Kägu

Midagi ikka on mõtet ette varuda ja pole mõtet oodata varumisega, kui tead, et nagunii läheb mõnda asja vaja. Näiteks sügisel ostes maksad sügiskombe eest rohkem raha, aled on ju enne hooaega ehk kevadel-suvel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midagi ikka on mõtet ette varuda ja pole mõtet oodata varumisega, kui tead, et nagunii läheb mõnda asja vaja. Näiteks sügisel ostes maksad sügiskombe eest rohkem raha, aled on ju enne hooaega ehk kevadel-suvel.

Pigem on sügisel väga raske k/s riideid leida. Neid müüakse praegu, sügisel tulevad juba talveriided müüki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, praegu muidugi ostetakse k/s asju, kui sügisel varuma hakkad, saad kallid või ülejäänud asjad, vähegi head pakkumised on ammu otsas. Aga ei tasu nüüd varumisega hulluks minna ja mitu suurust-komplekti-aastat ette osta vms. On vast teemaalgatajal omalgi juba eelistused firmade ja materjalide osas jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemuse järgi on kõige olulisem must-have hoopis sõbralik õpetaja. Kummikud võivad olla või mitte olla, aga kui kuri mutt ajab lapse endast nii välja, et ta juba tema häält kuuldes ärevusest öökima hakkab, siis on päris keeruline lasteaias käia. Teise õpetajaga oli laps rahulikult terve päeva aias ja ei tahtnud õhtul mängu pooleligi jätta, et koju minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fliisvoodriga kummiriided on kohutavad. Laps higistab, õhku läbi ei lase. Lapsel keeruline selga saada. Ära saada veel keerulisem higisel lapsel. Õhuke kummiriietus lasteaia kappi ja saab vihmaga teiste peale tõmmata. Seega suurem number- varuga. Didriksoni kiidetud kombekas on peale niiske ilmaga õueskäiku läbiligunenud ja raske. Kuivad, kerged ja soojad on Lassie ja Reima. Kuivade ja jahedamate ilmadega on head õhukesed softshell kombekad. Jalanõud sügisel kindlasti krõpsudega tossud, madalad krõpsudega saapad, voodrita ja voodriga kummikud. Kaelusmüts on hea. Väga tüütud on viimasel ajal tekkinud trukkidega kolmnurk sallid. Pigem puff või kaelussall. Lasteaiamutt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ära selle tuukrimütsiga üle pinguta. mu lapsel pole seda kunagi olnud. ükskord kuskil poes proovisin talle (minu arvates näeb ilge välja, a proovisin, sest “kõigil on” ja äkki lapsele meeldib), a ta kukkus kiunuma ja kiskus selle kohe peast ära. jutu mõte on see, et kui seni pole kandnud, siis peaks enne katsetama, kas üldse selline asi sobib.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fliisvoodriga kummiriided on kohutavad. Laps higistab, õhku läbi ei lase. Lapsel keeruline selga saada. Ära saada veel keerulisem higisel lapsel. Õhuke kummiriietus lasteaia kappi ja saab vihmaga teiste peale tõmmata. Seega suurem number- varuga. Didriksoni kiidetud kombekas on peale niiske ilmaga õueskäiku läbiligunenud ja raske. Kuivad, kerged ja soojad on Lassie ja Reima. Kuivade ja jahedamate ilmadega on head õhukesed softshell kombekad. Jalanõud sügisel kindlasti krõpsudega tossud, madalad krõpsudega saapad, voodrita ja voodriga kummikud. Kaelusmüts on hea. Väga tüütud on viimasel ajal tekkinud trukkidega kolmnurk sallid. Pigem puff või kaelussall. Lasteaiamutt.

Selle postitusega on kõik öeldud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on võib-olla rumal küsimus, aga kuna see painab mind, siis küsin siiski. Nimelt on mu laps lasteaiajärjekorras, aga panin lasteaeda mineku kuupäevaks esimese kuupäeva, mida ametnik soovitas, ametnik ütles, et saan seda kuupäeva muuta, kui endal on selgem pilt, millal laps tegelikult lasteaeda läheb.

Nüüd ma tahaksingi seda kuupäeva muuta. Ma plaanin tööle minna 1. septembril 2023 (töötan õpetajana), aga kas siis lasteaia avaldusse panen ka kuupäeva 01.09.2023 või tuleb panna mingi augusti kuupäev, sest last peaks ju lasteaiaga harjutama ka? Või jääb siiski 1. september ja harjutamine toimubki septembris? Ühesõnaga, kas lasteaed algab nagu kool, et 1. septembril minnakse kohale (kui koha saab muidugi)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ma tahaksingi seda kuupäeva muuta. Ma plaanin tööle minna 1. septembril 2023 (töötan õpetajana), aga kas siis lasteaia avaldusse panen ka kuupäeva 01.09.2023 või tuleb panna mingi augusti kuupäev, sest last peaks ju lasteaiaga harjutama ka? Või jääb siiski 1. september ja harjutamine toimubki septembris? Ühesõnaga, kas lasteaed algab nagu kool, et 1. septembril minnakse kohale (kui koha saab muidugi)?

Mina vastust ei tea, kuna enda laps läks lastesõime 10 aastat tagasi ja siis oli nii, et kästi panna 1. august kuupäevaks, kui lasteaeda tuleb. Pärast sain lasteaiast kirja, et laps on oodatud alates 20. augustist ja et siis hakkame harjutama. Et alguses olgu pool päeva ja emaga tulla ei tohi. Pärast olin imestunud, et sain arve kogu augusti eest, selle kohta küsides vastati, et no tegelikult jah laps on kirjas 1. augustist, loodame mõistvusele. Samas sõbrannade lastel oli hoopis teistmoodi see lasteaeda minek ja harjutamine, siis sain aru, et iga direktor on mingi oma süsteemi juurutanud. Äkki nüüd on kuidagi ühtlustatud asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on võib-olla rumal küsimus, aga kuna see painab mind, siis küsin siiski. Nimelt on mu laps lasteaiajärjekorras, aga panin lasteaeda mineku kuupäevaks esimese kuupäeva, mida ametnik soovitas, ametnik ütles, et saan seda kuupäeva muuta, kui endal on selgem pilt, millal laps tegelikult lasteaeda läheb.

Nüüd ma tahaksingi seda kuupäeva muuta. Ma plaanin tööle minna 1. septembril 2023 (töötan õpetajana), aga kas siis lasteaia avaldusse panen ka kuupäeva 01.09.2023 või tuleb panna mingi augusti kuupäev, sest last peaks ju lasteaiaga harjutama ka? Või jääb siiski 1. september ja harjutamine toimubki septembris? Ühesõnaga, kas lasteaed algab nagu kool, et 1. septembril minnakse kohale (kui koha saab muidugi)?

Seda ikka pead oma lapse lasteaias küsima, millal neil uued rühmad avatakse ja mis meetodiga lapsi harjutatakse. Näiteks oma laste lasteaias ei lubata kõigil korraga tulla ja tehakse graafik, et harjutamine lihtsam oleks.

Kui sa ise 01.09 tööle lähed, siis on kaks varianti, kas hakkad augusti keskelt harjutama või saab lapse isa seda septembris teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Väikelaps Lasteaia must-have