Esileht Pereelu ja suhted Lastega välismaale elama

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )

Teema: Lastega välismaale elama

Postitas:

Kuidas on võimalik lastega välismaale elama minna, kui nende isa keeldub mind nendega kolimise lubamisest. Hetkel kohtub isa lastega 2 nädalavahetust kuus. Lahkumineku põhjus oli mehe vägivaldsus minu suhtes. Ka politseis asi olnud. Praegu uus kaaslane oleks nõus laste lennud kahel korral kuus Eestisse kompenseerima. Ta võimaldab mu lastele paremad elamistingimused. Samuti soov abielluda ja on nõus ka lapsed lapsendama. Mida teha? Hetkel ta on oma töö tõttu rohkem Eestis, kuid varsti jäävad ta töised tegemised vaid Rootsi.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha?

1. Teostada lapserööv.
2. Isa lasta oma uue kalkuni poolt kinni maksta ja nõusolek saada.
3. Mitte minna.
Rohkem variante pole ju.

Mida või keda ta seal lapsendama hakkab, kui oma isa on elus ja olemas?

+10
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.06 16:27; 10.06 17:39; 11.06 06:48; 11.06 18:37; 12.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Luua endale majanduslik iseseisvus. Nii kiiresti kui saad. Minna majanduslikel kaalutlustel kellelegi mehele, kes hetkel lubab midagi, mis tundub olevat kasulik, võib olla lõks. Oled sa ise niipalju muutunud, et tunned vägivaldse inimese ära. Mis siis kui su praegune elukaaslane, saades kontrolli, muutub päevapealt. Sa pead olema väga palju muutunud, et oskaksid läbinäha suhte alguses kellegi tulevast vägivaldsust. Ja mis sa hetkel ikka muud teha saad kui lapse arvamus veel arvesse ei lähe, kui rääkida, rääkida ja veelkord rääkida. Rahulikult, mitte soovides kättemaksta ega provotseerides.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha?

1. Teostada lapserööv.

2. Isa lasta oma uue kalkuni poolt kinni maksta ja nõusolek saada.

3. Mitte minna.

Rohkem variante pole ju.

Mida või keda ta seal lapsendama hakkab, kui oma isa on elus ja olemas?

No isa ei ole huvitatud laste igapäevasest kasvatamisest ja oma alkoholiprobleemide tõttu ma ei lubaks seda ka. Olen isegi mõelnud, et asi mis politseis taas avada ja proovida ainuhooldus saada. Piisavalt salvestatud lindistusi, kus isa mõnitab mind ja ähvardab laste ees. Kasutades laste ees väljendit (9 ja 11) mu suguelundite sügelemise kohta jne. Samuti öine salvestis, kus ta mu tuppa tuli ja lapsed minu kaisus magasid ja siis täiega röökima hakkas ja tahtis kallale tulla. Lapsed paluvad, et ta mind rahule jätaks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha? Luua endale majanduslik iseseisvus. Nii kiiresti kui saad. Minna majanduslikel kaalutlustel kellelegi mehele, kes hetkel lubab midagi, mis tundub olevat kasulik, võib olla lõks. Oled sa ise niipalju muutunud, et tunned vägivaldse inimese ära. Mis siis kui su praegune elukaaslane, saades kontrolli, muutub päevapealt. Sa pead olema väga palju muutunud, et oskaksid läbinäha suhte alguses kellegi tulevast vägivaldsust. Ja mis sa hetkel ikka muud teha saad kui lapse arvamus veel arvesse ei lähe, kui rääkida, rääkida ja veelkord rääkida. Rahulikult, mitte soovides kättemaksta ega provotseerides.

Hetkel olen majanduslikult sõltumati. Lahus oldud kahe aasta jooksul olen palju õppinud ja muutunud. Esimest korda elus väärtustan head meest. Noorena meeldisid sellised pahad poisid, ei sallinud nunnutajaid. Praegu tunnen ennast kui printsess???? Selle inimesega saab erimeelsused rahulikult lahendada ja vajadusel ta vabandab. Eelmine mees ei vabandanud kunagi, ainult õigustas. Ei taha heal asjal lasta minna. Selle mehe nimel kavatsen võidelda kui vaja.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Taotled ainuotsustusõigust. Seda on pisut lihtsam saada kui ainuhooldusõigust.

Või saavutad laste isa nõusoleku (mida lubad või palju maksad allkirja eest, sinu otsus).

Iseasi, et mina maj sõltuvana (hetkel peaaegu) võõrast inimesest koos lastega kindlasti välismaale ei koliks…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole huvitatud laste igapäevasest kasvatamisest ja oma alkoholiprobleemide tõttu ma ei lubaks seda ka

No kui sul alkoholiprobleemid on, siis mis mõttes sa parem oled?

Aga fantaasia sul lendab, tuleb tunnistada.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piisavalt salvestatud lindistusi,

Arvad, et kui oma salaja lindistatud asjadega kuhugi vehkima lähed, siis kõik aplodeerivad selle lindiskandaali peale?

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.06 16:27; 10.06 17:39; 11.06 06:48; 11.06 18:37; 12.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua see suhe uue mehega kestnud on?

Mina oleksin niisuguse asja suhtes VÄGA ettevaatlik. Mingi välismaa mees, nõus kohe lapsi lapsendama, räägib midagi lennupiletite maksmisest…

Kõik vägivaldsed suhted algavad niimoodi, et mees kohtleb sind nagu printsessi.

Siis lähed sinna, lapsed lennutatakse jumal teab kuhu, ise oled veel hullemas seisus kui oleksid praegu üksi Eestis elades. Ma pigem kaldun arvama seda, et ära koli sinna välismaale. Sa võid uue mehe näol hoopis hullema vägivallatseja otsa sattuda kui see su eks, kes joob ja räuskab avalikult. Uus võib olla hoopis peenem manipulaator ja su elu korralikult vussi keerata, kui pehmelt öelda.

Kui sa oled eksist kaks aastat lahus, siis see uus suhe ei saa sul olla väga kaua kestnud. Seepärast ma ka arvan, et ära kiirusta, oota. Ja tundub imelik, et mingi rootsi mees kohe nii varmas on lapsendama hakkama. Väga kahtlane jutt. Las käib sul ise kaks korda kuus külas, selle asemel, et laste lennupileteid maksta…

Ära kiirusta!

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida lapsed seal peale hakkavad, nad on koolikohuslased, kas nad rootsi keelt oskavad, kuidas kooli saavad jne. Mingi mesimagus jutt lennupiletitest jne. Kui lähed, siis mitte järgmise mehe armu alla ja rahakoti peale.
Võõrasse riiki lastega lähen ainult siis, kui mul on seal töö, lastel kindel kool jne, mitte mingi mehe magusa jutu peale. Mulle tundub, et sul pole nagunii suurt kriitikameelt oma mehevalikutel olnud, ei usaldaks oma roosat mulli ja printsessitunnet, kui mängus on lapsed. Kaua sa seda meest tunned, mingi netituttav? On sul seal immigrandina võõras riigis mehe pinna peal elades mingigi võimalus kaitsta ennast ja oma lapsi, kui su uus mees osutub samasuguseks kui vana mees? Või veel hullemaks?
Ja kui eksmees on juba kolimisele vastu, kuidas sa kavatsed selle isa isaõigustest loobuma saada, et uus mees ÜLDSE lapsendada saaks? Lastel on isa olemas, mingit lapsendamist ei ole ega tule, kui isa ei ole nõus oma isadusest loobuma. Abielluda ei keela keegi, abielluge! Siin. Miks sa pead ilma igasuguse garantiita võõrasse riiki kolima ja lapsed sinna ehku peale vedama?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka on õige vedada lapsi teise riiki immigrandiks, lõpetada kõik sõbra- ja sugulussuhted, sundida õppima uut keelt ja kultuuri ning solgutada kaks korda kuus kahe riigi vahet.
Tead, see eesti kohus määrab lapsed rahumeeli isale.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsendada saab vaid BIOLOOGILISE ISA NÕUSOLEKUL. Mingi Rootsi jorss ei köhi (ja laste ema ka mitte), kui isa ei luba.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks taotle otsustus- või hooldusõigust ja vaata, mis saab. Kas lapsed tahavad Rootsi minna? Lapsendamise jutt on jama, milleks vaja lapsendada, kas too mees ise on viljatu? 9 aasta pärast on sul noorim laps täiskasvanu, siis oled vaba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua see suhe uue mehega kestnud on?

Mina oleksin niisuguse asja suhtes VÄGA ettevaatlik. Mingi välismaa mees, nõus kohe lapsi lapsendama, räägib midagi lennupiletite maksmisest…

Kõik vägivaldsed suhted algavad niimoodi, et mees kohtleb sind nagu printsessi.

Siis lähed sinna, lapsed lennutatakse jumal teab kuhu, ise oled veel hullemas seisus kui oleksid praegu üksi Eestis elades. Ma pigem kaldun arvama seda, et ära koli sinna välismaale. Sa võid uue mehe näol hoopis hullema vägivallatseja otsa sattuda kui see su eks, kes joob ja räuskab avalikult. Uus võib olla hoopis peenem manipulaator ja su elu korralikult vussi keerata, kui pehmelt öelda.

Kui sa oled eksist kaks aastat lahus, siis see uus suhe ei saa sul olla väga kaua kestnud. Seepärast ma ka arvan, et ära kiirusta, oota. Ja tundub imelik, et mingi rootsi mees kohe nii varmas on lapsendama hakkama. Väga kahtlane jutt. Las käib sul ise kaks korda kuus külas, selle asemel, et laste lennupileteid maksta…

Ära kiirusta!

Tuttavad ligi aasta, saaksin ülikoolis tööd, mul keskkonnaalane kõrgharidus. Selline laborirott, kes saab pea igas riigis tööd. Praegu mees veel vähemalt pool aastat Eestis, ja aega asju mõelda. Eks lastel kooliga alguses kindlasti veidi keeruline, aga selle pärast ma ei muretse. Mees on lastega arvestav, tal endal ka noorem poeg. Eksiga saavad normaalselt läbi ja mina saan ka ta eksiga läbi. Eks on veel aega mõelda, aga ma ei näe, et ma midagi siit lahkudes kaotaks.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma proovikski esiteks töö leida Rootsis, kandideeriks ja käiks vestlustel. Ülikoolides töö leidmine võtab sageli ca 1,5 või isegi kauem aastat aega… Kui laste isa näeb, et sul tõsi taga Rootsi kolimisel ja sa saad seal ka iseseisvalt lastega hakkama (ilma uue kaaslase rahata), siis ta ehk annab nõusoleku. Kui ei anna, siis on sul ka kohtus/ametlikult asjalikud argumendid esitada – olemas töökoht, raha rootsis lastega elamiseks, elukoht, lastele kool välja vaadatud, jne.
Ma muidugi ei kujuta ette, et nii vanad lapsed üldse tahaksid kolida Rootsi, kus keelt ega kultuuri ei tunne. Neilon kindlasti sõbrad ja elu juba oma piirkonnas ja emana ma ei raatsiks seda lõhkuda. Pigem tõesti ootaks need 9 aastat kaugsuhtes (Rootsi pole ju kauge, et kaugsuhet pidada ei saaks, eriti kui mõlemad täiskasvanud harjunud reisima) ja koliks pärast laste täiskasvanuks saamist.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 22:18; 12.06 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle mehe nimel kavatsen võidelda kui vaja.

Aga oma laste pärast? Kas see mees on tõesti ainus, keda arvad endale enam kunagi tähelepanu pööravat, et lapsed peavad kodumaalt lahkuma? See “isa” pole ju ainus, kes neil siin on. Vanavanemad, sugulased, sõbrad, oma kool ja tegemised. Nad pole mingid beebid sul ju enam. Mida lapsed üldse Rootsi kolimisest arvavad?
Kas tead, et seal just avasüli võõraid vastu ei võeta tänapäeval (kuigi otse keegi midagi ütlema ei hakkaks)
Lapsed on väga õrnas eas, miks neile seda teha? Mingi mehe pärast, keda vaevalt aasta tundnud? Ja millal sa juba tema eksiga “normaalselt läbi” jõudsid saada? Liiga kiiresti läheb see kõik. Naine, sul on lapsed, ei tohi neid vaid aastase, alles kerges armumisfaasis suhte pärast teise riiki solgutada!

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:31; 11.06 22:45; 25.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu uus kaaslane oleks nõus laste lennud kahel korral kuus Eestisse kompenseerima.

Teoreetiliselt kõlab kaunilt, aga praktiliselt on see ju nonsense.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua see suhe uue mehega kestnud on?

Mina oleksin niisuguse asja suhtes VÄGA ettevaatlik. Mingi välismaa mees, nõus kohe lapsi lapsendama, räägib midagi lennupiletite maksmisest…

Kõik vägivaldsed suhted algavad niimoodi, et mees kohtleb sind nagu printsessi.

Siis lähed sinna, lapsed lennutatakse jumal teab kuhu, ise oled veel hullemas seisus kui oleksid praegu üksi Eestis elades. Ma pigem kaldun arvama seda, et ära koli sinna välismaale. Sa võid uue mehe näol hoopis hullema vägivallatseja otsa sattuda kui see su eks, kes joob ja räuskab avalikult. Uus võib olla hoopis peenem manipulaator ja su elu korralikult vussi keerata, kui pehmelt öelda.

Kui sa oled eksist kaks aastat lahus, siis see uus suhe ei saa sul olla väga kaua kestnud. Seepärast ma ka arvan, et ära kiirusta, oota. Ja tundub imelik, et mingi rootsi mees kohe nii varmas on lapsendama hakkama. Väga kahtlane jutt. Las käib sul ise kaks korda kuus külas, selle asemel, et laste lennupileteid maksta…

Ära kiirusta!

Tuttavad ligi aasta, saaksin ülikoolis tööd, mul keskkonnaalane kõrgharidus. Selline laborirott, kes saab pea igas riigis tööd. Praegu mees veel vähemalt pool aastat Eestis, ja aega asju mõelda. Eks lastel kooliga alguses kindlasti veidi keeruline, aga selle pärast ma ei muretse. Mees on lastega arvestav, tal endal ka noorem poeg. Eksiga saavad normaalselt läbi ja mina saan ka ta eksiga läbi. Eks on veel aega mõelda, aga ma ei näe, et ma midagi siit lahkudes kaotaks.

See on väga oluline näitaja uue mehe suhtes,et eksiga hästi läbi saavad. Järelikult pole su uus mees mingi vägivaldne tõbras, nagu su laste isa. Koli muidugi ja ära pabista. Lapsed kohanevad kiiresti.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 06:31; 11.06 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu uus kaaslane oleks nõus laste lennud kahel korral kuus Eestisse kompenseerima.

Teoreetiliselt kõlab kaunilt, aga praktiliselt on see ju nonsense.

Pole absoluutselt nonsense. Rootsi lennuaeg on lühike. Tunnen paari Soome meest, kes ise Tallinnas elavad ja kelle lapsed igal teisel nädalavahetusel isa juurde Helsinkist Tallinnasse lendavad. Lastele meeldib selline vaheldus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 06:31; 11.06 06:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele meeldib selline vaheldus.

Ja muidugi. Üks on kolmene ja teine viiene.
Vahel käivad ise burksi kah söömas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.06 16:27; 10.06 17:39; 11.06 06:48; 11.06 18:37; 12.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui kaua see suhe uue mehega kestnud on?

Mina oleksin niisuguse asja suhtes VÄGA ettevaatlik. Mingi välismaa mees, nõus kohe lapsi lapsendama, räägib midagi lennupiletite maksmisest…

Kõik vägivaldsed suhted algavad niimoodi, et mees kohtleb sind nagu printsessi.

Siis lähed sinna, lapsed lennutatakse jumal teab kuhu, ise oled veel hullemas seisus kui oleksid praegu üksi Eestis elades. Ma pigem kaldun arvama seda, et ära koli sinna välismaale. Sa võid uue mehe näol hoopis hullema vägivallatseja otsa sattuda kui see su eks, kes joob ja räuskab avalikult. Uus võib olla hoopis peenem manipulaator ja su elu korralikult vussi keerata, kui pehmelt öelda.

Kui sa oled eksist kaks aastat lahus, siis see uus suhe ei saa sul olla väga kaua kestnud. Seepärast ma ka arvan, et ära kiirusta, oota. Ja tundub imelik, et mingi rootsi mees kohe nii varmas on lapsendama hakkama. Väga kahtlane jutt. Las käib sul ise kaks korda kuus külas, selle asemel, et laste lennupileteid maksta…

Ära kiirusta!

Tuttavad ligi aasta, saaksin ülikoolis tööd, mul keskkonnaalane kõrgharidus. Selline laborirott, kes saab pea igas riigis tööd.

Rootsis on neid laborirotte juba niigi jalaga segada ja koguaeg imbub juurde. Kui sa just PI-ks ei kvalifitseeru, siis pole ülikoolis töö saamine sugugi lihtne. Rootsis on ametiühing väga kõva sõna ja kõik ühest töörühmast koondatud reatöötajad peab järgmine töörühm eelisjärjekorras tööle võtma. Erandiks ainult väga spetsiifilisi oskusi nõudvad töökohad. Kui rootsi keelt ei räägi, siis õpetööd sa ka teha ei saa. Maksimum, mis sealt lihtsalt saada on, on doktorantuur või postdoc. Aga peale nende lepingute lõppu oled ikka töötu. Süsteem on nii ehitatud, et samasse ülikooli tööle sind naljalt võtta ei saa.

Ettevõtted on oluliselt paremad tööandjad. Seal on lootust saada ka tähtajatut töölepingut. Enamasti eeldatakse siiski ka rootsi keele oskust vähemalt suhtlustasemel.

Kui kolimisplaan tõsine, hakka keelt õppima juba praegu koos lastega. Rootsi keel on väga lihtne. Hoia silm peal ka töökuulutustel ja kandideeri, siis saad aimu, kas su CV on üldse konkurentsivõimeline.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks nagu haritud olema kui üigas riigis ülikooli labori ukse jalaga lahti lüüa võib aga räägib juttu nagu piip-piip: uus tuttav lapsendab lapsed. Ja kui uue mehega lapse peaksid saama ja mingil põhjusel lahku minema, siis ei saa sa pärast ilma tema nõusolekuta häda korral lapsega Rootsist Eestisse isegi mitte nädalavahetuse laevakruiisile tulla. Nii, et võta aga vabalt veel aasta aega ja lase asjadel omasoodu minna.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin kunagi lapsena analoogses seisukorras, lõpuks saime küll peresiseselt kokkuleppele. Kui isa lastega koos ei ela(ei ole põhivanem) ja ehk lapsevanemaks ei sobikski(alkohol), siis ei tohiks sellega ju probleemi tekkida. Kohus otsustaks sinu kasuks igal juhul.
a) Isaga veel rääkida – ta saab ju ilmselt ise ka aru, et ametliku käigu korral jääksid lapsed nagunii sulle. Ehk annab ise nõusoleku. Eriti, kui tal lastega samaväärne kontakt säiliks.
b) Asi ametlikuks – aega ja asjaajamist on rohkem

Lihtsalt kolimist, maakeeli tuntud ka kui lapserööv, kindlasti mitte teostada.

Aga kindlasti õpi rootsi keelt, sest siis on endal lihtsam tööd leida ja sisse elada(iseseisvus ka seal!). Lapsed on harjumise seisukohast väga heas vanuses.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse isaga läks see vestlus stiilis, kas maksad elatist ja otsustad või ei maksa elatist ja mina otsutsan. Ta valis viimase.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaks ikka proovima laste isa mõjutada. Heaga.

Hooldusōiguse ära võtmine ei pruugi ju õnnestuda ja siis ei saa sa kindlasti ka nõusolekut enam. Proovi ikka läbi rääkida nii laste kui ka isaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, eks proovin heaga ja ka kavalusega. Rootsi keelest saan juba üsna hästi aru, kuna valdan nii saksa kui inglise keelt. Lapsed on nõus ka kolimisega. Suved ja vaheajad saavad siin veeta. Ütlesin, et te ei jää sõpradest ilma, vaid saate topelt sõbrad. Ja hakata uut meest otsima , kes jumala eest Eestis elaks oleks just minu meelest rumalus. Meil on hea klapp ja lapsed samuti aktsepteerivad teda. Milleks head asja lõhkuda.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on hea klapp ja lapsed samuti aktsepteerivad teda. Milleks head asja lõhkuda.

Keegi ei öelnudki, et hea asi tuleb lõhkuda.

Ja hea asi on tavaliselt nii hea, et mees ise tahab sinu juurde elama tulla. Praegusel juhul siis Eestisse.
Õpib keele selgeks, teeb siin mingi oma ettevõtte ja elate nagu kaks kägu koos lastega.
VÕI teeb Rootissse kaugtööd.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.06 16:27; 10.06 17:39; 11.06 06:48; 11.06 18:37; 12.06 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on hea klapp ja lapsed samuti aktsepteerivad teda. Milleks head asja lõhkuda.

Keegi ei öelnudki, et hea asi tuleb lõhkuda.

Ja hea asi on tavaliselt nii hea, et mees ise tahab sinu juurde elama tulla. Praegusel juhul siis Eestisse.

Õpib keele selgeks, teeb siin mingi oma ettevõtte ja elate nagu kaks kägu koos lastega.

VÕI teeb Rootissse kaugtööd.

Karta on, et mehe jaoks pole pikemalt Eestisse jäämine variant, sest temal on Rootsis laps.

Rootslasele on mõeldamatu, et kolib alaliselt teise riiki kui see, kus elab tema laps.
Laste isa vägivaldsust on siin teemas justkui argumendina kasutatud, aga see pole relevantne argument kui lapsed on koos isaga iga teine nädalavahetus ja vägivaldsus pole senimaani olnud põhjus, miks laste koosolemist isaga takistada.

Nii või teisiti, isegi kui isa nõusse rääkida, ei soovita kolida Rootsi enne kui töökoht valmis vaadatud.
Skandinaavias saavad praegu lihtsalt tööle vaid medõed, hooldajad ja spetsialistid IT arenduse alal. Kindlasti paljudel aladel veel kohti, aga pigem on need kutseharidust nõudvad ametid.
Kui mehel on sind tööle aitavaid tutvusi, peaks need enne ärakolimist ära kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hakata uut meest otsima , kes jumala eest Eestis elaks oleks just minu meelest rumalus. Meil on hea klapp ja lapsed samuti aktsepteerivad teda. Milleks head asja lõhkuda.

Mida sinu sõbrad asjast arvavad? Sinu vanemad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 23:31; 11.06 22:45; 25.06 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja hakata uut meest otsima , kes jumala eest Eestis elaks oleks just minu meelest rumalus. Meil on hea klapp ja lapsed samuti aktsepteerivad teda. Milleks head asja lõhkuda.

Mida sinu sõbrad asjast arvavad? Sinu vanemad?

Olen muutunud selles mõttes egoistlikuks, et tahan olla õnnelik. Olen varasemalt teiste pärast pidevalt asjadest ja tegevustest loobunud. Esimese kooliaja armastuse pärast ei läinud välismaale õppima. Laste isa pideva mossitamise pärast ei käinud kusagil. Elasime n-ö kodu nimel. Mis siis lõpuks minust sai- inimene, kes oli õnnetu ja tervis läks väga halvaks. Pidev depressioon tapab noorelt. Kui tegin otsuse, et aitab sellest jamast ja hakkan elama, mu elu muutus. Sain järsku terveks, hakkasin jälle naeratama ja lisakilod kadusid iseenesest. Praegu vaatan tänaval paare, kus inimesed on õnnetud. Mees kõnnib 10 m naisest ees. See on selge märk, et ta ei armasta naist. Naine taga kõvera selja longib järgi mõlemal näod mossis. Mina tegin otsuse, et sellised asjad tuleb lõpetada. Mina tahan olla õnnelik kas üksi, või mehega, kes on mees ja austab mind. Praegune mees on päris mees. Hoiab käest ja pidevalt hoolitseb mu eest. Samas annab piisavalt vabadust. Talle pole probleemiks, kui üksi reisima lähen. Me usaldame ja austame teineteist.
Rootsist Tallinna tulek võtab vähem aega, kui Tartust. Piletid ei ole ka teab mis kallid, kui planeerida. Ja mis mu vanematesse puutub ja sõpradesse, siis nemad tahavad ka, et oleksin õnnelik. Nemad nägid mind, kui mul olid pidevad paanikahood ja ärevushäire. Ma polnud ei hea ema ega laps ega sõber, sest ma olin pidevalt nii väsinud.Ma elan selles elus vaid korra ja siiani olen kahetsenud vaid neid asju, mis on tegemata jäetud. Vigadest saab õppida, aga argus võrdub elamata eluga.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.06 16:20; 10.06 16:34; 10.06 16:40; 10.06 20:50; 11.06 16:19; 12.06 07:07; 20.06 14:07; 25.06 22:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 42 )


Esileht Pereelu ja suhted Lastega välismaale elama

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.