Esileht Tööelu, raha ja seadused. lhv või seb??

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: lhv või seb??

Postitas:
Kägu

Kuna luminor on alla käinud, siis kaalun millist panka valiks koos lapsega. Teie kogemused? Või mingi kolmas pank…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna luminor on alla käinud, siis kaalun millist panka valiks koos lapsega. Teie kogemused? Või mingi kolmas pank…

Kuna Swedbank toetab end Vene kanalites reklaamimisega sõda Ukrainas, siis valiksin mina LHV.

Tegelikult mul ongi LHV ja pole midagi ette heita.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin samas seisus ja võtsin LHV. Laste kontosid seal ülimugav ka hallata.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on konto mõlemas ja LHV meeldib järjest rohkem. Lastele tegin juba sinna konto.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen u 28 aastat olnud SEB (Maapangast peale) ja väga rahul, laenud ja liisingud olen ka seal saanud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis üüratuid teenuseid sellele lapsele siis ometi vaja on, et lausa nii kõva peamurdmine?
Vali näiteks selle järgi, et kui tuleb harv vajadus kontoris käia, oleks see kergesti tehtav.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võid kahes või kolmes pangas kontod avada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin samas seisus ja võtsin LHV. Laste kontosid seal ülimugav ka hallata.

Milles see mugavus seisneb?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vali näiteks selle järgi, et kui tuleb harv vajadus kontoris käia, oleks see kergesti tehtav.

Ma ütleksin just vastupidi, et vali pank, mis suudab asju nii ajada, et kontorisse poleks vaja minnagi.

Swed on ehe näide sellisest pangast, kus paljusid asju saab ainult kontoris ajada. LHV peaks kõige innovatiivsem olema selle poolest.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LHVs on Eesti- ja Euroopa-sisesed maksed tasuta.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olin samas seisus ja võtsin LHV. Laste kontosid seal ülimugav ka hallata.

Milles see mugavus seisneb?

Esiteks ei pea ma erinevaid kontosid vaatama vaid kõik on mugavalt ühest kohast hallatav. Mugav limiitide muutmine, kui kapsel mingil päeval rohkem raha peaks vaja olema. Ja laste kaardil puudub kuutasu (eelmises kohas pidi maksma). Ning kõik ülekanded tasuta muidugi kõigile ilma igasuguste pakettideta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks ei pea ma erinevaid kontosid vaatama vaid kõik on mugavalt ühest kohast hallatav. Mugav limiitide muutmine, kui kapsel mingil päeval rohkem raha peaks vaja olema. Ja laste kaardil puudub kuutasu (eelmises kohas pidi maksma). Ning kõik ülekanded tasuta muidugi kõigile ilma igasuguste pakettideta.

Täitsa huvitav, mis pangas on lapse kontod lapsevanema omast eraldi, kus on ebamugav vaatamas käia?

Kus pangas ei saa limiite muuta? Kus pangas on lastel pangakaardi kuutasu?

Ja millises pangas peab laps ülekande tegemise eest maksma?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esiteks ei pea ma erinevaid kontosid vaatama vaid kõik on mugavalt ühest kohast hallatav. Mugav limiitide muutmine, kui kapsel mingil päeval rohkem raha peaks vaja olema. Ja laste kaardil puudub kuutasu (eelmises kohas pidi maksma). Ning kõik ülekanded tasuta muidugi kõigile ilma igasuguste pakettideta.

Täitsa huvitav, mis pangas on lapse kontod lapsevanema omast eraldi, kus on ebamugav vaatamas käia?

Kus pangas ei saa limiite muuta? Kus pangas on lastel pangakaardi kuutasu?

Ja millises pangas peab laps ülekande tegemise eest maksma?

Nt SEBs ei saa vanem ise lapse sularaha limiite muuta, vaid selleks tuleb internetipangas avaldus teha ja pank teostab muudatuse kolme tööpäeva jooksul. Kolme tööpäeva! Täiesti jabur. Veel mõned aastad tagasi sai seda ka telefonitsi teha ja hakkas kohe toimima.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Swed on ehe näide sellisest pangast, kus paljusid asju saab ainult kontoris ajada.

Näiteks mis asju?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt SEBs ei saa vanem ise lapse sularaha limiite muuta, vaid selleks tuleb internetipangas avaldus teha ja pank teostab muudatuse kolme tööpäeva jooksul. Kolme tööpäeva! Täiesti jabur. Veel mõned aastad tagasi sai seda ka telefonitsi teha ja hakkas kohe toimima.

Ilmselt ei leidnud sa lihtsalt õiget kohta üles.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa huvitav, mis pangas on lapse kontod lapsevanema omast eraldi, kus on ebamugav vaatamas käia? Kus pangas ei saa limiite muuta? Kus pangas on lastel pangakaardi kuutasu? Ja millises pangas peab laps ülekande tegemise eest maksma?

Mul on mõlemad lapsed alustanud Swedis kui kooli läksid ja millalgi teismelistena liikunud omal soovil LHV-sse. Kusjuures Swedis sain teismelisele suuremaid õigusi anda, kui LHV-s, seal pidi mingite asjade jaoks ootama, kui laps täisealiseks saaks, hoolimata sellest, et ma talle kõik volitused andsin.

Mõlemas pangas olen lapse kontosid näinud kuni nende täisealiseks saamiseni. SEBiga mul kogemust pole, isikliku aastatetaguse vimma poolest (peale Tallinna Panga ülevõtmist väikeaktsionärina kogetud kohtlemise tõttu).

Praeguses seisus valiks pigem LHV (ma tegelikult arvan, et Swed teadlikult ei valinud seda kremlimeelsestes kanalites reklaamimist, ilmselt on see teenusena sisse ostetud, aga siiski valigu paremini, kellega koostööd teevad).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt SEBs ei saa vanem ise lapse sularaha limiite muuta, vaid selleks tuleb internetipangas avaldus teha ja pank teostab muudatuse kolme tööpäeva jooksul. Kolme tööpäeva! Täiesti jabur. Veel mõned aastad tagasi sai seda ka telefonitsi teha ja hakkas kohe toimima.

Ilmselt ei leidnud sa lihtsalt õiget kohta üles.

Jah, ma arvasin ka nii, aga panga infoliinile helistades selgus, et ei saagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Swed on ehe näide sellisest pangast, kus paljusid asju saab ainult kontoris ajada.

Näiteks mis asju?

Endal üks konkreetne kogemus pärandiga seoses, kuid emal on olnud paar korda situatsioon, kus tuli minna panka samal ajal kui minu pangas oli võimalik netis sama asja teha. Ausalt, ei mäleta enam täpselt. Aga pärandiga seoses olid nad absoluutselt paindumatud isegi siis, kui oli koroona tõttu kõik kinni ja nende meelest oli ainus võimalus, et 85-aastane inimene lähebki panka kohale koos kõigi teiste pärijatega lihtsalt selleks, et nõustuda raha jagamisega võrdsetes osades. Nii SEBs kui LHVs sai sama paberi allkirjastada digitaalselt.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Endal üks konkreetne kogemus pärandiga seoses, kuid emal on olnud paar korda situatsioon, kus tuli minna panka samal ajal kui minu pangas oli võimalik netis sama asja teha. Ausalt, ei mäleta enam täpselt. Aga pärandiga seoses olid nad absoluutselt paindumatud isegi siis, kui oli koroona tõttu kõik kinni ja nende meelest oli ainus võimalus, et 85-aastane inimene lähebki panka kohale koos kõigi teiste pärijatega lihtsalt selleks, et nõustuda raha jagamisega võrdsetes osades. Nii SEBs kui LHVs sai sama paberi allkirjastada digitaalselt.

Njah, milleks tuua võrdlusi mingist ühekordsest või harvaesinevast asjast? Või on sul tihti vaja pärimise pärast pankadega suhelda? See, et sa üks kord ehk 10 aasta jooksul pidid pärimise pärast end panka kohale vedama ja seda tuua nüüd, kui halba näidet, ei päde siin teemas ju kuidagi.

Räägiks ikka igapäevapangandusest ja selle kasutamise mugavusest.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Swed on ehe näide sellisest pangast, kus paljusid asju saab ainult kontoris ajada.

Näiteks mis asju?

Endal üks konkreetne kogemus pärandiga seoses, kuid emal on olnud paar korda situatsioon, kus tuli minna panka samal ajal kui minu pangas oli võimalik netis sama asja teha. Ausalt, ei mäleta enam täpselt. Aga pärandiga seoses olid nad absoluutselt paindumatud isegi siis, kui oli koroona tõttu kõik kinni ja nende meelest oli ainus võimalus, et 85-aastane inimene lähebki panka kohale koos kõigi teiste pärijatega lihtsalt selleks, et nõustuda raha jagamisega võrdsetes osades. Nii SEBs kui LHVs sai sama paberi allkirjastada digitaalselt.

Ahhh? Pärandi jagamise lepingu teete ju ometi notarivisiidi kaigus ära? Mis see pank siia puutub?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahhh? Pärandi jagamise lepingu teete ju ometi notarivisiidi kaigus ära? Mis see pank siia puutub?

No, kui kadunukesel oli vähegi raha, siis tuleb ikka panka ju ka pöörduda. Või sinu arust maksab notar matusetoetuse ja pangakontol oleva raha välja?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti LHV, see on praegu kohalikest pankadest kõige mugavam. No alternatiivina võiks ju mõelda ka coopi peale, aga SEB on üks järjekordne rootsi korporatsioon. Kui sul on Luminorist villand, siis pigem kolida LHVsse, mitte astuda teist korda sama reha otsa ja minna SEBi.

SEBis on minuteada ka mingid erinevad paketid, mille pealt pead kuutasu maksma. LHVs on ainus kuutasu kaardihooldustasu ja lastel ja noortel on see tasuta. Pluss rahaülekanded tasuta.

Mul endal põhikontod LHVs laenu tõttu osa raha swedis. Ei ole kordagi sellist mõtet tekkinud, et koliks põhiliselt swedi üle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli swediga (ei mäleta enam kas eraisiku või firma kontoga) selline lugu, et ma ei saanud limiite netis muuta ja swedi uksevalvur keeldus mind telleri juurde laskmast. Pidin lausa häält ta peale tõstma. Ise limiitide muutmiseks oleks tulnud konto avamise ajal pangas selleks endale luba anda. Seda linnukest ei olnud lepingusse tehtud. Idiootsuse tipp!

Ma enam swedi ei kasuta, kas seal nüüd ka liiguvad  swedi sisesed ülekanded tiguaeglaselt, nagu puujalaga vanamees kannaks ühest lauast teise pabereid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lhv

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

LHV-s, mugavus on tegelt enam-vähem sama, mis swedis. Aga lihtsalt LHV ei koori iga asja pealt ulmelisi summasid. Tehingutasu ei ole näiteks, sulraha saab sisse ja ka välja võtta tasuta jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enam swedi ei kasuta, kas seal nüüd ka liiguvad  swedi sisesed ülekanded tiguaeglaselt,

Kas sa oled seesama, kes ei saanud aru, miks ülestõusmispühade ajal makse ühest pangast teise ei jõudnud? Selgitati sulle seal teise teema all ilusti ära miks, aga sa jaurad ikka edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enam swedi ei kasuta, kas seal nüüd ka liiguvad  swedi sisesed ülekanded tiguaeglaselt, Kas sa oled seesama, kes ei saanud aru, miks ülestõusmispühade ajal makse ühest pangast teise ei jõudnud? Selgitati sulle seal teise teema all ilusti ära miks, aga sa jaurad ikka edasi.

Korista üks peldik rohkem, ära seekord teenistust maha joo ja osta omale

siis ehk saad loetust midagi aru ka.Dekoratsioon Aju - FunBox.ee kingipood

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dekoratsioon Aju - FunBox.ee kingipood

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ütleks, et kasuta, aga sul ju ei ole

Kasuta oma aju (85583021) - Osta.ee

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on perekooli jobu, kes mõtleb oma peas mingi luulu välja ja siis loodab, et temaga jagelema hakatakse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. lhv või seb??