Esileht Ilu ja tervis Libesti ja tupeseen

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Libesti ja tupeseen

Postitas:
Kägu

Väike selgitus siia, aga nagu eestlastel kombeks, siis jutt on aiast, aga räägitakse lõpuks aiaaugust

No teema ongi ju ikka august, nii et kõik on õige 😀

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on õnneks elus vaid 2x tupeseen olnud ja see juba oli ääretult häiriv, segav ja murettekitav. Esimest korda tekkis siis, kui olin esimest korda vahekorras ja ma ei usu, et see oli otseselt sellest, vaid mees kasutas minu teadmata mingit lõhnastatud ja maitsestatud kondoomi. Hiljem mingit probleemi polnud ja andsin ka kohe teada, et igasugu lõhnastatud ja maitsestatud asjad on täielikult välistatud. Teist korda oli hiljuti, kui olin üle paari aasta esimest korda ilma kondoomita vahekorras. Ju siis selle uue partneri sperma lõi koheselt kõik paigast ära. Õnneks see oli vaid esimesel korral. Varasemalt olin mitu aastat kogu aeg kondoomiga olnud ja varasemate partnerite puhul polnud ka seent tekkinud, kui kondoomist mingi hetk loobusime.

Mõni mees võib tõesti levitada oma kahtlase hügieeni või kas või keelega…

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni mees võib tõesti levitada oma kahtlase hügieeni või kas või keelega…

Mis asja, keele otsas on seen või? On ikka huvitavad arusaamad mõnel.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asja, keele otsas on seen või? On ikka huvitavad arusaamad mõnel.

https://www.google.com/search?q=tongue+candida&tbm=isch&ved=2ahUKEwjglv2PzLv9AhVMyioKHeMkDG4Q2-cCegQIABAA&oq=tongue+candida&gs_lcp=CgNpbWcQAzIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIGCAAQBRAeMgYIABAFEB4yBggAEAUQHjIGCAAQBRAeOgQIABBDOgcIABANEIAEUJQKWLUUYIAVaABwAHgAgAE5iAGhBZIBAjE1mAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWfAAQE&sclient=img&ei=07j_Y6DhNsyUqwHjybDwBg&bih=937&biw=1920

”Receiving oral sex may be enough to trigger a yeast infection. Your risk for infection increases if you receive oral from someone who has thrush or engage in penetrative sex with someone who has a vaginal or anal yeast infection.”

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4196293/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4196293/

Topi vähem oma lolle linke ja ära võta nii palju sõna teemadel, mida sa ei valda. Kaua peab sulle seda rääkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Topi vähem oma lolle linke ja ära võta nii palju sõna teemadel, mida sa ei valda. Kaua peab sulle seda rääkima.

Sa arened perekoolis rohkem kui mujal. Tänu linkidele. Arened kasvõi taluma ära igasuguseid inimesi, kui muud infot ei saa. Mul siiani meeles, kuidas õpetajad koolis ütlesid mulle, et miski pole nii ja naa ja pärast tuli välja, et mul oli õigus. Samas mõned asjad, kus arvasin, et mul on õigus, oli hoopis õpsidel õigus. Täna ringvaates öeldi, et tiktokis veedetakse tunde. Palju seal tiktokis areneb?

Keele peal on seen. Seen võib olla ka peenisel ja ka sealt võid saada.

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Topi vähem oma lolle linke ja ära võta nii palju sõna teemadel, mida sa ei valda. Kaua peab sulle seda rääkima.

Sa arened perekoolis rohkem kui mujal. Tänu linkidele. Arened kasvõi taluma ära igasuguseid inimesi, kui muud infot ei saa. Mul siiani meeles, kuidas õpetajad koolis ütlesid mulle, et miski pole nii ja naa ja pärast tuli välja, et mul oli õigus. Samas mõned asjad, kus arvasin, et mul on õigus, oli hoopis õpsidel õigus. Täna ringvaates öeldi, et tiktokis veedetakse tunde. Palju seal tiktokis areneb?

Keele peal on seen. Seen võib olla ka peenisel ja ka sealt võid saada.

Pärmseen, mis tupeseent põhjustab on inimese mikrofloora osa, tupes ja kehas ongi pärmeent koguaeg mingis koguses olemas. Seega on täiesti ebaoluline kui mehe peenisepeal või keelel on pärmseent, tupe ph peaks piisavalt happeline ja bakterite taskaalus olema, et suudab vajadusel võõrad “hävitada”.

Asi ongi tasakaalus – kui pärmseen hakkab vohama tekivad probleemid. Meie keha puutub kogu aeg erinevate bakterite ja viirustega kokku, enamasit keha suudab hoida kontrolli ja pahalased hävitada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soor keelel ja tupeseen on täpselt üks ja sama pärmseen. Pärmseen võib kehas vohama hakata igal pool. Tupeseen pole suguhaigus, vaid pigem seotud elustiiliga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arened perekoolis rohkem kui mujal. Tänu linkidele.

Keegi ei ava su linke, lõpeta ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pärmseen, mis tupeseent põhjustab on inimese mikrofloora osa, tupes ja kehas ongi pärmeent koguaeg mingis koguses olemas. Seega on täiesti ebaoluline kui mehe peenisepeal või keelel on pärmseent, tupe ph peaks piisavalt happeline ja bakterite taskaalus olema, et suudab vajadusel võõrad “hävitada”.

Vähemalt oled tark ja ei hakka ütlema, et pärmseent pole suuõõnes. On ka selliseid targutajaid olnud. Mina räägin seeninfektsioonist mehel, mille üks sümptomeid on sügelemine. Mina räägin soorist, mis väljendub nähtava katuga keelel. Eelpool tõin välja ka diabeedi.

Hävitada või mitte, mehelt võib saada, nagu võib rasestumise raskus olla seotud mehe spermide, mitte naisega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arened perekoolis rohkem kui mujal. Tänu linkidele.

Keegi ei ava su linke, lõpeta ära.

Fine, ei jaga siis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

seen on muidugi seen, mitte bakter

Bakter aga on vajalik selleks, et seen ei saaks vohada.

Seega: kui sul mingeid seent kontrolli all hoidvaid baktereid on liiga vähe, siis seen rõõmustab ja hakkab vohama. Tupeseen võib tekkida näiteks siis kui oled haige ja pead sööma antibiootikume, mis teatavasti hävitavad baktereid. Siis on tihtilugu vaja ka seeneravi otsa. Kui ka seent ei teki, siis pärast antibiootikumikuuri on tungivalt soovitatav süüa kasulikke baktereid /tupe jaoks on ka olemas kapslid.

Seen ei ole selline asi, mis ilmtingimata sugulisel teel levib ja seda kuidagi muidu ei saa. Ja sõltub küll bakteritest, kuigi ta on seen ja mitte bakter.

Seen võib sul igal pool kasvama hakata, kui on kuskil soodus pinnas. Vanad eestlased ei öelnud ilmaasjata, et pese ennast, muidu kasvavad seened selga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Ilu ja tervis Libesti ja tupeseen