Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lidls palk üle 1000€ kuus

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )

Teema: Lidls palk üle 1000€ kuus

Postitas:

Palga osas ei tea kaasa rääkida, aga minu meelest müüjatele just meeldib, et saavad teha pikki päevi ning siis on järgmine päev vaba.

Noortele inimestele see küll ei meeldi, ja igal pool mujal maailmas tehakse ainult maks 8h vahetusi, üle selle on ainult eranjuhtudel.

Ei tea, olen viimased 7 aastat töötanud 10-12 tunnistes vahetustes ja väga meeldib. Ei väsi ära ka. 20+ naine

+4
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma maksan oma kojamees/valvurile täpselt sama töötasu, neto 5 eur/h. Ametlikult.

Kas tõesti palkab keegi omale koju kojamees/valvuri?

Miks sa arvad, et see tal kodus on? Võib-olla käib jutt ettevõtte kontorist, laost vms.

Siis küll! Sõna “oma” jättis lihtsalt mulje, nagu inimene palkaks isiklikuks tarbeks kojameest.

Tallinnas on eramaja omanikel tavapärane kojamees palgata, sest linn eeldab, et hommikul kell 7 on linnale kuuluv maa lumest puhtaks lükatud. Lihtsam on võtta kojamees, kui ise kell 6 tuisus ja põlvini lumes vehkida.

Naabritega mitmepeale palgata kojamees, pole paha mõte. Nagu nõukaajal kortermajadel oli.

Läheb küll teemast mööda, aga mida tähendab “nagu Nõukaajal”? Kas see erineb kuidagi tänapäeva kortermaja kojamehest? Meil on küll kojanaine, aga majahoidja on ta siiski. Ma ei saagi nüüd aru, et kas see siis ei ole tänapäeval tavapärane?

Mulle lihtsalt on jäänud mulje, et see oli rohkem nõukaaegne amet või siis lihtsalt väga haruldaseks jäänud. Tänapäeval korteriühistud ju sageli palkavad kinnisvarahooldusfirma, kes kõik need tööd ära teeb või siis väiksemas majas tehakse graafik, kelle kord on mingil nädalal teha lehti riisuda, lund lükata, trepikoda koristada jne. Olen elanud nende kahe variandiga majades, aga kunagi pole olnud kojameest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

Igav ja üksluine?? Päriselt??

Sinu jaoks on põnev kassas 12 tundi järjest piiksu teha?

Ostjale võib jah selline mulje jääda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

Igav ja üksluine?? Päriselt??

Sinu jaoks on põnev kassas 12 tundi järjest piiksu teha?

Ostjale võib jah selline mulje jääda.

Mina olen töötanud poes ja oli ikka väga igav, mitte mingeid väljakutseid.
Loomulikult on poode kus võib huvitav olla – matkasport, e-jewels, muusikapoed jne. Aga tavapoed on ikka mitte midagi pakkuvad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

Igav ja üksluine?? Päriselt??

Sinu jaoks on põnev kassas 12 tundi järjest piiksu teha?

Kas tõesti kellelgi ei tule mõtet, et see oli ilmselt iroonia?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on poode kus võib huvitav olla

Kui mina peaksin mingi poe valima, siis esimesena loomapood (selline, kuhu võib tulla koos lemmikuga). Oi, kus ma siis õpiksin kõiki neid tooteid tundma ja eristama, loeksin ilmselt kõik pisikeses kirjas sildid läbi ja õpiksin pähe, et osata soovitada ja nõustada.

Raamatupood oleks kah päris mõnus.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Selveris, Coopis kui Maximas ei maksta tavateenindajale üle 850 bruto..

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Selveris, Coopis kui Maximas ei maksta tavateenindajale üle 850 bruto..

Ehk siis palgavahemik 800-900 põhipalgana +lisatasud töökuulutustes on vale?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii Selveris, Coopis kui Maximas ei maksta tavateenindajale üle 850 bruto..

Ehk siis palgavahemik 800-900 põhipalgana +lisatasud töökuulutustes on vale?

See on ainult personaliosakonna ilus jutt kuulutuses, reaalsus on midagi muud

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lidl otsib selle 1000€ eest inimest, kes saab hakkama kõige sellega:

Olenevalt päevast on Sinu ülesanneteks klientide teenindamine kassas ning poesaalis, riiulite täitmine ja värskuse kontroll, pagarialas küpsetamine, puhtuse tagamine, tooteväljapanekute eest vastutamine ja inventuuridel osalemine.

Tegu pole ju päris tavalise kassapidajaga, ikka palju muid ûlesandeid on lisaks veel, m.h. saiakeste kûpsetamine, mille eest konkurendid kindlasti ei maksa kassatöötajaga võrdselt madalat palka. Lidl reklaamib end kui “keskmisest kõrgemat maksev ettevõte”, aga koorib ka selle niru lisapalga eest seitse nahka.

 

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

No aga võib ju õpetajaks hakata!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-tunnistest vahetustest ei ole kuskil juttu. Ei saagi olla, kui pood hakkab kauem lahti olema kui 9h päevas.

Selgelt on ju kirjas, et vahetuse pikkus on 8 tundi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

Igav ja üksluine?? Päriselt??

Sinu jaoks on põnev kassas 12 tundi järjest piiksu teha?

Ostjale võib jah selline mulje jääda.

Ma olen noorena toidupoe kassas tööl olnud ja täpselt sellised mu päevad olid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja aga ega see töö seal meelakkumine pole.Lumbhelbekesed jäävad seal kohe haigeks ja tulevad ära.12 tunnised tööpäevad on ikka väga rasked.

No supermarketis töötamine on väga raske – see on uskumatult igav, üksluine ja mitte arendav töö. See teebki selle töö raskeks.

No aga võib ju õpetajaks hakata!

Muidugi võib. Igasugu asju võib teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-tunnistest vahetustest ei ole kuskil juttu. Ei saagi olla, kui pood hakkab kauem lahti olema kui 9h päevas.

Selgelt on ju kirjas, et vahetuse pikkus on 8 tundi.

Telefonivaates seda infot polnud.

Aga õhtuti tööl käia ja samas omada ainult kahte vaba päeva nädalas nagu tavalised kontoritöötajad on ka tobe.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-tunnistest vahetustest ei ole kuskil juttu. Ei saagi olla, kui pood hakkab kauem lahti olema kui 9h päevas.

Selgelt on ju kirjas, et vahetuse pikkus on 8 tundi.

Aga terve päeva väitel võibki ju tööl olla kaks vahetust – esimene näiteks 8-16 ja teine 14-22. 😀

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8-tunnistest vahetustest ei ole kuskil juttu. Ei saagi olla, kui pood hakkab kauem lahti olema kui 9h päevas.

Selgelt on ju kirjas, et vahetuse pikkus on 8 tundi.

Aga terve päeva väitel võibki ju tööl olla kaks vahetust – esimene näiteks 8-16 ja teine 14-22. ????

Eks see nii ongi. Isiklikult eelistaks siis juba olla 12h tööl ühel päeval (niikuinii jõuad hilja koju) ja vabu päevi 7 tk kahe nädala jooksul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii Selveris, Coopis kui Maximas ei maksta tavateenindajale üle 850 bruto..

Ehk siis palgavahemik 800-900 põhipalgana +lisatasud töökuulutustes on vale?

No aga seal ongi äkki 800 põhipalk ja lisatasu 50, seega selle jutuga nad justkui ei valetaks ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lidl otsib selle 1000€ eest inimest, kes saab hakkama kõige sellega:

Olenevalt päevast on Sinu ülesanneteks klientide teenindamine kassas ning poesaalis, riiulite täitmine ja värskuse kontroll, pagarialas küpsetamine, puhtuse tagamine, tooteväljapanekute eest vastutamine ja inventuuridel osalemine.

Tegu pole ju päris tavalise kassapidajaga, ikka palju muid ûlesandeid on lisaks veel, m.h. saiakeste kûpsetamine, mille eest konkurendid kindlasti ei maksa kassatöötajaga võrdselt madalat palka. Lidl reklaamib end kui “keskmisest kõrgemat maksev ettevõte”, aga koorib ka selle niru lisapalga eest seitse nahka.

Sugulane läks peale pikka tööturul eemalolekult ühte tuntud kaupluseketti tööle ja letiteenindajana oli tema ülesandeks ka küpsetamine, mingite lettide ja riiulite täitmine, värskuse kontroll ja klientide teenindamine. Kassas ta olema ei pidanud, aga kõike muud pidi küll tegema. Vahepeal koristama ka. Inimesele, kes polnud elus kaupluses töötanud, oli see kõik mõne päevaga selge ja tehtav. Muidugi polnud tegu mingi tema unelmate tööga, aga õpitud erialal töötas ta viimati 10+ a tagasi ja oli vaja lihtsalt mingit sissetulekut mõneks aastaks, kuni pensioniiga kätte jõuab.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lidl otsib selle 1000€ eest inimest, kes saab hakkama kõige sellega:

Olenevalt päevast on Sinu ülesanneteks klientide teenindamine kassas ning poesaalis, riiulite täitmine ja värskuse kontroll, pagarialas küpsetamine, puhtuse tagamine, tooteväljapanekute eest vastutamine ja inventuuridel osalemine.

Tegu pole ju päris tavalise kassapidajaga, ikka palju muid ûlesandeid on lisaks veel, m.h. saiakeste kûpsetamine, mille eest konkurendid kindlasti ei maksa kassatöötajaga võrdselt madalat palka. Lidl reklaamib end kui “keskmisest kõrgemat maksev ettevõte”, aga koorib ka selle niru lisapalga eest seitse nahka.

Mujal eesti poodides pead ju tegema 4 inimese töö 760bruto palgaga.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mujal eesti poodides pead ju tegema 4 inimese töö 760bruto palgaga.

Uurisin täna, poemüüjad saavad erinevates kettides kätte 700-800.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te räägite, et Eestis ei saa?

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94890941/lidl-pakub-teenindajatele-enam-kui-1000-eurost-kuupalka-tuntud-eesti-jaekett-meie-tootajad-teenivad-sama-palju

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

800€ nädalas polegi väga paha. 12 aastat tagasi Austraalia viinamarjaistanduses sain umbes sama, seal ka ei nõutud mingit haridust ega erioskusi. Ainult inglise keele oskust algtasemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida te räägite, et Eestis ei saa?

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94890941/lidl-pakub-teenindajatele-enam-kui-1000-eurost-kuupalka-tuntud-eesti-jaekett-meie-tootajad-teenivad-sama-palju

Coopi jutt on küll mööda, nende ketis saad heal juhul 4-5 eurot tunnis miinus maks

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma maksan oma kojamees/valvurile täpselt sama töötasu, neto 5 eur/h. Ametlikult.

Kas tõesti palkab keegi omale koju kojamees/valvuri?

Miks sa arvad, et see tal kodus on? Võib-olla käib jutt ettevõtte kontorist, laost vms.

Siis küll! Sõna “oma” jättis lihtsalt mulje, nagu inimene palkaks isiklikuks tarbeks kojameest.

Tallinnas on eramaja omanikel tavapärane kojamees palgata, sest linn eeldab, et hommikul kell 7 on linnale kuuluv maa lumest puhtaks lükatud. Lihtsam on võtta kojamees, kui ise kell 6 tuisus ja põlvini lumes vehkida.

Naabritega mitmepeale palgata kojamees, pole paha mõte. Nagu nõukaajal kortermajadel oli.

Läheb küll teemast mööda, aga mida tähendab “nagu Nõukaajal”? Kas see erineb kuidagi tänapäeva kortermaja kojamehest? Meil on küll kojanaine, aga majahoidja on ta siiski. Ma ei saagi nüüd aru, et kas see siis ei ole tänapäeval tavapärane?

Mulle lihtsalt on jäänud mulje, et see oli rohkem nõukaaegne amet või siis lihtsalt väga haruldaseks jäänud. Tänapäeval korteriühistud ju sageli palkavad kinnisvarahooldusfirma, kes kõik need tööd ära teeb või siis väiksemas majas tehakse graafik, kelle kord on mingil nädalal teha lehti riisuda, lund lükata, trepikoda koristada jne. Olen elanud nende kahe variandiga majades, aga kunagi pole olnud kojameest.

See korter asjade graafik on nõme. Ma pigem ikka palkab kellegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See korter asjade graafik on nõme. Ma pigem ikka palkab kellegi.

Vabandust?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sugulane läks peale pikka tööturul eemalolekult ühte tuntud kaupluseketti tööle ja letiteenindajana oli tema ülesandeks ka küpsetamine, mingite lettide ja riiulite täitmine, värskuse kontroll ja klientide teenindamine. Kassas ta olema ei pidanud, aga kõike muud pidi küll tegema. Vahepeal koristama ka. Inimesele, kes polnud elus kaupluses töötanud, oli see kõik mõne päevaga selge ja tehtav. Muidugi polnud tegu mingi tema unelmate tööga, aga õpitud erialal töötas ta viimati 10+ a tagasi ja oli vaja lihtsalt mingit sissetulekut mõneks aastaks, kuni pensioniiga kätte jõuab.

Sellest ju jutt oligi, et ei ole mõtet võrrelda kassapidajat pirukaküpsetajaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mujal eesti poodides pead ju tegema 4 inimese töö 760bruto palgaga.

Uurisin täna, poemüüjad saavad erinevates kettides kätte 700-800.

Spetsialiseerunud poodides saavad kuskil 1300-1400 kätte. Samuti pole vajalik eelnev haridus, väljaõpe kohapeal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

palk palgaks, lisaks on lubatud ka mingeid hüvitisi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

palk palgaks, lisaks on lubatud ka mingeid hüvitisi

Kas keegi teab nendest hüvitistest midagi konkreetsemat? Ilmselgelt on seal mingid piirangud kas summaliselt või kordade järgi, aga ma julgen arvata, et kui need vähegi mõistlikud on, siis see võib olla isegi olulisem boonus kui palganumber. Ma ei taha mõeldagi, millises seisus on nt madalapalgaliste hambad – kui need nüüd Lidli abiga korda saaks, siis võiks nii mõnigi inimene pelgalt selle nimel aastaks v paariks müüjaks minna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lidls palk üle 1000€ kuus