Esileht Ilu Liiga tumedad kulmud

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Liiga tumedad kulmud

Postitas:
Kägu

Tere,

mul on kerge mure, nimelt käisin täna kulme kujundamas ja värvimas, ning jälle on mu kulmud liiga tumedad. Ma palusin küll heledama tooniga värvida, aga veel heledamalt vist ei saa(?). Kuna ma olen blond, siis see minu jaoks näeb kole välja. Ausalt, nagu Brežnevi kulmud. Seega minu küsimus oleks, kuidas mul oleks võimalik need koduste vahenditega heledamaks saada(need on keemiliselt värvitud). Ühtlasi mul on küsimus, et kui ma järgmine kord laseks hennaga värvda, siis kas tulemus võiks heledam/loomulikum jääda? Ma lihtsalt ise ei oska oma kulme ilusalt teha, seega kodus värvimine/kitkumine on välistatud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki sa pole lihtsalt harjunud? Olen blond ja lasen värvida alati süsimustaga. Olen proovinud pruuniga, väga kole oli.

Võta tee vatt toonikuga kokku ja nühi.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õliga masseerimine ja pärast sügavpuhastava šampooniga pesemine võib aidata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee vatitups või vatitikk chemiseptiga kokku ja hõõru, läheb kohe paar tooni heledamaks. Või alkoholi baasil toonikuga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega värviti? Kui tavaline püsivärv, siis selle saab pesuga heledamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tehakse ka alati liiga tumedad, seega olen loobunud. Viimane kord oli värv helepruun kirjade järgi, tegelikult jumala tume. Alles püsimeigi olen saanud normaalset värvi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus kordadest on “liiga tume” vaid kuni 1-2 näopesu, edasi juba peaks olema õige toon. Esialgu võib tumedam olla ka seepärast, et värv nahal, aga see kulub paari pesuga maha ja jääb vaid toon karvadele. Samas ma ei kujuta ette, et kui oled blond ja veel heledavamat ei saavat, et mis sinu jaoks see liiga tume olla võib – pigem on harjumise asi?

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pese/nühi vatitupsuga,  kasvõi seebi või šampooniga. Värvijale ütle, et võtku peale värvimist heledamaks. Mulle tehti ka ükskord breznevid, ma sain muidugi šoki, sest olin ikka väga valge peaga ja rõõsapõskne. Kosmeetik võttis seepeale vati, otsis kapist mingi pudeli ja puhastas neid ikka mitu korda enne, kui rahule jäin. Ise oli ta ka suht blond, aga pigem suht tumeda nahaga ja temale tõesti tema sitikmustad kulmud sobisid.

Tahan lihtsalt öelda, et lisaks heledamale värvile, on kosmeetikutel värvieemaldaja vms toode ikka ilmselt kõigil olemas, kui peaksid juhuslikult naha kuskilt ära määrima. Need heledamad värvid pole ükski hele minu meelest ja need mis on heledad, on pigem hallid või ebaloomulikud guašipruunid, mis ka nagu ei sobi igale heledale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kosmeetik võttis seepeale vati, otsis kapist mingi pudeli ja puhastas neid ikka mitu korda enne, kui rahule jäin.

Kas see pudelis olev vedelik võis olla vesinikperoksiidi lahus?

3% vesinikperoksiidi lahust müüakse ka apteegis (nahka desinfitseeriva ainena). See on seesama vesinikperoksiid lahjas kontsentratsioonis, mis sisaldub ka juuksevärvides ja pleegitab juukseid heledamaks.

Kui teha vatitpadi vesinikperoksiidi lahusega niiskeks ja hõõruda, peaks kulmud heledamaks minema küll.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kosmeetik võttis seepeale vati, otsis kapist mingi pudeli ja puhastas neid ikka mitu korda enne, kui rahule jäin.

Kas see pudelis olev vedelik võis olla vesinikperoksiidi lahus?

3% vesinikperoksiidi lahust müüakse ka apteegis (nahka desinfitseeriva ainena). See on seesama vesinikperoksiid lahjas kontsentratsioonis, mis sisaldub ka juuksevärvides ja pleegitab juukseid heledamaks.

Kui teha vatitpadi vesinikperoksiidi lahusega niiskeks ja hõõruda, peaks kulmud heledamaks minema küll.

Täpselt seda sama vesinikperoksiidi kasutatakse ka kulmuvärvi juures – kas vedeliku või kreemina. Aga jah, ka vesinikperoksiid üksikult mõjub pleegitavana, kes tahab loomulikke kulme heledamaks nt võibki vesinikperoksiidiga pleegitada. 3% on ohutu, kasutatakse haavapuhastuseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, mul on ka ALATI sama mure! Räägin tegijale, et tahan HELEpruune kulmusid, näitan näidiseks fotosid, et tahan selliseid kulmusid, mis oleks isegi pisut heledamad kui mu juuksed, aga no ei saa kosmeetikud aru, ikka teevad mingid jubedad tumedad jutid mulle silmade kohale. Mulle EI MEELDI! Alati pettun tulemuses.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, mul on ka ALATI sama mure! Räägin tegijale, et tahan HELEpruune kulmusid, näitan näidiseks fotosid, et tahan selliseid kulmusid, mis oleks isegi pisut heledamad kui mu juuksed, aga no ei saa kosmeetikud aru, ikka teevad mingid jubedad tumedad jutid mulle silmade kohale. Mulle EI MEELDI! Alati pettun tulemuses.

Appi, kui kole!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, mul on ka ALATI sama mure! Räägin tegijale, et tahan HELEpruune kulmusid, näitan näidiseks fotosid, et tahan selliseid kulmusid, mis oleks isegi pisut heledamad kui mu juuksed, aga no ei saa kosmeetikud aru, ikka teevad mingid jubedad tumedad jutid mulle silmade kohale. Mulle EI MEELDI! Alati pettun tulemuses.

Appi, kui kole!

Maitseasi. Minu meelest on jällegi sinu kaarnakulmud appi kui koledad.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kui kole!

Minule meeldivad ka sellised kulmud, nagu seal pildil on. Kui sa staaride jumestust vaatad, blondid ei kanna mingeid jubedaid musti kulme. Meie kosmeetikud on vist sinuga samast parteist, kes tunnistavad ainult musti kulme. Minu jaoks on need väga koledad, eriti minu näos.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitseasi. Minu meelest on jällegi sinu kaarnakulmud appi kui koledad.

Kaarnakulme tehti oma 10-15 aastat tagasi. Maal teil seal tehakse praegu ka veel?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin juuksurite-kosmeetikute poest endale kulmude püsivärvimiseks vajalikud vahendid ja olen nüüd juba aastaid seda ise teinud. Ei saa liiga tumedad ja värvida võib millal iganes pähe tuleb, et oleks vaja.

Mul on Refectosil värv ja mingi väike vesinikupudelike. Poest küsisin, et mida vaja on ja juhatati kätte. Värviga tuli see väike plastmasspulk juba kaasa, kokku segan teelusika peal. Panen paar millimeetrit värvi tuubist ja sinna tilga või paar vesinikku, segan kokku ja kulmudele. Mõni minut hiljem pühin veega niisutatud vatitupsuga maha. Väga lihtne teha ja ühest tuubist/pudelist jätkub mitmeks aastaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitseasi. Minu meelest on jällegi sinu kaarnakulmud appi kui koledad.

Kaarna?

Mul on ilus kulmukuju ja süsimust on väga kaunis, raamib nägu. All on puudertehnikas püsimeik.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ilus kulmukuju ja süsimust on väga kaunis, raamib nägu. All on puudertehnikas püsimeik.

Kõigile see ei sobi ju, püha jumal küll. Kas nii raske on aru saada. Tegelikult on neid üldse vähe, kellele päris süsimustad kulmud sobivad. Heledanahalisele blondile või punapeale on selline kulm ikka räiguse tipp.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tehakse tavaliselt midagi sellist: https://www.vogue.com.au/beauty/trends/bad-brows-how-to-fix-a-bad-eyebrow-tint/image-gallery/300df7e35ee14c862103cd8de7cddce0

No mulle ei meeldi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile see ei sobi ju, püha jumal küll. Kas nii raske on aru saada. Tegelikult on neid üldse vähe, kellele päris süsimustad kulmud sobivad. Heledanahalisele blondile või punapeale on selline kulm ikka räiguse tipp.

No mina ole oliivinahaga värvitud blond, väga ilusti sobib.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tehakse tavaliselt midagi sellist: https://www.vogue.com.au/beauty/trends/bad-brows-how-to-fix-a-bad-eyebrow-tint/image-gallery/300df7e35ee14c862103cd8de7cddce0 No mulle ei meeldi.

Need ei sobi sellele naisele tõesti. Punapeale liig mis liig.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina ole oliivinahaga värvitud blond, väga ilusti sobib.

Aga miks me sinust kogu aeg räägime? Jutt oli neist, kellele ei sobi liiga tumedad. Ja suuremale osale eestlastest ei sobi. Kas koolitustel ei õpetata seda? Mulle vorbitakse järjekindlalt selliseid kulmusid, nagu sellel pildil näha on. Teenusepakkuja võiks ju aru saada inimesele näkku vaadates, mis talle sobib ja mis mitte. Aga ei, vorbime aga mingid jõletised pähe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks me sinust kogu aeg räägime? Jutt oli neist, kellele ei sobi liiga tumedad. Ja suuremale osale eestlastest ei sobi. Kas koolitustel ei õpetata seda? Mulle vorbitakse järjekindlalt selliseid kulmusid, nagu sellel pildil näha on. Teenusepakkuja võiks ju aru saada inimesele näkku vaadates, mis talle sobib ja mis mitte. Aga ei, vorbime aga mingid jõletised pähe.

Ma ei tea, miks sul elus nii halvasti läheb? Mina ei käi suvakate juures kulmudes, maniküüris, pediküüris, näohoolduses, juuksuris ja günekoloogil. Ikka teenusepakkujate juures, kes oma tööd hästi teevad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka teenusepakkujate juures, kes oma tööd hästi teevad.

Kulme olen proovinud lasta värvida mitmes kohas, aga head tulemust pole olnud. Ikka liiga tumedad. Nüüdseks on mul püsimeik ja olen oma kulmudega igati rahul. Aga nagu teemast näed, on paljudel sama probleem, et tehakse liiga tumedad. Mis me siit siis järeldame. Ilmselgelt on Eestis lihtsalt palju soss-seppadest iluteenindajaid, kellel puudub maitse. Õpitakse koolitusel midagi ära ja lastakse sedasama kõikidele. Kellel vähegi mingit silma on, on juba imeinimene valmis, kuigi see peaks ju olema elementaarne. Olen käinud välismaal suvaliste juuksurite ja kosmeetikute juures, kõik nad tegid oma tööd väga hästi. Aga ju on asi ka maitses, üks siin muudkui vaidleb, et süsimustad ongi ilusad, sest temale sobivad. Ilmselgelt on need iluteenindajad ka pooled lihtsalt maitsetud ja võtavad ainult enda järgi, kuidas peaks tegema, mitte et oskaks valida sobivat.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

üks siin muudkui vaidleb, et süsimustad ongi ilusad, sest temale sobivad. Ilmselgelt on need iluteenindajad ka pooled lihtsalt maitsetud ja võtavad ainult enda järgi, kuidas peaks tegema, mitte et oskaks valida sobivat.

Ja sellepeale ei tule, et need vingujad hoopis on maitsetud ja iluteenindaja on proff?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sellepeale ei tule, et need vingujad hoopis on maitsetud ja iluteenindaja on proff?

Kui tehakse selline kulm pähe, nagu sellel pildil näha on, siis ei tule tõesti. Maitsekusest on asi kaugel, kui kogu muu nägu jääb varju ja ainult kulmud kargavad silma. Selline asi tõesti ei kaunista mitte kedagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tehakse selline kulm pähe, nagu sellel pildil näha on, siis ei tule tõesti. Maitsekusest on asi kaugel, kui kogu muu nägu jääb varju ja ainult kulmud kargavad silma. Selline asi tõesti ei kaunista mitte kedagi.

Kuai ikka erinevad tegijad teevad ühtmoodi, on klient maitsetu.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Värviga tuli see väike plastmasspulk juba kaasa, kokku segan teelusika peal.

Kas lusikat tohib kasutada? Tean, et metallist kausse värvimise puhul ei tohi kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

</p>

Värviga tuli see väike plastmasspulk juba kaasa, kokku segan teelusika peal.

Kas lusikat tohib kasutada? Tean, et metallist kausse värvimise puhul ei tohi kasutada.

Mul on selline topsike: https://tradehouse.ee/et/?i=32578

Ei ole suur investeering ja ei pea lusika peal segama nagi heroiini ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tehakse selline kulm pähe, nagu sellel pildil näha on, siis ei tule tõesti. Maitsekusest on asi kaugel, kui kogu muu nägu jääb varju ja ainult kulmud kargavad silma. Selline asi tõesti ei kaunista mitte kedagi.

Kuai ikka erinevad tegijad teevad ühtmoodi, on klient maitsetu.

Maitsetu või mitte, aga klient ei lähe enamasti salongi jutuga, et tehke mulle mida heaks arvate. Kui klient ütleb, et tahab heledat, siis tuleb teha hele, sest klient on see, kellele peab tulemus meeldima. Kas see ka iluteenindaja enda esimene valik oleks, pole üldse oluline.

Mina vaatan teenindajale esmalt näkku, kui meik tundub mulle ülepakutud, siis järelikult meie maitsed ei ühti ja sellist ma enda näo kallale ei lase.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Ilu Liiga tumedad kulmud