Esileht Ilu Liiga tumedad kulmud

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )

Teema: Liiga tumedad kulmud

Postitas:
Kägu

On sul mingid tugevamat sorti autismispektri häire jooned? Räägitakse aiast, sina räägid aiaaugust. Ja oskad iga lauset vaid endaga seostada. Kas keegi küsis, mis teenuseid sa kasutad? Kas keegi küsis, millega sina oma kulmusid värvid? Kogu teema on muust kui sinust, kui sa pole ikka veel taibanud.

Teema on sellest, et vlond väidab, et kõik teevad talle mustad kulmud, aga ta on blond ja talle ei sobi. Mina olen blond ja mulle sobib, nagu paljudele teistelegi. Imelik on arvata, et kõik teenusepakkujad on ohmud, kes teevad maitsetut tööd.

Mida sina siin üldse kaagutad?

Imelik on arvata, et kõik blondid tahavad endale sinu moodi musti kulme ja et ainult see on mingi iluetalon. Aitab küll juba su mustadest kulmudest vatramisest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik on arvata, et kõik blondid tahavad endale sinu moodi musti kulme ja et ainult see on mingi iluetalon. Aitab küll juba su mustadest kulmudest vatramisest.

Kui sa arsti juurde lähed, siis väidad ka, et teed temast paremat tööd? Aga kui iluteenuse pakkuja juurde lähed, kes on samuti professionaal, miks arvad, et temast targem oled? Tema on oma asja õppinud, sina ei tea sellest suurt midagi.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik on arvata, et kõik blondid tahavad endale sinu moodi musti kulme ja et ainult see on mingi iluetalon. Aitab küll juba su mustadest kulmudest vatramisest.

No loomulikele blondidele loomulikult ei sobi need, kui nägu on valkjassinine. Enamik blondidest on ikka kenasti värvitud blondid.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik blondidest on ikka kenasti värvitud blondid.

Mingi möksiga pruuniks võõbatud, seda mõtled või? Tundud küllaltki maitselage naisterahvas olevat.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui iluteenuse pakkuja juurde lähed, kes on samuti professionaal, miks arvad, et temast targem oled? Tema on oma asja õppinud, sina ei tea sellest suurt midagi.

Hahahahahaha, kõik kes on asja õppinud on hea silmaga ja professionaalid. ????????

Minu arust tema kommentaar ütleb kõik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile see ei sobi ju, püha jumal küll. Kas nii raske on aru saada. Tegelikult on neid üldse vähe, kellele päris süsimustad kulmud sobivad. Heledanahalisele blondile või punapeale on selline kulm ikka räiguse tipp.

No mina ole oliivinahaga värvitud blond, väga ilusti sobib.

Mis pagana moodi näeb välja oliivikarva näonahk? No ei ole mina pihta saanud, mis nahatoon see on 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole mina pihta saanud, mis nahatoon see on ????

Mina hakkan juba taipama: mingi saapaviksitaolise ainega pruuniks võõbatud. Minu jaoks on need grillkana välimusega “blondiinid”, keda siin nimetatakse kenasti värvitud neiudeks, alati õõva tekitanud. Nägu oleks nagu mingi tavotiga koos.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik blondidest on ikka kenasti värvitud blondid.

Kas midagi sellist: https://www.pinterest.com/pin/284571270195052189/

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik blondidest on ikka kenasti värvitud blondid.

Kas midagi sellist: https://www.pinterest.com/pin/284571270195052189/

????????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamik blondidest on ikka kenasti värvitud blondid.

Kas midagi sellist: https://www.pinterest.com/pin/284571270195052189/

Need vist ongi need oliivikarva naha ja meekarva juustega 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik on arvata, et kõik blondid tahavad endale sinu moodi musti kulme ja et ainult see on mingi iluetalon. Aitab küll juba su mustadest kulmudest vatramisest.

Kui sa arsti juurde lähed, siis väidad ka, et teed temast paremat tööd? Aga kui iluteenuse pakkuja juurde lähed, kes on samuti professionaal, miks arvad, et temast targem oled? Tema on oma asja õppinud, sina ei tea sellest suurt midagi.

Selle iluteenuse pakkujaga on nii, et ilu on teatavasti vaataja silmades. Kui klient arvab peale iluteenindaja külaskaiku peeglisse vaadates, et sealt vaatab vastu tuhkatriinu võõrasema, siis on iluteenindaja teinud kliendile sobimatu asja.

Kui ma lähen arsti juurde ja ta mind terveks ravib, siis mul ei ole suurt vahet, kas ma võtan antibiootikumi A 2x päevas 5 päeva või antibiootikumi B 1x päevas 7 päeva, kui need mõlemad mind terveks teevad.

Kui ma näitan iluteenindajale pilti, et tahan sellist pruuni tooni kulme ja ta mulle seepeale mingid mustad Cruella kulmud näkku joonistab, sest tema meelest on nii ilusam, siis ma olen õigusega pahane. Kui see iluteenindaja tõesti leieb, et must kulm oleks parem valik, siis võib ta üritada klienti ümber veenda, aga kui klient ikka ei nõustu tuleb lähtuda kliendi soovist või loobuda kliendi soovist, kui ikka see soov nii vastu võetamatu on.

Ei ole ju nii, et kui ma lähen juuksuri juurde ja palun endale õlgadeni soengu lõigata, siis juuksur võib oma suva järgi pool pead siiliks tõmmata ja teise poole vöökohani pikaks jätta, sest tema viimasest moeajakirjast luges või koolitusel õppis, et see on nüüd popp.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi möksiga pruuniks võõbatud, seda mõtled või? Tundud küllaltki maitselage naisterahvas olevat.

Kuidas saab blondiks värvitud juustega olla mingi möksiga pruuniks võõbatu? Sa ei tea, et blond on põhimõtteliselt valge?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma näitan iluteenindajale pilti, et tahan sellist pruuni tooni kulme ja ta mulle seepeale mingid mustad Cruella kulmud näkku joonistab, sest tema meelest on nii ilusam, siis ma olen õigusega pahane.

Kus te, inimesed käite, et teid keegi ei kuula? Maaurkas kusagil? Kui ma lähen ja tahan kollaseid kulme, siis ma need ka saan. Kui tahan punaseid, siis saan ka need. Ei ole nii, et vägisi tehakse mustad.

Käige normaalsete tegijate juures ja/või õppige end korrektselt väljendama.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi möksiga pruuniks võõbatud, seda mõtled või? Tundud küllaltki maitselage naisterahvas olevat.

Oled sa purjus?

 

Oliivikarva nahk: https://glaminati.com/olive-skin-tone/

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oliivikarva nahk: https://glaminati.com/olive-skin-tone/

Isegi sellisel brünetil pole musti kulme. Olete ikka kindlad, et teile sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi sellisel brünetil pole musti kulme. Olete ikka kindlad, et teile sobib?

Seal lingil on kümmekond oliivivärvi nahaga naist, pea kõigil on mustad kulmud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi sellisel brünetil pole musti kulme. Olete ikka kindlad, et teile sobib?

Seal lingil on kümmekond oliivivärvi nahaga naist, pea kõigil on mustad kulmud.

Pole ju blondid ja päris musti kulme on vist ühel. Naljakas siin jääe hispaanlasi ja kreeklasi näiteks tuua, nagu juba eelpool tehti. Hakkabki see jutt taas otsast pihta. Loomulikult tumedat nahka on eestlastel ikka ülivähe, suurem osa on mingi viiekordse jumestuskreemikihi, solaariumi, kunstpäevituse jne, mis näeb kole välja. Eriti kui muu keha on hele.

Aga ühel naisel on naljakad kulmud. See on moes jah, et kulmukarvad niimoodi turri kammida, aga enamasti need piiratakse mingisse vormi. Aga siin lingil on ühel naisel sellised vahvad tuustid kulmudeks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole ju blondid ja päris musti kulme on vist ühel.

Esimesel ei ole mustad ja teistel kõigil on. Minu kulmud on sama tooni, mis kõigil teistel naistel seal.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel ei ole mustad ja teistel kõigil on. Minu kulmud on sama tooni, mis kõigil teistel naistel seal.

Jälle oli sellest juba juttu, et sa vist ei saa aru, mis on must. Seal lingitud naistel on valdavalt erinevat tooni pruun. Osadel soojema, osadel külmema alatooniga, väga erinevaid toone on seal näha. Aga tundub, et asjatundlikkusest on sul ülivähe aimu nagu ka paljudel iluteenindajatel. Tema jaoks on üks toon olemas, mis on must ja kogu moos. Mingit nahavärvi või eripäraga sobitamisest võid und näha, sest inimene lihtsalt ei taju vahet.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi möksiga pruuniks võõbatud, seda mõtled või? Tundud küllaltki maitselage naisterahvas olevat.

Oled sa purjus?

Oliivikarva nahk: https://glaminati.com/olive-skin-tone/

Mis asi sellise nahatooni juures oliivi meenutab? Saaks äkki mõnest sellisest oliivist ka pildi? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile eestlastele kes arvavad, et omavad oliivikarva nahka 😀

What ethnicity has olive skin?

The olive skin tone is prevalent in the Mediterranean (Southern Europe, Western Asia, and Northern Africa) as well as some parts of Latin America.<br style=”line-height: 1.5;” />Olive-toned skin is especially apparent among people from Egypt, Spain, Italy, Syria, Lebanon, and Jordan, Algeria, Turkey, Afghanistan. There are some olive skin tone examples among Romani people as well.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile eestlastele kes arvavad, et omavad oliivikarva nahka ????

Nemad ongi need, kes oma loomupärase naha mingi tavotisarnase ainega üle mökerdavad ja arvavad, et on siis oliivikarva nahaga kaunitarid valmis. Kulmud ka mustaks ja nende arust ilus. Jutt ongi sellest, et ei ole ilus. Kui sa valgenahalist proovid lõunamaalaseks meisterdada, siis on see kunstlik ja kole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nemad ongi need, kes oma loomupärase naha mingi tavotisarnase ainega üle mökerdavad ja arvavad, et on siis oliivikarva nahaga kaunitarid valmis. Kulmud ka mustaks ja nende arust ilus. Jutt ongi sellest, et ei ole ilus. Kui sa valgenahalist proovid lõunamaalaseks meisterdada, siis on see kunstlik ja kole.

Mis kuradi ringkondades sa liigud, et naised tavotiga või sellesarnase ainega oma nägu mökerdavad? Uugametsa? Mul pole aimugi, millest jutt käib.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle oli sellest juba juttu, et sa vist ei saa aru, mis on must. Seal lingitud naistel on valdavalt erinevat tooni pruun. Osadel soojema, osadel külmema alatooniga, väga erinevaid toone on seal näha. Aga tundub, et asjatundlikkusest on sul ülivähe aimu nagu ka paljudel iluteenindajatel. Tema jaoks on üks toon olemas, mis on must ja kogu moos. Mingit nahavärvi või eripäraga sobitamisest võid und näha, sest inimene lihtsalt ei taju vahet.

Käi põrgu oma erinevat tooni pruuniga. Mul on sama ja on must. Koli pealinna ja leia parimad tegijad. Osta prillid ka.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigile eestlastele kes arvavad, et omavad oliivikarva nahka ???? What ethnicity has olive skin? The olive skin tone is prevalent in the Mediterranean (Southern Europe, Western Asia, and Northern Africa) as well as some parts of Latin America.
Olive-toned skin is especially apparent among people from Egypt, Spain, Italy, Syria, Lebanon, and Jordan, Algeria, Turkey, Afghanistan. There are some olive skin tone examples among Romani people as well.

Kas eestlane saab olla ainult kahe eestlase järeltulija? Püha lihtsameelsus!

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eestlane saab olla ainult kahe eestlase järeltulija? Püha lihtsameelsus!

Ei, eestlane saab olla ka somaallase ja soomlase järeltulija. Peaasi, et sa ise tunneksid ennast eestlasena. Ja kui sa ükshetk enam ei tunne ennast eestlasena, siis sa ei ole ka.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koli pealinna

Mis see Tallinn siia puutub? Et pealinnas on kõik oskajad ilutegijad koos? ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas eestlane saab olla ainult kahe eestlase järeltulija? Püha lihtsameelsus!

Oleks siis kohe öelnud, et oled valgeks värvitud juustega somaallane ja see vaidlus oleks ära jäänud. Sulle sobib must, raudpolt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks siis kohe öelnud, et oled valgeks värvitud juustega somaallane ja see vaidlus oleks ära jäänud. Sulle sobib must, raudpolt.

Ei jaksa maakatega enam vaielda. Ei mingit aju ega maitset.

Loodan, et teie kulme edasi soperdatakse.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oleks siis kohe öelnud, et oled valgeks värvitud juustega somaallane ja see vaidlus oleks ära jäänud. Sulle sobib must, raudpolt.

Ei jaksa maakatega enam vaielda. Ei mingit aju ega maitset.

Loodan, et teie kulme edasi soperdatakse.

Okei, oliivinahaga “eestlane”. Tsau!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 92 )


Esileht Ilu Liiga tumedad kulmud