Esileht Pereelu ja suhted Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda

Postitas:

Oleks need A ja B sinu printsiipi pidanud, oleks üks kibestunud perekond ja mitu potentsiaalset sündimata last.

Ka teemaalgataja soovib ju pigem last, mitte meest.

Kui temavanused kõige targemad, kenamad, edukamad mehed teda märkaks, küllap oleks juba märganud. Me ei tea ju, milline ta väljagi näeb.

Lihtsalt tasub arvestada, et cool tark kena 32ne mees saab endale ilmselt u 8-10 aastat nooremaid “lubada”.

Sooviks siiski mõlemat, sest tean kui vajalik on lapse jaoks isa. Üksi laps saada on viimane variant, kui muud üle ei jää.

Välimuse osas pole mul viga mitte midagi, näen hea välja ja olen normaalkaalus ka.  Olen ka väga liikuv ja käin palju matkamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin midagi oodata, osadel naistel kaob suguvõime juba 35selt.

Meest soovitan otsida äri ja IT seltskonnast. Näiteks hakka tööle mingis üritusi korraldavas firmas ja sealt leiab tutvusi küll.

Äri ja IT kuttidel raha on ja nad on suhetes kobad. Aga neil on tavaliselt käpp peal aga osavalt intriigides saad mõne ikka üle meelitada. Ja siis titt hakkama. Kui jätabki maha, mis siis, alimente peab ikka maksma. Kui pole just mingi vana kooli ihnuskoi ärimees siis maksab ka.

Pereelu eluunistus Eesti moodi. Otsida äri ja IT mees, vajadusel väike intriig, panna titt hakkama ja alimendid peale.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 16.07 19:44; 16.07 20:31; 16.07 23:43; 17.07 00:07; 17.07 00:34; 17.07 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest 30+ naine on juba rasestatud. Mõnikord korduvalt. Naine valib, kellega magab. Naine, kes vanema mehega ei seksi, ei heieta vanameestest. Ära siis panusta statistikasse. Need mehed tänu sinusugustele naudivad, et võtavad noore keha ja kasutavad seda, võtavad uue noore ja jälle kordub sama.

Millest sina sonid, teemaalgatajal pole lapsi. Ei ole tal vaja mingite vanameestega leppida, sellised tuleb kohe välistada.

Ei olnud teemaalgataja jutust küll aru saada, et see 40 aastane mingi unelmate prints oleks olnud, seega oli küll täiesti mahavisatud aeg sellisega üldse olla. Järgmine kord on inimene targem.

Unelmate prints polnud jah, sellepärast ta maha jätsingi. Polnud muidugi ka halb inimene, oli tore inimene. Aga oli emas kinni ja arvutimängur – kuigi sellises vanuses võiks olla palju täiskasvanulikum. Tunnengi, et oli mahavisatud aeg. Lisaks kõigele on majandusliku poole pealt üksi elades kõvasti kergem ja saan paremini hakkama. Koos elades oli küll kaks tööl käivat inimest ja seega peaks nagu olema majanduslik pool kergem, aga oli just vastupidi, vähemalt minu jaoks. Ta ei osanud oma rahadega hakkama saada ja minu õlul oli ses osas suurem osa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin midagi oodata, osadel naistel kaob suguvõime juba 35selt.

Meest soovitan otsida äri ja IT seltskonnast. Näiteks hakka tööle mingis üritusi korraldavas firmas ja sealt leiab tutvusi küll.

Äri ja IT kuttidel raha on ja nad on suhetes kobad. Aga neil on tavaliselt käpp peal aga osavalt intriigides saad mõne ikka üle meelitada. Ja siis titt hakkama. Kui jätabki maha, mis siis, alimente peab ikka maksma. Kui pole just mingi vana kooli ihnuskoi ärimees siis maksab ka.

Selline asi pole ka lahendus, parem saada päris üksi siis juba laps. Kui mees, siis peab ka klapp ja armastus ikka olema ja ühiseid huvisid ja ühised eesmärgid. Suvalise inimesega vastu tahtmist koos elada ja laps saada, on enda elu rikkumine ja närvide raiskamine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 16.07 19:10; 16.07 21:16; 16.07 22:22; 17.07 21:21; 17.07 21:27; 17.07 21:45; 17.07 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin midagi oodata, osadel naistel kaob suguvõime juba 35selt.

Meest soovitan otsida äri ja IT seltskonnast. Näiteks hakka tööle mingis üritusi korraldavas firmas ja sealt leiab tutvusi küll.

Äri ja IT kuttidel raha on ja nad on suhetes kobad. Aga neil on tavaliselt käpp peal aga osavalt intriigides saad mõne ikka üle meelitada. Ja siis titt hakkama. Kui jätabki maha, mis siis, alimente peab ikka maksma. Kui pole just mingi vana kooli ihnuskoi ärimees siis maksab ka.

<p style=”text-align: left;”>Selline asi pole ka lahendus, parem saada päris üksi siis juba laps. Kui mees, siis peab ka klapp ja armastus ikka olema ja ühiseid huvisid ja ühised eesmärgid. Suvalise inimesega vastu tahtmist koos elada ja laps saada, on enda elu rikkumine ja närvide raiskamine.

See on naiivne jutt.  Üks aasta võib sul olla väga hea klapp ags teine aasta juba vihkad teda. Tunded võivad muutuda üleöö. Suhted ja värgid tulevad ja lähevad, raha jms jääb (kui mõistus peas on ofkoors).</p>

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 20:46; 18.07 00:00; 18.07 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole siin midagi oodata, osadel naistel kaob suguvõime juba 35selt.

Meest soovitan otsida äri ja IT seltskonnast. Näiteks hakka tööle mingis üritusi korraldavas firmas ja sealt leiab tutvusi küll.

Äri ja IT kuttidel raha on ja nad on suhetes kobad. Aga neil on tavaliselt käpp peal aga osavalt intriigides saad mõne ikka üle meelitada. Ja siis titt hakkama. Kui jätabki maha, mis siis, alimente peab ikka maksma. Kui pole just mingi vana kooli ihnuskoi ärimees siis maksab ka.

Ega ikka ei kao küll 35selt suguvõime.

Teadlased arvavad teisiti

https://sobranna.postimees.ee/2704048/vanus-mil-naise-viljakus-pariselt-haabuma-hakkab

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.07 20:46; 18.07 00:00; 18.07 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teadlased arvavad teisiti https://sobranna.postimees.ee/2704048/vanus-mil-naise-viljakus-pariselt-haabuma-hakkab

Viljastumisvõime läheb kehvemaks, mitte ei kao. Samamoodi hakkab ta kehvemaks minema ka meestel. Mis ei tähenda, et lapsi enam ei saaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 17.07 09:19; 17.07 10:04; 17.07 11:27; 17.07 11:39; 17.07 11:47; 17.07 11:58; 17.07 17:22; 17.07 17:39; 18.07 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätke palun see spermapanga jutt. Lugege natuke netis doonoriga saadud laste kogemusi, millised halvavad identiteediprobleemid neil enamasti on, mis tihti viivad vaimsete häireteni. Laps ei ole asi, mida lihtsalt poest ostetakse siis kui endale meeldib. Teadlikult ja planeeritult last teha nii, et ta ühte poolt oma geenidest ei tunne, on suurim sigadus, mis sa oma lapsele teha võid.

Appi milline möga, kas identiteedi probleeme või muid erroreid on ainult ühe vanemaga kasvanud lapsel?? BS täielik. Pigem lastel on tänapäeva peremudeliga rohkem vaimseid probleeme, sest aetakse kärgperendust, lapsi jagatakse aastaid kohtus kahemehesaega, lapsel pole ühte kodu ega turvatunnet, peab kolima iga nädala tagant-kui see ei tekita identiteediprobleeme siis mis tekitab-nagu kodutu, sest kindlat kohta pole! igakell spermapangaga, kuna vaadake lahutuste arvu, ei pea olema nui neljaks ema või isa, peab olema vähemalt  üks võimekas ja teadlik vanem, kui on kaks on juba kõva töövõit aga nähes kuidas elatakse, siis feilimise võimalus on väga suur.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt tasub arvestada, et cool tark kena 32ne mees saab endale ilmselt u 8-10 aastat nooremaid “lubada”.

Mis imelik arusaam siin perekoolis ringleb, et KÕIK MEHED ihalevad igal juhul endast võimalikult palju aastaid nooremat naist? Et see on just kui elementaarne ju… See, kui mees on endaealise naisega või ehk endast vanema naisega koos, on midagi, mida mitte ükski mees tegelikult ei soovi?

Minu arust on see mingi kindel liik, üks väike seltskond meestest, kelle jaoks peab naine minimaalselt 10 aastat temast noorem olema. Enamustele meestele sobivad ka endaealised või +/- mõni aasta enda vanusest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu sõbranna otsustas olla n-ö tugipere, mis on lapsendamisega võrreldes juriidiliselt veidi teine tera. Ja on oma 9-aastasega rahul. Nii et seda varianti tasub ka uurida kui sobivat isakandidaati ei leia ja kui pole kinnisidee, et laps = ainult oma “liha ja veri”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olles olnud ise olukorras, kus 32aastaselt tegin lõpu suhtele, kus ka mees polnud mitte millekski peale arvutis passimise veel “valmis”, kuid mina olin alati unistanud perest, saan väga hästi teemaalgatajast aru. minu suhe oli küll selleks ajaks olnud juba väga pikk, üle 10 a.

mulle siis soovitada lapsendada vms oleks olnud täiesti mõttetu, see pole sama asi. õnneks mul läks hästi ja pool aastat hiljem kohtasin täiesti juhuslikult üsna ootamatus kohas õiget inimest (3 a noorem lastetu mees) ja nüüd on mul selline pere, nagu soovisin.

laste saamine osutus aga vaevaliseks ja kas see oli minu enda eripära või tingitud vanusest, ei teagi tagantjärgi öelda, igatahes mitu korda rasedus katkes ja kahe lapse saamine võttis kokku 6 a aega.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Lõppenud suhe ja kuidas elus edasi liikuda