Esileht Kodunurk Maale elama?

Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )

Teema: Maale elama?

Postitas:
Kägu

Meil on oma maja suure privaatsekrundiga linnas, heas linnajaos. Kuidas või miks peaks minu jaoks olema parem elada maal?

Ei peagi. Ela rahumeei seal, kus meeldib. Teema on ju neile, kes kahtlevad, kas maaelu neile meeldiks. Nimetataksegi plusse ja miinuseid.
Mõnele meeldib isegi Lasnamäe ühetoalises üle kõige ja ongi ju tore, kui sa oled tipp-rahul oma elukohaga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temaatika, et mis tööd maal saab teha, on tänapäeval ikka väga lai. Vaatan oma hajaküla inimesi. Kohe naaber on naine treener, annab trenne kultuurimajas 9 km kaugusel. Mees teeb puitmööblit koduses töökojas. Talu edasi – naine on linnas pangas mingi asjapulk, käib linna 1-2 päeva nädalas. Mees on ajakirjanik. Käib linna mõne korra kuus, kui vaja teha intervjuusid näost näkku. Teisele poole naabrid. Naine on maniküürija – kliendid tulevad koju. Mees on doktorant, ikka korra nädalas maksimum on linna vaja minna. Meie majas mina joonestan ja mees konsuteerib teatud alal kliente FIEna. Mina käin linna 2x kuus, mees harvem. Veel ühed naabrid – naine on müügiesindaja, telefoni teel. Linnas käib teatrisse, töö pärast pole vaja. Mees teeb teatud toidukaupu, tal on muidugi vastav haridus ja kontrolitud olud ja müüb neid interneti kaudu. Käib pakiautomaadi juurde, mis on 7-8 km, kord nädalas. Veel on meie külas juuksur, kes töötab kodust. Klaveriõpetaja, kes annab tunde kodust. Paar talumeest. Üks kopamees, kes töötab lähedalasuvate inimeste palvel, ametlikult muidugi. Üks endine lasteadnik, kes hoiab kodus lapsi. Üks firmaomanik, kes oma firmasid külastab linnas 1-2 päeva nädalas. Üks kirjanik ja tema matemaatikaõpetajast abikaasa, kel on vist 0,75 koormust lähimas koolis – 9 km. Käib sinna paar päeva nädalas pikemad päevad va suvi ja koolivaheajad. Üks naine õmbleb lasteriideid ja müüb neid päris edukalt internetis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 61 kuni 62 (kokku 62 )


Esileht Kodunurk Maale elama?