Esileht Hobinurk Madonna pildid Vanity Fairis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )

Teema: Madonna pildid Vanity Fairis

Postitas:
Kägu

Sattusin lugema naljakat pastakast välja imetud “uudist”, kus väidetakse, et Madonna olevat oma hiljutiste piltidega teotanud lausa Jumalat isiklikult. Pildid olevat väidetavalt “netirahva kihama pannud” ja Madonna on pahameeletormiga üle valatud. Mulle isiklikult need pildid meeldivad, kuigi muidu ma suurem Madunna fänn ei ole. Ütleks, et lausa väga lahedad pildid on ja mingit jumalateotust on mul sealt väga raske välja lugeda.
Minu jaoks müstika, et kes on need pahased kodanikud, kellele sellised pildid pinnuks silmas on? Tänapäeval, 21 sajandil.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast otsisin pildid üles. Minu jaoks täiesti kohutavad pildid. Kontseptsioonist saan aru, et Madonna madonnana, aga pildid ei ole ju vaatamist väärt.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

äkki paned viite ka

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Ma ei usu, et Madonna puhul asi rahas oli. Pigem tahtis provotseerida ja see tal ka õnnestus. Mulle need pildid meeldivad.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-11649935/Madonna-graces-cover-Vanity-Fairs-Icon-Issue-40th-anniversary-tour-announcement.html

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida. Ei olnud ilus, no ei olnud.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et pole ideid tal ja liiga tuunitud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

Palun põhjenda, kuidas need pildid sinu arust religiooni mõnitavad.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

Palun põhjenda, kuidas need pildid sinu arust religiooni mõnitavad.

Ei põhjenda! Sest mida iganes ma ka ei ütleks, vaidled sa niikuinii vastu. Kes aru saab, saab niigi aru, ja kes ei saa, see ei saa ka põhjendamise peale. Tunnetuse küsimus.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks müstika, et kes on need pahased kodanikud, kellele sellised pildid pinnuks silmas on? Tänapäeval, 21 sajandil.

ole normaalne, tänapäev vast solvumiste kuningriik ongi. Igaüks solvub ja igaüks oma isiklikul põhjusel aga kindlasti solvub, sügavalt kusjuures.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida. Ei olnud ilus, no ei olnud.

Läksin su kriitika peale otsima, kui kohutav see supermodell nüüd välja võiks näha ja täpselt samasugune välimus on tal endiselt. See, mis tast miljonäri tegi. Omapärased näojooned, peenike ja sihvakas keha. Aga perekooli vissis mutt on kindlasti ilusam, sina vähemalt oled, eks?

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna on mahakäinud ja vaimuvaene. Kassi asemel oleks võinud pildistada skeletti ja küsida temalt seksuaalsuse ning sensuaalsuse osas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Need Kassi pildid olid ka tõesti allapoole igasugust arvestust. Näost on ta juba ammu ära vajunud, nüüd siis oli vaja ka oma rippuvad rindu demonstreerida. Ei olnud ilus, no ei olnud.

Läksin su kriitika peale otsima, kui kohutav see supermodell nüüd välja võiks näha ja täpselt samasugune välimus on tal endiselt. See, mis tast miljonäri tegi. Omapärased näojooned, peenike ja sihvakas keha. Aga perekooli vissis mutt on kindlasti ilusam, sina vähemalt oled, eks?

Ei, ma ei ole kenam. Aga ma ei kisu end ka avalikult alasti. Tema ka ei peaks kiskuma, oleks väärikam. Aga ilmselt ei ole vananeval modellil enam eriti valikut, raha on ju vaja teenida.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et Madonna puhul asi rahas oli.

Ei tea midagi kui tulude vähenemisega kulusid samas tempos ei vähenda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

Ma olen nõus, aga mind ei üllata need pildid, ta on Madonna.
Ma vahel satun ta tiktokkide peale – noo pfff…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks huvipärast näha teie endi fotosid, kes siin Carmen Kassi maha teevad.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks huvipärast näha teie endi fotosid, kes siin Carmen Kassi maha teevad.

Sa arvad, et hea meigi, valgustuse ja fotograafiga ei anna tavalisi naisi hästi tuunida? Ikka saab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et Madonna puhul asi rahas oli. Ei tea midagi kui tulude vähenemisega kulusid samas tempos ei vähenda.

Mitte rahas, vaid tuuri promos ju asi.

Pildid lihtsalt pole ei originaalsed, vaimukad ega ilusad. Siis jääbki selline kuidagi… räpane maik külge.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tahaks huvipärast näha teie endi fotosid, kes siin Carmen Kassi maha teevad.

Sa arvad, et hea meigi, valgustuse ja fotograafiga ei anna tavalisi naisi hästi tuunida? Ikka saab.

Te võite ennast tuunida nii palju, kui jaksate, aga teie fotof jäävad sahtlissek opitama. Carmen Kassi fotosid aga vaatavad tuhanded. Ja kui saabki selle eest portsu raha, siis miks mitte. ei ole vaja olla kade.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa arvad, et hea meigi, valgustuse ja fotograafiga ei anna tavalisi naisi hästi tuunida? Ikka saab.

Sitast saia ikka ei saa. See on müüt, et igaühest saab ilusa naise meisterdada. Igaühest ikka ei saa. Kui oled näiteks töntsakas, siis punnita palju tahad, sellist sihvakat kaunitari sinust ei saa. Peita annab halba näonahka, heledaid kulmusid ja ripsmeid vms, aga näojooni sa uusi ei saa.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna pildid on ägedad. Kassi pildid koledad, mis ei tähenda, et Kassil endal midagi viga oleks. Lihtsalt need konkreetsed fotod teevad teda koledaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sitast saia ikka ei saa. See on müüt, et igaühest saab ilusa naise meisterdada. Igaühest ikka ei saa. Kui oled näiteks töntsakas, siis punnita palju tahad, sellist sihvakat kaunitari sinust ei saa. Peita annab halba näonahka, heledaid kulmusid ja ripsmeid vms, aga näojooni sa uusi ei saa.

Kui saledaks saab pildil tuunida, miks siis pikemaks ei peaks saama?

Oled vist rumal mudakonn?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui saledaks saab pildil tuunida, miks siis pikemaks ei peaks saama?

Siis on see multikategelane, mitte pärisnaine. Lisaks pole mõtet sellega ju tegeleda, kui ilusaid on niigi kõik kohad täis. Kui oled modell, siis pead ju päriselus ka igal pool esinema ja sellist ei hakka keegi kuskile tööle võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

Ma olen nõus, aga mind ei üllata need pildid, ta on Madonna.

Ma vahel satun ta tiktokkide peale – noo pfff…

Huvitav, mina küll tema TikToki kanalile ei “satu”… Ma isegi ei teadnud, et tal seal kasutaja on.

Ei oska nagu kuidagi nendelt VF-i piltidelt mingit religiooni mõnitamist välja lugeda. Kuskohas, või millises stseenis see mõnitamine aset leiab siis? Minu arust on küll nende kaadrite sõnum vaataja peas kinni– kes tahab, see solvub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei usu, et Madonna puhul asi rahas oli. Ei tea midagi kui tulude vähenemisega kulusid samas tempos ei vähenda.

Mitte rahas, vaid tuuri promos ju asi.

Pildid lihtsalt pole ei originaalsed, vaimukad ega ilusad. Siis jääbki selline kuidagi… räpane maik külge.

See räpasus eksisteerib sinu peas, mitte piltidel.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Madonna piltide sõnum on ju lihtne ja ilmne – mina olengi religioon ja mind kummardatakse samamoodi nagu Jeesust.
Mingit mõnitamist mina küll ei näe, suts liiga kõrgelennuline nägemus ainult endast. Ta ei ole Jeesusega võrdne, kaugel sellest.
Küll aga võib enda Jeesusega ühele pulgale seadmine päris suurele hulgale inimestele vastuvõetamatu ja äärmiselt solvav ning nende usku mõnitav ja alandav olla. Ma mõistan neid.
Mu mõtte annab paremini edasi ehk see, kui panete nendele piltidele Madonna asemele Putini. Vererõhk tõuseks nipsust ka mitteusklikel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest ka kohutavad ja religiooni mõnitavad pildid.

Ma olen nõus, aga mind ei üllata need pildid, ta on Madonna.

Ma vahel satun ta tiktokkide peale – noo pfff…

Huvitav, mina küll tema TikToki kanalile ei “satu”… Ma isegi ei teadnud, et tal seal kasutaja on.

Ei oska nagu kuidagi nendelt VF-i piltidelt mingit religiooni mõnitamist välja lugeda. Kuskohas, või millises stseenis see mõnitamine aset leiab siis? Minu arust on küll nende kaadrite sõnum vaataja peas kinni– kes tahab, see solvub.

Ära nüüd solvumist ka ette kujuta, ma ei solvunud ta piltide peale. Mul on temast ja ta tegemistest üsna ükskõik.

Sinu tiktok seda ei näita? Ee, kas sa tõesti arvad, et meil on samasugune feed? Minul viskab ette ja vahel tema kohtit ja vahel tema videodest tehtud reaktsioone.
Madonna näeb nii kohutav välja, iga kord kui ma tema nägu näen, tuleb mul okse maik suhu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Kui endast raagid, siis raagi vaiksemalt. Halvasti oled oma elu elanud, et nii kibestunud, aga miks peab seda teistega jagama?

Oma vaarikuse voite endale sinna pista. Jube imelik, kui paks proua, kes ise igal voimalusel sappi pritsib ja teisi taga klatsib, midagi vaarikusest ja uhkusest raagib. Korralik inimene ei raagi teisi taga, ka mitte anonyymselt.

Sitast saia loomulikult ei tee, ja paksudest, robustsete naojoontega prouadest ei saa ilusaid pilte ka parim fotograaf. Heal juhul talutavaid (tema enda jaoks). Sellised naised peaksid keskenduma kena inimene olemisele, iseenda, oma pere ja teiste vastu. Selle asemel pritsitakse sappi ja raagitakse rumalusi.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks küll vanainimesed aru ei saa, et mitte ainult parim, vaid üldse kõik on möödas. Meie kass oli ka kolepilte lasknud endast teha, nii rahapuudus või?

Kui endast raagid, siis raagi vaiksemalt. Halvasti oled oma elu elanud, et nii kibestunud, aga miks peab seda teistega jagama?

Oma vaarikuse voite endale sinna pista. Jube imelik, kui paks proua, kes ise igal voimalusel sappi pritsib ja teisi taga klatsib, midagi vaarikusest ja uhkusest raagib. Korralik inimene ei raagi teisi taga, ka mitte anonyymselt.

Sitast saia loomulikult ei tee, ja paksudest, robustsete naojoontega prouadest ei saa ilusaid pilte ka parim fotograaf. Heal juhul talutavaid (tema enda jaoks). Sellised naised peaksid keskenduma kena inimene olemisele, iseenda, oma pere ja teiste vastu. Selle asemel pritsitakse sappi ja raagitakse rumalusi.

Miks madonna peab oma pilte avalikku ruumi jsgama? Ei taha teda näha, ags pääsu pole. Tehku kodus omaette. Üsna kindlasti ei räägita teda siis ka taga.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 60 )


Esileht Hobinurk Madonna pildid Vanity Fairis