Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Teema: Mai triibupüüdjad 2020

Postitas:

Kas see on positiivne? Hästi õrn triip tekkis aja sees, mis läks seistes tumedamaks. Pilt tehtud umbes tund aega hiljem, aga oli olemas ka varem. Samas, nüüd mitu tundi hiljem on triip jälle vaevumärgatav. Kas võib olla kuivamistriip või real deal?
pilt

Täna on 9dpo ning eelmisest wc käigust oli möödas umbes tund.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin just Veerenni Synlabis verd andmas, seda pole küll vaja karta. Juba all saad maski ja käsi desoda ja väga vähe rahvast on ka. Ma olin nt ainus. Homme lähen kordusproovi andma, 4+0 näit oli 127 ☺️ kuna selja taga kaks peetumist, siis enam ainult triibulisest testist rõõmustamiseks ei piisa. Aga eks hea kasvgi peetumise eest ei kaitse…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kr2su me oleme sama vanad. Me hakkasime üritama alates aprill 2017. Alguses ma ei teinud probleemi, kui ei rasestunud, sest eraldi selleks vaeva ei näinud ja ov-d ei jälginud. Mees oli ka aeg-ajalt välismaal aga kui triipude jahist 1,5a mööda sai ja mees oli selleks ajaks 7 kuud kodus olnud, pöördusin viljatuskliiniku poole.
Olen ka ITK-s aga teise arsti juures. Mul on nyyd peaaegu 6 kuud metformiini tbl kuur käimas. Lugesin kusagilt, et võtma peab vähemalt 6k, et tulemust saada. Eks ma mõne kuu veel vaatan (nii kaua tablette juba söönud, et peaks juba mõjuma) ja kui siis tõesti ei õnnestu siis ????‍♀️ Pean uusi lahendusi otsima hakkama.
Edu sulle!

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 21:58; 06.05 21:38; 07.05 05:39; 07.05 11:29; 07.05 22:22; 07.05 22:30; 10.05 00:56; 19.05 01:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on positiivne? Hästi õrn triip tekkis aja sees, mis läks seistes tumedamaks. Pilt tehtud umbes tund aega hiljem, aga oli olemas ka varem. Samas, nüüd mitu tundi hiljem on triip jälle vaevumärgatav. Kas võib olla kuivamistriip või real deal?

pilt

Täna on 9dpo ning eelmisest wc käigust oli möödas umbes tund.

Ma arvan, et päris positiivseks ma seda ei loeks aga triibu paksust vaadates tundub mulle, et potensiaali on. DPO9 ja tunnise wc vahe järgi oleksin mina positiivselt meelestatud ????

Testi ylehomme hommikul uuesti ja anna meile ka teada, kui rasvased triibud on ☺️

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 21:58; 06.05 21:38; 07.05 05:39; 07.05 11:29; 07.05 22:22; 07.05 22:30; 10.05 00:56; 19.05 01:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on positiivne? Hästi õrn triip tekkis aja sees, mis läks seistes tumedamaks. Pilt tehtud umbes tund aega hiljem, aga oli olemas ka varem. Samas, nüüd mitu tundi hiljem on triip jälle vaevumärgatav. Kas võib olla kuivamistriip või real deal?

pilt

Täna on 9dpo ning eelmisest wc käigust oli möödas umbes tund.

Ei näita küll triibu moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii.. Sain just ov testi triibud, õhtul saab rt triipe siis tegema hakata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on vist rumal küsimus.. Midagi olen sel teemal lugenud ka, aga kuidas teile tundub..? Eile õhtul oli ov test positiivne, täna alles CD 13,nii et arvasin, et ov ilmselt täna õhtul või homme. Ärkasin valusate munasarjadega ja nüüd ov test juba heledama triibuga. Ilmselt oli ov ikka ära hommikul. Me üle-eile õhtul panustasime.. Huvitav, kas täna hilisõhtust võiks veel kasu olla või pean üle-eilse peale lootma jääma…? Einoh, seksida võib ikka. Lihtsalt kardan, et jääb negatiivne tunne see kuu, et üle-eilne äkki liiga kaugel..,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll usun, et oleks kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi siin enne küsis, et kas munajuhasid saab kontrollida ainult LAPil. Siis tegelikult ei ole see nii. Saab teha ja munajuhade läbitavuse uuringu aga seda tehakse http://www.ultraheli.ee aga see on tasuline, 180euri.
Sinna lähengi mina enne LAP i sest kui seal on munajuhad läbitavad, pole LAP vaja teha.
LAP on ikkagi operatsioon.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei taha nõmedana kõlada, ma mõistan täielikult, Kittike, sinu põhjendusi LAPist hoidumisele, aga..
“Sinna lähengi mina enne LAP i sest kui seal on munajuhad läbitavad, pole LAP vaja teha.
LAP on ikkagi operatsioon.”
Nagu siin ka keegi eelnev juba kirjutas, et LAP ei varusta meid vaid informatsiooniga munajuhade läbitavuse kohta, seal nad saavad kontrollida ja üle vaadata mitmeid ja mitmeid olulisi nüansse veel.

Ma olin algselt ka väga tõrges “enda lõhkumise” pärast (korra elus narkoosis olnud mandliopil ja sellest polnud mingeid positiivseid ega negatiivseid mälestusi), kuid kuidagi mängis saatus kätte, et esmaspäeval sain reedeks LAPi aja ja tehtud ta saigi. Nüüd on ikka hing jube rahul, et see etapp ka läbitud. Samamoodi on hing rahul, kui mehel kõikvõimalikud analüüsid tehtud ja antud. Jälle üks linnuke kirjas ja jätkame oma teekonda.
Mulle muidu meeldivad ka tavaelus väga to-do-listid, et noh…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süda ei andnud rahu ja käisin ka täna synlabis ära, tänaseks peaks rasedust olema siis 4+0 täpselt. Andsin nii hcg kui ka progesterooni ja näidud olid sellised:

Hcg – 481
Progesteroon – 120,32

Ilmselt lähen annan esmaspäeval korra veel. Aga praegune näit tundub olema vist väga korralik.

Olen nii õnnelik! ????

Myy

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Myy!!!

Minul tehti kontrastainega läbitavuse uuring, aga see oli nii valus, et ei saanud lõpuni tehtud. Siis tehti LAP ja HÜS ja selle käigus tehti kõik läbitavaks. Arst ütles, et paljud rasestuvad u 3 kuud peale LAPi. Mina rasestusin 1,5 kuud hiljem.
Soovitan mitte aega raisata ja LAP igal juhul ära teha.

Palju triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on ka kontrastainega päbitavuse uuring tehtud ja see polnud grammigi valus. Olen hämmeldunud, et kellelgi võiks selle käigus valus olla. Mari81 kas sul juhtus selle uuringu käigus midagi? Ma muidugi googeldasin ka seda, enne uuringut, ja valu ei osanud isegi karta. Polnud sellest juttugi.
Mul on 1 katkenud ja 1 peetunud rasedus olnud ja pärast seda oli ainult vere hüübivuse test, mis oli korras. Arst ytles, et edasi uuritakse asja, kui kolmas ka katkeb. Eks ma püüan ja loodan, et rasedus tekiks ja ei katkeks.

Piripiiga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 05.05 21:58; 06.05 21:38; 07.05 05:39; 07.05 11:29; 07.05 22:22; 07.05 22:30; 10.05 00:56; 19.05 01:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab teha ja munajuhade läbitavuse uuringu

Mõnikord võib juhtuda, et munajuhade läbitavus jääb uuringu käigus selgusetuks ja siis soovitatakse tavaliselt ikkagi LAP-i.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka mai triibupüüdjatega. Pikalt juba proovinud aga pole õnnestunud.
Päevad olid 19 aprill ja ov 3 mail.
Hetkel on möödas nädal ov, sai nii päev enne ja päev peale ov tehtud. Kolmapäev aga tekkisid õrnad päevade eelsed krambid aga vaid korraks, siis taas reedel oli selline tunne et päevad hakkaks. Päevadeni veel 8 päeva aega. Samas ei julge loota ka nii palju et äkki äkki on keegi end sisse seadnud sinna, kuna see pettumine on suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:10; 13.05 07:31; 14.05 13:49; 18.05 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mul oli täna öösel selline asi, et ärkasin üles tugevate emaka krampide peale, mis kestsid ca 1-2 min. Täna on DPO12, FLO ennustab menstr teisipäevaks. Tavaliselt on mul esinenud emaka krampe vahel menstr alguses vaid siis, kui konkreetselt suur veritsus hakkab. Praegu aga pole veritsusest kippu ega kõppu, eeldatavate päevadeni ka veel paar päeva aega.

Pole varem niimoodi enne päevi krambitanud ja veel lühiajaliselt 1 kord. Mis see on, on kellelgi veel nii olnud? Viimane rasedustest üleeile oli negatiivne.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 13:13; 12.05 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Tere

Mul oli täna öösel selline asi, et ärkasin üles tugevate emaka krampide peale, mis kestsid ca 1-2 min. Täna on DPO12, FLO ennustab menstr teisipäevaks. Tavaliselt on mul esinenud emaka krampe vahel menstr alguses vaid siis, kui konkreetselt suur veritsus hakkab. Praegu aga pole veritsusest kippu ega kõppu, eeldatavate päevadeni ka veel paar päeva aega.

Pole varem niimoodi enne päevi krambitanud ja veel lühiajaliselt 1 kord. Mis see on, on kellelgi veel nii olnud? Viimane rasedustest üleeile oli negatiivne.

Liblikas

Keha võib vabalt trikitada. Mul on ikka jubtunud mingid kuud, et päevi enne oodatavaid punaseid on kõht krambitamas. Kui ka esimene kord nii oli, siis lootsin et ehk? Kuid kuna nüüd seda rohkem olnud, siis ei looda enam… kahjuks. See minu kogemus. Aga alati võib olla teisiti.

Kõike paremat Sulle!!

Kr2su

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.05 22:19; 06.05 16:01; 07.05 09:57; 07.05 11:42; 07.05 15:43; 11.05 13:29; 20.05 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei juhtunud midagi. Mulle öeldi kohe, et võib olla valulik. Kuidagimoodi oli nii valus, et keha läks täiesti pingesse ja ei õnnestunudki. vbolla olid umbes ja sellest ka see valu. Mõtlesin veel, et küll ma selle väikese LAPi valu üle elan, mul ju plaanis sünnitada kunagi. Hetkel meenub küll LAP valusam kui oli sünnitus ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hoopis nii, et päevad jäid nädal hiljaks tegin testi. Test täitsa negatiivne. 2 nädalat peale negatiivset testi näitas veretest tulemiseks 1600 ja natuke peale ????????‍♀️.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina siin nüüd istun ja mõtlen, et misasja see keha nüüd teeb, et pühkides pruunikalt määrib CD 11/12.. (TMI: täitsa tumepruun ja pigem munavalgene/limane).
Elusees pole lampi keset tsüklit sellist määrimist olnud?
Päevade määrimine lõppeb ikka selline CD6/7 tavaliselt ära, tsükkel muidu 28-30 päeva. Ovulatsioonitest negatiivne tühi ring (olen 2 päeva teinud digitaalseid).

Palun, mu kallis organism, ma tõesti ei viitsi enam.
Viimased kuud olen (kuni päevadeni, muidugi) lasknud eriti vabalt ja loomulikult kõigel kulgeda ja siis nüüd ikka on vaja mulle meelde tuletada, et tsau, mina, su keha siin, mängin lolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina siin nüüd istun ja mõtlen, et misasja see keha nüüd teeb, et pühkides pruunikalt määrib CD 11/12.. (TMI: täitsa tumepruun ja pigem munavalgene/limane).

Elusees pole lampi keset tsüklit sellist määrimist olnud?

Päevade määrimine lõppeb ikka selline CD6/7 tavaliselt ära, tsükkel muidu 28-30 päeva. Ovulatsioonitest negatiivne tühi ring (olen 2 päeva teinud digitaalseid).

Palun, mu kallis organism, ma tõesti ei viitsi enam.

Viimased kuud olen (kuni päevadeni, muidugi) lasknud eriti vabalt ja loomulikult kõigel kulgeda ja siis nüüd ikka on vaja mulle meelde tuletada, et tsau, mina, su keha siin, mängin lolli.

Kukijamuki, mul oli ükskord sama, umbes nädal peale päevade lõppu väike pruun ports püksis. See oli u 1,5 aastat tagasi. Rohkem seda pole olnud ja ei teagi, mis see tähendas.

Millal Sa IUI-d tegema lähed?

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.05 13:13; 12.05 07:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas, see kuu jääb vahele, ehk äkki juunis siis..
Puhtalt seepärast ei hakanud mais tõmblema, et arst pole veel vastu kirjutanud ja võtame rahulikult, ei hakanud ise surkima ja pushima, neil ju ka seal kiired ja keerulised ajad.
Tegutsen NovaVitas, seal juulis vist puhatakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin öelda et varsti on vist rõõmu uudiseid oodata. Tegin eile testi, kuid varem. Testile ilmus põhimõtteliselt minut hiljem juba õrn triip hele. Kordan paari päeva pärast uuesti, siis on päevad ära ka jäänud. Igatahes loodan väga et see peaasi ei tähendaks katkemist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:10; 13.05 07:31; 14.05 13:49; 18.05 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad algasid selles tsüklis 4 päeva varem, mis on väga harv ja kestsid paar päeva kauem. Viimased päevad tuli vaid pruunikat ja lõppesid reedel. Eile tegin ov testi ja joon oli selline, et ülehomme võiks olla kena tume joon. Täna tegin testi ja joon oli palju heledamaks läinud. Kas see tähendab, et sel kuul ov polegi? Või tasub homme edasi testida?

Aitäh vastamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ov test midagi ei näita, aga kõhus juba teist päeva valud nagu hakkaks päevad või oleks ov ning täna ka munavalgevoolus. Tundub, et ka minu keha on hakanud trikitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV võis ka ära olla…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina saingi oma triibud kätte.(veidi varem küll) Olen esmakordselt küll rase aga õnnelik ikkagi. Nüüd 3 nädala pärast saan arstile ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.05 09:10; 13.05 07:31; 14.05 13:49; 18.05 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OV võis ka ära olla…

Kas siis ov võis olla kohe peale päevi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mina rasestusin seekord nii, et OV teste ei teinud ja juhtus nii, et kohe peale päevi olime vahekorras, võimalikul OV ajal ei olnud ja jälle peale võimalikku OV’d olime vahekorras

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 22:12; 07.05 15:06; 14.05 19:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mai triibupüüdjad 2020