Esileht Hobinurk Maskis laulja

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 136 )

Teema: Maskis laulja

Postitas:
Kägu

Ükssarvik vihjab ilmselt edukale firmale, kiiresti arenevaid firmasid kutsutakse ükssarvikutest. Kristel Kruustük?

Nojah, täiendan, mees oli ju. Nii et Bolt ja Martkus Villig?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata aga vaata. Ott va Kiivikas oli tordi sisse roninud:)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tort Ott Kiivikas.

Bingo. Tubli oled! Mina ei uskunud, aga õigus oli sul 🙂

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tort Ott Kiivikas.

Bingo. Tubli oled! Mina ei uskunud, aga õigus oli sul ????

Pidin ma seda nüüd lugema… Vaatamine alles poolepeal.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tort Ott Kiivikas.

Bingo. Tubli oled! Mina ei uskunud, aga õigus oli sul ????

Ainus, kelle ma olen kolme hooaja jooksul kohe ära arvanud! Ma ei oska üldse pakkuda kedagi kunagi. Aga ta oli niiii Kiivika nasaalse häälega. Või pigem, saatetiim kukkus hääle peitmisega läbi. Olen ka suur meediatarbija muidugi.

Kaisa Selde e Silmamuna oli ka selline, et teisel, kolmandal korral oli suht selge. Või kui see poleks olnud Kaisa, siis oleks keegi meelega tema häält teinud:)

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirv – Evelin Võigemast?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirv – Evelin Võigemast?

Evelinil peenemad jalad 😀

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun Hirveks Grete Paiat

ühtlasi, kas olen ainus, kelle arust saatejuhi eneseimetlust liiga palju ehk saanud on? Hea meelega näeks saate jätkumisel mõnd uut nägu seda juhtimas.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun Hirveks Grete Paiat

ühtlasi, kas olen ainus, kelle arust saatejuhi eneseimetlust liiga palju ehk saanud on? Hea meelega näeks saate jätkumisel mõnd uut nägu seda juhtimas.

Noo jh. Aga kas mina olen ainus, kelle arust on sellise saasta tootmine üldse ehk liiga palju saanud on? Milleks ometi sellist jama üldse toodetakse, teab keegi? Täitsa huviga loeks vastuseid ja miinuseid kokku.

+6
-18
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Noo jh. Aga kas mina olen ainus, kelle arust on sellise saasta tootmine üldse ehk liiga palju saanud on? Milleks ometi sellist jama üldse toodetakse, teab keegi? Täitsa huviga loeks vastuseid ja miinuseid kokku.

Ikka sellepärast, et vaatajaid on palju ja saab reklaamiraha teenida. Mis muud põhjused siis saadete tootmisel ikka on. See on edukas projekt, sellepärast ongi mitu aastat tehtud, et tasub ära.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun Hirveks Grete Paiat

ühtlasi, kas olen ainus, kelle arust saatejuhi eneseimetlust liiga palju ehk saanud on? Hea meelega näeks saate jätkumisel mõnd uut nägu seda juhtimas.

Noo jh. Aga kas mina olen ainus, kelle arust on sellise saasta tootmine üldse ehk liiga palju saanud on? Milleks ometi sellist jama üldse toodetakse, teab keegi? Täitsa huviga loeks vastuseid ja miinuseid kokku.

Minu arust ka täielik jura, esimest hooaega korra vaatasin.

+7
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te kyll suudate kedagi ära arvata? Ma pole mitte kedagi kunagi ära tundnud ????

saatejuht võiks olla uus. Ja no need kohutavad robothääled….. siis täitsa naudiks seda saadet ja ei kerika koguaeg edasi.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun Hirveks Grete Paiat

ühtlasi, kas olen ainus, kelle arust saatejuhi eneseimetlust liiga palju ehk saanud on? Hea meelega näeks saate jätkumisel mõnd uut nägu seda juhtimas.

Noo jh. Aga kas mina olen ainus, kelle arust on sellise saasta tootmine üldse ehk liiga palju saanud on? Milleks ometi sellist jama üldse toodetakse, teab keegi? Täitsa huviga loeks vastuseid ja miinuseid kokku.

Toodetakse, et mul huvitav oleks. Mul ei ole sellistest äraarvamissaadetest kunagi küll.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te kyll suudate kedagi ära arvata? Ma pole mitte kedagi kunagi ära tundnud ????

saatejuht võiks olla uus. Ja no need kohutavad robothääled….. siis täitsa naudiks seda saadet ja ei kerika koguaeg edasi.

Robothääled on tõesti koledad. Ma saan aru, et ei saa mingit suvalist head näitlejat ka pealelugejaks palgata, sest võib-olla arvab keegi ikkagi just kõnemaneeri või teksti lugemise viisi järgi tegelase ära, aga vahel on need roostes kriginat meenutavad piiksumised ikkagi päris piinarikkad kuulata ja nagunii on mitmele subtiitrid alla pandud, sest osa teksti muutub sellise moonutamisega ebaselgeks. Teine, mis mind häirib vahel, on laulu ajal selle komisjoni omavahelise arutluse sisselülitamine. Nad niigi ju mulisevad seal palju ja laul hõlmab vaid väikese osa ajast, milleks see nende “vaata puusanõksu”  või “milline hääl” jutt sinna laulu vahele, nad võivad ju seda pärast laulu ka öelda. Aga vaatan ikka saadet. Ära kunagi olen arvanud Laine Randjärve. Rohkem ei mäleta, et ise oleksin aru saanud, enne kui teised juba õiget varianti välja polnud pakkunud.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun Hirveks Grete Paiat

ühtlasi, kas olen ainus, kelle arust saatejuhi eneseimetlust liiga palju ehk saanud on? Hea meelega näeks saate jätkumisel mõnd uut nägu seda juhtimas.

Noo jh. Aga kas mina olen ainus, kelle arust on sellise saasta tootmine üldse ehk liiga palju saanud on? Milleks ometi sellist jama üldse toodetakse, teab keegi? Täitsa huviga loeks vastuseid ja miinuseid kokku.

no mis seal nii väga teada, kui turgu on ja ära tasub, siis toodetakse, mis seal vastuses nii väga huvitavat on, see loogiline ja kui see nii huvitav sinu jaoks on, siis kas just ainus, aga vähemus küll….jälle loogiline

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkame peale:) Lumehelbeke … ilmselt Lenna. Aga Eesti Mängu nuppu näidati… Britt Kõrsmaa?:)

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkame peale:) Lumehelbeke … ilmselt Lenna. Aga Eesti Mängu nuppu näidati… Britt Kõrsmaa?:)

Äkki hoopis Laura

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükssarvik – Artjom Savitski?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuks, et Lumehelbeke on tumeda nahatooniga. Inglise keel + must nupp ja taustatantsijad ning jutus oli ka, et vägagi erinev.

Kaheksajalaks pakun Piret Laost. Vihje tundus olema see uus laulusaade.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuks, et Lumehelbeke on tumeda nahatooniga. Inglise keel + must nupp ja taustatantsijad ning jutus oli ka, et vägagi erinev.

Kaheksajalaks pakun Piret Laost. Vihje tundus olema see uus laulusaade.

? Kui mõtled Eesti mängu, siis näidati SINIST nuppu. Või mis must nupp?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakuks, et Lumehelbeke on tumeda nahatooniga. Inglise keel + must nupp ja taustatantsijad ning jutus oli ka, et vägagi erinev.

Kaheksajalaks pakun Piret Laost. Vihje tundus olema see uus laulusaade.

? Kui mõtled Eesti mängu, siis näidati SINIST nuppu. Või mis must nupp?

Okey, kerisin tagasi, oli jah sinine. Mul oli kuidagi tunne, et tume.

 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirv – Elina Reinold?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaheksajalg ei ole ilmselt laulja, kuigi saab ju päris kenasti  hakkama.

Lumehelbeke võib Sissi olla küll

 

edit: pärast Lumehelbe teist esitust.. ei ole Sissi????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirv – Elina Reinold?

Ei usu, keegi noorem

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihjed võivad muidugi eksitavad olla ka natukene, aga nende vilkuti ja “Kättemaksukontori” ning huumori põhjal arvan, et ükssarvik on Märt Avandi või Ott Sepp. Kehaehituse põhjal pigem esimene, aga osade vihjete põhjal pigem teine. Mõlemad on politseinikku mänginud selles seriaalis.

Hirve hääl meenutas veidi Mirtel Pohlat. Samas vihje – 13. mai – siis on sünnipäev Evelin Samuelil, aga Hirve kehaehitus tundub veidi teistsugune.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sandra Vabarna polnud salvestuste ajal Eestis.

Millal salvestused toimusid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sandra Vabarna polnud salvestuste ajal Eestis.

Millal salvestused toimusid?

Praegu jooksvalt toimuvad, esimeses saates juba olid Ukraina lipud rinnas, seega mitte varem kui veebruari lõpp.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihjed võivad muidugi eksitavad olla ka natukene, aga nende vilkuti ja “Kättemaksukontori” ning huumori põhjal arvan, et ükssarvik on Märt Avandi või Ott Sepp. Kehaehituse põhjal pigem esimene, aga osade vihjete põhjal pigem teine. Mõlemad on politseinikku mänginud selles seriaalis.

Hirve hääl meenutas veidi Mirtel Pohlat. Samas vihje – 13. mai – siis on sünnipäev Evelin Samuelil, aga Hirve kehaehitus tundub veidi teistsugune.

Vihjete  ja oleku põhjal kahtlustan ka Ott Seppa või Märt Avandit, Sepp sobiks pikkuse poolest rohkem. Seal oli ka vihje mingi börsitabeli vms kohta, mõtlesin “Pank” seriaalile, Priit Võigemast sobiks pikkuselt, aga tema ei ole Kättemaksukontoris vist olnud?

Hirve puhul oli üheks vihjeks jahimees, äkki see viitab “Jahihooaeg” filmile, Grete Kuld või Mirtel Pohla? Samas Marta Laane häält meenutab ka, Marta Laan on “Kirsiaias” mänginud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hirve puhul oli üheks vihjeks jahimees, äkki see viitab “Jahihooaeg” filmile, Grete Kuld või Mirtel Pohla? Samas Marta Laane häält meenutab ka, Marta Laan on “Kirsiaias” mänginud.

Lisan veel enda kommentaarile, et siin pildil https://sky.ee/marta-laan-otsin-riiki-kus-end-polema-panna on Marta Laane jalad täpselt samasugused nagu Hirvel siin https://www.facebook.com/maskislaulja/photos/a.487461036154241/496208785279466/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu jooksvalt toimuvad, esimeses saates juba olid Ukraina lipud rinnas, seega mitte varem kui veebruari lõpp.

Siis olid Vabarnad ju Lõuna-Aafrikast tagasi juba. Kus nad siis veel reisil olid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 136 )


Esileht Hobinurk Maskis laulja