Esileht Pereelu ja suhted Mida teie mehed teevad kodus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Mida teie mehed teevad kodus?

Postitas:

?????

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 16:36; 26.03 17:25; 26.03 17:32; 26.03 18:03; 26.03 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma ka ainult lesib. Selle vahega, et kui seksime, siis keskendub minu rahuldamisele 8aga see pole vist siin teemas nii oluline). Minu oma läks lõpuks arstile ja tal diagnoositi depressioon ja nüüd võtab rohtu. Mingeid elavnemise märke on näha. Loodan, et läheb veel paremaks. Vast saab isegi endiseks?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See esimene pool jutust oleks nagu minu kirjutatud. Mees tegeles nooruses kõvasti spordiga ja käis palju väljas ja pidudel, aga nüüd ainult lesib diivanil ja voodis. Depressiooni tal kindlasti pole, pigem mingi enneaegne vanaduse ilming või puhas laiskus. Samas, kus see energia peaks tulema kui igasugune väljaskäimine ja liigutamine vabal ajal talle nii vastumeelsed on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaevalt et su mees enne last või kooselu erinev oli..
minu mees teeb suht samu asju kui mina. mulle meeldib ka lesida ja uinakuid teha kui aega on 🙂
vahest võtab tööd koju kaasa, on arvutis ja telefonis, kui minust varem koju jõuab siis teeb süüa, trenni teeb kodus mõni kord. ülejäänud aja käib loominguline lorutamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikkagi, miks sa temaga elad? Oled sa kindel, et lapsel poleks parem kasvada ainult õnneliku emaga, on ta siis üksi või uue partneriga. Praegu te kidutate teda vinguva ema ja lebava isaga. Laps näeb ja tunnetab kõiki neid vaibe. Isa saab ju siiski lapse elus osaleda.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma julgen oma mehele lausudagi,et ta on loru ja igav soovitab ta mul uue mehe otsida.
Ma ei armasta teda kohe mitte

MIKS sa ei kuula endast targemate soovitusi?
Oleks veel, et armastaks, aga seda ka pole. Mingi imelik oled?

Või, hallooo, tahad teda äkki ümber kasvatada?

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 17:21; 26.03 17:27; 26.03 17:35; 27.03 12:49; 01.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lohutasin ühte tuttavat, kes mattis oma mehe hiljuti. Süda jäi seisma ja kogu lugu. Ja naine võttis viimased ajad koguaeg mehe kallal, et miks ta koguaeg nii väsinud on. Ja nüüd on süümekad just oma enne surma toimunud tegevuse peale. Süüdistab end, et kui oleks mõistvam olnud, et ehk mees elaks praegu. Väsimus pole iseloomuomadus. Kui inimene vedeleb niisama ja ta seda varem teinud pole, siis võib tegemist olla väga raske haigusega.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.
Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..
Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.
ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 16:36; 26.03 17:25; 26.03 17:32; 26.03 18:03; 26.03 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud.

Kuidas see haakub tema soovitusega uus mees otsida?
Ja miks sa ei vasta siis, et hakkasin otsima?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 17:21; 26.03 17:27; 26.03 17:35; 27.03 12:49; 01.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kasu ma sellest vastamisest saaksin?
See viib vaid tülini ning siis ma olen kõigele lisaks veel tema jaoks “****” ka,et sellise vastuse üldse anda julgen.
Talle meeldib provokatsioon,oi kuidas meeldib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 16:36; 26.03 17:25; 26.03 17:32; 26.03 18:03; 26.03 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viib vaid tülini ning siis ma olen kõigele lisaks veel tema jaoks “****” ka,et sellise vastuse üldse anda julgen.

Pigem üks suur tüli ja kiire lõpp pärast seda, kui elu aeg lõputut õudust.

Las ma pakun: teie kodu on tegelikult mehe kodu ja selle pärast ta teebki omas kodus täpselt seda, mida tahab.
Ja sul pole lihtsalt võimalik talle öelda, et nüüd aitab ja palun lahku?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 17:21; 26.03 17:27; 26.03 17:35; 27.03 12:49; 01.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Esmalt ei ole last vaja kuidagi solgutada. Mis see solgutamine sinu keeles on? Kui isa tuleb ja võtab oma lapse ja veedab päeva lapsega loomaaias, rannas ja kohvikus ning toob alles magamaminekuks tagasi, kas see on solgutamine?

Teiseks, kas ma saan õigesti aru, sa kavatsed umbes 10-12 aastat olla veel alandlik, lasta endaga seksida ise midagi sellest saamata?
Kolmandaks, lapsele on raudkindlalt halvem elada ebaterve õhkkonnaga peres kui ühe vanemaga.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole mehe kodu või minu kodu ,vaid kõik on ühine.Abielu ajal võetud ühine eluasemelaen jne-tõsi on see,et tema on seda laenu rohkem maksnud,kui mina.Mina olin sel ajal lapsega kodus,kui tema karjääri tegi ja rohkem teenis-seega maksis siis ka tema.Eks ta tunnebki endale rohkem kuuluvat.
Tegelikkus oleks see,et see kodu läheks lahku minnes müüki-tema läheks oma vanematekoju ja mina peaks uue elamise vaatama.
Sellist jagelemist ma ausalt kardangi ja kohe mitte ei soovi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 16:36; 26.03 17:25; 26.03 17:32; 26.03 18:03; 26.03 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina korraldaks endale oma elu. Katsuks nii elada, nagu mul seda meest majas ei olekski. Hakkaks rohkem sõbrannadega väljas käima. Suvi tuleb, kaoks mõne sõbrannaga kolmeks päevaks kuhugi festivalile. Lapsehoidja on sul, ema või õde või mõni hea sõbranna?
Kui niimoodi elada, siis varsti kohtadki mõnda teist meest ja siis võid talitada oma mehe soovituse kohaselt.
Selline mõttetu mees majas on hullem kui üldse mitte meest. See on nagu näljane ühes ruumis toiduga, mida süüa ei saa.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodu läheks lahku minnes müüki-tema läheks oma vanematekoju ja mina peaks uue elamise vaatama.
Sellist jagelemist ma ausalt kardangi ja kohe mitte ei soovi.

Selge siis sinuga. Selle nimel, et ei peaks kinnisvaratehingute, lusikate jaotamise ja kolimisega tegeleda, eelistad sa kümmekond aastat anda seksi mehele, kes sulle isegi ei meeldi mitte, rääkimata armastusest või rahuldusest. Sa põmst tead, kuidas neid naisi nimetatakse, ma usun.
Sama kaua aega eelistad sa last hoida õnnetu ema ja lebava isa kultuuris, mida väike laps imeb nagu käsn ning saab mallid oma tulevaseks eluks. Peaasi, et ei peaks kinnisvara ja asju jagama. Endale naljakas ei tundu või.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 16:36; 26.03 17:25; 26.03 17:32; 26.03 18:03; 26.03 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas ma olen lihtsalt liialt depressiivne või see ongi ok,aga mind ajab niiii vihale,et mees vabal päeval lihtsalt terve päeva lesib.

Voodis kas telefonis,vaatab telerit ning magab selle vahele veel päevas 3 korda uinakuid. Peale tööpäeva täpselt samamoodi.Mul on temaga niiii igav!

Mul on 5 aastane laps ka,tema mängib päev otsa oma asjadega,vaatab lemmikfilme,joonistame jne,kui lasteaias ei ole.

Mees lapsega ei tegelegi eriti ja iga kord,kui tülli läheme ähvardab lapse omale võtta(mitte selleks,et lapsega tegelda) vaid eks ikka minu kiusuks ta seda lausubki.

Mul on nii kõrini ausalt öeldes,aga selle pärast ju perekonda ka lõhkuma ei hakka?

Mul on üks tuttav meesterahvas keda ma alati kadedusega vaatan.Tal on mitu last ja viib neid lasteaeda,teeb süüa,käivad ujumas,sportimas jne. Sellised toredad tegevused mis suurt raha ei nõua-kuid aega ja pühendumist küll. Seda jõuab ta kõike oma pingelise töö kõrvalt.

Kui ma julgen oma mehele lausudagi,et ta on loru ja igav soovitab ta mul uue mehe otsida.

Ma ei armasta teda kohe mitte,saaks laps ainult iseseisvaks ja suureks-laseksin jalga ja oleks parem üksi.

Magamise vahele tahab sellist seksi ka,kus tema mind KUNAGI ei rahulda vaid keskendub iseendale ja pressib peale vaid iseenda soove. Lisaks ei tee ta iial mulle ainsatki komplimenti-mitte kunagi

Vot tak.

Muidugi su mees ei taha midagi kodus teha, sest kes tahaks aega veeta koos inimesega, kellele ta ei meeldi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 18:31; 07.04 15:05; 07.04 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õigi arvamus on ju alati selline olnud,et laste nimel tuleb ikka koos olla ja vanematena hästi läbi saada(kasvõi armastuseta).

Ei ole.

Ja seda, et te lapse näes ei tülitse, võid sa eneserahustuseks öelda. Sa ju ei usu tõsiselt, et laps ei tunneta seda pinget, kasvõi seda pinget sinu pilgus, mille sa saadad diivanil losutava isa poole? Lapsed tunnetavad ülihästi vanemate meeleolusid.
Ent milleks selgitada. Sina oled otsustanud lasta oma lapsel üles kasvada pingeõhkkonnas, peaasi, et mitte tegeleda kinnisvaratehingutega ja et keegi sind ei saaks vihahoos perelõhkujaks nimetada. Siinkohal jääbki selgusetuks, mis abi sa perekoolist ootasid, kui otsus tehtud. Veel 10+ aastat seksid sa mehega, kes sulle ei meeldi ja hoiad oma last pingelises õhkkonnas, mida ta tulevkus hakkab käsitlema kui peremalli või lapsepõlvetraumat. Sinu otsus, muidugi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.03 17:12; 26.03 17:43; 26.03 18:18; 26.03 18:35; 07.04 17:52; 07.04 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2x nädalas trenn, 1x nädala hobiring. Muidu õhtuti teeme seda, mida tahame. Meil on veel 3ndas klassis õppiv laps, kellega tuleb õhtul tegeleda. Lisaks nokitsemine elamise kallal, suvel on õues teha ja toimetada, talvel loeme palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Süüa. Kogu 4-liikmelise pere toitlustamine on igapäevaselt täielikult tema õlgadel, alates poest või turult toidu valimisega. Sünnipäeva- ja muud pidualauad katab ka mees, kui me just pole otsustanud seltskonnaga välja sööma minna. Samuti on tema ülesanne hoolitseda pere lemmiku heaolu eest.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 11:10; 27.03 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhiliselt on mees garaažis või õues – tegeleb näiteks tuulega mõne puu küljest ära kukkunud oksa juppideks saagimisega, küttepuude käruga katla juurde ettevedamisega, autol millegi vahetamisega (auto on tema hoolealune ja selle juures ta teeb kõik, mis võimalik, ise), mõne rikkiläinud seadme parandamisega, hoonete ehitamise/korrastamisega, suvel muru või heina niitmisega jne.

Pimedamal ajal tahab mees palju magada – tuleb tuppa, loeb natuke arvutist lehti või ajab lastega juttu ning hakkab juba 9-10 ajal (kui lapsed on magama pandud) haigutama ja magama kippuma, et tema enam ei viitsi üleval olla. Kui tema viitsib pikalt üleval olla, peab mingi nö. erandolukord olema – kas on keegi külas või ükskord pani vanema lapsega keerulist puslet kokku ja issi sattus nii hasarti, et pusis pärast lapse magaminekut üksi poole ööni edasi.
Suvel, kui päevad pikad, on teine asi – siis kiidab, et õhtul on hea jahe väljas midagi teha ja võib kella 11-ni mitte tuppa tulla.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügab kotte

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügab kotte

Sa pead ta arsti juurde siis saatma, kui tal seal pidev sügelus on. Muidu võib sul jumal teab mis nakkus varsti küljes olla.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 11:10; 27.03 11:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügab kotte

Sa pead ta arsti juurde siis saatma, kui tal seal pidev sügelus on. Muidu võib sul jumal teab mis nakkus varsti küljes olla.

See oli see naine, kes kunagi kurtis et mees peseb end korra kuus.
Aga miks see selline uhkuseasi on, et kogu aeg kõigile kuulutama peab, on raske öelda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.03 17:21; 26.03 17:27; 26.03 17:35; 27.03 12:49; 01.04 09:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siia oma isiklikust kogemusest, et teatud mehed ei muutu enne, kui on võimatu muudmoodi edasi minna.

Oleme mehega koos pea 12 aastat, sellest 8 abielus.
Meil on 2 last, kolmas tulekul.

On olnud igasugu nurkade lihvimisi koosoldud aja jooksul. Siiani oleme leidnud mõlemat poolt rahuldavad lahendused. Aga nendeni jõudmine on olnud väga vaevarikas, sest mees on algselt tõrkunud absoluutselt vastu tulemast.
Nüüd viimane probleem mis meil oli, saigi lahenduse siis kui rääkisin temaga tõsiselt lahutusest. Enam ei jaksanud. See probleem oli koormaks tervele perele. Ei olnud minu kapriis. Lastel ka raske.
Siis kui sai aru, et mõtlen tõsiselt, võttis end kokku.

Ehk et niikaua kuni mees tajub, et küllap sa kuskile ei lähe, ei pruugigi ta muutuda tahta, sest talle meeldib nii nagu praegu on. Jah, on mehed,kes püüavad naise ja pere jaoks olemas olla, aga mitte kõigil ei tule see loomuomaselt kohe…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teeb kõike mida vaja on. Vahest tuleb natuke tagant sutsida, aga üldiselt märkab ise mis vaja teha on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sügab kotte

Sa pead ta arsti juurde siis saatma, kui tal seal pidev sügelus on. Muidu võib sul jumal teab mis nakkus varsti küljes olla.

Kotid sügelevad, sest karvad jäävad tavaliselt nahavoltide või aluspükste serva vahele kinni.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 18:07; 31.03 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlen lihtsalt selles,et lapsel on parem elada,kui teda kahe erineva koha vahet solgutada,kui me peaks lahku minema.Olen alati unistanud tervest ja normaalsest peremudelìst,kuid minu suhtes toimib see täpselt nii kaua kuni oleb alandik ja käitun nii nagu talle sobilik.

Siin keegi märkis,et noorena mees tegi ja oli…mnjaa..

Me olemegi noored. Täitsa veel alla 30ne ning jah,tegelikult on mu mees vist tõesti alati selline olnud.Ehk asi selles,et inimesed ise muutuvad koos oma tõekspidamistega,st mina olen aastatega ikka palju muutunud ja tunnen,et tahaks midagi muud kui sellist pidevat nääklemist,vingumist ja olesklemist.

ENIM häirib mind see,et mees ei käi kunagi lapsega kahekesi ja ega ta teda suurt kunagi hoidnud ka ei ole. Lisaks on äärmiselt armukade ja kõik minu käigud on alati piiratud olnud. Ja nii juba 7 aastat.

Täitsa minu mehest kirjutad. Mul ka käigud suht piiratud. Lapsega ei käi kuskil kahekesi. Pole ühelgi lasteaia üritusel/peol käinud. Tunnen et enam ei jaksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

?????

Mul oli kunagi mees. Käis kodus söömas, lastega mölisemas ja sokke vahetamas. Viskasin sügisel välja. Nüüd maksab tema arveid nendele meestele, kes meil teevad ära tööd, millega mina ja lapsed hakkama ei saa

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees kodus kas vaatab televiisorit kuni magamaminekuni (tööpäevade õhtutel) või siis nädalavahetusel magab ca kell 16-17neni. Siis ärkab, vingub, et talle sööki nina ette ei serveerita. Kobib kööki, sööb midagi. tagasi elutuppa diivanile ja vaatab televiisorit poole ööni, siis läheb jälle magama..
Midagi kasulikku ta kodus ei tee juba aastaid 🙁
Elame suure aiaga majas ja tegemist jaguks kuhjaga, aga absoluutselt kõike pean ainult mina koos lastega tegema. Ka kõik raskemad nn meestetööd. Täna nt hakkan köögikappe ümber ehitama, et nõudepesumasin ära mahutada. Mees keeldub tegemast, ütleb nagu anekdoodis, et ega tema mingi ehitaja ega torumees ei ole.. Kahjuks pole mul nii palju raha, et tegija tellida ja mees ei ole nõus kunagi ise maksma kui keegi tema eest töö ära teeb 🙁
Maja osta tahtis just mees, mitte mina.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teie mehed teevad kodus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.