Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda leppida edukama naisega?

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Mees ei suuda leppida edukama naisega?

Postitas:

Mehel on õigus 50 % ile.

Ka naise aktsiatest, tahtsid sa öelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 19:23; 28.07 19:26; 28.07 20:32; 29.07 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel on õigus 50 % ile.

Ka naise aktsiatest, tahtsid sa öelda?

Kõigest, mis on abielu jooksul soetatud. See on põhiline põhjus, miks naised muudkui üksteisele siin soovitavad abielluda ja alles siis lapsi teha. Nad on sedasi võidus.

Antud juhul on TA mees võidus. Raha saab muidugi sulas välja võtta ja ära peita. Võib ka ajutiselt kellelegi teisele anda või loota, et mees ei tea, palju sul vara on ja ei hakka seda taga ajama. Muidu põhimõtteliselt kui kingid raha emale ja pärast tema kingib tagasi, saab sellele jälile (kui teha ülekannetega).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 21:33; 28.07 19:23; 29.07 17:02; 31.07 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktsiate väärtust mõõdetakse rahas, mitte kaaluga.

Kilo tähendab kõnekeeles tonni tähendab tuhandet eurot.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 21:46; 30.07 15:01; 01.08 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nii must-valge see pole, et kinnisvara kuni viimase makse tasumiseni pangale kuuluks.

Iga maksega on sellest üha suurem osa sinu oma ja kui näiteks 30-aastase pangalaenuga ostetud korter 15 aasta pärast maha müüa, maksad pangale tagasi ainult laenujäägi. Sissemaks, igakuisete maksetega väljaostetud osa ning see, et kinnisvara hinnad on vahepeal tõusnud ja korteri hind näiteks kolmekordistunud ehk selle tulemusel saadav kasum on kõik sinu oma.

huvitav, kuidas Kinnistusraamatus see asi välja näeb? Pärast üheaastast maksmist on kinnisvara 10% laemuvõtja oma? Pärast 10-aastast maksmist 30% laenuvõtja oma? Jne?

Saab ikka igasugu lollust siit perekoolist lugeda!

muidugi on vara seaduslik omanik kohe ostja, mitte pank.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand, loodetavasti teil ikka lahusvara režiim abielus.

Mina ostsingi enda nimele eluaseme, sest mehega oli meil võrdsed võimalused sissemaksu raha koguda, millegipärast oli aga sissemaksu summa ainult mul, mitte mehel.

Enne eluaseme ostmist elasime väiksemal üüripinnal ja panustasime rahaliselt võrdselt, tema kandis mulle iga kuu pool üürist, kommudest, interneti arvest. Seda teeb samas summas senini. Kuigi nüüd on suurem pind, siis kulutused samas summas, võtku oma panust kui üürina ja tema osana muudest kuludest.

Omavahel rääkisime selgeks, et kui tulevikus tal juhuslikult sissemaksu summa tekkinud, siis saame ju omakorda suurema elamise vaadata ja siis juba ühise.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:28; 01.08 12:43; 01.08 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktsiate väärtust mõõdetakse rahas, mitte kaaluga.

Kilo tähendab kõnekeeles tonni tähendab tuhandet eurot.

Jah perekoolist (ilmselt siis sinu sulest) olen lugenud veel sarnaseid värdsõnu nagu näiteks “kilo-euri” ja veel parem mu meelest on “KEURI”. Üldiselt on see jah Kalevipoegade kõnepruuk.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktsiate väärtust mõõdetakse rahas, mitte kaaluga.

Kilo tähendab kõnekeeles tonni tähendab tuhandet eurot.

Jah perekoolist (ilmselt siis sinu sulest) olen lugenud veel sarnaseid värdsõnu nagu näiteks “kilo-euri” ja veel parem mu meelest on “KEURI”. Üldiselt on see jah Kalevipoegade kõnepruuk.

Itimehed, keda kullakaevajad jahivad väidetavate kõrgete palkade tõttu, räägivad ka kilodes. Mõnel on koguni mega ja giga. Need viimased on eriti kõvad tegijad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 21:33; 28.07 19:23; 29.07 17:02; 31.07 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abielus 8 aastat, koos juba 11.  Mina hakkasin raha kõrvale panema ning nüüdseks  on minu aktsiad korralikku raha väärt. Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole.

Kes lapsi tasuta on hoidnud kui sina edu oled käinud tegemas! Te ei olegi siis pere? elate igapäevaselt mehe palgast ja eputad niisama “oma ” säästudega? Alati peab mõtlema ka sellele, mida teine inimene sinu ja pere heaks teinud on. Iga liigutus maksab, kas sinu edu suudaks selle mehele tasuda!?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:42; 01.08 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole. Nüüd aga ei suuda tema leppida, et minul midagi on ja temal mitte. Proovib mind naeruvääristada rumalate solvangutega ja absoluutselt iga jutu sisse seda lisada, et mul on nüüd raha ja temal mitte. Kõiges on süüdi teised, mitte tema. Ausalt öeldes, see idee et temaga kahasse kinnisvara osta, on ka juba vastumeelt, tänu tema käitumisele.

kinnisvara on võimalik osta mitmel eri moel. võib ju teha ka nii, et üks tasub sissemakse ja teine laenumakseid, nagu meie omal ajal tegime.

nt siis kui meie korterist majja kolisime, oli meil kokkulepe, et maja tuleb ühisomandisse ja ka selle summa mille (ühiselt ostetud, ilma laenuta) korteri müügisummast maja ostuks puudu jääb, teeme pooleks: kumbki maksab (maja hind – korteri hind)/2. Mina maksin oma osa peale oma aktsiate müüki maja sissemaksuks. Mees maksis oma osana aga igakuiseid laenumakseid. Praeguseks majalaen makstud ja maja võrdselt mõlema oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abielus 8 aastat, koos juba 11. Mina hakkasin raha kõrvale panema ning nüüdseks on minu aktsiad korralikku raha väärt. Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole.

Kes lapsi tasuta on hoidnud kui sina edu oled käinud tegemas! Te ei olegi siis pere? elate igapäevaselt mehe palgast ja eputad niisama “oma ” säästudega? Alati peab mõtlema ka sellele, mida teine inimene sinu ja pere heaks teinud on. Iga liigutus maksab, kas sinu edu suudaks selle mehele tasuda!?

Tõsimeeli usud, et mees, kes oma raha viimseni ära kulutab enamasti õllele ja suitsudele ning kellele tuleb öelda, et ka tema võiks midagi rahaliselt panustada majapidamisse ja lastele hoiab samal ajal rõõmsalt lapsi ja pere elab igapäevaselt mehe palgast???

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:28; 01.08 12:43; 01.08 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole. Nüüd aga ei suuda tema leppida, et minul midagi on ja temal mitte. Proovib mind naeruvääristada rumalate solvangutega ja absoluutselt iga jutu sisse seda lisada, et mul on nüüd raha ja temal mitte. Kõiges on süüdi teised, mitte tema. Ausalt öeldes, see idee et temaga kahasse kinnisvara osta, on ka juba vastumeelt, tänu tema käitumisele.

kinnisvara on võimalik osta mitmel eri moel. võib ju teha ka nii, et üks tasub sissemakse ja teine laenumakseid, nagu meie omal ajal tegime.

nt siis kui meie korterist majja kolisime, oli meil kokkulepe, et maja tuleb ühisomandisse ja ka selle summa mille (ühiselt ostetud, ilma laenuta) korteri müügisummast maja ostuks puudu jääb, teeme pooleks: kumbki maksab (maja hind – korteri hind)/2. Mina maksin oma osa peale oma aktsiate müüki maja sissemaksuks. Mees maksis oma osana aga igakuiseid laenumakseid. Praeguseks majalaen makstud ja maja võrdselt mõlema oma.

Teil toimis see hästi, aga samas me ei tea mis oleks juhtunud, kui oleks mingi X asi juhtunud ja mees ei oleks maksnud laenumakseid. Ntks teemaalgataja puhul ei julgeks tema meest küll usaldada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:28; 01.08 12:43; 01.08 12:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme abielus 8 aastat, koos juba 11. Mina hakkasin raha kõrvale panema ning nüüdseks on minu aktsiad korralikku raha väärt. Kuna oli plaanis kinnisvara soetada, siis sissemakse selle jaoks tuleks minu käest, kuna mehel mingisuguseid sääste pole.

Kes lapsi tasuta on hoidnud kui sina edu oled käinud tegemas! Te ei olegi siis pere? elate igapäevaselt mehe palgast ja eputad niisama “oma ” säästudega? Alati peab mõtlema ka sellele, mida teine inimene sinu ja pere heaks teinud on. Iga liigutus maksab, kas sinu edu suudaks selle mehele tasuda!?

Loe ometi hoolikamalt, mida teemaalgataja kirjutab! Selgelt ju kirjutab, et rahakotid on olnud koguaeg eraldi. TA säästis oma palgast ja sissetulekutest. Mees kulutas kogu saadud palga iga kuu nulli. (Järelikult mõlemal on olnud koguaeg sissetulek.) TA on maksnud arved, ostnud söögi ja vajaliku lastele ning suutis selle kõrvalt ka säästa. Mees kulutas alko ja suitsu peale.

Kus siin sellest jutust joonistub välja, et mees oli lastega kodune ja null sissetulekuga ning TA käis tööl, tegi karjääri ja teenis suurt raha?

Saan aru küll, sa perekooli kiuslik meeskägu, et sa püüad peegeldada olukorda, mida perekoolis sageli kirjeldatakse – naine istus lastega kodus, sissetulek puudus ja mees tegi samal ajal karjääri ning kogus vara. Ning et seetõttu on mees ja naine ebavõrdsel positsioonil.  Ja et TA puhul oli vastupidi – mees oli kodus ja naine tegi karjääri ning nüüd peaks naine mehe mitterahalist panust arvesse võtma. TA puhul siiski nii ei ole ju! Kui on, siis teemaalgataja võiks parandada ja öelda, kes istus lastega kodus ja kuidas oli rahaline pool korraldatud siis?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kinnisvara on võimalik osta mitmel eri moel. võib ju teha ka nii, et üks tasub sissemakse ja teine laenumakseid, nagu meie omal ajal tegime. nt siis kui meie korterist majja kolisime, oli meil kokkulepe, et maja tuleb ühisomandisse ja ka selle summa mille (ühiselt ostetud, ilma laenuta) korteri müügisummast maja ostuks puudu jääb, teeme pooleks: kumbki maksab (maja hind – korteri hind)/2. Mina maksin oma osa peale oma aktsiate müüki maja sissemaksuks. Mees maksis oma osana aga igakuiseid laenumakseid. Praeguseks majalaen makstud ja maja võrdselt mõlema oma

Mis siis oleks saanud, kui mees poleks tasunud laenumakseid? Maja on teil Kinnistusraamatus märgitud 50/50. Sina oled oma poole maja hinnast tasunud, aga mees ei hakka laenumakseid tasuma?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.07 15:11; 28.07 15:21; 28.07 23:17; 28.07 23:24; 28.07 23:32; 31.07 23:42; 01.08 14:30; 01.08 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selgelt ju kirjutab, et rahakotid on olnud koguaeg eraldi. TA säästis oma palgast ja sissetulekutest. Mees kulutas kogu saadud palga iga kuu nulli. (Järelikult mõlemal on olnud koguaeg sissetulek.)

Peaks päris tsuhhtsuhh olema kui ühepoolse jutu põhjal järeldusi teha. Mitte kiuslik, vaid lihtsalt Ei ole mõjutatav!  Ei ole mingi probleem 500 eur peretoetust kõrvale tõsta ja öelda minu raha. Teraapiatoas selguks, mis rahast jutt käib, kes süüa on teinud, lapsi hoidnud ja autoremonti teinud. Mille poolest õlu ja suits nüüd kunstripsmetest või kunstküüntest halvem on. Täpselt sama pulga peal.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 11:42; 01.08 18:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah perekoolist (ilmselt siis sinu sulest) olen lugenud veel sarnaseid värdsõnu nagu näiteks “kilo-euri” ja veel parem mu meelest on “KEURI”. Üldiselt on see jah Kalevipoegade kõnepruuk.

Sa oled ikka täielik lammas. Minu sulest ei pärine midagi. Mis ei tähenda, et ma laiemat silmaringi ei omaks:) Perekool on ideaalne koht Teise ja Kolmanda Eestiga tutvumiseks. Tavaelus ma selliseid ei kohta.

Kilo ma ei tea, kes kasutaks. Tonn on kogu elu kasutatud. Eriti väikeste, alla 10-tuhandeste rahasummade korral.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 21:46; 30.07 15:01; 01.08 20:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees ei suuda leppida edukama naisega?