Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees lapsi ei taha

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Mees lapsi ei taha

Postitas:
Kägu

Olen sellises suhtes olnud. Ei taha lapsi  aga armukesega saab mitu tükki. Õnneks ei olnud minu jaoks veel liiga hilja. Alati tuleb ka enda peale mõelda. Sellised mehed võtavad su nooruse ja pärast saavad neist võõrad inimesed. Lapsed on palju tähtsamad, kui mees! Üks laps on vähe. Mehed saavad lapsi ka vanana aga naistel on see aeg väga lühike.

 

 

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina küsiks ikkagi, kui vana on hetkel teie laps?
Näiteks minul oli kohe soov saada 2 last. Peale lapse sündi, aga tekkis blokk ette ja mõtlesin, et kui nüüd esimene saab 10a siis võibolla. Läks aga nii, et üks saatuslik öö jäi kaitse ära ja teine oli 6 aastane, kui ma sünnitama läksin. Mul lausa käed värisesid, kui sünnitama läksin.
Peale teise lapse sündi 5 aastat hiljem oli soov emaks saada ja tegin mehele ettepaneku mille peale tuli kindel vastus Ei. Leppisin sellega, aga andsin aasta aega mõelda. Täpselt aasta hiljem küsisin uuesti ja sain nõusoleku. Laste vanusevahe tuli 7 aastat.
Tegin hiljaaegu uuesti ettepaneku, et oleks taaskord soov (kolmas laps saab kohe 5a), aga nõusolekut pole saanud ja võibolla ei saagi.
Ja muidugi tuleks läbi rääkida ja mõelda, et kui mees ei soovi üldse, aga sa ikkagi kogemata jääd, mis saab siis? Aga see ei tohiks olla peale seda eesmärgiks niiviisi rasestuda. Ikkagi rääkida ja arutada.
Tänapäeval astutakse suhtesse ilma, et inimesed üldse asju räägivad ja arvestavad üksteisega. Seetõttu ongi nii palju katki jooksnud suhteid.
Ja kui nüüd öelda, et aga mees ei räägi minuga, siis miks üldse pere lõite või kuidas seda tehakse ilma, et ei suhelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läks aga nii, et üks saatuslik öö jäi kaitse ära ja teine oli 6 aastane, kui ma sünnitama läksin. Mul lausa käed värisesid, kui sünnitama läksin.

Misasja? 9 kuu jooksul ei saanud aru, et lähed sünnitama, või miks need käed sul seal siis värisesid?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???????????? Käed värisesid ikka sellepärast, et ma polnud üldse valmis rohkem sünnitama. Ega selle 9 kuu jooksul tiksusid nö ja siis kui veed tulid ja see teadmine kohale jõudis, siis oli hirm nii suur, et käed lausa värisesid ????

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil hetkel on tagatud rasedusest hoidumine? Kui mees on oma soovis kindel, et ta rohkem järglasi siin elus enam ei soovi, siis läheb teeb ta vasektoomia. Kui lapsi ei soovita antud hetkel või antud isikuga, siis kasutatab mees kondoomi.

kui valida salaja rasestumise ja lahkumineku vahel, ma valiksin viimase. Kui rasestud salaja ja mees elu kahe lapsega ei soovi , siis lähete kindlalt lahku ha jääd kahe lapsega üksi! Kui lähete lahku, siis sul on lootust leida tubli ja hooliv mees kellega koos veel 1-2 last teha ha elada õnnelikku pereelu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18 ???????????? Käed värisesid ikka sellepärast, et ma polnud üldse valmis rohkem sünnitama. Ega selle 9 kuu jooksul tiksusid nö ja siis kui veed tulid ja see teadmine kohale jõudis, siis oli hirm nii suur, et käed lausa värisesid ????

Misasja? 9 kuud olid rase ja siis lõpuks hakkasid käed värsema, kui veed tulid? Sain ma ikka nüüd õigesti aru?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18 ???????????? Käed värisesid ikka sellepärast, et ma polnud üldse valmis rohkem sünnitama. Ega selle 9 kuu jooksul tiksusid nö ja siis kui veed tulid ja see teadmine kohale jõudis, siis oli hirm nii suur, et käed lausa värisesid ????

Misasja? 9 kuud olid rase ja siis lõpuks hakkasid käed värsema, kui veed tulid? Sain ma ikka nüüd õigesti aru?

Küsida võid ju veel 7 korda, aga fakt on see, et sulle nagunii kohale ei jõua ????
Püüa nüüd see teema lahti lasta rahulikult oma peast ja mine lihtsalt eluga edasi ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mees lapsi ei taha