Esileht Pereelu ja suhted Mees pildistab kodus

Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )

Teema: Mees pildistab kodus

Postitas:

laps mängib tema telefoniga ja vaatab pilte jne.

ma ei saa ju minna mehe juurde ja küsida, kui ma tegelikult salaja vaatan,

Kuule. Kui laps mägib tema telefoniga, siis ei saa mehele olla ka mingi saladus, et lapse ema võib teinekord näha, mida laps vaatab. See on sul mingi imelik põhjendus, miks mitte otse öelda: “Laps mängis su telefoniga ja vaatas su pilte ja ma nägin ka mõnda.” Ja siis küsida, miks.

Ilmselt tõesti taas naine, kellele mehega rääkimine on mingi üle mõistuse raske asi, mis ei olegi nagu kohane.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 11:48; 14.05 11:49; 14.05 17:38; 14.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta on tahtnud mind välja visata küll, manipuleerib, sest teab, et mul pole kuhugi minna ja lapse jätaks siis endale.

Sa räägid sellest ALLES NÜÜD ja mitte esimeses postituses?

Mul hakkas praegu halb, kui lolle naisi on Eestis olemas.
Palun vabandust, aga nii on.

Aga ma usun, et eks sa ühel heal päeval saad oma kipsis käed kaela ka.
Sa ju ise soovid seda? Lausa ootad?
Joppenpuhh..,.
Ja kui sul mõlemad käed murtud on, usu mind, siis seal ei ole enam seda meest kõrval, kes sulle lusikaga putru suhu paneb…

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestega ju ei räägita, see oleks ülekuulamine.

Paraku väljendavad sellist seisukohta siin mehed ise. Et mida sa pärid ja puurid, mees teab, mis mees teeb.

Teemaalgataja võiks muidugi kiiremas korras sellise mehe juurest jalga lasta.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:54; 14.05 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt tõesti taas naine, kellele mehega rääkimine on mingi üle mõistuse raske asi, mis ei olegi nagu kohane.

Ega need naised, kes oma meestega kõigest vabalt rääkida saavad, ei suudagi mõista, et on ka selliseid mehi, kellega ei saa mitte midagi normaalselt arutada. Kes ei vasta ühelegi (nende jaoks) ebameeldivale küsimusele. Kes nt teesklevad keskendunud telekavaatamist vms kui naine temaga rääkida üritab ja kui ikka järele ei jäeta, käratavad lõpuks: “Ole vait, näed ju, et ma vaatan saadet!” ja sinnapaika see vestlus jääbki..
Ei ole kõik mehed lahkelt nõus kõigile küsimustele vastama ja suhteprobleeme arutama.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt tõesti taas naine, kellele mehega rääkimine on mingi üle mõistuse raske asi, mis ei olegi nagu kohane.

Ega need naised, kes oma meestega kõigest vabalt rääkida saavad, ei suudagi mõista, et on ka selliseid mehi, kellega ei saa mitte midagi normaalselt arutada. Kes ei vasta ühelegi (nende jaoks) ebameeldivale küsimusele. Kes nt teesklevad keskendunud telekavaatamist vms kui naine temaga rääkida üritab ja kui ikka järele ei jäeta, käratavad lõpuks: “Ole vait, näed ju, et ma vaatan saadet!” ja sinnapaika see vestlus jääbki..

Ei ole kõik mehed lahkelt nõus kõigile küsimustele vastama ja suhteprobleeme arutama.

Ja nendega abiellutakse siis kuidas ja miks? Kuidas tal see abieluettepanek üle huulte tuli? Või jah-vastus.

Kui oma elukaaslase käest ei saa küsida sedagi, miks sa taldrikut pildistasid, on minu meelest ikka masendav. Ega üldse saa temaga rääkida.

Aga miks endale elukaaslaseks valida inimene, kellega ei saa mitte midagi rääkida. Kas igav pole, kui mees on ainult seksiks, teistele näitamiseks ja kodutöödeks, aga temaga midagi arutada ei saa? Kas abikaasa ei peaks ka sõber olema? Te ei vaja seda?

Miks valida endale abikaasa, kellelt ei julge lihtsat küsimust küsida või kes seepeale lihtsalt minema jalutaks.

Okei. Teie oma valik, aga ma ei kujutaks ettegi, et ma abielluksin mehega, kellelt ma ei julgeks küsida: nägin su telefonis, mis oli lapse käes, taldriku pilti, kas sina tegid selle ja miks.

Mis selles naise peas toimub, kes meeste seast valib ja mõtleb – võtan selle, temaga ei saa rääkida. Kui mitut asja küsin, käratab. Vat on tõeline mees, selle valingi. Armastan teda ja seda, kuidas ta minu küsimuse peale toast uksepauguga lahkub! Mulle meeldib, kui mind ignoreeritakse ja minu sõnumeid ei kuulata ja mu peale käratatakse. No palju õnne.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.05 11:48; 14.05 11:49; 14.05 17:38; 14.05 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nt teesklevad keskendunud telekavaatamist vms kui naine temaga rääkida üritab ja kui ikka järele ei jäeta, käratavad lõpuks: “Ole vait, näed ju, et ma vaatan saadet!” ja sinnapaika see vestlus jääbki..

Vale.
See ei ole ka siin nii, et sinnapaika jääb. See on lihtsalt mehe sõnum, et ma ei soovi sellest teemast rääkida, sest 1. mul ei ole probleemi, 2. ma arvan, et naine on loll, 3. veel midagi.

Selle peale PEAB järgnema naise vastus: 1. kui sul probleemi pole ja mul on, siis koos me kahjuks enam edasi eksisteerida ei saa; lihtsalt pole võimalik.

Aga niased jätavad vastamata ja alles SIIS sinnapaika see asi jääb.

Nagu siingi juhtumil.
Mees on selgelt vägivallatseja, AGA mida teeb naine?
TA ARUTLEB TEEMAL, MIKS MEES PILTI TEEB.
Naiss.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes nt teesklevad keskendunud telekavaatamist vms kui naine temaga rääkida üritab ja kui ikka järele ei jäeta, käratavad lõpuks: “Ole vait, näed ju, et ma vaatan saadet!” ja sinnapaika see vestlus jääbki..

Vale.

See ei ole ka siin nii, et sinnapaika jääb. See on lihtsalt mehe sõnum, et ma ei soovi sellest teemast rääkida, sest 1. mul ei ole probleemi, 2. ma arvan, et naine on loll, 3. veel midagi.

Selle peale PEAB järgnema naise vastus: 1. kui sul probleemi pole ja mul on, siis koos me kahjuks enam edasi eksisteerida ei saa; lihtsalt pole võimalik.

Aga niased jätavad vastamata ja alles SIIS sinnapaika see asi jääb.

Nagu siingi juhtumil.

Mees on selgelt vägivallatseja, AGA mida teeb naine?

TA ARUTLEB TEEMAL, MIKS MEES PILTI TEEB.

Naiss.

Ja sellised asjad(vastuseta jäänud vestlused) kuhjuvad aastatega ning asi läheb lõpuks päris põrguks. Naine “näägutab ja nämmutab” sama asja kallal.
Aga miks? Sest asi ei ole selgeks räägitud. Lõpuks mehel saabki kopp ette ja viskab oma kalli naisukese ukse taha ja on veel uhke ka.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.05 10:19; 14.05 12:02; 14.05 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadab armukesele pilte, et näidata kui lohakas sa oled ning kui palju tòòd temal kodus on.
Ma tean úhte sellist meest. Mu oma sõbranna mees saatis ka nende kooselu ajal igasugu pilte oma armukesele, et veenda, kui “hullus olukorras” ta on. To mees pildistab ûldse igasugu jaburdusi mida ta vestluse kãigus teeb ja siis saadab. Nãiteks – pesen panni, ja kohe teeb pildi ka ning saadab chatisôbrale. Tóenãoluselt on sinu mehega sama teema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum, mihukesi friike on olemas.????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

korra isegi saatis ühe pildi oma lähedasele, mida nad pärast koos arutasid, seda ma ei tea.

“Vaata, laps sai mu telefoni kätte, kas ta ei teinud andeka pildi??”

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.05 12:48; 15.05 18:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes ei vasta ühelegi (nende jaoks) ebameeldivale küsimusele.

Tõlkes tähendab see “Kes ei anna naisele vastust, mis langeks kokku naise peas ette valmis mõeldud vastusega.”
See on naisel peeglisse vaatamise koht: milline arutelu on rappa läinud ja mehele jäi meelde mõte “selle naisega ei saa kõiki asju arutada”. Edasi on osaval mehel naisele meeldiv jutt ja mitte nii osaval mehel vaikus.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt teete vähe seda…vanainimeseasja. Siis kipuvad ogarad mõtted pähe, akkab oma tolmurulli ja oma pesemata taldrekut pildistama. Soodake. : ))))

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselgelt teete vähe seda…vanainimeseasja. Siis kipuvad ogarad mõtted pähe, akkab oma tolmurulli ja oma pesemata taldrekut pildistama. Soodake. : ))))

sul on õigus.. kusjuures enne tegime seda asja vägagi aktiivselt, ja ma olen keskmisest kõvasti suurema tolerantsiga, nii, et mehel pole põhjust kuhugi mujale eksootikat otsima minna.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.05 23:29; 13.05 10:02; 13.05 18:26; 14.05 09:51; 14.05 16:13; 17.05 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsmängib telefoniga äkki on tema kogemata tehtud pildid? Mul on ka hulgaliselt pilte laest ja seintest, oleks karm, kui mees seepeale jalga laseks.. meil pigem tülid, et ära anna telefoni lastele ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil pigem tülid, et ära anna telefoni lastele ????

Telefoni mälu saab täis ja läheb katki? 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 12.05 23:45; 13.05 19:45; 14.05 09:18; 14.05 11:41; 14.05 13:48; 14.05 17:50; 14.05 19:29; 18.05 09:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

v

Perekooli Kägudel käib üle mõistuse juba ka see, et ehk arutaks enne pulmi, kas pigem 1 või pigem 8 last. Meestega ju ei räägita, see oleks ülekuulamine.

Kusjuures nii on.

Ja isegi mina olen sellega juba nii ära harjunud, et järjekordselt käolt küsida, et miks ta oma mehega ei räägi, on kohatu.

Nad lihtsalt ei räägi ja kõik.

ma ei saa ju minna mehe juurde ja küsida, kui ma tegelikult salaja vaatan, poleks seda kunagi teinud aga selline tegevus tekitab hirmu ja ma arvan, et on vajalik ennast kursis hoida, isegi siis, kui selleks peab nuhkima. ta on tahtnud mind välja visata küll, manipuleerib, sest teab, et mul pole kuhugi minna ja lapse jätaks siis endale. kindlasti teeb ta ise pilte, korra isegi saatis ühe pildi oma lähedasele, mida nad pärast koos arutasid, seda ma ei tea.

Otsi koht kuhu minna. Kuidas saab mees last endale jätta kui ise tööl ei käi?
Kas ise suudaksid end ja last elatada?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saadab armukesele pilte, et näidata kui lohakas sa oled ning kui palju tòòd temal kodus on.
Ma tean úhte sellist meest. Mu oma sõbranna mees saatis ka nende kooselu ajal igasugu pilte oma armukesele, et veenda, kui “hullus olukorras” ta on.

Huvitav, et ta sellega siis armukesi ei veennud, et hoopis nemad on paraja portsu otsa sattunud. Ma küll ei tahaks sellise fruktiga koos eksisteerida. Saan aru, et teemaalgatajal on niru palk (kuna pole kuhugi minna), mees ei käi üldse tööl, millest siis elate? Kas mees on tegelikult mingi suurtalunik, kes töötab kodus ja saab sellest sissetuleku, või muidu kodust töötav või lihtsalt mingi lotovõitja, suuraktsionär, suure varanduse pärija, paljude üürikorterite omanik vms?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 31 kuni 47 (kokku 47 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees pildistab kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.