Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib meie kodusest elust emaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Mees räägib meie kodusest elust emaga

Postitas:

Mees on aastaid kurtnud emale, kui meil suhtes keerulisemad ajad ja tülid. Peamiselt lastekasvatuse teemal ja eelkõige minu “valest” lapse kasvatamisest, kes on minu eelnevast kooselust. Kodune kasvatus on meil olnud erinev ja seega ka väärtushinnangud. Siiski tunnen, et see ei ole õigustus meie asju arutada päritoluperega (vahel kaasatakse ka õde, vend). Tunnen, et mees on rikkunud niimoodi käitudes minu suhted tema perega ja võtnud võimaluse hoida sooje suhteid. Mida teeksite antud olukorras? Hetkel tunnen ise, et
lahendust ei ole peale mehe otsuse võtta vastu muutus.

+11
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:19; 30.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja sa oled sellest mehega rääkinud, et ei ole okei küla peale pereasju “viia”?
Ma küsiks siis sedapidi, et mitu aastat sa seda kannatanud oled? Kui kohe alguses mehele selgeks ei teinud, et teie pere siseasjad on siseasjad ja neid väljapoole ei viida, siis minumeelest on see nüüd (äkki lausa aastaid hiljem) suhtkoht võimatu. Leppida või ära minna?

Kui mehele jääb ette sinu lapsekasvatuse meetodid ja ta seda küla peale laterdamas käib, siis see on veel hullem.
Mina ilmselt kaaluks sellise mehe mahajätmist, kui ühiseid lapsi ega kohustusi ei ole.

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 09:23; 30.10 09:32; 30.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise räägin ka oma elust, sh suhtest ja lastekasvatamisest, oma lähemate sõpradega ning ilmselt räägiks ka emaga, kui oleks temaga väga lähedased suhted, või õega, kui mul öde oleks. Seega ei näe, miks mees ei tohiks oma elust rääkida lähedaste inimestega, kellega jagada tahab.

+25
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

räägiks ka emaga, kui oleks temaga väga lähedased suhted, või õega, kui mul öde oleks. Seega ei näe, miks mees ei tohiks oma elust rääkida lähedaste inimestega, kellega jagada tahab.

On vaks vahet, kas sa räägid emale, et “me eile käisime Mardiga Lindora laadal ja Mattias tegi koolis pahandust ja sai õpetajalt märkuse” või “Kujutad sa ette, Mart kasvatab oma last ikka täiesti valesti, minumeelest on ta ikka üks kehva isa oma lapsele ja ei oska üldse lapsega käituda”.

Räägi aga ära halvusta oma elukaaslast – naist / meest, kellega sa ise oled kooselu valinud.

+17
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 09:23; 30.10 09:32; 30.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oota, miks ei tohi mees oma elust oma perega rääkida?
Kui neil on omavahel nii lähedased suhted, et kõigest omavahel räägivad, siis selge see, et nad räägivadki ka oma elukaaslasest ja abikaasast, erimeelsustest jms.

Mu meelest on üsna imelik, et sa arvad, et mees sellest oma lähisugulastega rääkida ei või. Sõbraga tohiks selle teemaks võtta? Või on sinu arvates kõik see, mis teie koduseinte vahel toimub, niisugune tabu, et mees ei tohi sellest väljaspool kodu üldse kellelegi rääkida?

Mis väärtushinnangutest jutt on?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust Sa tead, mida mees räägib? Kas see tuleb kuidagi ringiga tagasi? Mees räägib Sulle, mida ema arvab? Või ämm tuleb õpetama teemal, mida Sina temaga jaganud pole. Mina ka räägin oma emaga mõnikord pereasjadest. Aga ainult seetõttu, et ta on piisavalt normaalne inimene ja tean, et sinna see jutt jääb. Kui ta minu jutu peale kohe kõnealusele pereliikmele kõne teeks, siis oleks see viimane asi, mida temaga jagaksin.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kle, poegade emad, kerige nüüd paarkümmend aastat edasi ja mõelge, kas oleks tore kui poeg teid enda asjadesse ei pühenda, vait kui sukk ja üldse ligi ei tule, kuna minia võib muidu pahaseks saada.
mina poja emana aktsepteerin 100% oma mehe lähedasi suhteid oma emaga, see on haruldane side ja see ei ohusta kuidagi minu ja mu mehe suhteid, pigem vastupidi-ämm on alati diplomaadiks mis iganes olukordades, tema suurim soov on ju et pojake õnnelik oleks. samasuguseid suhteid soovin ise ka oma pojaga ja poja perega kui ta täiskasvanu on.

+18
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tunnen, ma tunnen, ma tunnen ja siis peab keegi teine midagi tegema.. masendav rumalus

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peamiselt lastekasvatuse teemal ja eelkõige minu “valest” lapse kasvatamisest, kes on minu eelnevast kooselust.

Sel on nii palju variante, kuidas see saab toimuda.

Näiteks: “Naine lubab oma lapsel mitu tundi järjest istuda arvutis ja vaadata telekast multikaid. Kui mina keelan, tahan last karistada ja peksta, siis öeldakse mulle, et ära sega ja see pole sinu laps”

Ehk siis see, et keegi käib midagi rääkimas, ei ole info sellest, kuidas ja mis valguses ta seda teeb.

Teine asi on loomulikult see, et tõenäoliselt oled sellele sussile juba maininud, et “what happens in vegas, stays in vegas”, ehk pereasju ei laterdata küla peal. (küsi, kas talle sobiks, kui sina tema sõprade seltskonnas kommenteeiks seda, et tal on väike ja kestab vaid 1 minut)
Kui suss isegi nii elementaarsest kooselu reeglist aru ei saa, siis pole mõtet ju sellisega koos elada. Ega see pole siis ainuke lollus, mida suss suudab välja mõelda ja lõpuks ajavad need kiiksud ju normaalse inimense hulluks.
Kas sul on sussiga ka veel lapsi või see sinu eelmisest on ainuke?

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kommenteeriks veel.
Elan ise kärgperet, st mehel on lapsed, minul ei ole, meil ühiseid ei ole. Isegi kui ma näen, et laste vanemad võiksid mingeid asju lastele teismoodi õpetada või lapsi teisiti distsiplineerida, ma ei lähe iial seda oma vanematele, ammugi mitte oma õdedele või vendadele laterdama. See on ju reetmine!
Kui ma leian, et midagi võiks olla teisiti, siis ma räägin sellest elukaaslasega otse, mitte ei lahenda pereprobleeme küla peal. Minule on lapsepõlvest saadik tehtud selgeks, et pere sisesed asjad lahendatakse peresiseselt, mitte ei räägita asju küla peale laiali.
Kas tõepoolest need, kes sellist asja pooldavad, tahavad teada küla pealt (ehk siis mehe/naise õelt, vennalt, vanaonult), kuidas tegelikult nad peaksid oma lapsi/kassi/koera/kilpkonna kasvatama, kuidas peaks põrandat pühkima või pesu pesema või voodis kaaslast rahuldama? Tegelt ka, oleksite rahul ja rõõmsad, kui teie poeg/tütar tuleks ja räägiks, et ema, kuule Mati/Kati andis täna lapsele šokolaadi ja õpetas matemaatikat valesti? Tahate, et suguvõsa kokkutulekul teid mingid vanatädide lellepojad vaataksid hukkamõistva pilguga, et te oma lapsi kasvatate nii, nagu neile ei meeldi?

+9
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.10 09:23; 30.10 09:32; 30.10 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, tegelikult ie ol eprobleem mitte selles, et mees arutab. Probleem on selles, kuidas mehe pereliikmed selle infoga ümber käivad.

Mõtle natuke järele – kas sa ise ei aruta mitte kellegagi mitte kunagi, kui on mehega mingit lahkarvamused jne? See ju täiesti tavaline nähtus, et naised ikka räägivad, kuidas mehed lastega kõike valesti teevad – nii oma emadega, sõbrannadega, kolleegidega. Aga kuna seda teeme ise, siis see tundub ok, aga ei tule selle peale, et mees võib ju täpselt samamoodi rääkida.

Täiesti ok on arutada oma probleeme ühe inimesega mõne teise lähedasega. Kasvõi nõu saamiseks või enda väljaelamiseks, auru väljalaskmiseks. Aga ei ole ok, kui nüüd need teised seda usalduslikku infot ära kasutavad, sulle etteheiteid teevad jne, sest tegelikult on nad saanud ja vahendatud info. Ma ei kujuta ette, kui mu ema läheks ütleks mu mehele, et “ma tean küll kõike, tütar rääkis mulle kõik ära”.

Ehk siis probleem pole mitte rääkimises, vaid et need, kes on info saanud, hakkavad sekkuma (või sa kujutad endale ette).

Mina soovitan sul rääkida oma mehega sel teemal mitte selles võtmes, et ta ei tohi asju oma lähedastega arutada, vaid selles võtmes, et teised ei tohiks teie pereellu sekkuda. Et see on okei, kui ta räägib, aga see ei ole okei, kui tema ema või õed tulevad siis sulle etteheiteid tegema olukorra,s kui neil on ainul tühe poole nägemus. Arutagu palju tahavad, aga sind ärgu õpetagu, kui sa just ise nõu ei küsi.

Või tegelikutl ei sekkugi keegi ja sulle lihtsalt ei meeldi fakt, et ta räägib?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 10:08; 30.10 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mees see on, kes üldse kodus häirivast miskit kellelegi rääkima läheb? Normaalsel mehel polekski kellelegi rääkida. Normaalne mees hakkaks lihtsalt jooma.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:44; 30.10 14:12; 30.10 14:21; 30.10 14:36; 31.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sind on võetud pantvangi. Midaiganes teed või ütled, kantakse ette kolmandatele isikutele.
Privaatsuse räige rikkumine. Pane või pesuriiulgi lukku, mehe suguvõsal täpselt teada, mis värvi on su pesu jne

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 10:54; 30.10 18:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on algusest peale reeglid, millest räägime väljaspool kodu ja millest mitte. Kindlasti ei räägi kellelegi voodielust ja rahast (sh raha probleemidest). Samuti otsustasime pikalt mitte rääkida ühe pereliikme haigusest. Ei kritiseeri mina meest ega tema mind väljaspool kodu. Kui on midagi hingel, räägime üksteisega.
Ei saa aru ka neist naistest, kes oma sõbrannadele meest kiruvad-ise valisid ta ju!

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 11:41; 30.10 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on algusest peale reeglid, millest räägime väljaspool kodu ja millest mitte. Kindlasti ei räägi kellelegi voodielust ja rahast (sh raha probleemidest). Samuti otsustasime pikalt mitte rääkida ühe pereliikme haigusest. Ei kritiseeri mina meest ega tema mind väljaspool kodu. Kui on midagi hingel, räägime üksteisega.

Ei saa aru ka neist naistest, kes oma sõbrannadele meest kiruvad-ise valisid ta ju!

Tead, tegelikult sellise suhtumisega inimesed nagu sinul on just kõrgendatud riskirühmas stressi, depressiooni jne suhtes – et mitte midagi ei tohi mitte kellegagi rääkida. Kui on mured, tuleb need enda teada hoida, selle asemel et lähedastelt tuge otsida, arutada jne Imed kõik endasse jne. Sama hästi võiks öelda, et naine, keda mees peksab, peaks selle kõik enda teada jätma, ise ta ju valis sellise mehe…

Mõnikord aitab selline murede välja rääkimine, kurmtine, just ennetada stressi ja tülisid – et sa ei hoia kõike endasse. Kui sinul täna ei ole veel mõõt täis, sisi võibolla 2 aasta pärast sa plahvatad sellest mehest, kelle sa ise endale valisid.

Ega ilmaasjata pole introvertsed inimesed depressioonile rohkem avatud – kuna nad ei räägi oma tunnetest, oma muredest, ei lase auru välja. Ekstravertne ei hoia seda endale, arutab sõbrannaga või emaga, kes saab kõrvaltvaataja pilguga kommenteerida, nõu anda, maha rahustada

Ja kujuta nüüd ette, et “mehe kirumine” ei tähenda, et mees 100% mõtetuks sõimatakse, vaid see võibki käia ainult mingi ühe olukorra lahendamise kohta, kus ei jõuta üksmeelele

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 10:08; 30.10 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnikord aitab selline murede välja rääkimine, kurmtine,

Kas sa tõega arvad, et mehel on sügav “mure” selle naise endisega saadud lapse arvutiaja pikkuse üle?

Ja siis, kui läheb emale sellest kellama, siis see “mõnikord aitab” isegi sellest murest üle saama…

Sa oled koomik.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Eelmisele kommenteerijale-mehe mure sellistel teemadel on tõesti suur. Teeb sellest probleemi, mida on vaja ka teistega arutada.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 09:19; 30.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, tegelikult sellise suhtumisega inimesed nagu sinul on just kõrgendatud riskirühmas stressi, depressiooni jne suhtes – et mitte midagi ei tohi mitte kellegagi rääkida. Kui on mured, tuleb need enda teada hoida, selle asemel et lähedastelt tuge otsida, arutada jne Imed kõik endasse jne. Sama hästi võiks öelda, et naine, keda mees peksab, peaks selle kõik enda teada jätma, ise ta ju valis sellise mehe…

Ma ei mõelnud et kellegagi ei tohi rääkida vaid et peaks üksteisega ikka kõigepealt rääkima. Ma solvuks ka, kui teada saaks et mees räägib mingist minuga seotud asjast kõigepealt emaga, selle asemel et minuga rääkida. Kui talle teeb miskit muret, peaks ikka kõigepealt minuga rääkima.või ole paarisuhte olemusest valesti aru saanud?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 11:41; 30.10 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma solvuks ka, kui teada saaks et mees räägib mingist minuga seotud asjast kõigepealt emaga, selle asemel et minuga rääkida.

Küllap sa solvuks ka siis, kui mees kõigepealt sinuga rääkinuna, aga sedasi enda arust lahenduseni mitte jõudnuna, lõpuks ikkagi ema juurde kurtma läheks, et sa tema arvamust tühiseks pead ning oma vanemaõigustes ta tema enda kodus teise- kui mitte lausa kolmandajärguliseks muudad. Asi pole ilmselgelt selles, kui kaua laps arvutis on vms, vaid selles, kas mehel on omaenda kodus sõnaõigust või mitte. Hetkel teemaalgataja leiab, et ei ole, ja et on solvav ning alatu, et mees seda pahaks paneb ning lausa omaenda emale selle pärast kurtma julgeb minna. Kuidas ta ometi julgeb naise piiritut autoriteeti nõnda õõnestada?! Käod appi! Mees ei allu!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:44; 30.10 14:12; 30.10 14:21; 30.10 14:36; 31.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Eelmisele kommenteerijale-mehe mure sellistel teemadel on tõesti suur.

Sellisel juhul ei ole see mitte arvutiaja pikkus oluline, vaid midagi muud.
See “arvutiaeg” (nimetagem seda nii, see on vaid lambinäide) on kattevarjuks mingile muule, plju tõsisemale murele, millest isegi see suss EI JULGE oma emmele rääkida…

Aga noh, anyway, kui ta keeldus sellel teemal vestlusest, siis sellise nö. murtud mehega ei ole mõtet mingil juhul jätkata.
Pane ta näiteks mõttes vanusesse mingi 70+, loll jutt ja mõtlemine süveneb eksponentselt ja siis selline seniil ajab su täiesti hulluks ära…
Mingit rahulikku koos vananemist pole juttugi, et oleks.

Ma saadaks ta kellegi teise närve rikkuma.

P.S. To kägu 14:12. Mõtle ja tule oma jutuga uuesti.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

P.S. To kägu 14:12. Mõtle ja tule oma jutuga uuesti.

Oi vabandust. Kas liitlaused on liiga keerulised lugeda? Või on raske tunnistada, et mehed tegelikult ikkagi räägivad kõigepealt teiega, aga te ei kuula ja lihtsalt karjute neist üle, kuni nad loobuvad?

PS. Mehed, kes kurdavad, on muidugi vaieldamatult põlastusväärsed sussid.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:44; 30.10 14:12; 30.10 14:21; 30.10 14:36; 31.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on aastaid kurtnud emale, kui meil suhtes keerulisemad ajad ja tülid.

Sa käi ämmale mehe kohta kaebamas.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlgusttekitav käitumine. Mõistan sind, teemaalgataja. Vaevalt, et ta oma kombeid muudab.

Oh, heaküll siis. Aga et õiglus ja võrdsus oleks tagatud, põlgame edaspidi saamamoodi ka kõiki naisi, kes oma meeste kohta oma lähedastele midagi negatiivset avaldada julgevad. Kaasaarvatud siis ka teemaalgatajat, kes siin lausa võhivõõrastele kurdab.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 30.10 10:44; 30.10 14:12; 30.10 14:21; 30.10 14:36; 31.10 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägin ka oma emaga asjadest, mis mind minu mehe puhul närvi ajavad. See on väga hea meetod oma frustratsioon kusagil lahti rääkida. Me mehega tegelikult peaaegu üldse ei tülitse, ütleme üksteisele, kui oleme eriarvamusel, kuid tülli ei lähe. Ema on mul diskreetne ja kusagil edasi seda ei räägi. Mina aga olen pärast rääkimist maha rahunenud, saanud tõdemuse, et ka minu isa on umbes sama moodi käitunud, mehed ongi mehed, rahunen maha ja olen taas oma mehele hea naine. minu mehe reputatsioon mu ema silmis on ikka veel piisavalt hea. Keegi lähedane võiks ju olla kellega saab suhteprobleemidest rääkida. Rääkides kaob probleemist pool kusagile ära, sest kõva häälega välja öeldes justkui ei tundugi see enam nii suur probleem kui oma peas mõeldes. Ma arvan, et probleem ei ole selles emale rääkimises vaid selles, et ema ei ole diskreetne ja tormab miniale kohe õpetama, kuidas elada. Suhted ämmaga ei saagi superhead olla, kui teil on elust ja asjadest väga erinev arusaam. Isegi kui poeg ei räägiks, mille üle te tülitsete, siis vestluse käigus saab ju see erinev maailmanägemus ikka selgeks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:46; 30.10 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on raske tunnistada, et mehed tegelikult ikkagi räägivad kõigepealt teiega, aga te ei kuula ja lihtsalt karjute neist üle, kuni nad loobuvad?

Kommentaar eemaldatud.
4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.
Perekooli Moderaator

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt ka, oleksite rahul ja rõõmsad, kui teie poeg/tütar tuleks ja räägiks, et ema, kuule Mati/Kati andis täna lapsele šokolaadi ja õpetas matemaatikat valesti? Tahate, et suguvõsa kokkutulekul teid mingid vanatädide lellepojad vaataksid hukkamõistva pilguga, et te oma lapsi kasvatate nii, nagu neile ei meeldi?

See oleks ilmselt probleemiks siis, kui ma ei oleks oma tegevuste õigsuses veendunud. Aga miks teha midagi risti vastupidi oma mehe soovidele, kui isegi ei ole ise veendunud, et see on mõistlik tegu? Minul ei ole kunagi olnud probleeme toetada oma valikuid ka vastavate argumentidega ja öelda “lehmalellepojale”, et aitäh arvamast aga mina arvan teisiti. Leian, et lapsi kasvatada nii kaheldaval pinnal, et ma ei julge seda kasvatusmeetodit isegi üldsuse ees kaitsta, ei tasu. Kui ma õpetan matemaatikat valesti, julgen seda ka tunnistada, iseenese üle naermine ei ole minu jaoks probleem.

Tegelikult oma ema ongi minu pere ja lähiringkond. Peaasi on arutada neid asju kellegagi, kes on üldjoontes arutluse all oleva lähedase inimese suhtes heasoovlik. Hoopis teine asi on see, kui arutad privaatseid asju kellegagi, kes ongi juba sinu partneri suhtes vaenulik ja võib infot kurjasti ära kasutada. Võibolla teemaalgataja mure ongi see, et privaatseid asju arutatakse juba ette vaenuliku osapoolega. See tõepoolest ei ole ok.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 14:46; 30.10 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on raske tunnistada, et mehed tegelikult ikkagi räägivad kõigepealt teiega, aga te ei kuula ja lihtsalt karjute neist üle, kuni nad loobuvad?

Kommentaar eemaldatud.

4.1 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades.

Perekooli Moderaator

Hmmm…Ma küll ühtegi isiku nime ega hüüdnime ei kasutanud, aga point oli see, et mehed “meiega” ei räägi, sest ma ei ole homo (seda vist peeti tuntud inimese hüüdnimeks?) ja midagi tunnistada pole ei raske ega kerge.

Ehk siis proovi kolmandat korda uuesti tulla, ehk õnnestub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.10 09:59; 30.10 13:05; 30.10 14:13; 30.10 16:16; 30.10 17:13; 30.10 18:21; 30.10 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on aastaid kurtnud emale, kui meil suhtes keerulisemad ajad ja tülid. Peamiselt lastekasvatuse teemal ja eelkõige minu “valest” lapse kasvatamisest, kes on minu eelnevast kooselust. Kodune kasvatus on meil olnud erinev ja seega ka väärtushinnangud. Siiski tunnen, et see ei ole õigustus meie asju arutada päritoluperega (vahel kaasatakse ka õde, vend). Tunnen, et mees on rikkunud niimoodi käitudes minu suhted tema perega ja võtnud võimaluse hoida sooje suhteid. Mida teeksite antud olukorras? Hetkel tunnen ise, et
lahendust ei ole peale mehe otsuse võtta vastu muutus.

Julged teha-julged ka tunnistada. Ju sa puhas pole, kui kardad suhteid rikkuda mingi jutu pärast, mis sinu kohta räägitakse.
PS: Väga armas, et mees oma perega nii lähedane on, müts maha.
PPS: Tulebki rääkida teiste inimestega, et saada ka teistsuguseid arvamusi peale kallutatud asjaosaliste.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põlgusttekitav käitumine. Mõistan sind, teemaalgataja. Vaevalt, et ta oma kombeid muudab.

Oh, heaküll siis. Aga et õiglus ja võrdsus oleks tagatud, põlgame edaspidi saamamoodi ka kõiki naisi, kes oma meeste kohta oma lähedastele midagi negatiivset avaldada julgevad. Kaasaarvatud siis ka teemaalgatajat, kes siin lausa võhivõõrastele kurdab.

Aga anonüümselt võhivõõrastele kurtmine on ju midagi hoopis muud kui rääkida ühistele tuttavatele, kes siis paratamatult hakkavad mõtlema, et näe, see on nii- ja naasugune? Perekool on nagu tasuta muretelefon. 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees tuleb koju ja ütleb. Kallis naine. Ma arutasin oma ema ja õega ja me otsustasime, et poiss võib arvutit kasutada 15 min päevas.

Kuidas see teile kõlaks?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 10:54; 30.10 18:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Pereelu ja suhted Mees räägib meie kodusest elust emaga